Share | 
 

 Suolai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Suolai   2015-06-25, 18:12

.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolai   2017-02-05, 21:29

Krepšinio aikštelė buvo bene dažniausia vieta kur Jaebum lankėsi. Gal ir dėl to, kad čia ateidavo jo draugai, kurie mokėsi beveik šalimais esančiame universitete, bet ir dėl to, nes čia rinkdavosi merginos. O su žodžiu merginos jis turėjo omenyje Saną. Nors tai tik buvo paprasta mergina, bet Jaebum savotiškai mėgo ją.. erzinti. Ji, nei kitos, atsakydavo kandžiais žodžiais. Jam nepatiko lipšnumas, todėl kitoms iškart atsivėrus lyg kokiai knygai jis atsitraukdavo. Juk reikėjo jam iš pradžių kažko, kas pritrauktų prie merginos, o būtent Sana tą turėjo. Tarsi Jaebum nepatiko, jog ji atstumdavo jį, bet ir tuo pačiu jis norėjo visko dar daugiau. O tas jos susierzinęs balsas, kuris norėdavo, kad tamsiaplaukis kuo greičiau atstotų.... Tai tarsi buvo viskas dėl ko Jaebum buvo toks nejaučiantis ribų. Todėl atėjęs į krepšinio aikštelę jau tikėjosi ten rasti Saną, bet rado tik savo draugus. Todėl priėjęs prie jų pasisveikino su visais, taip su keletu ir delnais pasisveikindamas, o tada prisėdo ant vieno iš suolų, taip nužvelgdamas visą aikštelę, o tuo pačiu ir užmegzdamas paprasčiausią pokalbį su draugais, kol akys kažkaip desperatiškai ieškojo savo erzinimo objekto.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolai   2017-02-05, 22:18

Vakarai po paskaitų tikriausiai buvo mėgstamiausias studentų laikas, kai tai dienai kančios jau baigtos ir iki rytojaus gali malti absoliutų šūdą. Paskaitų pabaigos ypač laukė Sana. Kone kiekvieną vakarą, kai būna geras oras, ji ir didelė draugų kompanija susirenka krepšinio aikštelėje netoli universiteto – kas pažaist krepšinio, o kas šiaip praleisti linksmai laiką su kitais. Taip ši, susitikusi su savo draugėmis patraukė aikštelės link. Jau iš tono einant pamatė brolį su savo kompanija. Sana ir jos brolis turėjo tik poros metų skirtumą ir skirtingai, nei daugumą brolių ir seserų, sutarė gerai, tad be jokių nepatogumų turėjo bendrą draugų ratą ir artimai bendravo. Vaikinams pamačius ateinančias merginas prasidėjo šūksniai ir švilpimai, kurie privertė ją nusijuokti ir prie jų artėti su šypsena veide. Tik šypsena kiek pritemo pamačius vieną iš vaikinų. Im Jaebum. Na, ji būtų kvaila, jeigu nepripažintų, jog vaikinas buvo tikrai apdovanotas gera šypsena, tačiau jis taip mokėjo groti jos nervais, kad net tai nepadėdavo. Priartėjusi prie visų iš eilės pradėjo prieidinėti ir pasisveikindama apsikabinėti. – Jaebum. – jo eilei atėjus tiesiog neutraliu tonu ištarė, kaip pasisveikinimą ir suraukus nepatenkintai nosytę pažvelgė į jį. Ir taip toliau sveikinantis su kitais vėl jos veide atsirado šypsena ir kitus apdovanodavo apsikabinimais. Pro visus praėjus galiausiai sukrito ant suoliuko šalia draugo, kuris kalbėjos su Jaebum, o tas, pamatęs Saną šalia tuojaus apkeitė juos vietomis, kad mergina atsidurtų prie savo baisiausio košmaro. Pavartydama akis eilinį kart pagalvojo, kodėl visi taip nori jų kartu, kai kiekvienas garselis iš vaikino lūpų išeinantis priversdavo ją veikiau norėti mirti..
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolai   2017-02-06, 21:07

Išgirdus iš keletos vaikinų, jog pagaliau merginos ateina visi draugai pirmiausia pasisuko į Jaebum, o šis jau žinojo jų žvilgsnių reikšmę. Sana. Jie mėgo erzinti Jaebum su jos vardu, taip lipindami ją kiekviename vaikino žingsnyje. Turbūt labiausiai susierzindavo Jaebum, kai bandydamas susikalbėti su visai neseniai susipažinta panele sulaukia iš praėjusio draugo "Sanai nepatiks" komentaro. Jeigu kalbant rimtai apie Saną Jaebum galvojo tik kaip apie tą merginą, kurią Jaebum turėtų vesti iš proto. Ne savo grožiu, o savo "prieraišumu". O ir šis planas puikiai veikė, todėl Jaebum šito išdėstymo ir laikėsi.
Merginoms pagaliau pasirodžius visi tamsiaplaukio draugai pradėjo švilpti, kas sukėlė nemenką šypseną pastarojo veide. Ir aišku, ši kažkaip labiau įsitvirtino jo veide kai pamatė šviesiaplaukę.- Sana~,- nutęsęs merginos vardą papūtė lūpas, kai nesulaukė taip laukto apsikabinimo,- kodėl tu nenori su manimi apsikabinti?- bet visas tas "žaidimas" su lūpomis pradingo ir Jaebum nusuko žvilgsnį į kitas Sanos drauges, kurios negailėjo apsikabinimų. Po visko tamsiaplaukis pradėjo kalbėtis su šalimais sėdėjusiu draugu apie įvairius reikalus, bet kol Jaebum susiprato netrukus šalia sėdėjo blondinė. Na ir štai, šou prasideda.
-Ahh, ir ką mano "mergina" šiandien gero nuveikė?- išraitęs žodį "mergina" Jaebum pusiau lūpų nusišypsojęs žiūrėjo į Saną, taip ir iš kitoje pusėje sėdinčio draugo sulaukdamas stuktelėjimo į alkūnę, kuriuo šis norėjo pasakyti, jog puikiai Jaebum darbavosi. Per visą laiką vaikinas puikiai išmoko kaip erzinti merginą, todėl net neabejojo, jog kažkada galėtų ši ir nesusierzinti.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolai   2017-02-06, 22:44

Visiškai nuignoravusi vaikino klausimą, ji tik toliau sveikinosi su visais. Viskas ką jis gavo atgalios, tai tik paniekos pilnas merginos žvilgsnis ir suraukta nosytė. Sana nuoširdžiai nesuprato savo draugų. Rodos jie labai faini ir labai palaikantys, kai reikia ir labai smagu su jais leisti laiką, tačiau jie yra visiški tragedijos, kai ateina laikas ties žaidimu Kupidais ir ieškojimu merginai antros pusės. Nes iš visų galimų variantų, ką jie gali jai piršti, tai Jaebum. Ir ji nuoširdžiai nesuprato ką jie mato jame, kas priliptų jai. Išvaizda? Dar kartą, taip, ji tikrai nėra tokia debilė, kad nepripažintų, jog jis atrodo gerai, tačiau visa kita.. Ji nuoširdžiai nesuvokia kodėl jų draugai mato juos kartu. Ir dabar, draugui specialiai apkeitus juos vietom, kad mergina liktų sedėti šalia Jaebum, ji veikiau norėtų mirti.
- Visą dieną meldėsi, kad tu nepražiotum savo burnos, bet matyt Dievas ištikrųjų neegzistuoja. – sarkastiškai atkirto ir sekundei pažiūrėjus į jį, eilinį kartą nepatenkintu žvilgsniuku, vėl nusisuko žiūrėti kaip jos brolis su draugais nuėjo toliau žaisti krepšinio. Sana žinojo, jog su tokiu savo elgesiu tik suteikia jam stimulo ją toliau erzinti, bet ji ramiai negalėjo. Jaebum tiesiog ją taip nerviškai veikė.
Atgal į viršų Go down
     

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolai   

Atgal į viršų Go down
     
 

Suolai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: BASKETBALL COURT-