Share | 
 

 Pieva

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Pieva   2015-06-25, 17:09

.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-02-17, 22:08

Šita idėja tikrai reikalavo daugybę jo jėgų. Išlįsti iš namų. Į gamtą. Į kažkokias pievas, pasimėgauti grynu gražiu oru. Jam gražus oras būdavo tik tada, kai niekas neprašydavo jo niekur lįsti, ir jis viską galėdavo stebėti pro langą. Bet jis negalėjo atsispirti Marko balsui (mat taip, Taeil žinutės išlįsti jį iš namų ne įtin įtikino), todėl jis dabar buvo nežinia kur, bet jam ir nelabai rūpėjo. Net pledą atsinešė su savimi, kaip buvo prašytas, negi ne nuostabus ir pareigingas vaikinas jis buvo? Nei vieno iš kitų vaikinų čia dar nebuvo, tad nusimetęs kuprinę nuo pečių, ištraukė ir patiesė pledą. Kuprinėje buvo dar keli buteliai alaus, bet viskas ko jis dabar norėjo, tai ištiesti savo pavargusias senas kojas, tad nenuostabu kad jis tuoj išsitiesė ant to pledo, pasikišdamas rankas po galvą ir užsimerkdamas. Betrūko tik smilgos tarp dantų, ir jis primintų tą žavų pievų berniuką, kuriam nerūpėjo išorinis pasaulis. Na jam iš tiesų nerūpėjo. Atsidusęs tik patogiau įsitaisė, leisdamas vėjui žaisti su jo plaukais, visiškai pasinerdamas į transą. Buvo tingus iš prigimties, ir jam tik to užtektų, atsigulti bet kur, ir galėtų užmigti... Jis iš ties po truputi ėmė snausti.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-02-17, 22:35

Markas norėjo kuo greičiau traukti į susitikimą, kurio pats realiai ir pareikalavo.. Visgi mokyklos gyvenimas buvo siaubingai varginantis dalykas ir laiku išeiti jam nepasisekė. Svajones dar užbėgti namo ir persirengti iš viso pamiršo, nes jau ir taip gerokai vėlavo. Kaip mažas ir išlepęs vaikas, jis po pamokų iš karto išsikvietė taksi bei jau ne už tiek daug laiko atsidūrė netoli susitikimo vietos. Buvo visiškai įsitikinęs, kad Taeil dar tikrai nebus pasirodęs, tačiau kartu tikėjosi, kad nebus ir pirmasis, visgi telefonas spėjo išsikrauti kažkur ties pusiaukele. Vos susimokėjęs, jis išlipo iš automobilio bei lengvu žingsniu pradėjo keliauti link kupsto, kuris akivaizdžiai buvo vienas iš vaikinų ir jis net neabejojo kuris.
-Hyung!- sušuko jis kiek garsiau bei pradėjo skubesniu žingsniu eiti, kol be pasigailėjimo užšoko ant apsimiegojusio vaikino.- jau matau, kaip tu manęs lauki, šikna,- labai greitai pametė visus mandagumus, kas gi tie metai ,kurie juos skyrė, Markas šiek tiek formalesnis pasidarydavo tik kai ko nors norėdavo arba būdavo šiaip geros nuotaikos. Visgi nusprendęs nors kiek mielas pabūti, pakštelėjo jam į lūpas.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-02-17, 23:03

Sulaukęs žinutės iš Marko, Taeil tik atsiduso. Paskaitos šiandien buvo varginančios ir jis labai tingėjo kažkur judėti, bet Markas yra Markas ir jis jam ne nepasakys. Nusiuntė žinutę ir Johnny, tačiau iš jo sulaukęs tik vangų atsakymą pavartė akeles. Na, jis jį nuoširdžiai myli, bet vistiek – ką jis su jais veikia? Na, būdamas labai fainas hyung jis paėmė dar papildomą pledą, mat jų niekados nebus per mažai ir sėdęs į mašiną dar pakeliui sustojo į maisto išsinešimui vietą, kur kiekvienam paėmė po mėgstamiausią jų patiekalą. Na, jis gal ir buvo dūchas, bet saviškius mylėjo, tai kartais reikėjo pabūti fainu ir juos palepinti. Labai madingai vėluodamas galiausiai nusigavo iki tos vietos ir susiraukęs, kad reikėjo jam per žolynus kapstytis, nusigavo iki savo berniukų.
- Atnešiau maisto. – iškart praleidęs visus pasisveikinimus prabilo, mat ir taip aišku, kad maistas buvo svarbiau už viską. Bet prieš kažką darydamas vistiek pasilenkė pabučiuoti jauniausiojo ir kiek santūriau, tačiau vistiek pabučiavo ir kitam vaikinui į kaktą. O tada dar ištiesė papildomą pledą šalia, dėl erdvės ir išpakavęs maistą iškart kibo į saviškį. – skanaus. – palinkėjo jiems. Jetus, koks jis geras šiandien. Matyt nuovargis daro savo. – kaip diena praėjo? – kilstelėjęs antakį pažvelgė tai į vieną, tai į kitą ir toliau kaip burundukas kramsnojo savo maistą.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-02-17, 23:24

Johnny rimtai praktiškai miegojo. Ramus oras, ir jis pamažu atsipalaidavo.. vaikinai vėlavo, niekas jam netrukdė, miegui laikas visada buvo tinkamas.. Iki kol ausų nepasiekė taip gerai pažįstamas balsas, o ant jos atsirado papildomas svoris. Jis iškart atmerkė ir praplėtė akis, net sukosėdamas. Ar buvo būtina šitaip jį žudyti ir kankinti...
-Ouch..,-sudejavo pakeldamas akis į Marką. -Laukiau... Tik šiek tiek užsnūdau, nes jūs abu vėluojat... Ar tai taip blogai? - jis suvaitojo, rankomis apsikabindamas jaunėlį vaikiną, ir jį laikydamas savo glėbyje atsisėdo. Gavęs bučkį šyptelėjo, ir viena ranka pasitrynė apsimiegojusias akis. -Kaip laikais? Viskas gerai? - pasiteiravo savo rūpestinguoju ir tingiuoju balseliu, turbūt dėl to kad buvo mieguistas ir buvo toks mielas. Jau taisė savo galvą Markui ant peties, galvodamas gal dar akis užmerkt būtų neprošalį, tik pievoje nuaidėjo dar vienas balsas. Maistas..? Pakėlė galvą į atrodo be galo gerai nusiteikusį ir atskubantį Taeil.
-Galėčiau pagalvoti, kad manęs nemyli šitaip stipriai..,- kiek nusišaipė jam taip santūriai pakštelėjus į kaktą. Nors tarp jų santykiai nebuvo meilūs, būdavo visko, bet vis tiek, bent jau bučinio normalaus tikėjosi. Atsidusęs, Johnny užtat vis dar nepaleido Marko nuo savo kelių, leisdamas šiam taip ir sėdėti. Jam nebuvo sunku. -Hm... Miegojau..,- primerkęs akis ir imdamas savo maistą, sumurmėjo jis kostelėdamas. Aišku, Taeil žinojo ką jis mėgsta, dėl to vaikinas šyptelėjo. -Skanaus,- lygiai taip pat palinkėjo, dėdamas dežutę šalia, viena ranka apkabinęs jauniausiąjį vaikiną, o kita imdamas iš dėžutės savo mėsainį.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-02-17, 23:43

-Labai blogai,- kiek apsimestinai susirūpinusiu balsu prabilo Markas, išlaikydamas super rimtą veidą.- kažkas juk gali ateiti ir tave išprievartauti.. -tas kažkas galėjo būti ir pats jaunėlis, tačiau per daug noro nesąmonių šnekėjimui šią akimirką neturėjo, nes ir pats jautėsi kiek išsunkęs, mokykla buvo erzinantis dalykas. Apkabindamas jį, kad būtų patogiau sėdėti, jis pasisuko, kad matytų vaikino veidą bei jam šyptelėjo.- Viskas gerai, tik truputį pavargau,- linktelėjo galva jis.- kaip tu?-švelniai paklausė, kai dviese su juo būdavo, kažkaip dar švelnumu labiau spinduliuodavo ir nepagaudavo tos savo tyro blogio dvasios, išplaukusįjį vaikiną engti buvo ne taip linksma, kaip juos abu kartu arba tik Taeil. Šiam kaip tik pasirodžius, Marko veide iš karto tokia truputį bloga šypsenėlė pasirodė, tačiau jis vis tiek atkišo veidelį, kad sulauktų bučkio.- Ką mes be tavęs darytume?- paklausė jis Taeil ir šiam įsitaisius, dar ir ant jo kojas užkėlė, kad jo stebuklingos esybės nei vienam vaikinui nepritrūktų. Na, o tada į rankas pasiėmė maistą, tik paragavus suvokė, koks alkanas buvo.- skanaus,- pridūrė kiek pavėluotai.- tu visada miegi, -pavartė akeles pasisukdamas į Johnny, dar ir nusikvatojo.- kaip gali praeiti diena mokykloje, pats pagalvok...- dramatiškai atsidusęs, jaunėlis tiesiog kuriam laikui susikoncentravo į maistą, kol galiausiai susivokė.- o tu ? Pasiilgai mano švelnaus užpakaliuko ? Gal net būsiu geras ir pasiliksiu pas tave šiandien, ką manai, hyung?- paklausė vaikino ant kurio sėdėjo.- pasiliekam pas jį?- tada nusikvatojo, na, ko jau ko, bet Taeil leidimo jam nereikėjo, leido sau apsireikšti lyg būtų šventoji dvasia.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-02-18, 00:01

- Eik tu sau, tingėjau labiau pasilenkt. – kandžiai atkirtęs pavartė akeles ir sekundei pamiršęs savo maistą vėl prisitraukė prie Johnny ir šįkart kaip reikalas jam įsisegė į lūpas. – princesė patenkinta? – atsitraukęs kilstelėjo antakį ir nesusilaikęs pasišaipė, bet prisiminęs apie savo maistą vėl sugrįžo į prieš tai buvusią poziciją ir toliau puolė valgyti. – o dar ką nors veiki be miegimo? – nesusilaikęs vėl paerzino vyresnįjį iš likusių dviejų. Na, realiai jam nusišvilpt, ką jis veikė, vistiek tai jis buvo tas, kuris abu savo berniukus kone išlaikė ir jam taip pat vienodai dėl to fakto buvo, bet tiesiog, tokie keisti jo ir Johnny santykiai buvo, tiesiog reikėjo visada įkąst.
- Mirtumėt, bankrutuotumėt, nežinau. – gūžtelėjęs petukais pagaliau atsako ir į jauniausiojo klausimą. Sulaukęs šio kojų tik pavartė akeles, kad jam tik tokia negarbinga kūno vieta atiteko, bet vistiek be jokių garsių skundų priėmė tas jo kojas ir dar savo maistą ant jų pasidėjo, leisdamas žinoti, jog dabar jau įsitaisė. Nesusilaikęs visgi susijuokė, mat abu pakomentavo Johnny pomėgį ištisai miegoti ir nesusilaikęs vyptelėjo, mat jam patiko tas ryšys tarp jų trijų. Kad ir kokie bebūtų, galų gale vistiek visi kartu. Bet tuojaus vėl jo veidelis susitvarkė į tą tipinį neutralų ir pavartė akeles. Nieko nebesakė dėl to, jog jie patys jau save kviečiasi pas jį, mat išties, durys jiems visada atviros. – kaip gali praeiti diena universitete, pats pagalvok.. – panašiu tonu, kaip kad Mark pasakė, atkartojo ir pažvelgė į abu tokiu žvilgsniu, kuris aiškiai jo nuovargį parodė. – gal ir pasiilgau. – nesusilaikęs susijuokė po tokio klausimo, tačiau jo veide pasirodė šioks toks susidomėjimas.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-02-19, 13:57

-Mane išprievartauti? - jis net sugebėjo susijuokti iš tokios idėjos. Kas čia galėtų tarp aukštų žolių, vidury pievos, jo ieškoti ir išprievartauti. Ach, taip, pats Markas, ko gero. Taeil prisitraukus jį normaliam bučiniui, dar spėjo sudejuoti jog buvo tampomas ir apskritai judinamas, bet galų gale liko patenkintas. Aišku to neišreiškė garsiai, tik dramatiškai pažiūrėjo į vyriausiąjį vaikiną tarsi jam pasakydamas kad nuo to visada ir reikėtų pradėti, tiesą sakant. Pagaliau ir vėl atsikandęs savo mėsainio, nuoširdžiai susimąstė savo veikimo planais. -Hm... Išėjau iš namų, atėjau iki čia. Kartais susirandu turiningesnės veiklos,- tingiu balsu pasiaiškino. Jis tikrai stengdavo, maždaug kiekvieną dieną sau pasakydavo, "Metas suimti gyvenimą į rankas." Bet štai kur mes esam.
Viena ausim klausydamas jų pokalbio, Johnny, po truputi, tiksliau gal keturiais ar penkiais kąsniais suvalgė savo mėsainį, ir dabar siekė jau savo bulvyčių. -Atrodo kad ir jūs ne ką daugiau nuveikėt negu aš,- vaikinas nesusilaikė nepakomentavęs, mat atrodo, tiek Mark į mokyklą, tiek Taeil į universitetą žingsniavo per prievartą ir ten daugiau mažiau tiesiog išvaistydavo savo dieną. Jis bent jau išvaistydavo ją maloniai - miegodamas. Kaip tik kramtė bulvytę, kai Markas vėl į jį kreipėsi. -Hm? Mhm... Pasiliekam,- per daug neprieštaraudamas palinksėjo. Mintis pasilikti pas Taeil jį visai viliojo, mat buvo ir taip pasiilgęs savo vaikinų, ir neprieštarautų su jais daugiau laiko praleisti, o ir vyriausiojo vaikino namai visad buvo smagūs. Juolab jiems prakalbus apie užpakaliukus ir jų pasiilgimą..
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-03-14, 16:06

-Na, jei aš būčiau pagyvenęs vyriškis, tikriausiai bandyčiau tave išprievartauti,- nuoširdžiai Markas jam paaiškino, visai nesibodėdamas ir nesigėdydamas pranešti,kad Johnny tikrai buvo toks, kuris lengvai dėmesį atkreipė dėl savo žavesio. Vaikis net išsišiepė, kai švelniu žvilgsniu į jį pasižiūrėjo. Johnny Markui buvo toks grynai mielas meškiukas, bet kartu ir vienas iš dviejų seksualiausių padarų pasauly.
-Hyung,- kreipėsi jis į Taeil, pasižiūrėdamas visai pasibaisėjusiu veidu.- kai taip pasakai nuskamba lyg mums svarbiausia, kad tu nebankrutuotum,- Markas buvo linkęs prie žodžių kabinėtis, visai nesvarbu, kad puikiai žinojo, kad nei vienam iš jų tai negalėtų rimta pasirodyti, mat mylėjo jie vienas kitą visai dėl kitų priežasčių.- nesvaik, visko veikiau pilna, buvau geras vaikas, padariau mamytei kavos, visko labai daug išmokau,- vaikinas tokiu perdėtai mielu balsu pasakė, visgi buvo geras vaikas, kad ir kokia rakštis užpakaly.- bet universitete tu pasirenki ką mokytis, tad turi džiaugtis viskuo, ką jis tau suteikia, o man nesimokyti literatūros niekas neleidžia,- siaubingai dramatišku balsu pareiškė jis. Markas buvo ta specialioji, dėl tiksliųjų mokslų iš proto einanti, snaigė. Kurį laiką visgi jis sugebėjo nutilti, kol maisto jau praktiškai nebuvo likę. -jeigu pasiilgai tiesiog nuostabu, galėsi pasiilgti dar labiau, nes man reikės mokytis,- erzinančiai išsišiepęs, kažkaip pabandė nuo abiejų vaikinų nulipti. Visgi pasisekė nieko neapspardyti ir tada jis atsisėdęs priešais juos, prisidegė cigaretę. Reikėjo juk tobulam vaikui kažkokio netobulumo ir visgi tai buvo šis žalingas įprotis.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-03-14, 16:27

- Šlykštynės jūs.. – suraukęs nosytę pakomentavo tą visai nefainą jų pokalbį prie prievartavimus. Na, taip, abu jo berniukai buvo labai žavūs, bet rimtai, prievartavimai? Kodėl jiem reikėjo apie tai diskutuoti..? Kramsnojo toliau savo maistą, tačiau jaunesniąjam taip pasikreipus į jį tuoj Taeil veidelis atsipalaidavo ir jis klausiamu žvilgsniu pažvelgė į jį. – o tipo nesvarbu? Kas jum tada va visą šitą pirks? – dramatiškai vaidindamas baisiai įsižeidusiu pamojo į maisto kalną aplink juos. Pats puikiai suprato, kad jie kartu buvo su juo ne dėl jo pinigės storumo, bet tai vistiek buvo pliusas. – neužmik. – visgi dar pakomentavo pasisukęs į Johnny. Buvo pripratęs prie tokio jo letargiškumo, bet vistiek jam labai patiko tai pabrėžti ir pasierzinti iš to. – oi, koks tu mielas. – perdėtu balseliu pagyrė Mark ir dar rankele pamojo, kaip kokia mamytė. Na, realiai, jis tik tyčiojosi iš to, nes jie visi žinojo, koks jaunėlis išties buvo rakštis subinėj. Bet vistiek buvo mylimas. – tiesa, man nebereikia mokytis literatūros. – palinksėjo sutikdamas su juo ir kartu paerzindamas. Na, universitetas tikrai nebuvo labai blogai, bet jį vistiek vargino. Stojus tylai netruko ir Taeil savo maisto pabaigti, bet jaunesniąjam vėl prabilus prunkštelėjo. Jam labai patiko, koks jis šmaikštuolis buvo. – miegalius miegos, tu mokysies, ką aš veiksiu? – patempė dramatiškai lūpą, nors matėsi, kad stengėsi nesijuokti. Jam nuoširdžiai vienodai, ką kas veiks, svarbiausia laiką kartu leisti. – ei. – visgi pamačius cigaretę Mark rankose jis tuojaus surimtėjo ir atėmė ją iš jo rankų. Nieko daugiau nebesakė, nes nieko naujo ir nebepasakys – jau ne kartą ir ne du aiškinta, kad vyresnieji nebuvo patenkinti šiuo jaunėlio įpročiu. Ta proga, pats įtraukė dūmą ir tik dar kartą piktu žvilgsniu nuvėrė jauniausiąjį.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-03-14, 16:59

-Bet tu nesi pagyvenęs vyriškis. Nors gal vistiek turėčiau tavęs prisibijoti..,- Johnny vis tiek apie tai susimąstė, ignoruodamas prakalbusį Taeil. Jis visad nefiltruodavo ką sako, tad kodėl neprakalbus ir tokia tema. O kalbant apie Marką, nors ir buvo jauniausias iš visų trijų, ko gero labiausiai nevaldomas. Jis tylomis toliau valgė savo bulvytes, mat maistas akimirkai pasirodė svarbiau, o be to jie diskutavo apie kažkokius bankrutavimus ir pinigus ir kas svarbiausia gyvenimuose, ir jam buvo šią akimirką tiesiog per sunku atlikti tokius du darbus vienu metu. Tik vyptelėjo Taeil šiam numetus komentarą apie jo miegojimą. Na jis tikrai galėjo užmigi bet kur ir bet kados, bet dabar tikrai neketino. Ištemptas į lauką ir su priežastimi, tad ketino pabūti žvalus ir atsibudęs. Na gerai, ne žvalus, bet pasistengti atrodyti kuo mažiau apsimiegojęs.
-Geras berniukas,- Markas tikrai buvo mielumo įsikūnijimas kuris priversdavo Johnny nusišypsoti ir per jo plaukus perbraukti, net už tokį berniuko elgesį norėjosi jam bučinuką į skruostą padovanoi, bet jau susilaikė nuo to. Stojus trumpai tylai, jis baigė savo bulvytęs, o jaunėliui nulipus nuo jų abiejų, pasilenkęs surinko visų tuščius vienkartinius indus, ir šiuos suglamžęs sudėjo į vieną maišą. Va koks geras buvo, viską sutvarkė. Šiandien išties gera ir produktyvi diena. -Masturbuosies, turbūt. Kaip ir kiekvieną vakarą kurį leidi be mūsų, negi ne? - kilstelėjęs antakį jis pažvelgė į Taeil, gūžčiodamas pečiais, it numatydamas jų vakaro ateitį kaip koks orakulas. Markui įsitaisiu priešais juos, jis šiukšles padėjo į šoną, o šiam išsitraukus cigaretę, norėjo ją atimti, tačiau kitas vaikinas buvo greitesnis. Ir jam užsirūkius, dėbtelėjo ir šį. -Jum, besimokantiems organizmams, abiems negalima rūkyti, supratot? Tik man,- pasilenkęs Johhny atėmė cigaretę sau, ir įtraukė dūmų. Jie dar nebuvo taip iki galo sugadinti ir savo gyvenimų paleidę, tad jiems negalima. O jam... Na, jo gyvenimas tikrai buvo keistas chaosas, tad tai nepakenks tikrai dar labiau.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-03-14, 17:22

-Tikrai turėtum prisibijoti, nes aš turiu daugiau energijos nei pagyvenęs vyriškis,- susijuokė Markas bei žavingai mirktelėjo vaikinui. Pats taip pat ignoravo Taeil pasipiktinimą, nes nesąmones vis pašnekėti buvo pakankamai svarbu.- tikrai ne Johnny,- nesulaikė jaunėlis savo juoko, reikėjo juk draugiškai pašiepti ,kad šis jo vaikinas nelabai kuo gyvenime užsiėmė, na, bet ir Markas, nors ir išlepęs berniukas buvo, nelabai ką jiems dar kol kas galėjo pasiūlyti, tad ir beliko Taeil, kuriam tokiam jaunam amžiui tenka dviems vaikais rūpintis...
-Žinau,kad aš pats geriausias ir mieliausias, ką jūs be savo saulės spindulėlio darytumėt?- išsišiepė jis taip mielai,kad niekas net pagalvoti negalėtų,jog jo viduje slėpėsi erzinanti šėtono sėkla. Kas jau kas, bet Markas mokėjo atrodyti ,kaip angelas, tad tuo ir leisdavo sau kartais pasinaudoti.- smaukysiesi,- labai rimtai ir ramiai pasakė, visai pamesdamas savo gėrio skleidėjo įvaizdį, kartu ir nusikvatojo, mat Johnny tą patį realiai pasakė.- matai, kaip mes tave gerai pažįstam?- kilstelėjo antakius, leisdamas veide pasirodyti erzinančiai šypsenėlei.- galėsi dar man padaryti subinės masažą,- lyg niekur nieko pasiūlė labai smagų variantą jis.
Kažkaip nelabai sugebėjo nusistebėti,kai iš jo cigaretė buvo atimta, tačiau veide vis tiek pasirodė baisus nepasitenkinimas. Markas suprato,kad su jais palyginus tikrai buvo vaikas, tačiau labai nemėgdavo, kai jie tai pademonstruodavo.
-Žinai, kaip kvailai atrodo,kai tu PATS RŪKAI, -kad ir norėjo apsimesti subrendusiu ir rimtu jis, visgi nusprendė, kad negali, dėl to ir užkėlė balsą.- dar geresnis,- nesulaikė juoko jis dėl Johnny pasisakymo.- tikiuosi jus šikančius sutrauks,- labai rimtai pagrasinęs, visgi nusprendė per stipriai nepykti, dėl to nurinkęs visus maisto likučius, šiukšles, jis ant nugaros tarp savo vaikinų atsigulė.- manęs niekas nemyli,- dramatiškai pasakė, akivaizdžiai dėmesio reikalaudamas.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-03-14, 18:37

Na, kad jau buvo nuignoruotas tik eilinį kartą pavartė akis dėl to, kokie jo berniukai nesveiki kartais galėjo būti... Visgi pats nesusilaikė prunkštelėti iš Marko replikos. Na taip, jam buvo juokinga kartais, kai jų rately buvo pašiepiamas faktas, jog Johnny niekuo neužsiiminėjo, tačiau jeigu nuoširdžiai – jam buvo visiškai nusišikt. Su žmonėmis reikia bendrauti dėl jų asmenybės, o ne dėl socialinės ar finansinės situacijos. Kol Taeil visada buvo tas, kuris tiesiog žaismingai pašiepdavo jaunesnįjį, Johnny jam išties meilės ir dėmesio parodydavo, kas priversdavo vyriausiąjį visada akis užtvartyt, tad dabar irgi nebuvo išimtis. Taip, jis nuoširdžiai mylėjo abu, ypač Markas buvo jo šiokia tokia silpnybė, bet juk vistiek smagiau gyventi, kai juos erzini, o ne kaip išsilydžiusi balutė svaigsti kiekvieną kart. Tačiau šiems susimokius šįkart prieš jį pats žagtelėjo ir išsižiojo. – asilai, aš tiek nesismaukyčiau, jeigu jūs man meilės duotumėt! – šokiruotas pradėjo gintis, nes tikrai, būtų buvę beviltiška neigti, kad jis nebuvo didžiausias smaukalius iš jų. Ką jam vargšui daryt kad seksualinės įtampos turi daug, o pagalbininkų nifiga. – gerai, tu tai mokysies, - dūrė pirštu į jauniausiąjį. – bet tu. – pasisukęs jau žiūrėjo į Johnny. – tau mažiau reiktų mane degint ir daugiau man padėt. – atpylęs savo kalbą sunėrė rankas ant krūtinės nepasitenkinęs. Susimokėliai. – aš tau kaip padarysiu masažą, tai tau labai skaudės. – ale pagrasino jaunesniąjam ir jau norėjo traukti dar dūmą, bet tuoj iš jo rankų dingo cigaretė. – ei! – vėl nepasitenkinęs pasisuko į Johnny ir išklausęs jo priežąstis prunkštelėjo. – aš vyresnis už tave, asile, neaiškink man kaip gyvent.. – suburbėjo ale labai nepatenkintas, o Markui pradėjus alpti dėl dėmesio pats griuvo šalia ir permetė ranką per vaikiną. – jo, manęs irgi.. ką darom? – lyg labai būtų nusivylęs gyvenimu, užklausė. Šįkart net akių neužvartė, kaip jauniausiasis dėmesio reikalavo, kai jo ir taip pilna gavo.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-03-14, 21:12

Išgirdęs savo vardą, jis tik pakėlė galvą ir mirktelėjo. Johnny tikrai ne ką? Pasimetė, apie ką jie kalbėjo ir kodėl buvo jo vardas minimas. Taeil suprunkštė, o jis vis dar liko nesupratęs, mat tą akimirką tvarkė vienkartinius indus ir buvo kaip visados kažkur išskridęs. Tik gūžtelėjo pečiais leisdamas jiems juoktis ir toliau, ko gero iš jo, bet jie mėgdavo tai daryti, ir jis jau buvo pripratęs, apskritai jų visų santykiai buvo tyčiokimėsvienasiškitokolmumsnusibos tipo. Dažniausiai.
Rūkydamas tą atimtą cigaretę jis dar labiau atsipalaidavo ir jau gyvenimas šią akimirką pasirodė tikrai toks pat gražus kaip Markas, na ir Taeil. Kalbant apie pastarąjį, prieš kurį jis ką tik su jauniausiuoju susimokė, pažvelgė į jį. -Jeigu tu kada nors gražiai paprašytum..,- nutęsė vyptelėdamas. Jam visad patiko kai jo tiesiog, paprašydavo, ir jis kaip koks džinas iš magiškosios lempos galėjo visus jų norus su savo burtų lazdele patenkinti. Gi nesunku, kad tik jo berniukai jaustųsi geriau. -Apie pagalbą aš dar pagalvosiu, gal ir padėsiu,- gūžtelėjo pečiais, įtraukdamas dūmo. Na jis erzinosi, tik aišku tai darė kaip visada ramiu ir gan abejingu veidu, todėl galėjai pagalvoti kad Johnny tikrai rimtai šneka. Bet kada iš jo lūpų sklisdavo rimtos šnekos, kai pagalvoji, hm? Dažniausiai daug burbėjimų, koks gyvenimas sunkus ir kad jis labai pavargo. Persibraukęs per savo plaukus įtraukė dūmo ir tik išspaudė nekaltą šypsnį, kai ant jo dar ir šaukti ėmė dėl atimtos cigaretės. Na ką gi. Išpūtęs dūmus pažvelgė į tuos du sukritusius rąstus kurie dabar meilės ir dėmesio reikalavo. Įtraukęs paskutinį dūmą, išmetė nuorūką į maišą. Staiga ausis pasiekė kažkokia keista aidu atsklidusi dusli aimana, ir dar kelios. Išplėtęs akis, sumirksėjo o tada nesusilaikęs suprunšktė.
-O, atrodo kažkas linksminasi netoliese.. Paprašykit, gal ir jus abu pamylės,- susijuokė, pagalvodamas kad negi kažkas miške prie kokio medžio dabar mylėjosi. Kaip nepatogu turėtų būti. Na bet nesvarbu, jis žinojo kad dabar jam dėmesio reikės duoti savo vaikinams, kol šie nepasimirė nuo amžinojo meilės trūkumo. -Mažuti, tave visi tikrai labai myli,- kreipęsis į Marką, pasodino jį už rankos, ir prisitraukęs jauniausiojo veidelį į jo lūpas įsisiurbė ilgam bučiniui. Žinoma, nepamiršo jis ir gulinčio Taeil, tik jam kol kas neskyrė dėmesio, tai tikrai buvo sunku padaryti, dėmesiu apdovanoti abu iš karto. Atsitraukęs nuo Markito, dar pakštelėjo jam į lūpas, o tada jau pasižiūrėjo į vyriausiąjį vaikiną. Pavartė akis. -Kad jau taip dejuoji... Gal tau ir padėsiu šį vakarą,- vyptelėjęs, ir prie šio pasilenkęs įsisegė į jo lūpas. Net kiek ilgokai užsiliko, kol tas jauniausias meilės ir dėmesio baronas jų neišskyrė..
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-03-14, 21:42

Marką visada pralinksmindavo tai, koks buvo Johnny išplaukęs, tad ir dabar jis juokėsi ne tiek iš savo pasisakymo, kiek iš to, jog šis vėl atrodė, jog nusipirko bilietą į kitą planetą bei jų nepalaukęs išskrido. Net beveik pamiršo, kad norėjo pykti dėl atimtos cigaretės. Kaipgi vargšui vaikui reikėjo jaustis, kad jo vaikinai šį saugojo it kokį brangakmenį?
-Visai jau tu kliedi, kaip aš galėčiau tau meilės neduoti?- angeliškai nusišypsojo jis. Na, kartais abudu vyresniuosius mėgdavo paerzinti, tačiau dažniausiai visada pats būdavo baisiai dėmesio ištroškęs, dėl to ir pats jo abiems vaikinams suteikdavo. Buvo lipšnus padaras tas Markas ,tad jam visada labai reikėdavo daug daug meilės. Vis tiek pasityčioti, kad Taeil daug smaukėsi niekas jam netrukdė.- jau matau ,kaip išeina mokytis, kai judu kažką darot, man atrodo tada aš perimčiau smaukaliaus titulą,- nusikvatojo Markas, puikiai žinodamas, kaip su jais buvo. Jeigu vienas bandydavo susikaupti ir kažkuo rimtu susiimti, o kitiems kildavo noras ramybės neduoti, tada sunkiai tam pirmajam sekdavosi dėmesį išlaikyti.- tu žinai,kaip aš mėgstu, kai susieina šikna ir skausmas, -erzinančiu balsu pasakęs Markas dar antakius pakilnojo,taip labai smagiai lengvai Taeil provokuodamas.
-O Dieve,- net ir jis išsižiojo, nuoširdžiai tokiu aimanos garsumu nusistebėjęs. Tikriausiai kažkas gerai pasilinksminti sugalvojo. Na, bet argi jam buvo gaila?- Taeil hyung, tave mes mylim,- dažniausiai kalbėdavo jis ne tik už savęs, na, bet tai buvo faktas, tad kodėl gi ne? Visgi labai mielai jam nuskambėjo vidurinio mylimojo žodžiai, tad jis nuoširdžiai it angelėlis išsišiepė bei mielu noru į jo bučinį atsakė. Po jo atgal į savo vietą prigulęs, iš apačios stebėjo, kaip mylimieji bučiavosi. Nelabai norėjosi juos trukdyti, tačiau Markui reikėjo dėmesio kur kas daugiau nei įprastai, jis net stebėjosi kodėl.- arba aš jums leidžiu toliau užsiimti savo bučinių sesija ir leidžiat man parūkyti, arba iš abiejų reikalauju dėmesio tik sau,- dramatišku balsu pasakė, kai suprato, kad normaliai visą cigaretę surūkyti būtų neprošal.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-03-17, 21:59

Johnny sugrįžus iš savo planetos nesusilaikęs susijuokė ir Taeil. Jam, kaip ir Markui, būdavo visada labai smagu stebėti, kaip vidurinysis jų trijulės vaikinas visada atsijungia nuo pokalbio ir sugrįžęs atrodo labai sutrikęs. Tai tuo pačiu metu ir miela buvo. Toks Johnny dalykas, kuris jį padaro Johnny.
- Markuti, jeigu man tavo meilės užtektų, aš tiek nesismaukyčiau. – mielai nusišypsojo vaikiui, bet po vyresniojo atsakymo tuojaus jo šypsena dingo ir jis visas šokiruotas pasisuko jo pusėn. – tu mano vaikinas ir aš dar tavęs maldaut atsiklaupęs ant kelių turiu, kad pamylėtum mane? – net pakilo jo balsas iš to netikėtumo. – klausyk. – piktai dėbtelėjo jo pusėn, bet susilaikė nuo grasinimo. Pagrasins, tai išvis nebegaus niekada, reikėjo laikytis. – šiknius. – po dar vienos vyresniojo replikos visai susiraukė, nors išties suprato, jog ten buvo tik juokaujama. Pats juokavo dabar, bet juk reikėjo vaidmenį palaikyti. Tad nukreipė dėmesį atgal į jauniausiąjį. – mokslai palauks, mes nelabai. – mirktelėjo jam. Na, realiai kaip tik turėjo tikriausiai ragintį jaunėlį mokytis, bet Taeil nebuvo angelėlis, tai.. – Mark Lee. – griežtesniu balsu įspėjo lygiai taip pat griežtai į jį pažiūrėdamas. Dar vienas norintis jam gyvenimą sugriaut. Taeil labai lengvai provokuojamas ir jeigu taip ir toliau, jie prisijungs prie tų žmonių, kurie matyt mylisi kažkur netoliese.
- Tai mes patys galim pasimylėt, dar ir garsiau už juos parėkaut. – gūžtelėjo petukais, nors realiai sunkiai laikė juoką, nes išties labai linksma buvo. Toliau gulėjo išsiviepęs kaip idiotas, po jaunesniojo žodžių, kad jis buvo mylimas ir susižavėjimo pilnu žvilgsniu stebėjo kaip jo brangieji dalinosi bučiniais. Seniau kažkaip dar sužaisdavo pavydas, bet dabar jau priprato, nes žinojo, kad ateis ir jo eilė. Ir štai. – padėsi kaip didelis. – viliojančiai išsišiepęs sumurmėjo ir tuojaus pasidavė bučiniui, kurį kiek ir pagilino, mat buvo kiek retesnis atvejis, kad jiedu taip dalintųsi jausmais. Daugiausia dėmesio abu visgi skyrė jaunesniąjam, kuriam pradėjus skųstis Taeil susijuokė vidury bučinio ir šiaip ne taip atsitraukė bei pasisuko į jį. – aš tau kaip parūkysiu. – nors visdar kikendamas pasakė, jo žvilgsnyje žaidė aiškus įspėjimas. – atiduodi pakelį. – tuojaus vėl surimtėjo ir ištiesė ranką jauniausiojo link. Dar ir iškraustys pats, jei šis nepasiduos.
Atgal į viršų Go down
     

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   

Atgal į viršų Go down
     
 

Pieva

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: MEADOW-