Share | 
 

 Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Baras   2015-06-25, 18:25

.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-03-13, 22:04

Sae Eun buvo palaida asmenybė. Tiesiogine to žodžio prasme. Bet vienas faktas buvo aiškus- jai patiko naktiniai klubai. Ir nesvarbu kokia aplinka supo Sae, ji tiesiog mėgo triukšmą. Kartais čia ji rasdavo naujų pažinčių, kurios atverdavo kelią į platesnius kelius mieste. Nors ir jai turėjo rūpėti mokslai universitete, bet ji išties mėgo skirti laiko sau ir savo linksmybėms. Tiek lovos, tiek buvimui su draugėmis. Ir dabar ji būtent buvo su keletu draugių, bet po keleto stikliukų jos, tikrų tikriausiai, dingo. Nelabai blaivas Sae Eun protas nesugebėjo suprasti kur jos dingo, todėl vienintelis pasiaiškinimas buvo "nuėjo pašokti su kažkokiais bernais", nors galėjo visu savo kūnu prižadėti, kad vieną draugę matė be einančią link VIP kambariukų su kažkokiu visiškai nepažįstamu vaikinu. Ir Sae jos neteisė, nes žinojo, jog jeigu pasistengs pačios likimas bus toks pats. Todėl nepastebėjusi niekur barmeno, ji šiek tiek persisvėrė per barą, bet tiek, kad matytų kurioje pusėje barmenas, ir žiūrėdama jo pusėn mirktelėjo akimi vos tik pagavusi šio žvilgsnį. Jam priėjus ji dar kartą užsisakė vis dar to pačio šampano, nes nežinia, kažkuo ją traukė šis gėrimas, ypač šiandien, ir paėmusi stiklinę į delną šį kartą lėtai gurkšnojo skystį, bet neatsisukdama į šokių aikštelę.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-03-17, 20:54

Kaip savininkas, Youngjae šiame klube praleido kiekvieną mielą savo dieną. Kartais pabūdavo trumpai, užsukdamas tik patikrinti tvarkos ir daugiau viską palikdamas vadybininkams, kartais pasilikdavo visai dienai, mat reikalų viduje būdavo apstu, bet dažniausiai jis pasilikdavo ir visam. Tai reiškia, kad pabaigęs reikalus, jis išlįsdavo ir pats atsipalaiduoti. Jam patiko stebėti, kaip jo verslas klestėjo – kaip kasnakt baras būna pripildytas žmonių, nesvarbu ar vidurys savaitės ar savaitgalis, kaip žmonės trinasi vienas į kitus šokių aikštelėje.. Jis didžiavosi savimi. Ir tas jausmas, jog jis viską čia valdo, pridėjo papildomos euforijos beleidžiant vakarą. Šiąnakt buvo neišimtis ir Youngjae iš tarnybinių sektorių žvelgė į apačią, į šokių aikštelę, galbūt ieškodamas sau kokios gražios partnerės, tačiau nepamatęs nieko tokio ypač traukiančio nusuko akis į barą, kur... Prie vienos ant kėdžių sedėjo mergina, kuri iškart patraukė jo dėmesį ir jis nieko nelaukęs nusileido žemyn ir netrukus atsidūrė jai už nugaros. – o ką tokia mergina, kaip tu veikia viena prie baro, o ne šokių aikštelėje? – pradėjęs savo žaidimą gan žavingu balsu laukė, kol mergina atsisuks ir tuo tarpu mostelėjo barmenui. Jis žinos, ką jam įpilti.
Atgal į viršų Go down
     

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
     
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: CLUB 'GHETTO'-