Share | 
 

 Šokių aikštelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Šokių aikštelė   2015-06-25, 18:27

.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   2016-12-19, 17:55

Tai nebuvo kažkoks išskirtinis vakaras. Tiesiog Jennie ir vėl palikusi namuose savo vaikiną (jeigu jis išvis namie), išsipustė ir patraukė su savo draugytėm į klubą, modeliukų naktelei pasibūti. Kaip tyčia užsidėjo maikę, kurią kažkada iš Jimin nuvogė, taip tikėdamasi, kad gal šiandien jį pamatys ir galės ją grąžinti, mat jis irgi yra tas žmogus, kuris dažnai klubuose sukasi. Visgi per 6 mėnesius ji taip jo ir nesutiko. Nei skambučio, nei žinutės, nieko. Kaip išėjo tada pro jo duris taip ir išėjo. Bet gal ir gerai, galiausiai tas mintis apie jį Jennie padėjo į šalį ir jos dėmesio centrą užsigrobė Jongup, su kuriuo paskutiniu metu vis daugiau ir daugiau laiko praleisdavo. Na, bet modeliukų nakčiai ji niekada nepasakys ne. Taip visos merginos, gražios kaip niekad, ir atsibeldė kluban, išgėrė tikrai ne vieną ir ne du kokteilius ir kai alkoholis pradėjo veikti, Jennie atsistojo ir pareiškė, jog eina šokti. Galėtų ir blaiva laisvai pasiraityti, tačiau išgėrus šokti yra žymiai linksmiau. Tad nieko nelaukusi patraukė į šokių aikštelę ir pradėjo judėti į ritmą. Viena, mat jai nebaisu ir žinojo, jog jei draugės norės, prisijungs prie jos.


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   2016-12-19, 18:21

Naktis kaip naktis- dar vienas momentas, kai Jimin ieško sau kompanijos, nepaisant to, jog turėjo būti su mafija. Buvo sunku priprasti prie to jausmo, jog Jennie daugiau jo nebeaplankys po praeito karto. Išvis, sužinoti iš kitų mafijozų, jog ji draugauja su Jongup ir jie gyvena tam pačiam name kaip ir pats Jimin buvo gan juokinga, nors dar nei karto jie nesusitiko. Galbūt susikirsdavo laikai. Arba geriau kalbant Jimin nelabai dažnai grįždavo namo, nes jam buvo sunku ten išbūti daugiau negu norėdavo. Visi prisiminimai jį dusindavo ir tiesiog turėdavo ne savo noru palikti patalpas net jose normaliai nepabuvus. Dažniausiai visą laiką praleisdavo pas kitus namuose, drug dealerių susitikimuose, rūkydamas žolę, kitus dalykus ir šiaip, kartas nuo karto leisdamas ir kokainui prasimušti. Anksčiau nieko panašaus nebuvo, jeigu kalbam rimtai. Jimin tiesiog prarado kontrolę ties savo gyvenimu ir nežinojo ką daugiau pasakyti. Bet kartais, pavyzdžiui dabar, jis buvo tas pats vaikinas, kuris laukdavo kol pagaliau pamatys kažką, kas tiesiog šauks jį. Pavyzdžiui kaip ir netrukus viduryje šokių aikštelės išvysta panelė. Jos rudi plaukai lengvai krito jai ant pečių, o judesiai kažkaip keistai priminė ją. Taip, ten ji. Jennie. Apsilaižęs lūpas perbraukė savo delnu per plaukus, taip pranešdamas savo draugams, jog tegul pridengtų bosei šį blogiausiu atveju. Ir netrukus Jimin buvo įsisukęs į šokių aikštelę, taip eidamas link savo tikslo. Atsidūręs jai už nugaros, Jimin net nesigėdijo, taip savo rankas padėdamas ant josios liemens, o lūpos pavojingai brūkštelėjo prie josios smakro.- pasiilgai?- obviously Jimin jos siaubingai pasiilgo, todėl gal jo balsas taip desperatiškai skambėjo, su pavojingumo prieskoniu. Jeigu tik Jennie pamatytų, kaip Jimin šiuo metu atrodo, ir kaip jo mažas, putlus veidas pasikeitė, ji turbūt irgi neabejotinai jo pasiilgtų.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   2016-12-19, 18:34

Jennie tiesiog atsidavusi muzikai judino klubus ir iškėlus rankas į viršų užvertė galvą ir mėgavosi tuo bosu, kuris per ausis ir krūtinę mušė. Štai dėl ko ji dažna klubų lankytoja – jai labai patinka išeiti pašokti. Nėra profesionali šokėja, tačiau judesių turi ir tiesiog dievina tą jausmą kai gali atsiduoti muzikai ir visos mintys iškeliauja kažin kur. Pajautusi rankas ant liemens kiek sukluso, bet šokti nenustojo. Pamanė, jog leis būti pašokdinama, bet jei partneris norės kažko daugiau, mandagiai atsakys, jog turi draugą ir atsitraukusi nueis. Jei nepavyks planas A, planas B bus apsiginti ir pabėgti. Tačiau visas jos mintis nutraukė tas balsas.
- Jimin. – dusliu balsu garsiai išreiškė savo mintis ir iš tos nuostabos jos judesiai tuoj nuslopo. Didelio smalsumo patraukta ji atsisuko į jį ir dar kartą buvo gerokai nustulbinta. Dar mažiau baby fat ant jo žandų, sidabriniai plaukai ir mėlyni lęšiai. Na, jeigu išvaizda galėtų žudyti, Jennie dabar gulėtų paslika. Dabar jį pamačiusi susivokė, jog iš ties jo pasiilgo ir kadangi tai buvo gan malonus siurprizas, tuoj pat jos veide pasirodė šypsena. – labas! Ką čia veiki? – nuignoravusi tą pasiilgimo dalį tiesiog iškart užvedė kalbą ir pati permetus rankas per šio kaklą vėl truputėlį pradėjo judėti į ritmą.


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   2016-12-19, 18:53

Išgirdęs iš josios lūpų savo vardą Jimin tik puse lūpų šyptelėjo, taip lyg pasakydamas, kad taip, tas pats Jimin, kurį tu palikai. Bet ne, Jimin turi manierų ir buvo užaugintas puikioje šeimoje, kurioje žmonės elgiasi siaubingai gerai ir gražiai, nors nei jis, nei brolis, nėra ramūs žmonės. Aišku, ir gyvenime, ir lovoje.
Gal momentas būtų tęsęsis kur kas ilgiau, bet ta erzinanti šypsena Jennie veide, kurią norėjosi tiesiog nuslinkti į šoną, viską gadino, ir kol kas vienintelė misija šviesiaplaukio galvoje buvo apsukti Jennie protą. Gal ir pavyks, gal ir ne, bet faktas, jog čia Jongup nebuvo iškart davė didelį startą. Bet vis dėlto tą jos "ką čia veiki" stipriai nuignoravo, nors davė pliusą merginai už tai, jog savo rankas padėjo ant jo kaklo. Taip jam kur kas lengviau pradėti savo šou. Todėl prisilenkęs prie merginos ausies, kad net lūpos šią liestų, pradėjo šnibždėti.- Tu esi labai bloga mergaitė, Jennie,- caktelėjęs liežuviu šiek tiek atsitraukė, bet vis tiek lūpomis, per josios smakrą, brėžė liniją, iki josios lūpų kraštų. Nors ir galėjo, bet nebučiavo jos. Norėjo, bet visa prasmė šio susitikimo sugriūtų. Todėl tiesiog pasiliko prie jos žandikaulio, taip žvelgdamas į josios akis, ir laukdamas bent kokios nors reakcijos.- Palikai mane ir išėjai,- padėjęs ant žandikaulio mažą, nereikšmingą bučinį, kuris buvo labai švelnus, Jimin visgi nesitraukė nuo jos veido.- Ar jis tave dulkina geriau negu aš?- jie abu žinojo, apie ką ėjo klausimas. Jimin tiesiog knietėjo žinoti atsakymą ir kaip Jennie dėl to yra patenkinta.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   2016-12-19, 19:07

Jam nieko nelaukus ir pasilenkus prie pat jos, Jennie užgniaužė kvapą. Pasilikti čia buvo bloga idėja. Visgi galėjo vos pajautusi rankas ant liemens tiesiog net nepažiūrėjus atgal atsitraukti ir dingti minioje bei atgal prie savo mergaičių. O kadangi atsisuko, galėjo bent jau taip draugiškai jo nepasitikti. Nes dabar suprato, kaip ji baisiai suklydo. Ir rodos praėjo pakankamai laiko, ji net beveik apie jį nebegalvojo, bet štai jam užtenka vos prie jos atsidurti ir merginos širdis pradėjo krūtinėj baladotis taip, lyg norėtų ištrūkti.
- Jiminie.. – mielai pasikreipusi, lyg tai kažkuo padėtų, nervingai susijuokia supratus, jog jis niekur nesitrauks. Kol akimis stebėjo kiekvieną jo veiksmą dar į atmintį sugrįžo ir tas vaizdas, kaip jo telefone ji rado judviejų nuotrauką ant ekrano. Tai turėjo kažką reikšti ir dėl to matyt Jennie išėjo be jokios žinios. Pulsas dar labiau padažnėjo ir per kūną perbėgo toks nemalonus kaltės jausmas, lyg tai, kad ji išėjo, buvo blogai. Nors ji puikiai žinojo, kad ji kaip tik pasielgė gerai, Jimin visada mokėjo ją išvesti iš proto. Visgi sulaukus paskutinio klausimo jos akyse užsikūrė liepsnos ir ši pasisuko, kad tiesiai jam į akis žiūrėtų. – būčiau grįžus pas tave, jeigu turėčiau nusiskundimų. Jimin, tarp mūsų viskas baigta. – tiesiai šviesiai tą momentą susikaupusi atrėžė ir apsidairiusi aplink, ar niekas šito susitikimo nepamatė, nužingsniavo link tuoletų. Ten tamsesnis kampelis, pasislėps tam laikui, kol jis dings. O jei ne, tiesiog paprašys draugių persikelti į kitą klubą. Vos jį pamačius jos viduje pradėjo dėti chaosas ir kol dar protingai mąsto, reikia bėgti.


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   2016-12-19, 20:07

Ta suknista nuotrauka ant jo telefono viršelio buvo tikrai kažkas, kas patiko vaikinui. Bet po dviejų mėnesių tylos Jimin ją besąlygiškai pasikeitė. Ištrynė kiekvieną prisiminimą su ja, taip pamiršdamas, kad apskritai ją mylėjo ar jautė šiltesnius jausmus. Jam taip buvo ant jos nusispjaut, kad galėjo kas savaitę keisti telefono nuotrauką, nes vos ne kiekvieną dieną pasidarydavo naujų nuotraukų, su kitomis, ilgai pažįstamomis, merginomis. Jį ėmė toks siutas, jog dėjo viltis, kad ji nebus gryna užsispyrėlė ir apskritai paliks Jimin, bet ta daug mėnesių trukusi tylą prikaupė jame daug žodžių ir skaudžios tiesos.
Klausydamas Jennie tiesos Jimin tik tyliai sušnibždėjo "ouch" ir kai ji nuėjo, Jimin dar pažvelgė kur ji eina, kad turėtų pats laiko atsikvėpti. Perbraukęs ranka per savo plaukus Jimin tik apsižvalgė, dėl nepageidautinų žvilgsnių, ir nusekė merginą. Nors jeigu kalbant tiesą, ją rado paprasčiausiai stovinčią toliau nuo tualetų, bet to užtektų, kad ir vėl pažadintų Jimin užsidegimą. Todėl priėjęs šis iškart grubiai prispaudė Jennie prie sienos, taip iškart įsisiurbdamas į lūpas. Bučinys buvo gan greitas, neplanuotas aka spontaniškas, kad viskas ką jie darė tai kovojo tarpusavyje. Bet vos tik lūpoms atsitraukus Jimin delnus padėjo ant sienos, prie Jennie galvos, taip padarydamas, jog ji neišeitų.- Princese, tu negali išeiti, kai viskas tik prasideda,- mirktelėjęs vieną akį dar kartą įsisiurbė į lūpas, taip bučinį šį kartą užtęsdamas, o savo klubus įremdamas į merginą, kad sukeltų bent kokią nors trintį tarp judviejų.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   2016-12-19, 21:04

Jennie pabėgusi tuo tarpu gaudė kvapą ir persibraukdama sau per plaukus tikino, jog viskas gerai. Ji padarė protingai ir gerai. Dar minutėlę, kad apsiramintų ir ji grįš pas drauges. Tačiau jos neapleido mintis, jog jei ji dar ten bent sekundę ilgiau būtų pasilikus, tikrai nebūtų atsispyrus. Taip visąlaik, jie susitinka, pradžioje mergina dar pakankamai atspari būna jo kerams, bet visada pralaimi ir pilnai atsiduoda jam. Ir pasirodo šešerių mėnesių tai traukai išnykti neužteko, kas privertė ją kiek sunerimti. Kol ji ten stovėjo, realiai paskutinėmis sekundėmis tiktais pastebėjo vėl link jos žengiantį Jimin. Štai ir jos planai pasprukti. Dar spėjo žengti žingsnį atgal ir leptelti „Jimin, ne!“ kai buvo įremta į sieną ir pabučiuota. Aišku kaip diena, vaikinas per daug gerai žino kokią taktiką naudoti. Ji tikrai bandė priešintis, trankydama jį į krūtinę ir bandydama atsitraukti, bet jos kova po truputį silpo. Siena. Jam atsitraukus ji visiškai sumišumiomis akimis dar kartą pažvelgė į jį. Princese. Ir bučinys. Jennie pasipriešinimas buvo mestas pro langą, laimėjo ilgesys ir instinktai, tad ši tik pasidavusi savo likimui apsiveja rankomis jo kaklą ir atsako į bučinį. Kaip ji to pasiilgo.


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   

Atgal į viršų Go down
     
 

Šokių aikštelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: CLUB 'GHETTO'-