Share | 
 

 Pieva

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Pieva   2015-06-25, 17:57

.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-02, 01:17

Jae su savo grupe buvo padaręs keletą muzikos video, tačiau tai būdavo tiesiog jie grojantys, o šį kartą viskas buvo kitaip, nes jis turėjo jame vaidinti su mergina. Buvo ją sutikęs tik labai trumpai, kol viską susitarė, tačiau dabar vis tiek jaudinosi, juk niekada nebuvo to daręs, tuo labiau pastaruoju metu su grupe sekėsi viskas kur kas geriau.
Dabar su juo pievoje buvo vienas žmogus, kuris turėjo filmuoti. Tai buvo lyrinė daina, tad ir klipas turėjo būti toks ramus, gražioje pievoje ir su gražia mergina, įsivaizdavo būtent ką nors panašaus. Dabar pats buvo su juodomis kelnėmis bei kreminiais, palaidais marškiniais. Tad viskas turėjo būti tikrai labai miela ir gražu.
Kadangi Jae buvo toks pakankami išplaukęs, tai dabar gulėjo ant pledo ant pievos bei mėgavosi cigaretės dūmais, kol laukė paskutinio svarbaus čia žmogaus - merginos.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   2017-05-02, 03:42

Doyeon tikrai jaudinosi. Pirmą kartą darys kažką panašaus. Filmuosis muzikiniame klipe. Keletą kartų jai teko vaidinti, bet tikrai ne klipe, be to, ji net įtin gerai nepažinojo to vaikino, su kuriuo vaidins. Žinojo, kad jis ganėtinai žymus muzikantas, matė jį gyvai tik kartą, ir net neįsivaizdavo, koks per asmuo... Žinojo, kad daina bus lyrinė ir rami, tad ir klipas turės toks būti.
Vilkėdama šortukus aukštu liemeniu ir švelnių spalvų dryžuotą trumparankovę palaidinę, kartu su baltais sportbačiais, ji priminė vasarą į pasimatymą gamtoje išėjusią merginą. Makiažas buvo minimalus, paliekantis vietos natūraliam grožiui. Doyeon žinoma atvyko ne viena, kartu su stiliste kuri čia atlydėjo. Išlipus iš automobilio teko šiek tiek paėjėti, iki filmavimo vietos.
-Sveiki,- žinoma, ji mandagiai ir formaliai pasisveikino, linktelėdama kaip ir priklauso, pirmiausia operatoriui, o tada pasisuko į vaikiną pievoje rūkantį cigaretę. Vaikiną, su kuriuo filmuosis. Nusišypsojo jam prieš pasisveikindama. -Labas.
Atgal į viršų Go down
     

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   

Atgal į viršų Go down
     
 

Pieva

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: WATERFALL-