Share | 
 

 Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Miškas   2015-07-24, 12:03

Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   2017-01-04, 02:46

Buvo gal pirma valanda nakties, kai juodas mersedesas skriejo keliu, iš abiejų pusių apsuptu tamsiais miškais. Spidometras rodė virš 300 km/h. Kelias buvo beveik tuščias, o jei kokia mašinėlė ir pasirodydavo, Hoseok ją aplenkdavo, drąsiai išvažiuodamas į priešingo eismo juostą. Ar tai buvo saugu? Ne. Ar vaikinui rūpėjo? Ne. Šiandien jis ir vėl paliko savo vaistus stalčiuje. Hoseok nemėgo jų gerti. Po kelių valandų visuomet prasidėdavo keistas galvos skausmas. Šią naktį jis norėjo būti žvalus ir nesvarbu, ką pasakys psichiatras.
- Kaip tau patinka mano automobilis? - paklausė vaikino, sėdinčio ant galinės sėdynės. Jis nieko negalėjo atsakyti. Jimin buvo prisegtas dviem saugos diržais, rankos ir kojos surištos, o burna užklijuota lipnia juosta. Hobi patiko į jį tokį žiūrėti, todėl kartais vis atsisukdavo pažiūrėti į jaunesnįjį. Keletą kartų taip vos nenuskriejo kur nors į griovį, bet Hoseok laiku ištaisydavo padėtį. Nevartojant vaistų jo reakcija buvo gera, gal net per gera.
- Dabar tu turėsi vienas pasėdėti. Mane gamta šaukia, - nusijuokė sustabdydamas automobilį ten, kur mažiau medžių. - Neliūdėk, greit grįšiu, - meiliai pažvelgė į Jimin ir išlipo iš automobilio. Atlikęs reikalus vaikinas prieš įlipdamas atgal į mašiną užvertė galvą į dangų. Jis buvo toks tamsus, žvaigždėtas, kaip iš pasakos. Ir tada Hoseok kai ką prisiminė. - Jiminie, turiu tau siurprizą, - linksmai ištarė atidaręs galines dureles. - Tuoj pamatysi kai ką labai gražaus, - vaikinas atsegė saugos diržus ir šiaip ne taip iškrapštė Jimin iš automobilio. Hobi nugara atsirėmė į mašiną bei padarė taip, kad jaunesnysis irgi patogiai sėdėtų jo glėbyje. - Žiūrėk, - kilstelėjo Jimin smarką į viršų. - Žvaigždės. Visai kaip ir žadėjom, prisimeni? - ir tada pats vėl į dangų įsispoksojo. - Jau pasiilgau tavo balso. Tik pažadėk, kad būsi geras berniukas ir nieko kvailo nedarysi, gerai? - Hoseok pabučiavo Jimin skruostą ir suėmęs už lipnios juostos krašto atsargiai nuklijavo nuo burnos.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   2017-01-04, 19:42

Naktis turėjo būti visai kitokia. Jimin neturėtų dabar sėdėti ant galinio sosto su surištomis kojomis ir rankomis bei užklijuota burna, taip stebėdamas priešais sėdintį Hobi. Apskritai jis dabar turėtų sėdėti namuose, bet ne. Jį suknistai pagrobė ir jis pyko ant savęs, kad buvo toks neatsargus. Kad taip tikėjosi, jog vis tiek, kas jį grobs? Nu, jo mintys buvo tokios, bet kita pusė puikiai žinojo kaip daugelis norėjo jo negyvo. Ypač šis psichas. Kad ir kaip viena Jimin pusė jo buvo pasiilgusi, bet kita norėjo spjauti šiam į veidą ir bėgti kuo toliau. Gal todėl dabar taip įsisteiblėjo į vaizdą pro langą. Nieko gero nesimatė, bet smagiau žiūrėti negu į Hoseok, kuris su laiku pradėjo nervinti Jimin. Jis nebuvo durnas ir suprato, jog vairuojantis mašiną pažįstamas buvo nepilno proto. Bent jau dabar.
Tik išgirdus klausimą Jimin atsisuko pažiūrėti į Hobi. Norėjo atsakyti tiesą, o gal net visai kitus žodžius, ne į temą, bet bent jau būtų kalbėjęs, o dabar tiesiog žvelgė į jį, lyg į visišką nieką. Lyg Jimin kaip tik norėjo mirti, nors gal taip ir buvo. Kur kas mieliau negu šūdą volioti su tokiom personom kaip Hoseok.
Automobiliui sustojus Jimin tik užsimerkė išklausęs kodėl jis būtent ir sustojo. Mielai blondinas pabėgtų, bet surištos kojos sakė ką kitą.- Norėčiau, kad negrįžtum,- pagalvojęs patogiau atsirėmė į sėdynę. Bet neilgai truko ta ramuma. Išgirstas balsas su keistu turiniu ir netrukus atidarytos durelės tik privertė Jimin pavartyti akis. Keletas minučių ir Chim jau stovėjo Hoseok glėbyje. Jeigu nebūtų buvęs surištas gal mėgautųsi šiuo momentu, bet dabar norėjosi tik prasmegti. Nors Hobiui pakėlus Jimin smakrą šis žvelgė į žvaigždes lyg nieko nebūtų. Jis nejautė baimės. Jeigu dabar ir buvo kažką galima teigti apie Jimin, tai kad rimtai, jau buvo susitaikęs su dabartine savo padėtimi. Tik lipniai juostai dingus nuo burnos Jimin atsiduso, taip išleisdamas susikaupusį orą, o tada ir prabilo.- Elgiesi su manimi kaip su mažu vaiku. Nustok,- žinojo, jog galėjo Hobiui susisukti ir Jimin tuoj būtų negyvas, bet žodžiai kaip žvirblis- jiems išskridus jų nesugražinsi. Nors ir šita dabartinė padėtis buvo siaubinga, bet Jimin kažkaip rado ramybę, ir patogiau įsitaisę Hoseok glėbyje, taip nenuleisdamas akių nuo žvaigždžių.- Žinai, tavęs dabar labiau nekęsiu. Jeigu ir prieš nužudydamas išdulkinsi aš vaidinsiu, kad nieko nejaučiu,- taip svajingai žvelgdamas į dangų vis dėlto kalbėjo nelabai svajingus žodžius.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   2017-01-04, 22:03

Hoseok, atvirkščiai, planavo šią naktį ilgai ir kruopščiai. Vos tik susižinojęs apie mafijos planus nužudyti Jimin, vaikinas padarė taip, kad ta užduotis būtų patikėta jam, o ne kam nors kitam. Mafijoje Hobi nebuvo praradęs pasitikėjimo, nes apie sutrikimą žinojo nedaugelis. Nors apie tai, ką vaikinui teko patirti, buvo girdėjęs kiekvienas. Dauguma iš jų vienaip ar kitaip gyvenime jau buvo išgyvenę netektį. Bet tai ne tas pats, kas grįžti namo prieš Kalėdas ir rasti savo tėvus, jaunesnę sesę, vyresnį brolį bei jo šeimą su mažais vaikais išmėtytus atskiromis kūno dalimis kieme. Per visą savo gyvenimą Hoseok buvo matęs daug lavonų, tačiau po šito reikėjo ne vienos stiprių raminamųjų tabletės, kad naktimis vėl galėtų užmerkti akis. Vaikinas nedaug prisimena iš to vakaro. Bet dažnai sapnuodavo krauju pasruvusį sniegą kieme. Hoseok buvo absoliučiai vienas visame pasaulyje. Nebeliko nė vieno žmogaus, gebėjusio išspausti jo lūpose šypseną. Tiesa, buvo vienas veidas, kuris per tą laiką vis atmintyje iškildavo. Hobi jautė, kad kažkur kažkaip jų su Jimin keliai vėl susidurs. Likimu Hoseok netikėjo, tiesiog reikėjo progos jiems surasti vienas kitą. Ir ta proga gana greit atsirado. Planuodamas pagrobimą vaikinas tyliai pažadėjo sau, kad nė už ką neleis Jimin mirti. Arba mirs kartu.
Buvo jauku laikyti jaunesnįjį savo glėbyje bei jausti jo šilumą. Hoseok įmerkė nosį į purius vaikino plaukus ir giliai įkvėpė. Jau seniai neturėjo jokio žmogaus šalia savęs taip arti. Šitas momentas atrodytų visai romantiškas, jei ne virvės, kurios tvirtai laikė supančiojusios Jimin kūną.
- Kodėl tu šiandien toks nepatenkintas? Bloga diena ar panašiai? - kilstelėjo antakį. - Aaa, teisingai, tau turbūt labai nepatogu. Nieko, tuoj būsim namie ir aš nuimsiu virves, - pažadėjo. Hoseok išties ilgai tam ruošėsi. Namie viskas seniai buvo parengta, tereikėjo Jimin. O jis dabar buvo Hobi glėbyje, kas be galo džiugino vaikiną.
- Jimin, aš nedarysiu tau nieko, ko nenorėsi. Nedulkinsiu tavęs. Palauksiu, kol pats to maldausi, - nusišypsojo. - Ir nežudysiu. Pamatysi, mums bus gera kartu, - padėjo smakrą Jimin ant peties. - O tu papasakok, ką gero veikei per tą laiką? Ar galvojai apie mane?
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   2017-01-05, 17:52

Jimin nelabai domėjosi savo senosios mafijos gyvenimu. Tiesą sakant dar viena koja toje mafijoje buvo, nes skirtingai nei visi manė bosė nenorėjo paleisti Jimin, bet žodis buvo paskleistas į orą ir jo visi ieškojo, kad nužudyti. Gal todėl vos tik pajutus, jog buvo pagrobtas, nebuvo toks nustebęs. Nors negalėjo teigti, kad nebijojo. Jausmas, jog kažkas jį sekė visada buvo po mafijos pusėtino palikimo. Jis aišku jautėsi lyg būtų ją išdavęs, bet toks buvo gyvenimas ir jo sprendimas. Bet prieš išeinant jis puikiai girdėjo kas nutiko Hobiui ir jo šeimai- ją išžudė kažkoks psichopatas, kurio šeimą nužudė ir pats Hoseok. Iš vienos pusės tai buvo sąžininga kova, bet Jimin kažkaip tuo pačiu skaudėjo, kai išgirdo šias naujienas. Jis jautė, kaip Hoseok jautėsi, net paskui išvis jo dažnai nematė, todėl ir galiausiai nustojo apie jį galvoti. Juk matyti savo simpatiją ir galvoti apie ją, kaip jai sunku bei neturėti kaip padėti buvo žiaurus jausmas. O jeigu ir būtų galėjęs padėti nebūtų žinojęs kaip. Pats tokio dalyko neišgyveno, bet jeigu nužudytų jo tėvus ir brolį- jo nervai pakriktų, ir nežinia ką sau pasidarytų. Gal galiausiai ir pats nuo stogo nušoktų arba eitų ieškoti žudiko ir šį kankinti iki jo gyvenimo pabaigos, kol atsibos šiam kvėpuoti ir pats nuspręs, kad geriau mirti negu stebėti kaip jam pjausto kūno odą, nors pats Jimin neleistų sau tokio sprendimo priimti, nes tuo momentu jam niekas nerūpėtų. Bet jeigu turėtų šalia savęs mylimą žmogų- jis jam rūpėtų. Jimin jį saugotų. Gal net per daug.
Jimin jautė kaip Hoseok savo veidą panardino jo plaukuose, ir išties, momentas galėjo būti romantiškas jeigu ne prievarta. Galbūt pats Jimin savo noru būtų į jo glėbį įkritęs, nes pasiilgo artumo. Ne tokio artumo, kurį gauna per seksą ar po jo, o to, kur viskas iš meilės, simpatijos ir noro būti arti. Jis tiesiog to norėjo. Atsibodo eiti per lovas, norėjosi turėti vieną žmogų kuriam galėtų patikėti savo vargus ir pakylimus.
-Tu gal juokauji,- norėjo pažiūrėti į Hoseok veidą savo rimtu žvilgsniu ir parodyti, kad jis turbūt rimtai nepilno proto buvo, kad nesuprato kokia situacija buvo.- Nuimsi virves, pakalbėsim, ir mane paleisi, tiesa?- pakėlęs antakį dabar jau stebėjo medžius. Norėjo ir į jį laikančio vaikino veidą pažiūrėti, bet šiuo metu tai buvo neįmanoma.
-Tu jau darai tai, ko aš nenoriu,- su užuomina paminėjo, kad nenorėjo būti pagrobtas,- jeigu tu tik norėjai būti su manimi kartu tu galėjai manęs paprašyti,- pavartęs akis atsiduso.- Nieko aš tau nepasakosiu. Paleisk mane ir viskas,- lyg mažas vaikas Jimin užsispyrė, bet nejudėjo iš savo vietos. Šį kartą nusprendė tiesiog tylėti.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   2017-01-24, 21:17

Sunkiausiu savo gyvenimo laikotarpiu Hoseok į mafijos reikalus lindo mažai - net ir menkiausios moralės žmonės visame mieste sugebėjo atrasti šiek tiek supratingumo ir tyčia vaikino į jokius darbus nebandė įtraukti. Tiesą sakant, nuo to vakaro Hobi nebuvo nieko nužudęs, gal net musės nesutraiškęs. Kai tokie dalykai paliečia ir tave, tada supranti, kiek daug gali būti verta gyvybė. Vaikinui grįžus į mafiją visi pastebėjo, kad akmeninis Hoseok kažkoks tarsi ne savas, nervingas. Žinoma, tai buvo tik ledkalnio viršūnė palyginus su tuo, kas iš tiesų jo sujauktame prote dėjosi. Tuo tarpu ir pro Hobi akis neprasprūdo keletas pasikeitimų. Su Jimin mafijos pastate jis išvis nebesusitikdavo, sklido kalbos, kad vaikinas apskritai norėjo pasitraukti. Jei jaunesnysis dar tebepriklausė mafijai, matyt, tvarkydavo reikalus nuotoliniu būdu. Arba tiesiog vengė Hoseok. Tačiau šis nenorėjo taip galvoti. Pirmiausia pačiam reikėjo susidėlioti jausmus ir mintis į vietas, kad galėtų suprasti, ką iš tiesų tas vaikinas jam reiškia. Tais beprotybės momentais jam reikėjo Jimin kaip oro - atrodė, kad vėl pamačius jo šypseną viskas gyvenime tarsi vėl stotų į teisingą taką. Tačiau atsipeikėjęs bei gebėdamas save kontroliuoti Hoseok susimąstydavo, ar tai tik nebus haliucinacija ar kvaila aptemdyto proto užgaida. Ar jausmai buvo tikri, ar įtakoti jo psichinės būklės?
Vis dar jausdamas Jimin kvapą visur aplink, Hoseok užvertė galvą į viršų, į žvaigždes, kurios atrodė ranka pasiekiamos, bet iš tiesų buvo nutolusios per milijardus šviesmečių. Panašiai ir Jimin - Hobi laikė jį šalia, bet jautė iš jo šaltį, norą atitrūkti. Vaikinas dar nesugalvojo, kaip pakeis šią situaciją. Bet kai labai nori, net ir žvaigždes gali pasiekti, ar ne?
- Nuimsiu. Pakalbėsim. Bet ne, aš tavęs nepaleisiu. Tai būtų pernelyg pavojinga, - jeigu kas nors iš mafijos sužinotų, kad Hobi turėjo Jimin savo rankose, tačiau paleido, galima sakyti, jų abiejų lauktų kulka kaktoje. Visgi Hoseok nesuprato, kodėl jaunesnysis toks susierzinęs buvo. Juk Hobi dar nieko nepadarė.
- Nesuprantu, - papurtė galvą po vaikino užuominos. - Nori pasakyt, kad būtum sutikęs? - kilstelėdamas antakius paklausė. Hoseok labai norėjo išgauti bent kokį ženklą, kad Jimin nėra jam abejingas. - Jiminie, nebūk kvailas. Mes miške vidury nakties. Kur tu dingsi, jei paleisiu? Tave suės vilkai, - Hobi nenorėjo, kad jaunesnįjį ištiktų raudonkepuraitės likimas, tad tvirtai laikė šį prie savęs.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   2017-02-07, 19:57

Jimin nesilankė mafijos pastate- tai buvo tiesa. Jis lyg ir buvo pagal viską "atsistatydinęs" iš to darbo tuo metu kai Hoseok sugrįžo. Pats Jimin dar prieš viską buvo pasimetęs, nes nematė Hobi ir jeigu kalbant rimtai, Chim rūpėjo kur jis buvo. Nesvarbu praeitis, svarbiausia buvo ateitis. Ir Jimin tai irgi rūpėjo. Bet ieškoti Hobi atrodė beprasmiška. Ką jis būtent pagalvotų kai blondinas jį susiradęs paprasčiausiai pasiūlytų susitikti po tos nakties? Jimin mėgo per daug galvoti ir šia tema jis taip pat per daug mąstė.
-Apie ką mes kalbėsim?- šiek tiek suraukęs antakius piktu žvilgsniu žvelgė į tamsumą, slūgsiančią ten kažkur miške, kuris puikiai matėsi,- kas čia pavojingo?- suburbėjęs bandė pakelti galvą taip, kad matytų Hobi veidą, bet nepavykus sugrįžo ir vėl labiau į Hoseok glėbį, kad būtų šilčiau.
-Ką žinau,- nežymiai gūžtelėjo pečiais,- būčiau. Man patinka su tavimi būti nepaisant to, kad tu esi rakštis subinėj ir manęs nekenti, plius dabar surišęs laikai,- ir vėl subumbėjęs pavartė akis, nes nu išties, tokia blondino padėtis jam pačiam nepatiko. Nepatiko kai jo likimas priklausė nuo kažko, o ne nuo jo pačio.- Blogiausiu atveju turiu brolį kuriam galiu paskambinti. Ir pasakyti, kad mano gyvenimo meilė mane buvo pagrobęs nežinia ar geriems tikslams,- šyptelėjęs pusiau lūpų Jimin šiek tiek atsipalaidavo, taip jau ir juokaudamas dėl gyvenimo meilės titulo. Jeigu ir Hobi prižadėjo blondinui nieko nedarys, tai Jimin turėjo teisę ir laisvai kalbėti, lyg nieko ir nebūtų įvykę.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   2017-02-09, 21:10

- Apie ką tik norėsim. Mes dabar turėsim daugybę laiko pokalbiams... - atsiduso. Kol kas nebuvo suplanavęs, kiek laiko laikys Jimin pas save namuose ir kuo visa tai baigsis. Tiesiog reikėjo laiko, kol Hobi viską sutvarkys. Tačiau kambarį ir apskritai viską, ko gali reikėti jaunesniajam, Hoseok buvo seniai parengęs. - Nieko, - į Jimin klausimą atsakė kiek uždelsęs. - Su manim tau nėra ko rūpintis, - spustelėjo vaikiną savo glėbyje. Kol kas Hoseok nenorėjo pasakoti Jimin visos tiesos - jis nežinojo, kaip jaunesnysis reaguotų. Galbūt užsimanytų reikalus spręsti pats, be Hobi pagalbos, ir taip žūtų. Vaikinas negalėjo to leisti.
Išgirdęs, kad Jimin patinka leisti su juo laiką, Hoseok išsišiepė kaip saulytė. - Aw, Jiminie, man irgi su tavim patinka. Aną kartą klube tikrai visai neblogai laiką praleidom, - kilstelėjo antakį. Hoseok norėtų sugrįžti į tą vakarą, kai atrodė, jog niekas nesvarbu, tik šalia esančio vaikino artumas. Tada jų nevaržė jokios virvės. Ir Hobi buvo pilno proto. - Iš kur ištraukei, kad nekenčiu tavęs? Jeigu taip būtų, nestovėčiau dabar su tavim po žvaigždėmis, - suėmęs pirštais smakrą Hobi dar kartą švelniai pabučiavo Jimin skruostą. Hoseok mokėjo būti labai mielas, kai to norėjo. - Aš tiksliai neatsimenu, bet... Gali būti, kad tavo telefoną sutraiškiau ant šaligatvio. Nepyk, - šyptelėjo ir gūžtelėjo pečiais. Jimin tuo metu jau buvo be sąmonės, tad to nematė, tačiau Hobi turėjo pasirūpinti, kad jaunesnysis nesugalvotų kam nors skambinti. - Gyvenimo meilė... - lėtai pakartojo žiūrėdamas į vieną ryškią žvaigždę tolumoje. - Norėčiau, kad kada nors tai sakytum ne su sarkazmu, - lengvai šyptelėjo. Vakaras buvo ramus ir viskas kol kas klostėsi gan natūraliai, beveik kaip tikras romantiškas pasimatymas.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   2017-02-17, 20:11

-Hoseok...,- pasakęs visai šalimais stovėjusio vaikino vardą Jimin nuleido akis į apačią,- tu supranti, kad tu manęs negalėsi laikyti visą gyvenimą,- atsiduso, taip ir vėl pakeldamas akis į mėnulio vaizdą. Nežinojo Jimin kas jam darėsi- lyg ir norėjo būti šalia Hobi, lyg ir norėjo vieną minutę lėkti kuo tolyn, kad Hobi išvis pamirštų Jimin egzistenciją, bet kažkas blondinui sakė, jog išvis geriau tiesiog likti vietoje ir priprasti. Lyg viduje glūdėjo toks jausmas, kad Hobi buvo tas vienintelis, kurį ir reikėjo sau prisijaukinti viduje. Ir Jimin tai kažkaip suprato.- Jau šiti tavo žodžiai mane verčia rūpintis kas bus toliau. Hobi~, tiesiog pasakyk tiesą,- kiek mažiau ir liūdniau šyptelėjęs blondinas šiek tiek pasuko savo veidą profiliu, kad matytų Hoseok veidą.
Bet visa atmosfera pasikeitė, kai Hobi priminė naktį klube. Jimin raumenys šiek tiek labiau įsitempė, o veidas ir vėl sugrįžo į savo vietą, kad žvelgtų į mišką. Na, blondinas negalėjo to paslėpti, bet švelnus raudonis čia buvo, nes simpatiją Hoseok jis dar turėjo, ir tas priminimas privedė prie tokio lyg ir skardžio.- Tu sugadinai šitą momentą,- pasakęs pakėlė savo abi surištas rankas arčiau savo veido, taip užsidengdamas savo mažais delnais skruostus. Nebijojo rodyti tikrojo savęs šalia Hobi. Pats nežinojo kodėl.- Jeigu kęstum, aš dabar nebūčiau surištas,- ir vėl sugrįžęs į savo šaltą vaidinimą suburbėjo, taip nuleisdamas delnus žemyn, kol tuo pačiu pajuto Hoseok lūpas sau ant skruosto, kuris visai neseniai nustojo raudonuoti.- Tu durnas. Aš tavęs nekenčiu,- jis tai sakė tik dėl telefono. Juk ten buvo beveik visas Jimin gyvenimas. Visi numeriai, įvairūs priminimai... Jeigu blondino rankos būtų laisvos, tai jos tikrai gal kiek skaudžiai kumščiuotų Hobi kūną.- Gal ir kažkada pasakysiu. Jeigu su manimi elgsiesi gražiai,- tarstelėjęs tik nusižiovavo,- aš noriu miego,- pasakęs atsipalaidavo, taip galvą atlošdamas ant Hobio pečio.- Tikiuosi esi numatęs ką nors smagaus, nes jeigu ne tai šitas visas pagrobimas bus verčiau pragaras. Ypač dėl to, nes man dažnai reikia nuleisti garą,- paslaptingai nusišypsojęs į dangų vis dar nepaliko Hoseok pečio ramybėje.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   2017-02-18, 01:58

- Kaip tai negalėsiu? - nustebęs paklausė, bet tuoj pat nusijuokė. - Nenoriu tavęs gąsdinti, bet užstrigai su manim ilgam laikui, - išsišiepė. Dar tik trūko, kad Hoseok išsitrauktų žiedą ir priklauptų prieš Jimin. Tada šis tikrai pabėgtų. Jei tik galėtų. - Tiesa... Tiesa yra ta, kad negaliu sulaukti, kol tu pamatysi savo naują kambarį, - nusijuokė taip išsisukdamas nuo atsakymo. Hobi nenorėjo apie tai galvoti. Kur kas smagiau buvo stebėti susigėdusį Jimin, bandantį savo rankytėmis uždengti išraudusį veidą. - Jiminie~, - užtęsė pirštais paveldamas jaunesniojo plaukus. - Aš noriu tave suvalgyt, - pavaidino lyg bandytų atsikąsti Jimin. Jo įgimtas mielumas turbūt buvo tai, ko Hobi labiausiai per tą laiką pasiilgo. - Ir vėl tu apie tas virves... Juk sakiau, nuimsiu, pakentėk truputį, - matyt, iš tikrųjų buvo metas keliauti namo. - Na, pagyvensi kurį laiką be telefono, kaip žmonės senovėj. Negadinsi regėjimo. Matai, man ir tavo sveikata rūpi, - iš tiesų norėjo pažadėti Jimin, kad jis gaus naują telefoną, tačiau kol kas tai buvo neįmanoma, nes jaunesnysis iškart skambintų kviestis pagalbos. - Mums tikrai nebus nuobodu, - pažadėjo Hobi, kai Jimin taip jaukiai jo glėbyje susirangė. Kurį laiką Hoseok apskritai nieko nejautė, tik ramybę bei šilumą, kuri sklido iš kūno šalia. Ir dar tylą, kuri pirmą kartą per daug mėnesių nebuvo slegianti, priekaištinga, tik kaip dekoracija kabojo virš jo. Lyg taip ir turėtų būti. Kažkur tolumoje pasigirdo pelėdos balsas. Tik tiek tereikėjo ir Hobi vėl paskendo mintyse. "Dėde, žiūrėk ką nupiešiau" - ištarė berniukas, toks panašus į Hoseok brolį. "Kas čia? Žvirblis?". "Neee, pelėda. Protingiausias paukštis". Berniukas ištiesia popieriaus lapą, kad dėdė galėtų apžiūrėti, bet netyčia užkliudo stiklinę su vandeniu ir sugadina savo sesės piešinį. "Ką tu padarei?!" - klykia mergaitė. Ką tu padarei, Hoseok? Ką? Jo širdis pradėjo smarkiau plakti, jis nenorėjo, kad tai įvyktų, tik ne dabar, ne prie jo, bet Hobi nesugebėjo savęs kontroliuoti. Staiga miško tamsuma ėmė artėti link vaikino, kol suspaudė taip, kad jam pritrūko oro. Jis jautėsi lyg visą kūną kas nors peiliais raižytų, kiekvieną odos lopinėlį, centimetras po centimetro. Hoseok norėjo pabėgti, pasislėpti, tačiau užmerkęs akis tematė strėle pervertą pelėtą kruvino sniego fone. Ir kvapas, tas pūvančio kūno ir kraujo kvapas, kuris, rodėsi, jau įsigėrė į visą vaikino esybę. Visa tai Hobi buvo patyręs tūkstančius kartų, tereikėjo iškentėti keletą skausmo minučių, kol galės vėl vaikščioti žeme. Iš tiesų, po kiek laiko tamsuma pasitraukė, vėl buvo galima atsimerkti, įkvėpti oro. Hoseok suvokė sėdintis ant žemės, kiek toliau nuo Jimin ir mašinos. Pastebėjo, kad jo ranka kraujavo, matyt, dėl to, kad vėl buvo ją sukandęs.
- Ko čia žiūri? - šiurkščiai paklausė kai vaikinų žvilgsniai susidūrė. Hobi atsistojo, priėjo prie Jimin ir įstūmė jį atgal į mašiną. Net nesivargino vėl jo padoriai pasodinti bei prisegti. - Gana, važiuojam, - pats atsisėdo prie mersedeso vairo. Nė žodžio apie priepuolį. Pasukęs raktelį vaikinas spustelėjo greičio pedalą ir automobilis vėl lyg niekur nieko skriejo keliu.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   2017-02-18, 15:07

-Rimtai? Kiek metų turėsiu būti su tavimi?- kiek labiau suzyzė, nei normaliau pasakė, bet kažkokia mažytė šypsena žaidė ir tai raudoname, nuo lengvo šaltuko, veide. Jeigu kalbant rimtai- Hobis turėjo slaptą ir gerą vietą Jimin širdyje. Ir blondinas tai jautė taip stipriai, kad net ilgiau nei minutė žiūrint į Hoseok veidą būtų kažkas.. pasakiško. Jimin daug ką norėjo pasakyti šiam vaikinui, kuris nors ir siaubingai elgėsi su Jimin, bet praeitis kažkodėl daug daugiau reiškė blondinui. Jis labiau ją vertino negu dabartį. Tokią šlykščią realybę, nepaisant to, kad ir stovėjo savo simpatijos glėbyje. Jis norėjo jaustis laisvas, kad galėtų pažvelgti nevaržomai Hoseok į akis, o ne jausti jau pradėjusius rausti riešus nuo nejuntamo trynimo ir išties, jeigu ne siaubingas visos šitos situacijos planas- Jimin jaustųsi maloniai. O žinant, kad vis tiek viskas suksis į baisiausią pusę tikrai nešildė širdies. Bet blondinas mokėjo mėgautis bent jau dabar kažkuo, o tai buvo Hobi glėbiu. Ir kažkaip Jimin nelabai klausėsi ką Hoseok sakė, tiesiog užmerkęs akis mėgavosi šiltesniu nei įprastai oru. Tik kai netikėtai pajuto, jog Hobi glėbys atitolo nuo Jimin, o pats vaikinas pradėjo eiti kažkur toliau, Jimin pasimetė. Jis nežinojo ką Hoseok daro, nes jau vien iš jo lūpų kažkokie neaiškūs murmesiai privedė prie nežinomybės patį Chim. Ir jeigu Jimin širdyje susidaręs "alarm" momentas jau daug ką reiškė ir jis norėjo eiti arčiau Hobi, bet bijojo. Jis tarsi buvo prikaltas prie dabartinės vietos ir net neatėjo mintis pulti bėgti kuo toliau, ieškoti išsigelbėjimo. Jimin buvo pasimetęs nuo dabartinės situacijos, bet faktas, kad jis nesiruošė palikti Hoseok, kai jis elgėsi lyg.. žvėris. Jau vien pastebėjus kaip įsikando į savo delną privertė Jimin šiek tiek įsitempti. Blondinas tiesiog stovėjo ir jau buvo atėjusi minutė, kai norėjo bent jau rėkti link Hoseok pusės, nes baimė Jimin širdyje kažkaip neblėso ir tik dabar pats suprato, jog jis išties paviršutiniškai mylėjo Hobi, gal todėl nesitraukė. Tik visas suvokimas sugrįžo kai pasigirdo šiurkštus Hoseok balsas. "Ko čia žiūri?". Žodžiai kurie dabar įstrigo Jimin galvoje. Jis nesugebėjo atsakyti, bet kažkas dingtelėjo galvoje, tik ne laiku, nes jau buvo įgrūstas tiesiogine to žodžio prasme į mašiną. Belipant į ją susimušė šoną į kažkur ir skausmas persmelkė tą vietą, bet Jimin nerodė to, tiesiog užmerkė akis. Tik šį kartą stipriai. Tai buvo galima puikiai pamatyti.- Tavo delnas kraujuoja,- jis tai žinojo net nežiūrėdamas.- Kai grįšim...,- jau norėjo sakyti namo, bet ten toli gražu nebuvo Jimin namai ir jis nenorėjo to sakyti,- kai grįšim į tavo namus, aš sutvarkysiu tai,- atsidusęs atmerkė akis, taip pažvelgdamas pro langą ir jeigu tiesą sakome, ten nepamatė nieko. Medžiai, tamsa ir... viskas. Ir taip, jautė, bus dar ilgai. Net ir pas Hoseok namuose jaus tamsą.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   2017-02-21, 20:33

- Ar tau tinka atsakymas "visą gyvenimą"? - kol kas Hoseok tik juokavo, nes neplanavo savo ateities taip toli ir pirštis Jimin neketino. Tačiau mintis apie bendrą gyvenimą su juo kažkodėl negąsdino Hobi. Kažkur giliai vaikinas nujautė, kad tai nebūtų toks jau blogas variantas, nors jaunesnįjį gan mažai pažinojo. Bet nebuvo ko galvoti apie santuoką - Hoseok turėjo žymiai rimtesnių problemų. Tokių rimtų, kad Jimin negali net įsivaizduoti. Ir jei apie jas žinotų, šviesiaplaukis dabar greičiausiai ieškotų peilio ar bet kokio aštresnio daikto virvėms nupjauti ir šoktų iš riedančios mašinos, kad tik nereikėtų Hobi namuose atsidurti. Dalį to Jimin jau pamatė - tarsi mažą labai ilgo filmo ištrauką. Tačiau jis nežinojo, kas tuo metu vyko Hoseok galvoje, negalėjo suprasti, koks tai jausmas. Bet Hobi savo pasąmonės siunčiamą žinutę suprato puikiai: "tu niekada nebūsi laimingas". Juk vieną akimirką viskas buvo gražu - žvaigždėtas dangus, maloni žmogaus šiluma šalia, mieli žodžiai. Kitą Hoseok jau skendo savo haliucinacijose, šlykščiausiuose prisiminimuose, savigraužoje, bjauriausioje minčių srauto pelkėje. Grįžęs į realybę ir sutikęs tokio gražaus bei tobulo Jimin žvilgsnį Hobi jį matė kaip priekaištą, jog niekada nebus vertas jaunesniojo. Negalės gyventi normalaus gyvenimo. Jimin atrodė kaip žmogus iš kito pasaulio - pasaulio, kuriam Hoseok jau seniai nebepriklausė. Vaikinui buvo gėda, jog šviesiaplaukis turėjo pamatyti tą pusę, kurią Hobi linkęs slėpti nuo visų. Žinodamas, kad nepajus laimės nei pats galės jos suteikti, tamsiaplaukis galėjo tiesiog paleisti Jimin, palikti čia, vidury miško, duoti pačiam aiškintis reikalus. Bet vis dėlto jausmas, jog buvo atsakingas už jaunesnįjį, neleido to padaryti. Kad ir ką Jimin sakytų, kad ir imtų nekęsti Hoseok, šis vis viena buvo pasirengęs jį išgelbėti.
- Nereikia, - trumpai atsakė. Kraujo lašas nukrito ant vaikino džinsų, tačiau jis mažiausiai norėjo, kad Jimin rūpintųsi juo kaip kokiu vaiku. Žaizdą susitvarstyti dar ir pats mokėjo. Visą likusią kelionę Hoseok daugiau nė žodžio neištarė. Galvoje buvo tuštuma, tuo tamsiaplaukis ir mėgavosi. Tik retkarčiais žvilgtelėdavo į Jimin salono veidrodėlyje. Galiausiai mersedesas sustojo prie namo vartų.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   

Atgal į viršų Go down
     
 

Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: FOREST-