Share | 

Mašinų stovėjimo aikštelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

WITH :
jimin
MOOD :
wanna go to hell together?
ACTIVITY :
sniper/hitman
REAL NAME :
ieva

Jung Hoseok

RašytiTemos pavadinimas: Mašinų stovėjimo aikštelė   2015-06-25, 18:39

.

i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way
Atgal į viršų Go down
      ADMIN

hallyu5

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-07, 21:53

Palikęs Yoonji pas mamą namuose jai tyliai paaiškino kame visa esmė, mat jo mamai Jimin taip pat labai patiko ir rūpėjo (jis ignoruos tą dalį, kaip ji ištisai sako „imti“ tą vaikį, nes jis geriausia, kas Yoongi galėjo pasimaišyti). Galiausiai vėl sėdęs į mašiną atsiduso, mat buvo itin įsitempęs ir sunerimęs bei nuvažiavo prie universiteto, kur ir parašė vaikinui, kad jie susitiktų. Nežinojo, šis pasirodys ar ne, bet labai tikėjosi. Buvo ką aptarti. Atvažiavęs išlipo iš mašinos ir atsirėmęs į ją apsidairė aplink bei nepamatęs nieko aplink laukė.
Atgal į viršų Go down

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-07, 21:59

Jimin visai nesuprato, kodėl gi prireikė jam susitikti. Tiesiog galva neišnešė, kol galiausiai suvokė, kad buvo naivu tikėtis, kad vaikas tokio dalyko tėvui nepapasakos. Nenorėjo pasirodyti, tačiau nelabai turėjo galimybę neateiti, tiesiog nelabai galėjo sugalvoti kokio gero pasiteisinimo. Vis dar naiviai tikėjosi, kad dėl kokios kitos priežasties vyras susitikti panoro. Gerai, kad iki universiteto labai toli nebuvo, tad jis pėsčiomis atėjo. Buvo itin pavargęs, tai puikiai atsispindėjo jo lėtuose žingsniuose. Galiausiai jam pasisekė pasiekti Yoongi.
-Sveikas, ko norėjai? -pasiteiravo lyg niekur nieko, dar ir lūpą prikando, kažkaip vengdamas, kad ta žaizdelė matytųsi.
Atgal į viršų Go down

hallyu5

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-07, 22:05

Pastebėjęs iš tolo ateinantį Jimin kiek lengviau atsiduso, tačiau vėl sugrįžo į nerimąstingąjį save, kai pamatė, kad jo net eisena nebe tokia kaip įprastai. Kažkas nutiko ir jį tai be proto erzino. Jis norėjo viską išsiaiškinti žmoniškai ir civiliškai, tačiau matyt tos papildomos emocijos vaikino pusėn, tad šiam priėjus jis net be normalaus pasisveikinimo griebė vaikiną ir prirėmęs prie mašinos paėmė bei pakėlė jo maikę. Iki pat paskutinio momento tiesiog norėjosi užsispyrusiai tikėti, kad Yoonji per daug veiksmo filmų prisižiūrėjusi ir jos vaizduotė per daug laki, tačiau visgi pamatė visas mėlynes, nubrozdinimus ir jį nuoširdžiai supykino, o akyse pasimatė raudona. – kas ir kodėl. – net nepaklausdamas normaliai iškošė pro dantis, mat buvo įsiutęs bei nuleidęs megztinį pažvelgė vaikinui į akis.
Atgal į viršų Go down

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-07, 22:35

Jimin nesitikėjo tokių Yoongi veiksmų. Iš karto stipriai susinervino, kai buvo priremtas prie automobilio, šiaip tikriausiai būtų spėjęs laiku jį nustumt, juk buvo tikrai stipresnis, tačiau dabar neturėjo tam energijos, buvo per daug tam liūdnas. Matydamas kokiomis emocijomis degė Yoongi akys, Jimin savas kuriam laikui nuleido bei kelis kartus įkvėpė oro. Kai jau vėl buvo saugiai paslėptos visos jo mėlynės, jis pagaliau ryžosi vyresniajam į akis pasižiūrėti.
-Buvau penktadienį apsimiegojęs, liftas name neveikė ir tiesiog lipdamas laiptais truputį kažkur užsižiūrėjau ir nukritau,- paaiškino jis, bandydamas išlikti kuo ramesnis. Na, palyginus su tuo, kad visai nemokėjo meluoti, skambėjo visai įtikinamai. Nenorėjo jam apie savo nesąmones pasakoti, tuo labiau, kai niekam apie tai nepasakodavo. Tik keli artimiausi draugai žinojo ir tie jau buvo pasidavęs bandydami Jimin padėti.
Atgal į viršų Go down

hallyu5

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-07, 22:54

Yoongi tiesiog aršiai kvėpuodamas žvelgė į Jimin ir laukė atsakymų. Buvo absoliučiai persiutęs, kad jau gavo pagaliau pamatyti visą žąlą ant jo kūno ir buvo pasirengęs nuskersti bet ką, kas taip padarė. Spjaut tą faktą, kad jis jau kurį laiką žiūrėjo į Jimin kaip daugiau, negu jo vaiko auklę, tačiau aplamai šis vaikis buvo visiškas angelas, kas taip galėjo su juo pasielgti?? Sulaukęs paaiškinimo tik prunkštelėjo ir kandžiai nusijuokė.
- Jimin, tu šešerių metų vaiko neapgavai ir tu rimtai dar bandai kvailint mane? – negalėdamas juo patikėti užklausė ir žvelgė į jį, mąstydamas, kad galbūt jam ir per galvą kiek gerokai sudavė..? – kas ir kodėl. – pakartojo vėl griežtai savo klausimą bei sunėręs rankas ant krūtinės stovėjo priešais vaikiną ir kilstelėjęs antakį laukė šįkart padoraus atsakymo.
Atgal į viršų Go down

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-07, 23:01

Jis nuoširdžiai vylėsi, kad paeis, tikriausiai buvo per naivu to tikėtis, tiesiog Jimin labai nenorėjo aiškintis ir visai nematė reikalo tai daryti. Tai buvo jo kūnas ir jis kuo puikiausiai žinojo, kad pats leisdavosi, kad su juo taip elgtųsi.
-Aš jos nebandžiau apgauti, tiesiog paprašiau, kad nesakytų tau,- pavartė akeles jis.- ne tavo reikalas,- galiausiai leptelėjo,nusprendęs, kad nusiritimas nuo laiptų buvo nesąmonė ir tiesiog ketino imtis technikos, kad čia buvo tik Jimin dalykas ir vyrui į tai kištis tikrai nereikėjo.- tai tavęs neliečia. Aš atlieku savo darbą gerai ir to turėtų užtekti, kad nekreiptum dėmesio į tai ar ant mano kūno yra kokia mėlynė ar ne. Tiesiog ne viskas būna gražu ir gerai,- žiūrėjo jis į Yoongi ne itin pasitenkinimo kupinu balsu. Apie tai buvo gėda ir nemalonu kalbėti.-ir prašau daugiau manęs taip neliesti, man nemalonu,- rankomis truktelėjo megztinį kiek žemiau, jam tikrai labai nepatiko, kad vyresnysis leido sau jį taip staiga pakelti.- geriau paklausk ir aš atsakysiu, o ar tave tenkins atsakymas ar ne, tai jau ne mano rūpestis.
Atgal į viršų Go down

hallyu5

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-07, 23:11

- Tau reikėjo matyti jos susirūpinusį veidelį kai man pasakė, kad Jimin kažkas nuskriaudė. Yoonji auklėta teisingai ir tokių dalykų, nori nenori, nenutylės. – griežtai pasakė, jog tokie vaikino žaidimai tikrai nepaeis. Ne šitoj šeimoj. – oho. – nusijuokė kandžiai po tokio atsakymo. Realiai ir tikėjosi jo. – būtent, kad tu dirbi man ir prižiūri mano vaiką, kuris mato tave tokį, tad tai kaip ir mano reikalas. – atkirto kiek kandokai, bet galiausiai sunkiai atsiduso ir mąstydamas žvelgė į Jimin. Per visą laiką, kiek jis dirba jam, tik penktadienį sužinojo apie tai, kad jis turi vaikiną. Ir tik šiandien sužinojo apie mėlynes, kurių matė, buvo ir senesnių ant jo kūno. Yoongi nebuvo kvailas, netruko du plius du ilgai sudėti. – atsiprašau. – atsiduso dėl lietimo. Išties, tai nebuvo geras poelgis, tačiau kartais jis pasiduoda impulsyvumui. – nebe pirmas kartas, kai jis prieš tave ranką kelia, taip? – pasiteiravo gan ramiu tonu, bet žinančiu žvilgsniu bežiūrėdamas į jį, kad nebekiltų noras dar atmazų ieškoti. – štai dėl ko niekados, iki penktadienio, nepasakojai, jog turi kažką. – visiškai suvedęs taškus and i dar pamąstė garsiai. Na, gal ir klydo, bet nuojauta kuždėjo, kad ne.
Atgal į viršų Go down

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-07, 23:24

Jimin akimirkai pamiršo, kad buvo piktas, tai jam pasirodė miela. Juk ant vaiko dėl tokio dalyko pykti negalėjo. Tiesiog jį taip užkniso tai, kad nuolatos visiems atrodė, kad juo reikėjo rūpintis. Jimin jautėsi galintis pats savimi pasirūpinti.
-Ji nebūtų pamačiusi, jei nebūtų ant manęs užlipusi, negalėjau juk dėl to neateiti, neturiu laiko laukti, kol viskas sugis, nes tai užtruks,- visi šonkauliai buvo per daug subaladoti, kad jis galėtų sau leisti nesirodyti ,tuo labiau buvimas su Yoonji buvo savotiška terapija nuo viso siaubo, kuris namuose laukė.- tad vis dar nemanau, kad tai tavo reikalas, nuogas juk nevaikštau,- pavartė akimis. Tiesiog taip nenorėjo apie tai šnekėti. Norėjo sulįsti į žemę ir niekada nebe išlįsti.
Išgirdęs jo klausimą, jaunesnysis sunkiai atsiduso. Akis iš karto nuleido.
-Ne viskas taip kaip atrodo, dėl visko kaltas aš,- turbūt Jimin buvo per geras ir per naivus, kad suvoktų ,jog tai nebuvo jo kaltė, visgi jis savo vaikiną provokavo su nuolatiniais nusukimais į kairę, dėmesio beieškant.- ne dėl to nepasakojau, tiesiog kalba apie tai neišėjo,- nuoširdžiai papurtė galvą jis, dauguma apie namuose esantį tironą juk žinojo iš jo aplinkinių. Tiesiog galbūt nesinorėjo, jog Yoongi žinotų, kad jis užimtas.- norėčiau, kad apie tai daugiau nešnekėtume.
Atgal į viršų Go down

hallyu5

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-07, 23:32

Yoongi sunkiai atsidusęs perbraukė ranka sau per plaukus ir beviltišku žvilgsniu žvelgė į Jimin. Nes nuoširdžiai nebežinojo, kaip dėl viso šito jaustis. Norėjo apsikabinti jį ir niekados nebeleisti grįžti namo, apsiverkti, kad jis visą tai kentėdamas visdar buvo toks geras ir naivus, dėl to pačio mielai ir papurtytų jį bei galiausiai mielai nuvažiuotų pas jį į namus ir pagydytų tą asilą savo paties medicina. Oi kaip norėtų, net kumščius suspaudė stipriai nuo minties...
- Jimin... – jau norėjo pradėt skaityti jam moralą, kaip jis dėl tokių dalykų neturėtų jaustis kaltas ir daryti kažką, tačiau šiam paprašius nebekalbėti jis sunkiai atsiduso. – kaip nekalbėsi, kai.. – vėl atodūsis. Sunkiai sekėsi rinkti žodžius tokioj sumišusioj būsenoj. – aš pažadu, pamatysiu dar šviežių mėlynių ant tavęs, asmeniškai nuvažiuosiu ir subaladosiu tą asilą, nejuokauju. – griežtai pasakė. – sėsk į mašiną, tikrai tavęs namo nepaleisiu. – linktelėjęs galvą mašinos link stovėjo ir laukė, kol šis pasijudins. Nebeturėjo jam ką pasakyti.
Atgal į viršų Go down

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-07, 23:39

-Tai ne tavo reikalas!!! - Jimin užklykė, visai nekreipdamas dėmesio,kad buvo tokioje vietoje, kur kas nors tikrai išgirsti galėjo.- bus šviežių mėlynių ar ne bus. Ne aš jas pats pasidarau, dėl to negaliu pasakyti, kad nebus, nes bus, tai faktas, -pratrūko jis, isteriškai kalbėdamas. Norėjosi susiriesti į kamuolį bei ilsėtis nuo viso pasaulio, nes tiesiog jau užkniso, vienoje vietoje jį skriaudė, o visur kitur kniso protą.
-Aš turiu eit namo,- pavartė akis, net neketindamas sėsti į automobilį, visai nenorėjo su tokiomis nesąmonėmis Minwoo erzinti. Jis pastaras dvi dienas buvo visai mielas, tad Jiji nenorėjo praleisti tokios progos, kai galbūt tikrai galėtų jo glėbiu pasidžiaugti.- o tau reikėtų labiau rūpintis savo gyvenimu, net nespėji normaliai pavalgyti, o galvoji, kaip mane išsaugoti,- susijuokė karčiai jis. Pykino nuo visko ir paprasčiausiai norėjosi apsivemti.- man miela, kad rūpiniesi, bet aš esu su juo ir jeigu jis taip pasirenka mane nubausti, aš negaliu to pakeisti.
Atgal į viršų Go down

hallyu5

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-07, 23:47

- Mano, nes kas kitas tau pasakys, jeigu pats nesusipranti, kad tai nėra gerai kas čia vyksta! – užriko atgal ir jam buvo nuoširdžiai nusispjaut, išgirs juos kas ar ne. Gerai, daugiau žmonių, kurie žinos, kad Jimin buvo idiotas. – tu ne supista bokso kriaušė ir ne taip aiškinami nesutarimai santykiuose! – rėkė toliau, bet galiausiai vėl atsiduso ir vėl per plaukus ranka perbraukė. – Jimin.. tiesiog.. dėl Dievo meilės, nesižemink prieš tokius dalykus ir spruk iš ten.. – jau ramiu tonu kone maldavo ir lygiai tokiu pačiu maldaujančiu žvilgsniu žvelgė į jaunesnįjį. Nežinojo nuoširdžiai ką jam tokio pasakyti, kad šis susiprastų. Tikriausiai nebe pirmas bandęs kažką sakyti ir buvo, bet jeigu Jimin visdar tai kenčia... Yoongi nuoširdžiai nebežinojo. – tu sėdi į mašiną, važiuojam į ligoninę tavęs apžiūrėti ir tada jau priklausys kur nakvosi, ten ar pas mane. – nors jo tonas buvo gan ramus, vistiek turėjo tokią aurą, kad neigiamas atsakymas būtų labai bloga idėja. – norėčiau, kad daugiau Yoonji to nebematytų. O tau pats metas pasidomėti kas yra sveiki ir normalūs santykiai. – kiek kandžiau atsakė kaip atsakui į jo pasityčiojimą iš vyresniojo. – malonu bent, kad pripažįsti, jog tave saugoti reikia. Dar neprarasta byla esi. – sarkastiškai atkirto ir apėjęs aplink atidarė keleivio dureles bei pažvelgė į vaikiną griežtu žvilgsniu.
Atgal į viršų Go down

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-07, 23:57

-Visi man nuolatos sakė, tiesiog ne tame esmė, aš kitaip neįsivaizduoju gyvenimo ir viskas, tai tavęs neturėtų liesti, visą laiką viskas buvo taip pat ir kol nepastebėjai netrukdė, tai gal tęsiam, kaip buvo ir viskas,- pavartė akimis Jimin, kaip norėjosi tiesiog sukristi Yoongi glėby, tačiau jis negalėjo to padaryti, turėjo išlikti stiprus, turėjo sugrįžti namo.- aš nežinau kaip aiškinami santykiai kitaip, tiesiog mes kartu taip ilgai ir aš kitaip gyvenimo neįsivaizduoju,- sunkiai atsidusęs, vaikinas labai pasistengė dantis gerai sukąsti, kad ašaros nepradėtų skruostais riedėti.- tiesiog ne visiems lemta būti laimingiems,- Jimin buvo įsitikinęs, kad turėjo taip gyventi, vis dar tikėjosi, kad ir jo vaikinas jį dar kažkiek mylėjo. Labai norėjo to. Nors norėjo nuo jo kuo toliau pabėgti.- į ligoninę aš nevažiuosiu, man viskas gerai, tikrai nieko tokio, kad reikėtų ligoninės,- jų jis paniškai bijojo ir net neketino prie ten artintis.- gali mane nuvežti namo, jeigu taip nori, kad sėsčiau į mašiną,- neketino jis kažkur kitur nakvoti.- Yoonji nepamatys, aš būsiu atsargus, tikrai atsiprašau.. -su gailesčiu balse pasakė, pasižadėdamas sau tuo metu daugiau niekada niekam neparodyti to, kas po drabužiais slėpėsi.- nieko aš neprisipažįstu, man viskas gerai, ką jis su manimi daro nėra tavo reikalas, tiesiog dabar persiuto, nes nu aš ne itin gerai meluoju ir jis suprato, kad su tavimi kažkas buvo,- vos girdimai sušnabždėjo.- aš pats kaltas.
Atgal į viršų Go down

hallyu5

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-08, 00:06

Yoongi manė, kad kai jam tik buvo palikta Yoonji, jis buvo beviltiškiausiame savo gyvenimo periode. Kaip smarkiai klydo... Dabar jis nuoširdžiai nežinojo juoktis ar verkti.
- Ką tu kliedi.. – jau net nebeturėdamas nei noro nei energijos rėkti atsidusdamas pasakė. Rimtai, dabar suprato, kodėl kiti ant jo pasidavė. Na, matyt pasidavė, kad jis visdar taip gyvena. Tačiau vyresnysis nebuvo kiti. – kraukis daiktus ir dink iš ten, gali gyvent pas mane, o tada jau parodysiu, kas yra gyvenimas ir santykiai, kuriuos žmonės aiškinasi civiliškai. – priėjęs arčiau kone maldaujančiu žvilgsniu toliau žvelgė, kad šis susiprastų. Ir ne, tai, kad jam patiko Jimin tikrai nedarė įtakos šitam pasiūlymui, jis tiesiog norėjo kuo greičiau jį ištraukti iš tų santykių, kuriuose jis dabar buvo. Kaip draugai, Yoongi tenorėjo padėti. – Park Jimin, kas jau kas, bet tu iš visų mano pažįstamų žmonių, labiausiai nusipelnei būti laimingu. – priėjęs suėmė švelniai jį už žandų ir sušnabždėjo, visdar žiūrėdamas tuo žvilgsniu, kuriuo tikėjosi, kad jam pagaliau viskas daeis. – aš tavęs ten tikrai nevešiu. Miegosi pas mane ir galėsi grįžt rytoj. Tas gyvulys dirba? Grįžtum namo, kai darban išeis. – kaip susirūpinus mama jau pradėjo be perstojo kalbėti, tik prigavęs saves susičiaupė ir atsiduso. – sakydamas, kad Yoonji to nebematytų neturėjau omeny, kad geriau slėpkis su makiažu, rūbais ar kuo čia slepi, o kad išties nebūtų ko jai matyti. – pažvelgė į vaikiną reikšmingu žvilgsniu. Tik išgirdęs, kodėl jis paskutinį kartą gavo, vyriškis sunkiai atsiduso. – ne, tai aš kaltas. Neturėjau tavęs pabučiuoti.. – kietai sučiaupė lūpas, prisimindamas tą nejaukų įvykį. – viskas, sėsk. – dar kartą pamojo į mašinos vidų. Nebeturėjo ką daugiau pasakyti.
Atgal į viršų Go down

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-09, 10:48

-Negaliu imti ir iš ten dingti taip staiga, aš tiesiog kada nors galėsiu tai padaryti, aš žinau arba jis pasikeis,- linktelėjo Jimin, jo balsas tikrai nuskambėjo kupinas vilties, nes vaikinas dar to tikėjosi. Juk Minwoo kartais būdavo švelnus, kartais prisiglausdavo, kartais apsikabindavo ir kartais žadėdavo, kad taip nebesielgs, jeigu tik Jimin pats nedarys nesąmonių, bet vaikinas nesugebėdavo, dėl to save ir kaltino.- kuo aš tos laimės nusipelniau? Nieko gero gyvenime vis tiek nepadariau,- papurtė galvą. Šiaip Jimin jau buvo susitaikęs su ta savotiška laime, nes jis dažnai jausdavosi laimingas ar bent jau įsitikindavo save, kad toks buvo. Dažniausiai juk būdavo tikras optimizmo kamuolys, gal dėl to ir tikėjosi, kad viskas pasikeis.- gerai, šiąnakt miegosiu pas tave, -nusprendė daugiau nesiginčyti, kad bent jau trumpam turėtų ramybę.- hyung, aš negaliu pažadėti, kad nieko nebus, nes tikriausiai bus, -sunkiai atsiduso, nuleisdamas akis. Nebuvo taip, kad nenorėtų, jog jo nedaužytų iki sąmonės netekimo, tačiau tiesiog neišėjo kitaip.- aš į tavo bučinį atsakiau ir dar ant tavo kelių atsisėdau, tu be to nesi niekam įsipareigojęs, tad tavęs ši kaltė neliečia,- baisiausia, kad Jimin tikrai nesigailėjo dėl tų bučinių.- gerai,- jis linktelėjo bei atsisėdo į automobilį, greitai ištraukdamas telefoną, kur surinko Minwoo numerį.- Yoonji susirgo, turėčiau padėti, grįšiu namo kitą dieną, atsiprašau,- nedrąsiu balsu jam sumurmėjo, vos šis pakėlė ragelį, tačiau nelaukęs visų pykčių ir keiksmų jį numetė, galvodamas, kad geriau visko susilauks, kai sugrįš.
Atgal į viršų Go down

hallyu5

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   2017-05-09, 11:05

- Jis aiškiai nebe pirmą kartą su tavim taip elgiasi, kokio naivumo turi būti, kad dar tikėtis, jog kažkas pasikeis?? – nebesugebėjęs savęs sukontroliuoti susierzino vyriškis ir kiek piktesniu tonu prabilo. – Jiminnie. – sunkiai atsiduso, o jo balsas vėl sušvelnėjo. – visi geri žmonės nusipelnė būti laimingi, o už tave geresnio žmogaus aš nepažįstu. Nenuvertink savęs taip. – gan liūdnai prabilo, mat išties buvo liūdna, kad vaikis savęs taip netausojo ir Yoongi nuoširdžiai nebežinojo, kokių priemonių imtis, kad jam padėti. Šiam pagaliau nustojus spyriotis ir sutikus miegoti pas jį, patenkintas linktelėjo. Bent vienai nakčiai apsaugos jį nuo smurto.. – Jimin, tu pats supranti, kad tai, kas pas tave darosi nėra gerai ir nepasikeis, kodėl tu visdar savęs taip netausoji ir nebėgi iš ten? – desperatišku balsu užklausė, nes nuoširdžiai negalėjo jo logikos suprasti. – abu esam kalti, mažiau ant savęs viską versk. – sumurmėjo kažkaip nebenorėdamas ta tema kalbėti, mat jį tikrai liūdino Jimin įsipareigojimas ir dar tokiomis sąlygomis. Jis mielai tai pakartotų, bet.. Šiam įsėdus į automobilį įsėdo ir Yoongi bei nieko nelaukęs pajudėjo jo namų link.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų stovėjimo aikštelė   

Atgal į viršų Go down

Mašinų stovėjimo aikštelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11