Share | 
 

 Automobilių stovėjimo aikštelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Automobilių stovėjimo aikštelė   2015-06-25, 18:15

.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN
ACTIVITY :
medical student
POSTS :
19
LIKES :
0
REAL NAME :
ieva

hallyu#2

RašytiTemos pavadinimas: Re: Automobilių stovėjimo aikštelė   2017-03-07, 22:23

Nuo pat pirmų darbo dienų Jinhee suprato, kad darbas ligoninėje bus ne iš lengvųjų. Norint būti geru gydytoju kartais prireikia labai daug atsidavimo. Šį vakarą teko gan ilgai užsibūti, kol visus darbus pabaigė. Buvo beveik vienuolikta valanda vakaro, kai Jinhee važiuodama namo pastebėjo, kad bake kuro ne tiek jau daug liko, tad pasuko į degalinę. Pripildžiusi baką bei sumokėjusi už benziną mergina išgirdo keistus garsus už degalinės. Kažkas lyg ir verkė, kažko maldavo. Jinhee kaip medikės pareiga buvo padėti žmogui nelaimėje, todėl ji tiesiog negalėjo to ignoruoti. Pasukusi už kampo mergina prisiglaudė prie sienos ir atsargiai iškišo galvą. Vaikinas, vilkintis degalinės darbuotojo uniformą, klūpėjo ant grindinio, juodai apsirengęs vyras laikė nukreipęs ginklą jam į galvą ir kažką kalbėjo. Jinhee kone kraujas užvirė - ne kasdien tokį vaizdelį pamatysi. Aplink buvo ir dar keletas juodai apsirengusių vyrukų, kurie priminė tikrus, klasikinius mafijozus kaip iš filmų. Mergina užgniaužusi kvapą stebėjo bei laukė, kas toliau bus, bet, matyt, dėl smalsumo visai pamiršo apie pačios saugumą - iš nugaros ją sugriebė kažkoks kitas vyras, prirėmė prie sienos ir nukreipė ginklą į kaktą.
- Na, gražuole, iš kur tu čia? - paklausė. Iš jo burnos tvoskė cigarečių ir alkoholio kvapas, nuo kurio Jinhee norėjosi nusisukti į šalį. Kad ir kaip merginą žavėtų ginklai, šitai jai visai nepatiko. Bet vyras neklausinėjo, patinka ar ne, - patraukęs ginklą ta pačia ranka uždengė tamsiaplaukės burną, o kita ėmė liesti jos šlaunį, kildamas aukštyn po sijonu.

I knew I loved you then but you'd never know 'cause I played it cool when I was scared of letting go I know I needed you but I never showed but I wanna stay with you until we're grey and old just say you won't let go”.
Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Automobilių stovėjimo aikštelė   2017-03-07, 23:09

Vakarai, kai Yongguk neturėjo jokių reikalų buvo beprotiškai reti. Vis dėl to, išties nelengva buvo gyventi du gyvenimus, kai dienos metu turėjai tvarkyti verslo reikalus ganėtinai didelės kompanijos, o vakare, tekdavo užimti mafijos grupuotės boso dešiniosios rankos vaidmenį. Jo gyvenimas nakties metu buvo pavojingas ir praktiškai visada veiksme, tad jį visuomet maloniai nustebindavo galimybė sugrįžti namo ne ketvirtą rytą, ir nusnausti tik tris valandas. Turbūt normaliam žmogui, toks metas būtų jau vėlyvas, bet ne jam. Užsukęs į degalinę prisipilti kuro, tai padaręs nusprendė čia skirti dar ir kelias minutes cigaretei. Užsirūkęs, Guk atsirėmė į savo automobilį, žvelgdamas į tamsų dangų kuriame nesimatė žvaigždžių. Tik staiga jo dėmesį patraukė keisti garsai už degalinės. Ar jis turėjo kištis..? Prisimerkęs numetė cigaretę ant žemėss ir šią sutrypęs, patraukė link tos pusės, tik pažiūrėti... Į jo regos lauką pateko prie sienos priremta mergina ir prie jos prilipęs vyras. Nereikėjo būti Einšteinu, kad suprastum, jog mergina tokioje pozicijoje ir taip liečiama buvo ne savo noru. Kelias akimirkas vyras nuoširdžiai svarstė, ar tai jam turėtų rūpėti. Bet jis nebuvo šiukšlė.
-Nemanau, kad jai tai patinka,- jam už teko kelių žingsnių, kad atsidurtų už to vyro, ir stipriai suėmus jį už peties, trūktelėtų nuo merginos. Sugriebęs šį už jo striukės atlapų, Yongguk prirėmė jį prie sienos. Jo akys staiga net užsipliekė pykčiu. -Dabar tu gražiai jos atsiprašysi, - jis mostelėjo galva į merginą. -..Ir apsisukęs nešdinsiesi iš čia, kol nesudarkiau tavo ir taip šlykščios makaulės. Supratai?
Atgal į viršų Go down
     
ACTIVITY :
medical student
POSTS :
19
LIKES :
0
REAL NAME :
ieva

hallyu#2

RašytiTemos pavadinimas: Re: Automobilių stovėjimo aikštelė   2017-03-11, 18:08

Mergina vis bandė muistytis, tačiau tas vyrukas buvo stiprus, tad nelabai ką sugebėjo padaryti. Net rėkti negalėjo. Puikiai suvokė, kuo visa ši situacija baigsis - bus išprievartauta ir nešiosis tą prisiminimą visą likusį gyvenimą. Tačiau Jinhee pasidavė. Manė, jog pati nebegali nieko pakeisti, tad tiesiog nukreipė mintis kitur, nenorėdama galvoti apie rankas, liečiančias jos kūną. Visgi Jinhee išgirdo balsą kažkur netoliese ir staiga vyras atsitraukė. Mergina stebėjo, kaip nepažįstamas tamsiaplaukis prispaudžia jį prie sienos ir taria žodžius, nuo kurių net pačiai oda pašiurpo. Jinhee nereikėjo užpuolusio vyro atsiprašymo, ji tenorėjo, kad jis dingtų iš akių kaip įmanoma greičiau. Bet, matyt, jis pats nebuvo nusiteikęs to daryti. Nors tamsiaplaukis atrodė rimtai, dėl išgerto alkoholio vyrukas nesuvokė grėsmės. Jis tik pradėjo garsiai juoktis, o atsakydamas į tamsiaplaukio žodžius parodė jam vidurinį pirštą. Jinhee suprato, kad taip jis sau pasirašė mirties nuosprendį ir išplėtus akis laukė, kas toliau bus.

I knew I loved you then but you'd never know 'cause I played it cool when I was scared of letting go I know I needed you but I never showed but I wanna stay with you until we're grey and old just say you won't let go”.
Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Automobilių stovėjimo aikštelė   2017-03-11, 21:45

Pasigirdus juokui iš vyriškio, Guk tik dar labiau prisimerkė. Tai ką tik tapo asmeniška. Vyras iš esmės buvo ramus, ir susivaldantis, dažniausiai, sugebantis išlaikyti šaltą ir blaivų protą, mat tai jo darbe, tiksliau veikloje, visad buvo svarbiausia, galėti ir mokėti priimti tik logiškus ir apsvarstytus sprendimus. Bet kartu vyras ir buvo didelis karštakošis, sunervintas ir užsiplieskęs būdavo jau praktiškai nesustabdomas.. O šitas, nes žmogaus apibūdinimo nevertas padugnė vien savo gestu kaip reikiant jį įsiutino. Geras smūgis jam į nosį, ir iš jos tuoj pasipylė kraujai, antras, ir Yongguk atleidus jo atlapus šis tiesiog vaitodamas sukrito ant žemės. Purtydamas ranką ir smerkiamu žvilgsniu žiūrėdamas į tą vyrą, jis atsitraukė, daugiau neketindamas prie jo liestis. Jis buvo per girtas, ir abu smūgiai buvo pakankamai stiprūs, kad jis neatsistotų. Tik tada jis prisiminė merginą, kuri buvo čia pats. Pakėlęs galvą, įsižiūrėjo į ją, nedrįso prieit, nes visgi, ji ką tik išvydo jį ne pačiomis gražiausiomis spalvomis, ir nebuvo tikras, ir ji ir jo neišsigąs.
-Tau viskas gerai..? - jau kiek nusiraminęs, tiesiog paklausė jam įprastu žemu balsu. Ji tik atrodė išsigandusi, ir vis dar vilkėjo drabužius, nors jie ir buvo susiglamžę, tad tiesiog tikėjosi, kad spėjo laiku ir tas šiukšlė jai nieko nepadarė.
Atgal į viršų Go down
     
ACTIVITY :
medical student
POSTS :
19
LIKES :
0
REAL NAME :
ieva

hallyu#2

RašytiTemos pavadinimas: Re: Automobilių stovėjimo aikštelė   2017-03-15, 21:58

Kaip ir reikėjo tikėtis, be kraujo šis vakaras neapsiėjo. Kaip gydytoja Jinhee norėjo padėti tam vyriškiui - visgi tokia buvo jos pareiga ir Hipokrato priesaika jai nebuvo tik tušti žodžiai. Kita vertus, tas šlykštynė ką tik norėjo ją išprievartauti. Stebėdama, kaip girtas vyras krenta ant grindų ir dejuodamas vartosi ant žemės mergina nusprendė šį kartą pabūti tiesiog žmogumi. Jis nusipelnė geros pamokos. Be to, jei dabar pultų padėti savo užpuolikui, išgelbėjusio vaikino akyse atrodytų labai keistai. Į nepažįstamąjį Jinhee žiūrėjo įtariai, nes nebuvo tikra, kad nustūmęs aną vyrą šis nepradės pats jos graibyti. Kol kas nenorėjo, o ir negalėjo daryti apie tą vaikiną jokių išvadų. Jinhee tik pasitaisė sijoną ir marškinius, kurie šiek tiek ištaršyti buvo.
- Atrodo, taip... - atsakė. Net pati nepažino savo balso. Skambėjo kaip sukrėsta, išsigandusi mergaitė. Pajutusi, kad kažkas ne taip, Jinhee apsičiupinėjo kišenes ir suprato, kad kažko trūksta. Užpuolęs vyras vis dar raitėsi ant žemės. Mergina priėjo prie jo bei pastebėjusi savo piniginę šiek tiek virpančiais pirštais ištraukė ją iš vyriškio rankos. Jis nuo smūgio, o gal ir nuo alkoholio, sunkiai orientavosi aplinkoje, tad nelabai suprato, kas įvyko. Atsistojusi Jinhee norėjo nueiti, bet sustojo vietoje. Tada žvilgtelėjo į tamsiaplaukį vaikiną tarsi klausdama jo pritarimo. Visgi kerštingai nuotaikai užplūdus mergina iš visų jėgų spyrė vyrui į tarpkojį ir šis garsiai surėkė. Jinhee iškvėpė. Dabar tikrai jautėsi ramiau.

I knew I loved you then but you'd never know 'cause I played it cool when I was scared of letting go I know I needed you but I never showed but I wanna stay with you until we're grey and old just say you won't let go”.
Atgal į viršų Go down
      ADMIN

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Automobilių stovėjimo aikštelė   

Atgal į viršų Go down
     
 

Automobilių stovėjimo aikštelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: GAS STATION-