Share | 
 

 Staliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatarWITH :
jimin
MOOD :
wanna go to hell together?
AGE :
24
ACTIVITY :
sniper/hitman
POSTS :
753
LIKES :
17
REAL NAME :
ieva

Jung Hoseok_ievos

RašytiTemos pavadinimas: Staliukai   2015-06-25, 18:32

.i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way
Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-01-05, 04:36

Baekhyun atsibodo dienas ir naktis leisti namuose, reikėjo išlįsti kur pasižmonėti, pasaulio pamatyti. Nuėjęs į artimiausią barą, Baek užsisakė viskio butelį prie baro ir nuėjo iš karto prie staliuko. Tikrai nenorėjo sėdėti prie baro, kaip kokia vieniša, nieko nemylima siela. Prie staliuko jautėsi daug patogiau, taip lyg būtų čia vietinis arba kažko lauktų. Prasisukęs butelį papildė savo stiklą ir užsimetę vieną koją ant kitos ir skenuodamas aplinką, patogiai atsilošė.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-01-05, 04:45

Šiandien jokių svarbių reikalų nebuvo, tačiau Wonshik vistiek praleido beveik visą dieną grupuotės namuose besirūpindamas kitomis mažomis detalėmis. Tad vos tik žengus laukan iš tų namų jis iškart nusprendė, jog jis nusipelnė bent vieno gėrimo ir nieko nelaukęs patraukė baran, kuriame dažniausiai lankėsi. Vos įžengęs, lyg namuose, iškart patraukė prie baro bei pasisveikinęs su barmene užsisakė burbono stiklinę. Laukdamas gėrimo apsidairė aplink ir tuoj jo akys užkliuvo už vieno labai gerai pažįstamo veidelio. Bingo, pamanė išsišiepdamas kaip koks češyro katinas. Kairioji boso ranka, pats tas asmuo, kurį Ravi dievino erzinti, tad gavęs savo gėrimą iškart patraukė prie jo statelio ir klestelėjo ant kėdės priešais.
- Ir ką gi tokia žavi mergina veikia viena čia šį vakarą? – kilstelėjęs antakį pažvelgė į Baekhyun ir užklausė savo įprastai žavingu tonu, kokiu šiaip kalbina moteris, bet šįkart aiškiai tai pasakė su intencija paerzinti.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-01-05, 04:58

Stebėdamas aplinką, tikrai netruko pastebėti į barą įėjusio vaikino. Tai buvo dešinioji jo boso ranka, tas žmogus, kurio vietą jis troško užimti, nuo pat tos minutės, kai tik įstojo į mafijos gretas. Bet jis buvo išmokęs, kad priešus reikėjo laikyti arčiau negu draugus, todėl net neprieštaravo, kai šis prisėdo priešais jį. Kiek kreivai šyptelėjęs nužvelgė vaikiną, priglaudęs stiklą prie lūpų. Išgirdęs jo klausimą, Baekhyun žvilgtelėjo už savęs per petį.
- Wonshik, mielasis, tau reikėtų susitvarkyti tą alkoholizmo problemą, nes matau, jog jau vaidenasi, - susirūpinusiu žvilgsniu nužvelgė vaikiną ir net palinko į priekį, papūsdamas lūpytes, kad atrodytų dar labiau susirūpinęs vaikino sveikata ir protine būkle.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-01-05, 07:00

Iš vaikino išraiškos suprato, kad neišėjo jo nustebinti savo pasirodymu ir tik dar kilstelėjo antakį. Jeigu nežinotų geriau, pasakytų, kad buvo stebimas. Nors, nieko naujo. Jau sena istorija, kad vos tik Baekhyun įstojus į jų grupuotę, Wonshik visąlaik jautė žvilgsnius į save. Kiti jo vietoje gal jaustų kokią nors grėsmę, pavojų, tačiau jis? Jam tai tiesiog juokinga. Vaikino intencijos jam pakankamai aiškios pasirodė, jis neveltui boso dešinioji ranka, bet jis ir niekur iš savo pozicijos nesiruošė trauktis.
- Aš alkoholikas, bet tave pirmą bare sutinku. Įdomiai. – susijuokė garsiai išreiškęs tą ironiją, kurią pats tik prieš pat pasakydamas susiprato. Šiam prisitraukus arčiaus jis tik šelmiškai nusišypsojo ir pats prilinko arčiau. – tai už ką geriam? – na, klausimas turėjo nuskambėti ką čia veiki, bet Ravi niekados nebuvo toks draugiškas, kad taip a la rūpestingai jo paklaustų.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-01-05, 16:28

Tas pasitikėjimas ir ramus šarmas, kurį spinduliavo priešais sėdintis vaikinas, vertė jo nekęsti, juo žavėtis ir jam pavydėti. Tiesiog nuostabus emocijų kokteilis, kurį jis dar užgėrė gerais keliai gurkšniais viskio.
- Tai, kad aš po darbo užsukau galvą pravėdinti, visai nekeičia fakto, kad tau jau vaidenasi, - labai ramiai atsakė Baekhyun, nes jo bandymai priversti jį jaustis nejaukiai, visai vaikino nefazavo. - Geriausiu atveju - tavo atsistatydinimą iš pareigų, - visiškai nesivaržydamas ir nesigėdindamas numetė šiuos žodžius, kad jeigu Won dar nesuprato, jog Baek to norėjo, tai dabar abejonių jau nebeliktų. Žinoma, kadangi nebuvo visiškas šiknius, tai galiausiai dar nusišypsojo, visai meiliai bei dar truputį viskio atsigėrė. Visgi to čia ir atėjo. O jeigu greičiau išgers, greičiau galės šliaužti namo ir pailsėti.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2017-01-06, 21:33

Jam dažnai atrodė mažvaikiški tokie žaidimai, kur vienas erzina kitą. Jeigu jam kažką tokio reikėjo padaryti, jis dažniausiai tiesiog ėjo tiesiai šviesiai prie reikalo ir nesiterliojo su nervų gadinimais. Jis ramus žmogus, jam nepatiko nei pačiam nei kitiems nervus tąsyti. Tačiau Baekhyun.... Baekhyun yra išimtis ir jo kompanijoje Wonshik suprato, kodėl kitiems taip patinko erzinti vieniem kitus.
- Gerai, tu laimėjai. – pastatęs delnus į pasidavimo pozą susijuokė, leisdamas vyresniąjam laimėti šį raundą. Buvo kiek užvartytas ir nesigėdijo to pripažinti. Sulaukęs gėrimo priežąsties sekundę kiek sutriko, tačiau informacijai susigulėjus jo galvelėje užvertė galvą ir pradėjo kvatotis. – aaah, Baekhyunnie. – apsiraminęs atsiduso, visdar su šypsena veide ir atvertęs galvą atgal pažvelgė į vaikiną. – tu visai linksma kompanija, mums reiktų dažniau laiko kartu praleisti. – mielai nusišypsojo, nors kone iš visos jo esybės tryško sarkazmas. Nors išties, laikas su šiuo vaikinu yra užtikrintas geros nuotaikos užtaisas, mat išties smagu klausytis jo ir daužyti šio svajones, kad jis kadanors nuvers Ravi iš pareigų. – aš ta proga už tave išgersiu ir tavo ambicijas. – žavingai nusišypsojęs mirktelėjo akele ir kilstelėjęs stiklinę gurkštelėjo savo burbono.
Atgal į viršų Go down
     

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   

Atgal į viršų Go down
     
 

Staliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: HANDRIX PUB-