Share | 
 

 V.I.P. kambarėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: V.I.P. kambarėlis   2015-06-25, 18:28

.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-19, 21:28

Išties užkariauti Jennie protą buvo lengva. Jis puikiai žinojo ko jai reikėjo ir ko ji buvo pasiilgusi iš šio vaikino. Todėl stipriai suėmęs už josios šlaunų pakėlė į viršų, taip nusinešdamas ją į netoliese buvusį VIP kambariuką. O štai ten jau prasidės kur kas kitoks gyvenimas, nei už šių durų. Pritemdyta raudona spalva apšvietė visą kambarį, kurio viduryje stovėjo didelė lova. Jau vien pagalvojus ką jie ant jos šiandien veiks, ėmė toks jaudulys. O kadangi tai paskutinis kartas, tai reikia jį specialiu padaryti, ir viską ne spontaniškai, o apgalvotai vykdyti, ką Jimin per tokį trumpą laiką ir padarė. Kai jų lūpos ir vėl susijungė karštam, bet netvarkingam bučiniui, Jimin į Jennie lūpas šyptelėjo, taip nuvilkdamas jos švarką. Dar tuo pačiu užmetė žvilgsnį į josios marškinėlius, kurie priminė vieną iš vaikino mėgstamiausių marškinėlių, tik šį kartą jie ne taip rūpėjo, todėl visai nepagalvojęs, tiesiogine to žodžio prasme, nuplėšė šiuos nuo merginos krūtinės, ir numetė kažkur į kampą, taip tuo pačiu atsiprašančia šypsena ją apdovanodamas.- Tu puikiai ir be jų atrodysi,- gūžtelėjęs pečiais pats neskubėjo nusirengti. Pirmiausia turėjo dabar tikslą pasirūpinti savo princese, kas yra labai sunku.- Aš labai pasiilgau tavęs,- atsitraukęs pasakė, taip savo pirštų galiukais vis bandydamas kur kas daugiau užčiuopti nei buvo įmanoma,- ypač tavo skonio,- prisiminęs tai Jimin išties netyčia suaimanavo, taip netrukus numaudamas Jennie šortukus, ir pastumdamas pačią ją ant lovos, bet taip, kad ji būtų prie pat krašto. O pats Jimin nusirengė savo švarką ir numetė ant artimiausios kėdės,- bet dabar negaliu to padaryti. Juk ne visada gaunam ko norim, tiesa?- primerkęs vieną akį šyptelėjo merginos pusėn, o tada pastūmęs ją, kad atsigultų ant lovos, dar numovė ir jos apatinius, o po to pats užsigulė jos kūną, bet pasiremdamas ranka, kad absoliučiai šios neužgultų.- Juk mes ne visada būsim patenkinti, taip?- pasakė žiūrėdamas į Jennie akis, kol kita ranka lėtai, nuo smakro, keliavo link jos moteriškosios vietos. Vos tik ją pasiekus, Jimin nesigėdijo ir įkišo vieną pirštą, po to ir du, taip pradėdamas sukti įvairius ornamentus joje, kad didesnis malonumas gautųsi.- Žiūrėk į mano akis princese, arba kitaip nustosiu gražiai su tavimi elgtis,- šyptelėjęs Jimin suprato, jog merginai tai bus sunku padaryti, bet jis pažada, jog toliau ji pati gaus apdovanojimą.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-19, 22:19

- Jimin, mes tikrai neturėtume to daryti... – po bučinio, pakeliui į kambarėlį sušnabždėjo Jennie. Ją visdar valdė blaivas protas (ironiška kaip Jimin sugebėjo jos visą alkoholio poveikį panaikint) ta sąžinės graužatis, jog ji šešis mėnesius sugebėjo atsilaikyti ir dabar vos užteko jį pamatyti, ji vėl užkarusi jam ant kaklo keliauja į kambarį, kuriame, dėja, jau ir anksčiau yra pasisvečiavusi. Tačiau šis kartas jai geriau įsimins negu kiti. Jimin puikiai ją nuspėjo, nes vos prasižiojo dar kartą pakartoti, kaip jiems geriau skirstytis, kol dar nevėlu, šis ją užčiaupė dar vienu bučiniu, kuris dar dalelę jos sveiko proto išnešė kažkur kitur. Jam nuplėšus marškinėlius Jennie aiktelėjo. – asile, čia tavo marškinėliai! – nužvelgusi ant žemės gulinčius suplėšytus skudurus vėl sugražina žvilgsnį į jį. – Jimin.. – švelnesniu tonu nutęsia, išgirdusi, jog jos buvo pasiilgta. Normalus žmogus atsakytų, jog pasiilgo atgal, tačiau Jennie burna lyg užsiblokavo ir iš jos lūpų neišėjo niekas. Su tais jo žodžiais vėl sugrįžo ta bendra nuotrauka į mintis ir jai taip knieti paklausti ką tai reiškė, bet ir to nesugebėjo išlementi. Jo žodžiai darė įtaką merginai, dėl to ji nesipriešino nurengiama ir cyptelėjo, kai nustumta krito ant lovos, tačiau akių nuo Jimin niekada nenuleido. – juk aš dabar čia, gali iš manęs gauti ką nori. – prasprūdo iš jos lūpų ir tada ji susiprato, jog kelio atgal nėra ir ji vėl visiškai pasidavė jam. Ta proga pastebėjo, jog ant Jimin per daug rūbų ir suraukusi nosytę nepatenkinta kumštyje suspaudė jo maikės lopinėlį ir timptelėjo, tačiau visi jos nepasitenkinimai iškeliavo jo pirštam pasiekus jos vietelę. Jennie išleido aimaną ir užvertusi galvą užmerkė akis, tačiau šiam liepus žiūrėti į jį, tuoj pat atlenkė galvą ir paklusnu žvilgsniuku žvelgė į Jimin. Juk ji gera mergaitė, o jis taip lengvai ją gali ir gauti.


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-19, 22:46

Kad ir kiek mergina spyriojosi, vis sakydama, kad nereikėtų taip daryti, Jimin vis tiek siekė savo. Na ir aišku pasiekė. Juk pergalė jau skaitėsi, jeigu mergina gulėjo po juo ir aimanavo, tiesa? Tik merginai timptelėjus už Jimin maikutės, šis susiprato, jog ir jam reikia nusirengti, todėl tvirčiau atsistojęs per galvą nusirengę maikutę ir nusviedė į tą patį kampą kur buvo ir jo švarkas. Veiksmui prasidėjus Jimin žvelgdamas į merginos akis vis greitino tempą, bet tada pajautęs kaip jos vidus įsitempia ir kiek mažai liko Jimin ištraukia pirštus ir apsilaižo, taip suformuodamas po to šypseną.- Aš noriu tavęs daugiau,- lyg mažas vaikas prašė saldainio kuris brangiai kainuoja. Bet netrukus Jimin atsistojo nuo Jennie taip ir ją pakeldamas. Tada pats atsigulė ant lovos,- atsisėsk ant mano veido,- tai pasakęs Jimin apsilaižė lūpas ir stebėjo kaip mergina artėja bei atsisėda ant jo. Tada Jimin savo delnus padėjo ant Jennie šlaunų, taip šias pradėdamas švelniai masažuoti. Štai tuomet ir turėjo prasidėti tikras smagumas.- Net nebandyk savęs tildyt, mažute. Tegul visi išgirsta mano vardą,- vos tik tai pasakęs Jimin savo liežuviu prilietė tą vietą, kur būtent jo ir reikėjo. Svarbiausia jis bandė kuo daugiau padaryti, ir kuo labiau įlįsti, bet malonumui įpusėjus, Jimin šiek tiek pakelė merginos šlaunis.- Princese pasakyk,- apsilaižęs lūpas prabilo, taip iš apačios žvelgdamas į viršuje buvusią Jennie,- jeigu galėtum rinktis, kuriam leistum patirti orgazmą- sau ar man?- nieko nedarydamas Jimin laukė atsakymo, nors ir toliau norėjo daryti tai ką darė prieš tai.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-19, 23:08

Jai buvo tikrai sunku išlaikyti akių kontaktą, bet mergina nepasidavė ir prikandusi lūpą akylai įstatė žvilgsnį į Jimin akis ir aimanavo, nutaisydama vis seksualesnį veidelį, kad jau buvo stebima. Dirbtinai pozuoti nereikėjo, mat išties jautėsi nuostabiai, dar kai šiam atsikračius maikės paleido rankos po jo odą pasivaikščioti... matyt per daug pasiilgusi jo buvo, nes ilgai neprireikė kol ji priartėjo prie pabaigos, bet jos pasiekti deja negavo.
- Asilas. – piktai suburbėjusi dėjo plekšnę jam per krūtinę, kad nedavė vargšei pabaigti. Nors čia gi Jimin, jis visko prisigalvoja. – juk ne visada gaunam ko norim, tiesa? – sarkastiškai atkartoja prieš tai jo pasakytus žodžius, o pakelta nuo lovos sutrinka. – tu juokauji? – išpūstom akim nužvelgia vaikiną visiškai negalėdama patikėti tuo, kas kątik iš jo lūpų išėjo, tačiau porą sekundžių ieškojusi vyro veide ženklų, jog jis juokauja jų nerado ir tiesiog nedrąsiai užsiropštė atgal prie lovos ir padarė taip kaip jis prašė. Gera mergaitė. Visas jos sutrikimas pasibaigė šiam pradėjus darbuotis, o ir Jennie kiek prarado savikontrolę. Abiejom rankom įsikibo į sidabrinius jo plaukus, tasė už jų, nejausdama savęs pradėjo ir klubus judinti, ką jau kalbėt apie tai, kad tie, kas arčiau kambario durų, tikrai girdi, kas čia vyksta... Kai Jimin atsiduria tarp jos kojų, Jennie visiškai išeina iš proto. Ir štai gailėjimąsi, jog ji jam vėl pasidavė, pasikeitė gailėjimąsis, jog ji šešis mėnesius sugebėjo šitai praleisti. – Jiminieeee. – gailiai sumykė šiam vėl atsitraukus. - ...ką? – nuo malonumo visdar apspangusi žvelgė sutrikusiu žvilgsniu žemyn ir bandė filtruoti kas jos buvo užklausta. Tipiškoj Jennie madoj ji aišku pasirinktų save, tačiau jau vien tai, kad buvo duotas pasirinkimas, reiškė, jog kažkas yra užslėpto. – o jeigu pasirinksiu tave, gali sugrįžt ten? – pagriebus už plaukų pritraukė jį vėl arčiau ten, kur jai labai reikėjo. Jos atsakymas lygiai toks pat neaiškus, kaip ir jo klausimas.


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-19, 23:38

Mergina tikrai nedrąsiai užsiropštė ant Jimin veido, nors po to tuo mėgavosi daug labiau. Net nekilo klausimas kas šitame kambaryje darėsi, nes jos balsą galėjai girdėti visur. O Jimin pats pajautė, kaip džinsuose jam ankšta pasidarė vien nuo to plaukų tampymo, kas vedė vaikiną iš proto.
Klausimui nuskambėjus Jennie veide atsirado sumišimas, bet netrukus išgirstas atsakymas privertė Jimin išsišiepti češyro katino šypsena.- Gera mergaitė, man patinka tavo pasirinkimas,- toliau suėmęs Jen šlaunis vaikinas sugrįžo į pirminę padėtį, po Jennie, ir iš visų jėgų bandė ją privesti iki orgazmo viršūnės. Tai padarius Jimin ir vėl pakėlė merginą nuo savęs, taip paguldydamas šalia. Prarijęs merginos sultis mėlynakis užmerkė iš malonumo akis, bet sugrįžęs į realybę nusišypsojo nieko gero nežadančia šypsena.- Dabar kadangi pasirinkai mane, tai parodyk, jog buvai verta pabūti ant mano veido,- prisiartinęs prie Jennie ausies Jimin tyliai sušnabždėjo,- gal paskui dar leisiu tai kartelį išbandyti,- švelniai pabučiavęs Jennie žandikaulį atsisėdo ant lovos, taip pasiremdamas rankomis į jos minkštą paviršių, bei laukdamas merginos.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 00:00

Pagirta, jog yra gera mergaitė Jennie išsišiepė, bet ramybė tuoj dingo, kai Jimin sugrįžo ten kur jai labiausiai norėjosi. Mergina vėl nepasigailėjusi sugriebė už šio plaukų, o ir rodos balso vakaro gale neteks. Kai tarp jos kojų yra Jimin, tikrai ilgai nereikia, jog ji baigtų, mat vaikinas tikrai žino ką daro, tad ne taip jau ilgai ir trukus sušukusi jo vardą ji baigė. Šiek tiek apspango ir per kūną labai intensyviai šiurpuliukai bėgo, tad mintyse padėkojo jam, jog pats ją nukėlė ir paguldė, nes pačiai dar reiktų laiko. Gavusi užduotį atsikelia.
- Palieki man vairą? Ar tu tuo tikras? – kilsteli antakį, atsistodama prieš jį ir stumteldama, kad šis kristų ant lovos. – pirma atsikratykim šitų varžančių kelnių, taip? – mielai, lyg su vaiku šnekėtų užklausia ir galiausiai palieka jį visiškai nuoga. – kiek daug pasirinkimų... – atsidūsta. – matai, man reikia ale įrodyti, jog aš verta, ar ne? – jos tonas ryškiai pasikeitė, matosi, jog pagaliau gavo savo valdžios. – aš ir taip verta, tiesiog taip ir sakyk, jog nori, kad dabar tave pamaloninčiau. – užsiropštusi ant jo mielai nusišypso ir pakšteli į lūpas. – aš galiu išpildyt kiekvieną tavo norą. – su kiekvienu žodžiu ji vis palieka bučinį ant skirtingos jautrios jo kūno vietos. Pakankamai laiko praleido su juo, jog išsiaiškintų jautresnius jo kampelius. – bet. – suėmusi už šio draugužio jį suspaudžia, o ir galiausiai pati tarp jo kojų atsiranda. – reikalas tas.. – pradeda jį lėtai masažuoti. – kad manęs reikia labai.. – priglaudusi lūpas prie jo draugužio kalbėjo. – labai. – trumpam apsiglebia jį lūpomis visiškai, bet tuoj vėl atsitraukia. – gražiai paprašyti. – visiškai paleidžia jo draugužį ir sugrįžta viršun, per visą tą laiką niekada nenuleisdama akių nuo jo. – gal jau nori atsiimti kontrolę? – mielai užklausia ir perbraukdama ranka per jo plaukus sugriebia ir pritraukia arčiau prie jos veido. Gal ir smagu taip išsiknisinėti..


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 00:32

-Mm, visai taip,- prikąsdamas lūpą Jimin stebėjo kaip Jennie atsistojo prieš jį, bei stumtelėjo jį atgal, taip tuoj pat jį palikdama nuogą. Kiekvienas jos žodis tiesiog žudė jį iš vidaus, o išgirdus, jog ji viską suprato, Jimin paprasčiausiai caktelėjo liežuviu.- Ah Jennie, tai tiesa,- patvirtinęs žodžius, jog jis norėjo jos pamaloninimo, Jimin tik sunkiai prarijo seiles, bet vis dar žvelgdamas į merginą, kol galiausiai ji pradėjo jį tiesiogine deginti gyvą.- Jennie prašau tiesiog padaryk tai,- šiek tiek stipriau suaimanavęs Jimin nežinojo kur žiūrėti, bet šiai sugriebus už jo plaukų taip stipriai, kad šviesiaplaukis žiurėjo į jos veidą ir jo lūpose pradėjo ryškėti maža šypsenėlė.- Nežinau kaip gražiau pasakyt, bet tiesiog daryk tai ką nori daryt, nes tu, mažyt, vedi mane iš proto,- šiek tiek pabandė Jimin pajudėti, kad gautų naudos, bet špygą. Teks kentėti, bet tokios kančios jį vertė eiti iš proto, o Jennie tai žinojo.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 00:47

Jennie jau spėjo įsijausti į šitą naują amplua, kurio dar neteko gyvenime ragauti. Bet ji tiek uždominuota buvo, kad laisvai galėjo iš kitų pasimokyti, iš Jimin taip pat, tad viską ką surinko teorijos, dabar praktikoj nusprendė panaudoti. Stebėdama, kaip vaikinui patiko būti taip dominuojamam, Jennie patenkinta išsišiepė.
- Kažkam patinka būti nuleistam ant žemės? – vėl kaip mažo vaiko mielai užklausia ir pakreipia galvą. – turėtum sau dažniau tai leisti tada, juk tu irgi nusipelnei, kad tavo norus kasnors išpildytų... kaip gerai, jog tam esu aš, ar ne? – sukikena užklaususi. Mintyse vėl pradėjo suktis mintys, jog po šio karto vėl nežinia kada jie besusitiks, jei išvis dar susitiks, bet tos mintys užvirė tik ugnį joje. Ta proga reikia juo atsidžiaugti. Klausydama jo maldavimų mergina tuo tarpu šlapiais bučiniais dangsto jo odą, bučiuodama visur – aplink veidą, kaklą, krūtinę, pilvą, tada suima abi jo rankas, padeda virš galvos ir vėl suima šio pasididžiavimą.. – aww.. – numykia mielai, sukurdama įvaizdį, kad jam pasisekė, tačiau po minutės jos veidas sugriežtėjo. – nepakankamai gražu, tad maloninsi mane. – griežtu tonu pasakiusi nieko nelaukia ir užsilipus ant jo atsisėda. Nebūtų Jennie jeigu nesuteiktų jam šou, pasišokinėdama ir leisdama garsias aimanas. Sėkmė jai nusišypso ir po kiek laiko ši baigia pirma, o pajautusi, kad ir šis įsitempė ir jau ruošias baigti, nulipo nuo jo ir smarkiai suspaudė šio draugužį, kad jis negalėtų baigti. – Jiminie, brangusis, sakiau, kad maloninsiuos tik aš. – susijuokia matydama jo kančias. – teks paprašyti gražiau. – pakreipusį galvą mielai nusišypso. Ir kas galėtų pagalvot, kad ši mergina prieš tai gera mergaite buvo...


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 01:07

Jimin mažai galėjo ir norėjo kalbėti, kai atrodė, jog vos tik pravėrus burną iš šios ims eiti įvairios aimanos. Jennie toks vaidmuo lovoje taip tiko, kad Jimin pats užsivedė, tik gaila, jog ši erekcija nebus išnaudota turiningai. Nors vieną momentą jau atrodė gaus ko norės, bet nieko. Mergina sau gavo naudos, o Jimin kentėjo. Jam taip skaudėjo jo pasididžiavimą, kad būtų bet ką padaręs vien dėl paprastos Jennie pagalbos dėl to. O jai patiko matyti kaip jis kentėjo.- Jennie prašau. Labai prašau. Tiesiog padėk man,- išriesdamas nugarą iš skausmo, kuris visai kėlė malonumą Jimin išleido aimaną.- Aš taip noriu, kad tu tiesiog man bet ką darytum ir aš išleisčiau skausmą, nes princese, man skauda. Ir jeigu tu tai jaustum, aš dabar tavęs nemaldaučiau,- kimiu balsu pareiškęs Jimin perbraukė delnu per plaukus, taip pirštais užsikabindamas už šaknų.- Tiesiog suknistai padaryk mane,- per aimaną pasakęs šviesiaplaukis kalbėjo konkrečiai, kad net pats supratl, jog tuoj jokios pagalbos išvis negaus.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 01:21

Jimin su išriesta nugara ir tuzinu aimanų.... Jennie labai labai dabar norėtų turėti pasididžiavimą ar bent žaisliukų, kad tikrai jį padaryti, nes wow. Kur jie anksčiau buvo, kad niekados nebandė apsikeisti vietomis? Kiekvienas po prašymas šaukė iš jos didelę patenkintą šypseną, tačiau išgirdus, jog jam skauda, mergina dramatiškai patempė lūpą.
- Awwww, mažiukui skauda. – numykė gailiu balseliu. – tau labai tinka maldauti. – rimtai palinksėjo pasidalinusi savo pastebėjimu. – kadangi dabar jau gražiau prašai, kaip geram berniukui, pabučiuosiu popą. – pašnekėjusi, lyg su mažu vaiku, galiausiai vėl atsidūrė tarp jo kojų ir pabučiavo į jo pasididžiavimo viršūnę. Paskutinė jo replika privertė Jennie išpūsti akis. – ohoho... gerai, gerai. – sutikusi su jo norais, tiesiog apsižiojo šio draugužį ir dar su rankos pagalba po truputį pradėjo darbuotis. Sekundei užplaukus gėriui nusprendė pabūti dosni ir dar iki gerklės sugebėjo jį susikišti. Rodos laiminga pabaiga, ane? Ne. Visą laiką akylai stebėjusi jo kūną, vėl atsitraukė, vos tik pastebėjusi, jog šis artėja prie orgazmo. Ir vėl jo draugužis buvo suspaustas. – mm. – demonstratyviai, užsitikrinusi, kad jis stebi, apsilaižo lūpas. – man labai patinka stebėti kaip kenti. – patempia lūpą taip paaiškinusi, kodėl vėl jam neleido baigti.


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 01:34

Išgirdęs dramatiškus žodžius iš Jennie lūpų jis suprato, jog su ja neis susitarti. Jos balsas jo neguodė, o statė į dar baisesnę padėtį. Jis norėjo tiesiog ją sunaikinti iš vidaus, kad ten viskas degtų ir ji suprastų kaip jam suknistai viską ten skaudėjo.
Šiai ir vėl pradėjus Jimin apdovanoti, jis taip naiviai patikėjo ja, kad per visą kambarį nuėjo garsus "JENNIE" kas buvo labiau į riaumojimą panašu, todėl šviesiaplaukis visiškai atsidavė merginai, bet to garsiai nesakydamas.- Aš myliu skausmą, mažyt. Daddy jis labai patinka, bet šį karta baby girl prašau, tiesiog pasigailėk manęs,- maldaujančiu balsu žvelgė į Jennie.-Jeigu tik man padėsi, aš irgi tau padėsiu,- sunkiai prarijęs seiles Jimin savo delną padėjo arčiai savo pasididžiavimo, kuris šiuo metu buvo lyg ugnikalnis ir jam tereikėjo keletos minučių.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 01:51

- Oho. – apstulbusi mergina spoksojo į prieš ją gulintį vyrą. – jeigu dažniau tokių ovacijų sulaukčiau, tai 24/7 galėčiau čia tarp tavo kojų praleisti.... – kadangi visdar ten buvo įsitaisiusi, prie progos kąstelėjo į jo vieną iš šlaunų. Kodėl tik dabar apie jas pagalvojo...? Išties, Jimin turi nuostabias šlaunis, bet mergina jau turėjo kitokių planų... Ji ir taip galvojo jo pasigailėti trečiąjam kartui, tačiau išgirdusi daddy ir baby girl visiškai tam pasidavė. Reikia dar mokytis jai... – kad jau taip gražiai paprašei, daddy.. – mielu balseliu pasakiusi visgi paėmė tą jo ranką, kuri artėjo link savo draugužio ir pati apglėbė ją aplink jo skausmo šaltinį. – nejudink, kol nepasakysiu. – griežtai pasakė ir pakilusi nuo savo vietos timptelėjo jį už kitos rankos, kad Jimin atsisėstų. O tada, kaip kadaise vonioje, tik atvirkštinėmis pozicijomis, atsidurė už jo ir atrėmė jį į save. – gali judėti. – švelniai į ausį pasakė ir stebėjo visą veiksmą. – o tuo tarpu papasakok man kąnors. Laisva tema. – išsišiepia pagalvodama, kokia ji gera. – gali papasakoti apie geriausią seksą, kokį teko apturėti... ar kas manęs dar šį vakarą laukia, nes manau tikrai ramybėj nepaliksi.. – pasiūlo porą variantų visdar šnabždėdama į ausį. – tau reiks gražiai paprašyti, bet ar leisiu tau pabaigti, priklausys nuo to, ar man patiks tavo istorija. Nubausiu, jei neklausysi. – išdėsčius visas taisykles paėmė jį už plaukų ir patraukė, kad šis atremtų galvą į ją ir tada mielai jį pabučiuoja.


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 11:04

Merginos apstulbęs žvilgsnis tik sukėlė šypseną Jimin veide.- Dabar tu supranti kaip aš jaučiuosi tarp tavo kojų,- prikandęs lūpą buvo su šiokia tokia šypsena, nes prisiminė kas vyo visai neseniai ir kokioj tobuloj pozicijoj jis buvo. Konkrečiau- po mergina. Bet mintys greit išgaravo, kai mergina išties pagaliau pasidavė, nors ir sustatė visas savo taisykles, todėl apglėbęs savo pasididžiavimą Jimin tik suinkštė, jog negalėjo nieko daryti. Bet kadangi mergina netrukus atsisėdo už jo, taip savo delną padėdama ant jo. Suklusęs ką jam reikės daryti, jis tik sunkiai nurijo seiles.- Aš tikrai išprotėsiu,- pats suprato, kaip jam bus sunku paprasčiausiai kalbėti. Jennie timptelėjus už jo plaukų, kad jis pasidėtų savo galvą ant jos pečio, šis taip ir padarė, pradėdamas lėtai judinti savo delną žemyn aukštyn. Vieną minutę buvo pamiršęs, ką reikia jam daryti, bet gerai, kad vis dėlto atsiminė.- Mmm, geriausias seksas,- iš trumpo malonumo užmerkė akis, taip šypsodamasis prikando lūpą, nes pagalvojo apie vieną gerą vakarą.- Daug tokių buvo. Bet vienintelis dalykas per mūsų susitikimus ypač man patinka- kiekvienas kartas kai gaunu tavęs paragauti, man yra euforija,- lėtai atmerkęs akis išleido tylų keiksmą, dėl tokios savo padėties,- prisimeni kai buvai ant stalo,- apsilaižęs lūpas Jimin atsiduso,- ir aš gavau savo pietus,- nusišypsojo,- arba kai tu ridinai mane, kol aš kalbėjau telefonu,- prisiminęs kaip viskas buvo pradėjo juoktis,- kokia tu suknistai graži, Jennie, o Dieve,- suaimanavęs užvertė galvą į viršų, bet vis dar pasiliko būti prie merginos pečio.- Todėl paskui, kai aš nuleisiu, aš nieko blogo nedarysiu. Absoliučiai nieko. Iki kol tu pradėsi maldauti, kad tave paliesčiau labiau, kad tu pagaliau pajustum mane savyje,- dabar buvo ta vieta, kai Jimin šnekėjo kas buvo galvoje. Jis šnekėjo tai, ką norėjo, kad mergina žinotų. O jai juk to reikėjo, tiesa?
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 14:31

- Kad visiem vyram taip patiktų mano tarpkojis, kaip tau.. – po nosimi suburbėjo. Dar viena priežąstis dėl ko Jennie tiek ilgai tąsėsi su Jimin ir pas jį nuolatos sugrįždavo. Jai matyt nebuvo nieko geriau gyvenime kaip oralinis seksas ir iš visų vyrų, su kuriais teko miegoti, vienintelis jis yra lygiai toks pat entuziastingas ties tuo kiek ir ji pati. Kas būtų jeigu Jennie būtų pas jį apsigyvenusi... išeitų iš proto. Na, bet tokioms mintims jau kiek per vėlu ir kad nesusigadintų sau nuotaikos, tuoj jas visas nustumia į šalį. – man garbė būti tai, kuri išves tave iš proto. – sukikena. Klausydama, ką jis pasakoja, pati paleidžia savo rankas po jo kūną pasivaikščioti ir kaip rūpestingoji motinėlė karts nuo karto išleisdavo mhm arba palinksėdavo galva, lyg visai ne apie ją čia buvo kalbama ir ji pirmąkart tai klausytųsi. Tiesą pasakius visiem vaizdam sugrįžus į jos galvą pačiai norėjosi suaimanuoti, bet susilaikė. – kokia istorija! – lyg prie mažo vaiko apsimeta labai nustebusia ir pastebėjusi, jog jis vėl artėja prie pabaigos, sustabdo jo ranką, kad ši nebejudėtų. – hmm.. – apsimeta labai daug galvojanti, ar leisti jam baigti. – Jiminnie, mažuti. – sukikena. – aš jau spėjau du kartus baigti, jokių nusiskundimų neturiu, galiu apsirengti ir išeiti ir man nieko maldauti nereikės. – aišku, ta mintis, kad jis ją dar iškruštų, labai vilioja, bet juk reikia savo vaidmeny pasilikti. – bet pabūsiu gera ir dabar tu taip pat gali baigti. – patraukia vėl savo ranką nuo jo draugužio ir atsilošusi perbraukia jam per plaukus ir pabučiuoja po ausimi. Kokia ji gera, kas nors jai medalį.


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 17:17

-Na, jie tada daug ką praleidžia,- gūžtelėjęs pečiais tik šyptelėjo. Jis tiesiog pats dievino oralinį seksą, todėl nenuostabu, kad ir kitus mėgo juo maloninti. Jeigu ne su kitais, tai bent su Jimin merginos gali patirti.
Jennie balsas, kuris buvo toks vaikiškas ir linksmas, erzino Jimin. Tarsi ji bandė įlįsti po jo oda su tuo savo džiaugsmu, kad Jimin tik pavartė akis ir tą angelišką šypseną pakeitė nepatenkintas šypsnys. Bet užteko vienintelio žodžio "baigti" ir Jimin dar keletą kartų pajudinęs delną išleido tai, kas buvo susikaupę jame. Dar keletą minučių pabuvęs taip atsikvėpė, o tada atsikėlęs nuėjo prie savo džinsų, o iki jų eidamas šnekėjo, bet garsiau, kad Jennie išgirstų.- Princese, kadangi tu mane privertei pasijusti šiek tiek kitaip, aš turiu tau atsidėkoti,- prikandęs lūpą Jimin iš galinės džinsų kišenės išsitraukė prezervatyvą, taip vėl grįždamas prie Jennie,- todėl tai bus paskutinis dalykas, kurį šiandien darysime,- pasakęs užsimovė prezervatyvą, taip netrukus pažvelgdamas į Jennie, kuri visdar sėdėjo ant lovos. Todėl paėmęs už jos delno, pakėlė ją taip, kad būtų patogu šią už šlaunų paimti. O tai padaręs nuėjo kartu su ja prie sienos, taip jos nugarą į ją atremdamas.- pasiruošusi?- klausiamu žvilgsniu pažvelgė į šią, bet nesulaukęs atsakymo pradėjo tai ką norėjo daryti. O įėjo į merginą labai lėtai. Patys judesiai išdavė, kad tai jis darė specialiai. Bet kai įėjo iškart negailėjo merginos dėl anksčiau patirtų kančių, ir pasistengęs pasiekė jos g tašką.- Kai aš tavęs klausiau,- pakėlęs akis pažvelgti į Jennie Jimin nutaisė cocky šypseną,- kam duosi orgazmą, sakei man. Bet tu esi bloga mergaitė. Ir tu tai turėtum žinot,- prikandęs lūpą žvelgė į jos veidą, bet pats jautėsi ne ką geriausiai, nes taip tik vilkino laiką, darė abiejų protus labiau pažeidžiamus, nes joje Jimin judėjo lėtai,- atsiprašyk manęs,- ištaręs paskutinius žodžius negreitino tempo, galbūt kaip tik lėtino, taip retkarčiais į jos g tašką lėtai ir skausmingai suduodamas. Jeigu jis kentėjo, ir jai reikia.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 20:54

Jennie smalsiomis akutėmis stebėjo Jimin veidelį, kai jis baigė ir toliau per visą tą laiką glostė jo plaukus iki kol šis pasikėlė. Ji liko sedėti ant lovos ir tik toliau smalsiai stebėjo kiekvieną jo veiksmą. Na, ir aišku, nužiūrėjo visą vaikino profilį, nes ne kartą ir ne du buvo minėta, jog jis yra tikra palaima akims.
- Taip greitai mane paleisi? – sarkastiškai mielu tonu užklausia, išgirdusi, jog jų programa eina į pabaigą. Na, taip, ji pati pradžioj spyriojosi, bet dabar visa realybė buvo palikta už durų, mintyse tik Jimin ir jai dar ilgai nesinorėjo iš čia eiti. Davė delną, dar nelabai suprasdama kas vyksta, o kai buvo pakelta į orą, cyptelėjo. – ar turiu pasirinkimą..? – kilstelėjusi antakį atsako klausimu atgal ir pajutusi jį įeinant į ją, išleido ilgą ir garsią aimaną. Nespėjo atsigauti ir štai jau per kūną perėjo šiurpuliukai, nes jis pasiekė jos jautriausią vietą, kas privertė ją užversti galvą į sieną. – ne mano kaltė, kad palikai man visą programą vesti. – dar pabandė pati būti cocky ir dūsaudama atsakė, bet matyt tai buvo blogas atsakymas, mat vaikino kankinantys veiksmai nesustojo ir kaskart jam pasiekus jos tašką, iš merginos pasklisdavo kankinės aimanos. – atsiprašau. – atvertusi galvą gailiu žvilgsniuku pažiūrėjo į jį ir švelniai rankomis suėmusi už veidelio pati prisitraukė arčiau bei atsirėmė savo kakta į jo. – atsiprašauatsiprašauatsiprašau, Jiminieeee.. – labai gailiu tonu pazyzusi dar jį ir mielai pabučiuoja, o atsitraukusi nustato šuniuko akytes. Ji nenorėjo būti taip kankinama.


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 21:21

-Hah, ne, aš tavęs tikrai nepaleisiu,- nusijuokęs atsakė. Juk jau ir tai buvo normalu manyti, kad šituose santykiuose visada reikia atsiimti viską kerštu, o Jimin dabar pats to siekė.
Kad ir kaip norėjo atleisti išgirdęs tokį graudų merginos atsiprašymą, bet jo protas sakė viską kitaip, todėl jis taip ir darė.- Žinai,- dar kartą stumtelėjęs į merginą Jimin iš skausmo šyptelėjo,- aš esu geras vaikinas ir tau tikrai atleisčiau,- stipriau suspaudęs merginos šlaunis Jimin vis dar žvelgė į jos akis, kurios lyg ir turėjo būti šuniuko akimis,- bet ne,- lengvai papurtęs galvą nuleido merginą žemyn, bet neleisdamas jai susivokti kas vyksta apsuko ją taip, kad jos nugara būtų atsukta į Jimin. Taip apglėbęs jos liemenį šviesiaplaukis prisiartino prie jos ausies, tada išleisdamas savyje susikaupusį karštą orą jos oda,- Kaip manai Jennie, ar duoti man tau antrą šansą?- pasakęs nusišypsojo češyro katino šypsena, taip žvelgdamas į jos veido kontūrus iš šono. Bet jam atsibodo laukti jos atsakymo todėl šią palenkė šiek tiek į priekį, kad jos užpakalis nežymiai iškiltų į viršų. Na, Jimin to užteko, nes netrukus ir vėl įėjo į ją, tik šį kartą greičiau, bet esmė tame, jog viskas trukdavo taip trumpai- vos tik įėjus į merginos vidų Jimin netrukus ir iš jo išeidavo, taip žaisdamas su mergina.- Manau, kad dabar turi progą manęs dar kartelį atsiprašyti. Galbūt sugalvosi kokius nors gražesnius žodžius. Juk tos putlios lūpos gali pasakyti kur kas daugiau, negu prieš tai sakei, taip?- pakėlęs antakį žvelgė į merginos nugarą, taip netrukus ten ir padėdamas savo delnus.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 21:38

Tie žodžiai, jog Jimin jos nepaleis, pradėjo visai nebedžiuginti, vos tik ši susivokė, kad jos gailus veidelis visiškai nepadėjo. Mergina tikrai pasimetė, nes seniau pakakdavo gailaus zyzimo ir šuniuko akyčių, kad ji viską gautų ko nori. Matyt vaikinas per laiką patapo atsparus, kas yra labai blogai. Jennie yra princesė ir ji turi gauti ką nori, o jeigu negaus, reiškias atėjo pasaulio pabaiga.
- Jiminieeeeeee! – po skausmo aimanos pikto vaiko balsu prabilusi suraukė nosytę ir pradėjo delnais trankyti jo krūtinę, o nuleista ant žemės toliau žiūrėjo į jį piktu žvilgsniu ir patempa lūpyte. Kaip gi galima tokiam veideliui atsispirti? Visgi netikėtai buvo pasukta nugara į vaikiną ir rankomis prisirėmusi į sieną pasuko veidelį šonan, kad bent truputėlį matytų, ką jis čia sumąstė. Šiam prisitraukus ir pradėjus šnabždėti į jos ausį, mergina suinkštė, lyg tai padėtų apsispręsti, kad antrą šansą reiktų duoti. Geranoriškai išrietusi užpakaliuką ir suaimanavo, kai šis į ją įėjo. Ir taip kas kartą. – daddy.. – labai gailiu tonu suinkštė ir atmetusi vieną ranką atgal panardino į jo plaukus ir pradėjo lėtai kasyti. – daddy, aš labai atsiprašau, būsiu gera mergaitė, prašau, nebekankink manęs. – tokiu pat gailiu tonu suzyzusi tik dar labiau išriečia savo sėdimąją, tikėdamasi, kad tai pagaliau paveiks vaikiną.


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 21:58

Merginos užsispyrimas vertė šypsotis Jimin. Juk jis jai nedavė to, ko ji norėjo, o tai buvo turbūt geriausia viso šito dalis. Stebėti kaip mergina desperatiškai prašo pasigailėjimo, lyg nuo to priklausytų jos ateitis ar visas gyvenimas- šviesiaplaukiui tai patiko. Tas jos nepasidavimas keistai traukė, todėl vos tik šiai suėmus už jo plaukų ir ištarus tą vieną žodį, kurio taip reikėjo, Jimin tik sukrizeno.- Ahh Jennie,- nusišypsojęs plačia šypsena mėgavosi jos pirštais jo plaukuose,- tu kaip visada nori, kad viskas ateitų kur kas greičiau,- šiek tiek palingavęs galva, lyg nebūtų tikėjęsis to, Jimin sugrįžta į realybę, kur mergina jo siaubingai norėjo, bet kažkas vis tiek šviesiaplaukį laikė atgal. Nors.- Gerai,- pasidavęs sau atsiduso,- bet tuo pačiu papasakok man istoriją. Bet kokią. Kad ir pati papasakosi apie patį geriausią seksą pasaulyje,- gūžtelėjęs pečiais įėjo į merginą, taip netyčia suaimanuodamas,- tik nuo tavo istorijos priklausys ar leisiu tau pasiekti orgazmą,- pusiau lūpų šyptelėjęs vaikinas pažvelgė į merginą, bet pradėjus judėti pirmyn atgal pats netrukus užvertė galvą aukštyn, nes negalėjo pakelti to ką šiuo metu jautė apačioje.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 22:24

Jennie tik toliau masažavo vaikino galvą ir meldėsi, kad šis pagaliau nustos malti šūdą ir imsis reikalų. Išgirdusi „gerai“ net leido sau dramatiškai garsiai atsidusti ir dar labiau išrietė uodegytę, taip ją įremdama į Jimin. Ji taip duodasi, negi jam gaila? Tik štai jos visas džiaugsmas pasibaigia išgirdus, ko jis iš jos nori ir jos viduje vėl atgija ta ugnis, kurią jautė prieš tai, kol visa valdžia jos buvo.
- Asilas. – piktu tonu išrėžusi paėmė už jo plaukų ir stipriai truktelėjo, tuo pačiu metu suaimanuodama, kai vėl jį pajuto savyje. – aš galiu ir pati save prie galo privest, jeigu tu to nepadarysi. – žaismingu bet dusliu tonu prabyla. – visą vakarą glostau tavo savimeilę ir tau dar nepakanka..? – kandžiai nusijuokia, kažkaip kalbėdama tarp aimanų, o tada atsilenkia taip, kad ir galvą ant jo peties padėtų ir pasisukusi kalba jam į kaklą. – ar minėjau, kad tiesiog dievinu kai būni tarp mano kojų? – koketišku balsu prabilo murmėti į jo odą, kol tuo tarpu ranka visdar žaidė su jo plaukais. – man taip patiko atsisėsti ant tavo veido, mm. – nesusilaikius suaimanuoja garsiau, vos tik prisiminus apie tai. - niekas kitas nepaskiria tam laiko, tik tu, daddy. Niekas kitas princesės nepadaro tokios laimingos, kaip tu. – paskutinius žodžius sušnabždėjusi palieka bučinį ant jo kaklo. Jis rimtai ją išves iš proto, nes taip sunku yra kalbėti tokiu metu..


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 22:49

-Oi taip, dabar jau asilas. Jeigu aš rimtai asilas, galiu nustot,- pakėlęs vieną antakį Jimin balsas kiek buvo labiau susierzinęs, kad reiškė, jog jam absoliučiai nepatiko Jennie kalbėjimas.- Ah, mieloji Jennie, jeigu tu taip to nori, tai tada ir pati pasidaryk. Kad ir princesė, bet princesės juk nėra priklausomos, tiesa?- kandžiai ištaręs žodžius tuo pačiu ir grubiai elgėsi su mergina šiuo metu. Judesiai aštresni, kad net Jimin nerūpėjo kaip suknistai jautėsi Jennie.- Geras dalykas tas, kad mano savimeilė niekada neišnyks, bet gal pabandykim tavo princesiškumą panaikint, ką manai?- bandydamas vis jai įkąsti Jimin pavartė akis.
Jennie pasakojimas skambėjo nuobodžiai, bet Jimin šiuo metu buvo arti orgazmo, vien dėl aštresnių judesių, kurie kilo iš neapykantos merginos žodžiams.- Nuobodus pasakojimas princese,- atsidusęs Jimin tik pagreitino tempą, taip bandydamas kuo greičiau viską baigti,- bet kadangi tai paskutinis kartas aš atleidžiu,- pabaigė burbėti.
Neilgai truko, kol tiek mergina, tiek Jimin nuleido, o tai padarius vaikinas paleido merginos liemenį ir ištraukė save iš jos, taip nueidamas iki šiukšlinės, ten išmesdamas panaudotą prezervatyvą kurį visai neseniai nusiėmė. Priėjęs prie savo apatinių Jimin juos apsimovė, o tada ir džinsus. Kažkodėl Jimin pyko ant Jennie. Gal dėl to, kad ji suknistai nevertino Jimin ir kiekvieną kartą visko norėjo, tad nors ir tai paskutinis kartas, bet vaikinas jautėsi suirzęs.- Žinai, aš negaliu patikėt, kad tokią merginą mylėjau,- kandžiu balsu prabilęs Jimin šiuo metu avėsi batus, o tai padarius priėjo prie didelio veidrodžio.- Bent jau šį kartą nieko blogo nepadarei,- atsidusęs nužvelgė savo atvaizdą veidrodyje.

Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 23:09

Dar niekas niekados nėra su Jennie taip grubiai kalbėjęs. Gerai, yra, tačiau niekados tai nebūdavo vyrai, kurių nuomonė jai rūpėjo. Tad dabar mergina buvo kiek pasimetusi tarp skausmo ir dar didesnio susierzinimo. Mielai kažką ir atkirstų, bet paaštrėją vaikino judesiai visas norėtas išsakyti replikas pakeitė aimanomis.
- Jeigu taip nepatinku, kam išvis susidėjai? – galiausiai kažkada sugebėjo iškošti ir vėl truktelėjo už jo plaukų, pati galvą vėl atremdama į sieną, kad kuo mažiau kontakto su juo turėt. Stumtų išvis lauk, bet baigti visai norisi, tai jei jis nusustoja, ji irgi nesitrauks. Šis ją skaudins žodžiais, ji jį fiziškai, pagalvojo dar kartą trukteldama už plaukų. Viduje virusios emocijos sudrėkino jos akis, bet ši ignoruodama viską tiesiog koncentravosi į tai, kad norėjo pabaigti. O vaikinui atsitraukus nuo jos greitai nusibraukė susikaupusias ašaras ir pati iškėlusi galvą susirinko savus rūbus ir greitai apsirengė. Ji juk princesė ir neparodys, kad jai tikrai skaudėjo, nes niekas dar, kas jai rūpėjo, taip su ja nešnekėjo. – pasiimk savo skudurą. – pakėlusi nuo žemės suplėšytą jo maikę pametė jo pusėn. Pasitvarkiusi plaukus norėjo dar kažką kartaus pasakyti ir dramatiškai išeiti, tačiau Jimin žodžiai prikaustė ją prie vietos. Mylėjau? Ne ne ne, jie tik žmonės, kurie susirenka savo aistras išlieti, čia jokių jausmų negalėjo būti. Jennie sukilo panika ir geros minutės tylėjimo ir pagaliau atsipeikėjo ir griebusi Jimin už rankos pasuko į save. – ką tu pasakei? – išpūstom akutėm stebėjo jį ir tikėjosi, kad dabar jis pasakys, jog juokavo ir dar ją įžeis. Taip bus tikrai geriau, negu tai, ką ji išgirdo. Nes va ten yra blogai.


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 23:22

Jennie pasipūtimas vertė Jimin tik ir dar kartą iškošti kažką per dantis, bet tylėti, nusprendė, bus geriau. Nors jos klausimas apie mylėjimą nevertė vaikino atsisukti bei pradėti aiškinti kas kaip buvo, todėl tiesiog leidosi būti atsukamu į ją.- Mylėjau, Jennie. My-lė-jau. Štai. Visa tiesa išaiškėjo. Žinai, todėl nenorėjau tavęs taip greit prarasti, bet tavo žodžiai mane po truputį naikino iki kol sugebėjau ir vėl tik tavo kūną mylėti. Sužinojus, jog tu su Jongup aš tave pats savaime pamiršau, nes tai gryna nesąmonė. Pavydžiu ir ką. Nieko nepakeisiu. Ypač mes, paskutinį kartą kartu užbaigsime žiauriais, pilnais neapykantos žodžiais, nes ponios ir ponai, Jennie Kim turi savo pasipūtimą, kurio net ir dabar nenumes, nes atsisveikinti su vaikinu, kuris ją šitaip garbino pastaruosius tris metus, reikia būtent šitaip,- paskutinius žodžius ištaręs kiek švelniau Jimin nesugebėjo nusisukti, todėl tiesiog surauktais antakiais žiūrėjo į jos akis.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
25
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
524
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-20, 23:42

Nuo to, kai ji pradėjo modelio karjerą, Jennie ne kartą ir ne du buvo sulaukusi pasiūlymų susitikinėti, tekėti, apsigyventi kartu ar dar kokių biesų. Tačiau dar niekas jai gyvenime nebuvo pasakęs, jog ją mylėjo. Gal dėl to mergina patyrė tokį šoką. Pirmas peilis į širdį buvo tas būtasis laikas. Mylėjau. Nes ji sugebėjo jį kažkaip įskaudinti, kas buvo antrasis peilis. Ir dar tuzinai peilių dūrė jos krūtinę šiuo momentu.
- Jimin, aš.. – taip prabilusi nieko daugiau ir nebepasakė. Atsiprašau? Gal ir atsiprašytų už tai, jog kėlė jam skausmą, bet ji nieko nežinojo ir tiesiog visą laiką buvo savimi. Niekas neperneša tokių princesių kaip Jennie, tas faktas ją tuo pačiu metu džiugina ir kertą per savimeilę. Paskutiniai jo žodžiai vėl sukaupė ašaras merginos akyse. Ne, kad ir kokie čia apsižodžiavimai bevyko, po tokios išpažinties Jimin tikrai nenusipelnė tokio atsisveikinimo. Bet Jennie liežuvis it nukirstas, ji nesugebėjo nieko pasakyti. Dėl to ir truktelėjo jį dar arčiau savęs ir stipriai, stipriai apsikabino, vieną ranką panardindama į jo plaukus, kuriuos nesenai tiek pešė. Dabar ji gailisi kiekvieno savo pasipūteliško elgesio.


Week-end à Rome, tous les deux sans personne florence, Milan, s'il y a le temps. week-end rital, en bagnole de fortune variété mélo à la radio.
Atgal į viršų Go down
     

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   

Atgal į viršų Go down
     
 

V.I.P. kambarėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: CLUB 'GHETTO'-