Share | 
 

 fontanas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: fontanas   2015-06-25, 18:27

.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   2016-11-17, 23:15

Nepaisant to, jog buvo pervargusi ir turbūt jau visas dvi paras nemiegojusi Doyeon vis tiek žingsniuodama akmenimis grįstais senamiesčio takais atrodė žvali, laiminga ir pasitikinti savimi, nors mintyse keikė savo neapgalvotus sprendimus, ir dalijo pažadus, jog daugiau niekados nemėgins atlaikyti dviejų vakarėlių sekančių vienas po kito, žinodama kad kitą rytą laukia paskaitos ir darbas studijoje. Tik tegul pats Viešpats jai padeda greičiau pasiekti išsvajotuosius namus ir lovą, ir ji pažadės viską, sielą atiduos. Atrodo galvoje sukosi eilinio studento mintys, bei jos gyvenimas tikrai niekuo neišsiskyrė iš kitų. Ir štai, ji vis tik susidurdavo su lygiai tokiomis pačiomis mintimis.
Vakaro oras buvo ganėtinai geras, ir senamiestyje zujantys žmonės, šiek tiek erzino, tad Doyeon stengėsi žingsniuoti kuo greičiau. Pasiekusi fontaną staiga stabtelėjo svarstydama, jog jai reikia kavos, ir dabar pat, tad nieko nelaukusi atsidūrėje prie pat buvusioje mažoje kavinėje. Užsisakiusi didelį puodelį karštos latte išsinešimui, laukdama savo užsakymo, pasirėmė į prekystalį viena ranka, o kita perbėgos pirštais per ilgus juodus plaukus. Žvilgsnis nukrypo į gatvės vaizdą pro stiklą. Nepaisant to, jog žmonių buvo nemažai, automobilių čia pravažiuodavo vos keletas... nieko įdomaus.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   2016-11-17, 23:26

Momo jautėsi pavargusi, tiek fiziškai, tiek morališkai. Visgi kelias valandas būti išsišiepus ir apsimesti, kad jai rūpi bendrauti, buvo varginantis dalykas, ypač su šiuo vyru, kuris nežavėjo nei trupučio. Visgi keli maišeliai su brangiais drabužiais ir batais buvo to verti, ji bent jau buvo tvirtai tuo įsitikinusi. Momo buvo dvilypė asmenybė, blogai dėl to nesijautė, bet pasauliui skelbtis prasmės nematė. Kažką plepėdama su vyriškiu, ji laukė, kol jiedu greičiau atsidurs vietoje ir mergina galės bandyti nusigauti iki namų. Visiems tokiems žmonėms privengdavo savo adresą pasakyti. Galėjo pabūti kompanionė, tačiau lovų šildyti vyrams, kurie buvo jos tėvo amžiaus, nenorėjo.Na, bent daugumai.
Važiuojant pro kavinukę, Momo pareikalavo,kad būtų išleista ten, norėjo nusipirkti ko nors saldaus. Išsilaipinusi iš automobilio, pasiėmė savo maišelius. Nors labai tikėjosi, kad vyras iš automobilio nelips, jos noras visgi neišsipildė ir ji apsimestinai, plačiai nusišypsojusi pakštelėjo jam į skruostą ir galiausiai nuėjo. Veidas staigiai persimainė ir jį su visais nešuliais atsidūrė kavinukės viduje.- norėčiau va tų,- parodė ten dirbančiai merginai į gražius pyragėlius.- keturių,- tvirtai linktelėjo, šyptelėdama. Kad jau batų pirktis pačiai nereikėjo, leido sau pasilepinti. Užsiprašiusi ir juodos kavos, nuėjo šios palaukti ir priešais išvydo matytą merginą.- Doyeon, tiesa?- kilstelėjo antakius, dėl visa ko pasitikslindama.- šiais laikais neišeis per miestą pereiti kokio pažįstamo nesutikus,- susijuokė mergina, stebėdama pyragėlius, kurie jau buvo dėžutėje.- galbūt reikėtų prisėsti?- pasiūlė Momo, suprasdama, kad pyragėliai iki namų nepalauks.- jeigu turi laiko?
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   2016-11-17, 23:46

Kava keistai vėlavo, ir Doyeon jau nekantriai barbeno pirštais į prekystalį. Už lango lygiai taip pat nieko įdomaus nevyko, slinko kažkokia pilka skubančių žmonių masė, ir ji tik norėjo savo kavos ir pasiekti namus greičiau. Nors... staiga vienas sustojęs automobilis patraukė jos dėmesį, ypač kai iš jo išlipo mergina, matytu profiliu.. Ir vos veidu pasisuko į kavinės pusę, tuoj ją atpažino. Ne, tai nebuvo sena ir gera draugė, bet kelissyk sutikta ir matyta mergina, kuri buvo palikusi šiokį tokį įspūdį Doyeon. Turint omeny kad jos akys visada krypo į gražias mergina. Tik antakiai kiek susiraukė, stebint kaip paskui ją išlipo kažkoks vyriškis, kuriam ji gražiai nusišypsojo ir pakštelėjo į skruostą. Oh...? Ji pakreipė galvą į šoną. Jis atrodė gerokai už ją vyresnis, kad būtų jos vaikinas. Gal jos tėtis, ką tik ją palepinęs naujais drabužiais? O kas daugiau galėjo būti tuose pirkinių maišuose.
Momo įėjus į kavinę, nusekė šia akimis. Atrodo jos nelabai iškart pastebėjo. Žvilgtelėjo ir į pyragėlius kurių ši užsiprašė. Gal užkalbinti..? Doyeon dvejojo. Tą akimirką kaip tik atnešė jos latte, ir pačiupusi savo puodelį, ketino eiti, bet kaip tyčia Momo atsidūrė priešais ją. Sumirksėjo. Nepastebimai, greitomis ją nužvelgė, ir nejučia sau pati nusišypsojo. Kokia graži mergina... Linktelėjo. -Tiesa. O tu.. Momo? - ji kiek prisimerkusi apsimetė jog bando prisiminti jos vardą, nors žinojo šį išties gerai. Trumpai nusijuokusi, gražiai atmetė tamsius plaukus atgal. -O atrodo kad Tokijas didelis miestas... Pasirodo, nelabai,- ji bendravo atsainiai, kaip visados, tarsi nieko ypatingo. Nors visai džiaugėsi šia diskusija ir susitikimu. Jai pasiūlius prisėsti, šiek tiek nustebo, bet per ilgai nesvarstė tos idėjos. -Žinoma. Kodėl ne? - tik gūžtelėjo pečiais. Ji kartu palaukė su Momo jos kavos, o tada šią nusivedė prie laisvo staliuko. Neturėjo jos daug bendrų temų, tad trumpam tarp jų buvo stojusi tyla. -Tai... Ten buvo tavo tėtis? - nežinodama kaip pradėti pokalbį, paklausė mostelėdama galvą link gatvės kuri matėsi pro stiklą, taip tarsi norėdama pasakyti, kad matė, kaip ji čia buvo atvežta. Įsitaisiusi ant kėdės, priglaudė kavos puodelį prie lūpų ir šios gurkštelėjusi šiek tiek susiraukė. Pamiršo cukrų.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   2016-11-18, 00:05

Momo veide visa laiką švietė tokia ganėtinai išplaukusi šypsena. Jai visada patiko šypsotis, o ir maža šypsenėlė pastebėta kitos merginos veide keistai sužavėjo. Nors visada maloniau matyti džiaugsmingiau nusiteikusius veidus, o ne kokius super susiraukusius. išgirdusi, kad ne ji viena dėl vardo nebuvo užtikrinta, šviesiaplaukė nusijuokė. Jeigu neužeidavo fazė, kai tapdavo visai išplaukusi, ji buvo kalbus ir džiaugsmingas žmogus, o kadangi dabar buvo ta aktyvumo fazė, mergina nejautė jokios problemos pabendrauti su beveik nepažįstama tamsiaplauke.
-Gal miestas ir didelis, tačiau skani kava ne kiekvienoje kavinėje,- kaip tik laiku pasakiusi, šviesiaplaukė sulaukė savo juodos kavos ir šią pauostė. Nepakartojamo kvapo.- o apie pyragėlius iš viso nekalbu,- palinksėjo, ignoruodama Doyeon atsainumą, nusprendusi, kad jos pačios džiugaus energingumo užteks joms abiems. Kad jau jos ėjo link staliuko, mergina greitai visus pirkinius užkrovė ant kitos kėdės,nesirūpindama tuo,kad vienas nukrito. Buvo per daug išsiblaškiusi tam. Nors pyragėliai buvo išsinešimui, ji į tai nekreipė dėmesio bei atidarė dėžutę.- vaišinkis, skanu,- įtikinamai pasakiusi, labai žaviai nusišypsojo, o tada suleido dantukus į saldėsį. Tik išgirdusi klausimą Momo vos nepaspringo.- tėčio aš neturiu,- bandė viską nuleisti paprastu abejingu pasakymu, nors prieš tai pasirodžiusi veido išraiška galėjo ir išduoti. Šviesiaplaukė apie tai pasakoti vos pažįstamai merginai nenorėjo, bet ir meluoti, kad ten buvo jos tėvas būtų buvę kvaila. Tokį dalyką ji juk bet kada galėjo iš kokio bendro draugo išgirsti. Kadangi jai nejaukią situaciją ignoruoti nebuvo sunku, Momo greitai paėmė už Doyeon rankos bei įsižiūrėjo į šios nagus. Galėjo juk pabūti mergaitiška.- pati pasidarei?- pasiteiravo.- bet kokiu atveju,- atleidusi jos ranką, atsigėrė kavos.- kaip tu tokius užsiauginai?- liūdnai žvilgtelėjo į savo trumpus nagučius.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   2016-11-18, 00:31

-Pritariu,- Doyeon linktelėjo pritardama apie tai jog čia buvo gera kava, ir skanūs pyragėliai. Ir vis tiek juk Tokijuje buvo ne viena kavinė su skania kava, tad šis atsitiktinumas buvo tikrai netikėtas.. Kažkodėl mintyse mergina sau pasižymėjo, jog Momo patiko ši kavinė ir ji čia ko gero dažnai lankosi. Pati ji užsukdavo tada, kai tik turėdavo reikalo, o tai būdavo retai. Dažniausiai tekdavo pasigriebti kavos iš bet kurios pakeliui esančios kavinės, taupant laiką. Ji žvilgtelėjo į ant kėdės užkrautus merginos pirkinius. Na ji pati pinigine situacija nesiskudė, bet atrodė, kad po tokio apsipirkimo, kažkieno kreditinė kortelė gerokai pratuštėjo. -Hm... patikėsiu,- ji nusijuokusi nusišypsojo lengvai primerkdama akis, ir ištiesė ranką paimdama vieną pyragėlį, staiga jais susigundžiusi, nes kodėl gi ne. Gan smalsiomis akimis stebėjo merginą priešais, mat ji jai atrodė įdomi, ir tai buvo proga sužinoti apie ją daugiau, ir gal ne tik sutikti bendruose draugų vakarėliuose. Staiga kiek praplėptė akis šiai pasakius, kad ji neturi tėvo. Pasijuto šiek tiek nejaukiai. -Oh..,- tik pratarė, nelabai žinodama ką į tai turėtų atsakyti. Ji žinoma buvo smalsi, ir knietėjo paklausti šviesiaplaukės, kas tada buvo tas vyras kurio automobilį ji paliko su visais pirkiniais, bet nuostabusis šeštasis jausmas sakė, kad galbūt geriau to nedaryti. Vis tik jos tai jos reikalai, o jos ir nebuvo artimos... Kad ir kokia Doyeon smalsi ir tiesmuka dažniausiai būdavo. Ji sulenkė pirštus norėdama jais pabarbenti į staliuką, kai jos ranka buvo pagriebta. Žvilgtelėjo į savo nagus, kuriuos kaip visad puošė dailus manikiūras. Kiek keistai žvilgtelėjo į merginą dėl tokio random klausimo bet greitai smagiai nusijuokė. -Mhm... Man visai patinka tokie mergaitiški dalykai. Na žinai,- tyliai prunkštelėjo lengvai pajudindama savo pirštus, ir jai atleidus ją ranką, šią atsargiai prisitraukė, netyčia nagais lengvai brūkštelėdama per jos delną. -Nežinau. Tiesiog. Lygiai taip pat, kaip užauga plaukai,- į tai neturėdama atsakymo gūžtelėjo pečiais, nusišypsodama ir tuo metu pasigaudama ilgų plaukų sruogą sruogą, šią susukdama ant piršto ir paleisdama. Tik tada prisiminė pasiimtą pyragėlį, ir pagaliau šio atsikandu. -Mm, skanu,- pritarė jai padovanodama dar vieną šypseną merginai sėdėjusiai priešais nes kodėl ne. -Dažnai čia lankaisi?
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   2016-11-20, 13:44

Momo buvo patenkinta netikėtu susitikimu ir tai puikiai matėsi jos besišypsančiame veide. Pyragėlis irgi gerokai pataisė situaciją ir jai praktiškai visai užsimiršę visi nemalonūs dalykai buvę, jeigu ne pirkiniai, kurie viską priminė , visgi ji neketino dėl to jaudintis. Nors kitos merginos veide puikiai matėsi nuostaba ir smalsumas, tačiau šviesiaplaukė visai nenorėjo aiškintis, juk geriau abejonė nei tiesus prisipažinimas apie ne visai tinkamą gyvenimo būdą.
-Man irgi patinka mergaitiški dalykai, -susijuokė atmesdama savo ilgus plaukus, na, realiai tai gana gerai matėsi, nes Momo buvo šviesiaplaukė susitvarkiusi mergina, nors realiai galbūt mokėjo labiau pasirodyti moterimi nei mergaite.- kad man augtų taip pat, kaip plaukai,- nusikvatojo dar kartą užmesdama akis į savo trumpai nukirptus nagus , o tada vėl nukreipė akis į merginos, susižavėjusiu žvilgsniu šiuos nužiūrėdama.- žinau, kad skanu,- palinksėjo susijuokdama bei galutinai pribaigdama savo pyragėlį. Būtų suvalgiusi kokius aštuonis, tačiau tikriausiai reikėjo prisilaikyti. Atsigėrusi kavos, ji sumirksėjo.- gana dažnai, čia gera atmosfera ir skani kava, o man reikia daug skaityti,- liūdna šypsenėlė pasirodė josios veidely, kai ši prisiminė kiek daug darbo dar šiandien reikėjo atlikti. Visgi namo eiti ji dar nedegė didžiuliu noru.- tu šiam vakarui planų neturi?- šviesiaplaukė paklausė su šypsena veide, artimiau susipažinti su žmonėmis jai visada labai patikdavo ir jeigu net pasidarydavo akimirkomis nejauku ,jai vis tiek patiko bendrauti, pati nebūdavo ta iš kurios sklisdavo įtampa.- klausyk, vis tiek tikriausiai šiandien eisi pas Miną, bet anksti ateiti nesinori, o išgerti prieš tai ir pasiruošti kartu visada smagiau, tai ką manai apie keliavimą pas mane į bendrabutį?- kilstelėjo antakius ji, nusišypsodama.- turiu visokio makiažo daug, o ir drabužių dydžiai mūsų neturėtų skirtis stipriai,- gūžtelėdama petukais ji užbaigė kavą bei paėmė į rankas dar vieną pyragėlį, nusprendusi, kad tingi neštis namo.- tik išgerti reikėtų pakeliui nusipirkti,- klausiamai vis dar į ją žiūrėjo, mat pati labai už tokį planą buvo.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   2016-11-20, 14:16

Doyeon pro akis nepraleido nei vieno merginos gesto. Nei kaip ji atmesdavo plaukus ar nusijuokdavo. Apskritai, nors ji ir atrodė kaip eilinė, paviršutiniška mergina, bet visai mėgo stebėti žmones ir juos tyrinėti, o ypač tuos, kurie patraukė jos dėmesį. Momo jai visada atrodė kitokia, tik gaila niekada nepasitaikydavo progų bendrauti daugiau ir artimiau su šia mergina.. Tad dabar tokia ji tikrai naudojosi. Joms toliau kalbant apie visiškai paprastus ir banalius dalykus, Yeon pati paėmė šviesiaplaukės ranką ir nužvelgė jos trumpus nagus.
-Jeigu norėsi, galbūt kada nors galėsiu ir tavuosius sutvarkyti. Dal tada nesinorės jų kirpti ir kitaip gadinti,- šyptelėjo. Na, bet jau jai nesinrėdavo darkyti gražiai sutvarkytų nagų, gal tai ir buvo jos paslaptis. Paleidusi šios delną, klausydama Momo pabaigė ir tą vieną pyragėlį ir atsigėrė savo lattė. -Tuomet žinosiu kur tave kitą kartą rasti,- pajuokavo, nors gal ir nelabai. Jau mintyse buvo pasižymėjusi, kad čia užsuks dažniau, nes kodėl ne. Kava išties čia buvo gera, o dar ir kitų priežasčių dabar atsirado.. -Hm...,- nutęsė. Ne, planų neturėjo. Planavo pasilikti namuose ir nieko neveikti, apart interneto ir televizoriaus ir kokio serialo maratono. Tik jai prakalbus apie vakarėlį susimąstė. Neplanavo ten eiti, bet išgirdusi jog ši mergina ten dalyvaus, ir dar kvietė kartu prieš jį apšilti.. Staiga Doyeon ramaus vakaro planai pasikeitė, ir ji tik išsišiepusi linktelėjo. -Žinoma. Kodėl gi ne? Skamba puikiai,- jos akys net žybtelėjo merginai susižavėjus štai tokia mintimi. Pabaigusi savo kavą, apsidairė ieškodama šiuškliadėžės, nes buvo jos pasiėmusi išsinešimui, bet kartu dėmesio ir neapleido nuo Momo. -Negi savo bendrabutyje neslepi alkoholio baro? - šiek tiek ją erzindama šyptelėjo, tačiau iškart nusijuokė. -Užsuksime kur nors pakeliui, parduotuvių pilna,- tik gūžtelėjo pečiais, ir trumpam pakilusi nuo staliuko nuėjo išmesti savo vienkartinio puodelio, o tada sugrįžo atgal pas merginą.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   2016-11-20, 14:29

-Žinoma norėsiu, kodėl gi ne,- susijuokė Momo, jai ši mergina atrodė draugiška, tad visai nieko prieš nebūtų su ja daugiau laiko praleisti, o joms ir taip visai neblogai ėjosi sutarti.- tikriausiai ir rasi,- susijuokė, suprasdama, kiek daug laiko praleido čia. Na, bet dažniausiai žmonės ir turėdavo savo mėgstamas vietas, kur savo laiką leisdavo.- labai gerai,- Momo apsidžiaugusi, kad ši sutiko, net rankomis suplojo.- deja, bendrabuty tokios magijos, kaip alkoholis ilgai nesilaiko,- nusikvatojusi, pati atsikratė kavos puodelio bei dėžutės, kur buvo pyragėliai, paskutinį laikydama rankoje ir nežinodama, ką su juo daryti, norėjo būti draugiška, dar dalį atsikandusi, liepė tamsiaplaukei išsižioti bei įkišo likusį jai į burną.
-Keliaujam,- pratarė vos susirinkusi visus daiktus ir šios dvi nukeliavo šviesiaplaukės bendrabučio link.
Atgal į viršų Go down
     

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   

Atgal į viršų Go down
     
 

fontanas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: OLD TOWN-