Share | 
 

 Krepšinio aikštelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Krepšinio aikštelė   2015-06-25, 18:12

.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Krepšinio aikštelė   2017-02-12, 23:08

-Yah! - Sungjae stabtelėjo atsisukdamas į praeivį kuris, vaikinas galėjo prisiekti, specialiai užkliudė jį petimi. Jo rankos buvo paslėptos džinsų kišenėse, kramtė kramtomąją gumą. Juodi plaukai suvelti ir vakaro tamsoje beveik neismatė. Jis kaip visada dėvėjo vietomis plėšytus džinsus, paprastus baltus marškinėlius, ir tamsią prasegtą striukę. Ne, kas tas šaltis. Praeivis stabtelėjo, grįžtelėjo į Sungjae, jo veide pasirodė vypsnis.
-Huh? Turi kokių nors problemų?- ganėtinai didelio ir grėsmingo stoto vyras atsisuko pilnai į iš pažiūros, ganėtinai smulkaus sudėjimo vaikiną. Aišku tai jo visai ne kiek nebaugino. Jae buvo visiškas karštakošis, jį supykdyti buvo pernelyg lengva, juolab kad šis vyriškas, regis, net nežadėjo atsiprašyti.
-Taip, o kas? - jis kilstelėjo antakį, pakreipęs galvą išspjovė gumą, ir žengė žingsnį arčiau vyro. -Atsiprašyk. Tyčia mane kliudei negi ne? Kur dingo mandagumas? - balsas buvo įžulus ir drąsus. Regis ir vyras nebuvo tik pavartęs akis, taip pat žengė artyn.
-Klausyk, neūžauga..- pradėjo, ir tą akimirką Sungjae akyse suliepsnojo pyktis.
-Kaip mane pavadinai?? - jis praktiškai iškriokė, bet atsakymo nereikėjo ir paleido kumščius į darbą. Gerai vožė vyrui į nosį, kad jis net susvidurliavo. Akimirka, dvi. Tamsiaplaukis pajuto stipru smūgį į pilvą iš įsiutusio vyro, net žiaugtelėjo. Caktelėjęs liežuviu, lėtai atsitiesė, ir jau kibo jam į atlapus, kumščiais jau talžydamas vyro veidą, ar bandydamas iš kelio pataikyti jam į pilvą, pats sugerdamas nemažai smūgiu. Ant skrusoto jau buvo mėlynė, lūpą praskelta... Bet jam buvo nusispajut, jis viską išsiaiškins kumščiais. Užšokęs ant didesnio vyro nugaros, pargriovė šį žemyn, ir parvertė jį taip kad būtų veidu aukštyn. Jo veidelis neatrodė gražiai, ir kojos ko gero nebelaikė. Pats Sungjae irgi nebuvo žavingiausias princas šiuo metu... Vyptelėjęs, nusivalė kraują nuo lūpų kampučio, tik labiau išsitepdamas skruostą, ir atsisėdęs ant vyro, vėl paleido kumščius į darbą. Buvo įsiutęs, piktas, ir jam reikėjo įrodyti. Net jeigu ir nužudys...
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Krepšinio aikštelė   2017-02-13, 14:16

Changsub visada patiko naktinės pamainos, būdavo kur kas daugiau veiksmo, nereikėdavo tiesiog sėdėti nuovadoje ir užsiimti su dokumentais ar patruliuoti beprasmiškai. Visgi šis vakaras prasidėjo ganėtinai nuobodžiai ir vaikinas svajojo tik apie minkštą lovą kartu su mylimuoju. Galbūt Dievas jo maldas išgirdo ir greitai buvo sulauktas skambutis apie konfliktą aikštelėje. Išgirdęs visas detales iš moteriškės mačiusios viską pro langą, vyras susirado laisvą kolegą bei paprašė šio pagalbos, vienam atskirti besimušančius ir dar vežti viename automobilyje buvo mažų mažiausiai kvaila.
Ilgai netruko jis atvažiuoti iki įvykio vietos, kaip tik tuo metu ir jo kolega lipo iš automobilio, jiedu susižvalgę greitu žingsniu nukeliavo iki vyrų, kurių smūgių garsai kuo puikiausiai iš karto girdėjosi. Changsub pajuto nekokią nuojautą, vos tik išvydo ant viršaus esančią liekną, tamsiaplaukį vaikiną. Veido nesimatė, tad jis tuo įsitikinęs nebuvo, tačiau pasijautė tikrai ne kaip.
Dar keli žingsniai ir jis akimirkai sustingo, sulaukdamas kreivo žvilgsnio iš kito policininko. Numetęs šalin visus asmeniškumus, Changsub žengė dar kelis tvirtus žingsnius bei tvirtai sugriebęs už Sungjae rankos, atitraukė nuo augaloto vyriškio. Norėjo būti tas, kuris savo vaikiną sulaiko. Širdis suspurdo geriau pamačius veidą, bet kartu ir užvirė pyktis ,turėjo vilties kad viskas jau buvo susitvarkę ir Sungjae su savo nervais buvo aprimęs, tačiau akivaizdžiai tai buvo naivu.
-Aš šituo pasirūpinsiu, o tu vežkis tą, susitiksime nuovadoje,- pro sukąstus dantis iškošė vyras ir paėmė už riešų savo vaikinui, prirėmė šiuos prie nugaros. Pradėjo vesti link automobilio.- Kodėl taip šaltai apsirengęs?- net nežinojo kodėl būtent šio klausimo paklausė, kai klausimų kilo visokių. Priėjus prie automobilio įrėmė jį į automobilį, taip, kad veidas įsiremtų į automobilį.- šiknius,- sunkiai atsiduso, surakindamas jį.- vėl į tave specialiai atsitrenkė? Ir įžeidė tavo niekada nesibaigiantį ego?- kiek pakėlė balsą, vos tik anas automobilis išvažiavo. Tada atsukęs Sungjae, kilstelėjo lūpų kampučius, visgi akys buvo liūdnos.- labai skauda?- rūpestingiau pasiteiravo, pirštais perbraukė per nubrozdintą skruostą.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Krepšinio aikštelė   2017-02-13, 17:51

Jis nesustojo. Ko gero tam vyrui jau spėjo sulaužyti nosį, po jo akim buvo sutinę, veidas atrodė baisiai. Jis net beveik nejudėjo, jeigu ne jo skausmingos dejonės ir vaitojimai, galėtum pagalvoti kad jis buvo negyvas. Sungjae net negirdėjo policijos sirenų ar jų automobilių variklių gausmo. Buvo per daug įsiutęs. Apimtas įniršio, niekad nesivaldydavo. Nemokėjo. Nesugebėjo. Gal kartais stengėsi, bet šį kartą reikėjo pripažinti, nes nesistengė to padaryt. Dar vienas smūgis, ir tas vyras neteks sąmonės. Atitoko tik tada, kai jo kumštis nepasiekė vyro veido, pakibo ore, kažkas jį sulaikė. Kitą akimirką, jau buvo nutemptas nuo praktiškai leisgyvio vyro. Pareigūnai. Šūdas… Dar šiek tiek apimtas įsiučio, norėjo priešintis, sprukti, bet pasukęs galvą į jį sulaukiusį policininką sustingo. Changsub. Tai buvo dar baisiau… Jis net nebesipriešino, leido šiam užlaužti jo rankas už nugaros, ir vedamas.
-Man nešalta,- patylomis burbtelėjo it koks prasikaltęs vaikas kad neklausė mamos ir neužsidėjo kepurės. Netrukus skruostu pajuto ir automobilio kapoto metala. Išraiška vaikino veide buvo neįskaitoma. Ir kaltė, ir nusivylimas, o labiausiai tiesiog… Pasidavimas. Jeigu jį sulaikytų koks kitas faras, būtų nusispjaut, niekad to neėmė į galvą. Nors, galų gale Changsub aišku viską sužinodavo. Bet bent jau nepamatydavo tokio. Sungjae tikrai stengdavosi pasitaisyti. Jau net nebeįsiveldavo į tiek dau konfliktų, turėjo ganėtinai stabile darbą, ir stengėsi būt geresnis negu kad buvo prieš metus, prieš sutinkat jį. Bet jo charakteris buvo be galo sunkus o ego didžiulis. Ant riešų pajuto šaltą metalą. Sunkiai atsiduso. – Kaip šaunu, viską žinai, nereikės pasakoti man,- suburbėjo, jam taip lengvai astpėjus situaciją. Na tai. Jį išaiškinti nebuvo sunku nors šiek tiek pažįstant jį. Pagaliau gavęs atsitiesti ir atsuktas į Changsub, negalėjo pakelti akių į savo vaikiną. Jam prisilietus prie skruosto, šiek tiek pakreipė galvą į šoną. -Šiek tiek. Iškęsiu, buvo ir blogiau,- sumurmėjo atsidusdamas. Nenorėjo teisintis, nenorėjo kalbėti, dabar pasijuto kaltas. -Gal galime jau tiesiog važiuot? – jis net nebandė jo perkalbėt kad jo nesuimtų, žinojo kad jo nepaleis. Tenorėjo atsėdėt areštinėj tas paras, ir tai pamiršt.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Krepšinio aikštelė   2017-02-13, 21:19

Changsub visada buvo tas racionalusis, kuriam buvo svarbiausia išlikti visada ramiu ir rimtu, tačiau dabar jis be proto nervinosi ir tai galėjo matytis iš jo drebančių rankų, jį tai per daug skaudino, dėl visko. Pirmiausia jį skaudino tai, jog jaunesnysis iki šiol nesugebėjo valdytis ir pasistengti taip nesielgti, tačiau skaudžiausia ir baisiausia buvo matyti taip atrodantį Sungjae, į nubrozdinimus ir mėlynes ramiai žiūrėti jis negalėjo, visgi dabar negalėjo leisti jausmams paimti viršūnės, Changsub buvo šioje situacijoje pareigūnas.
-Visiškai savimi nesirūpini, palik vieną vadinasi,- pavartė akis, buvo stipriai susinervinęs ir dabar akimirkai net susimąstė apie tai, kad mielu noru gerai jam užvožtų, gaila, kad jo vaikinui nelabai kas galėjo padėti į pasaulį sugrįžti ir nors kiek nuovokos įgauti.- vis tiek būtum papasakojęs tą pati,- atsiduso vyresnysis. Galbūt turėjo būti super palaikantis ir bent pasiteirauti, kuris viską pradėjo, tačiau per daug gerai pažinojo mylimąjį, kad kiltų kažkokios abejonės. Kartais Changsub stebėdavosi, kad Sungjae nepuldavo žmonių, kurie apskritai į jį pikčiau pasižiūrėdavo. Vyras tiesiog jautėsi nusivylęs. Tiek juo, tiek savimi, kad nesugebėjo pasirūpinti savo isterijoms ribų nejaučiančiu vaikinu.- prašau, pasižiūrėk man į akis,- kiek galėdamas švelnesniu balsu pasakė jis, nors jį pažįstant puikiai galėjosi girdėtis, kad švelnumas buvo apsimestinis. Taip, policininkas buvo susirūpinęs, tačiau ir nepatenkintas.- man nepatinka žiūrėti į tave tokį, negi turėsiu tave namie užrakinti?- nusprendė pajuokauti, kad atmosferą kiek pašviesinti, nors buvo tikras, kad laimingai šnekėtis jiems tikriausiai nesiseks šią dieną. Pats atsirėmęs į automobilį jis prisidegė cigaretę.- kai atvažiuosim atsiprašyk, galbūt jis nebus piktybinis ir labai protingas, tada nerašys tau kaltinimų, teismų juk nesinori, užteks baudos?- paklausė su šiokia tokia pašaipa balse. Įtraukęs keletą dūmų jis nusisuko nuo Sungjae ir įsižiūrėjo tiesiai prieš save. Žinojo, kad niekas nepyks per daug, kad jie atsidurs ten kiek vėliau, visi nuovadoje juk žinojo, kas per vienas buvo Sungjae ir kiek jis reiškė vaikinui.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Krepšinio aikštelė   2017-02-14, 13:08

Jam nepatiko, kad Changsub visad išlikdavo toks ramus. Ar bent jau tokiu apsimesdavo, ir sugebėdavo save suvaldyti. Visad labiausiai nekentė tylos, jam atrodė kad geriau vaikinas ant jo išsilietų, viską išrėktų, ar galų gale ir vožtelėtų. Na, jis taip pasielgtų, visad išliedavo veiksmais ir žodžiais savo emocijas, jausmus, ar tai ką galvodavo tuo metu. Aišku, tai dažniausiai jam privirdavo įtin didelių problem, jis puikiai suprato, kaip ir tai, kad reikėtų tai keisti. Bet pasakyti “keisti” visad buvo lengviau negu tai išties padaryti.
-Aš galiu savimi pasirūpinti,- jis atsiduso sunkiai. Jeigu tai dėl to, kaip jis buvo apsirengęs, tai jam visai nebuvo šalta. Jeigu dėl kitko… Na, jis galėjo savimi pasirūpinti. Neleido kažkokiam vyrui užsilipti ant galvos, puikiai atsilaikė, ir jeigu nebūtų kažkas išvietęs farų, gal būtų paprasčiau. Nors mėlynių irgi nebūtų nuslėpęs, gal vis dėl to reikėjo lankyti makiažo kursus.. Jam paprašius pakelti akis, Sungjae šiek tiek suraukė antakius, vis dar laikydamas nuleidęs galvą. Žinojo, kad jo balse tas švelnumas buvo netikras, žinojo koks jis yra nepatenkintas, visad būdavo. Net laukė įprastinio moralo. Galiausiai kilstelėjo galvą, pažvelgdamas Chang į akis. Matėsi kad jis yra pasidavęs, kaltas, bet kartu ir nelabai gailėjosi to ką padarė, nest as vyras to nusipelnė (jam taip atrodė). Gailėjosi tik to, kad jo vaikinas tai matė. Norėjo kažką aršaus atsikirsti, mat jo liežuvis buvo aštrus, retai pagalvodavo prieš ką nors sakydamas, bet dabar paskutinę akimirką save sulaikė. Dar sveikas protas kiek veikė, o ji sir nenorėjo prarasti vaikino, ir jo įskaudinti tik dėl savo ego. Todėl apsiėjo su akių pavartymu ir atodūsiu. Sekė žvilgsniu vyresnįjį vaikiną, jam prisidegus cigaretę. -O man neduosi? – ganėtinai sarkastišku balsu paklausė. Rankos buvo taip nepatogiai surakintos už nugaros, nors jau turbūt turėjo būt pripratęs prie to jausmo. -Už ką turėčiau atsiprašyti?! Tai jis turėtų manęs atsiprašyt, o ne aš..,- jis iškart pasišiaušė. Per didelis ego. Per daug savigarbos, kad ten atėjęs, surakintas, dar atsiprašinėtų ir lįstų kažkam į subinę. Trumpam užvirė pykčiu, bet taip, Changsub buvo teisus. Teismų nesinorėjo visai, ar atsidurti už grotų. Suraukęs antakius, vėl pažvelgė į žemę, kelias akimirkas tylėdamas. -Gerai,- galiausiai tyliai burbtelėjo, sutikdamas jog atsiprašys to vyro. Ko geor po to nusidurs sau odą už tai.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Krepšinio aikštelė   2017-02-15, 21:30

-Tu visiškai negali savimi pasirūpinti,- net neketino vaikinas būti koks nors švelnus, apsimetinėti jis tikrai nemėgo, tad savo brangiam žmogui visada sakydavo tiesą, net jeigu ji galėjo ir nepatikti ar sukelti kokių neigiamų emocijų. Vaiku Changsub savo vaikino nelaikė, tačiau vis dar bijotų jį vieną į pasaulį paleisti, net ir matydamas, kaip šis eina į darbą vyresnysis jausdavo pavojų, galbūt vėl kažkas nutiks. Šiam nepakėlus akių iš karto, Changsub šiek tiek susierzino. Visada laikėsi nuomonės, kad jeigu žmogus padaro, tai tegul dėl savo poelgių nesigėdija, o jeigu yra priešingai - reikia tuo nedaryti. Žinoma, pats būdamas teisuolis galbūt nesuvokė, kad Sungjae taip elgtis neišėjo, tačiau tai erzino ir policininkas to neslėpė. Net gana geras pasijautė, jog nusprendė šio nepašiepti. Pagaliau pamačius jaunėlio akis, vyresnysis iš karto šio žvilgsnį užpuolė su nepasitenkinimu bei nusivylimu, kartu ir liūdesiu. Net pajautė norą apsikabinus vežti namo, tačiau įstatymų laužyti negalėjo ir nenorėjo, pernelyg mylėjo savo darbą.- prašau,- erzinančia šypsenėle atkirto į Sungjae sarkazmą atkišdamas cigarečių pakelį. Gražiai dar jam akutėmis pamirksėjęs, vyras įsidėjo pakelį atgal bei prikišo savo cigaretę prie jaunėlio burnos,leido jam įtraukti dūmą, na, o tada pridėjo mirties lazdelę prie savo lūpų.- katinėli, jeigu aš nors truputį tikėčiau, kad ne tu pirmas jam trenkei, niekada gyvenime tavo brangiausio ego taip nežeminčiau, tačiau paprasčiausiai netikiu,- mirktelėjo jam, linktelėdamas. Changsub per tokius reikalus su savuoju ir susipažino, tad net neabejojo, kad kito vyro kaltės pradžioje nebuvo, o tie stumtelėjimai.. Kas tokį, iš pažiūros, mielą vaikį užkabintų?- šaunuolis,- šiam pasidavus linktelėjo galvele.- ir mažiau,- šyptelėjo jam, pridėdamas delną prie skruosto.- dar niekas nenumirė nuo atsiprašymo,- švelniai prisilietęs prie jo lūpų su savosiomis, šiukšlių dėžėje atsikratė nuorūkos bei pasodino mylimąjį galinėje sėdynėje.- būk geras,- labiau prašomu balsu pasakė. Kito vyro charakterio juk nežinojo, o išprovokuotas Sungjae tikrai galėjo areštinėje pasilikti ir ne nakčiai.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Krepšinio aikštelė   2017-02-15, 22:18

-O, tai dar betrūko kad nuvestum mane į vaikų darželį, ką? – caktelėjo liežuviu. Sungjae turėjo sukąsti dantis, girdėdamas tuos žodžius. Kas jis, mažametis vaikas kuriam reikia maitinti tyrelę ir keisti sauskelnes? Jam tikrai knietėjo atsikirsti, atrėžti ką nors skaudaus, nepagalvojus, įžeisti. Jis į viską reaguodavo pernelyg jautriai. Kiekvieną žodį ar įžeidimą priimdavo giliai ir įtin asmeniškai ir iškart stodavo ginti savęs. Buvo didelis karštakošis. Ir ko gero tikrai būtų kažką pasakęs daugiau, jeigu nebūtų pamatęs nusivylimo ir liūdesio Changsub akyse. Eilinį sykį, nurijo didžiulį susikaupusį kartėlį gerklėje. Net sudrebėjo, bandydamas emocijas numalšinti, tai buvo pernelyg sunku. Jam atkišus cigarečių pakelį, sumirksėjo.
-Ar tu tyčiojies iš manęs, po velniais, Changsub?! – galiausiai nesusilaikęs išrėžė, sušnairuodamas į savo vaikiną, kuris tikrai iš jo šaipėsi. Jeigu tai jam atrodė juokinga ir linksma... ne, tai visai nebuvo. Jo ir taip nervai dar nebuvo aprimę, sopėjo skruostą, lūpą, dar buvo gavęs smūgį į šonkaulius, areštinėje turės to mulkio atsiprašyti, ir mažiausia, ko dabar jam reikėjo, tai nikotino savo plaučiuose. Ačiū Dievui vaikinas tai suprato, ir leido jam įtraukti cigaretės. Užvertęs galvą, iškvėpė dūmus aukštyn. Norėjo nusivaipyti, bet veidas tik keistai persikreipė suskaudus skruostą. Teks ilgai šaldyti. -Tas stuobrys pats į mane atsitrenkė, ir pats prisiprašė to smūgio,- vis tiek laikėsi įsikibęs savosios tiesos, tikrai nesigailėdamas nei vieno paleisto kumščio to vyro pusėn. Tik pavartė akis. Tik nusuko akis pajutęs vaikino lūpas ant savųjų, o jam atsitraukus, papūtė šias. -Visad būna pirmas kartas. Aš galėčiau numirti,- suburbėjo, sėsdamasis ant sėdynės. -Mhm,- murmtelėjo atremdamas savo galvą į automobilio stiklą. Ko gero ir buvo labiausiai paniuręs ir nepatenkintas dėl minties kad reikės atsiprašyti, o ne kad į areštinę keliavo.
Atgal į viršų Go down
     

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Krepšinio aikštelė   

Atgal į viršų Go down
     
 

Krepšinio aikštelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: BASKETBALL COURT-