Share | 
 

 Miško namelis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatarWITH :
tėvelis nr vienas ponas yg
CREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
FACE CLAIM :
nu gal ir ne kook
ACTIVITY :
bbž (tru)
POSTS :
631
LIKES :
0
REAL NAME :
Aistė

Park Jimin

RašytiTemos pavadinimas: Miško namelis   2017-05-14, 13:51

Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tėvelis nr vienas ponas yg
CREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
FACE CLAIM :
nu gal ir ne kook
ACTIVITY :
bbž (tru)
POSTS :
631
LIKES :
0
REAL NAME :
Aistė

Park Jimin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško namelis   2017-05-14, 14:17

Mergina visą savaitę buvo irzli ir viskuo nepatenkinta. Bent jau mėnesinės pasirodė laiku ir tai, kad jie tada apsaugos nenaudojo nebuvo lemtingas įvykis jos gyvenime. Nors, vis tiek, susipažinimas su Yugyeom pakeitė jos gyvenimą pakankamai stipriai ir merginai galva neblogai dėl jo susisuko. Tai erzino taip stipriai, nes dar tas permiegojimas visai nepadėjo jos jausmas, tuo labiau jo išėjimas. Visgi ji dėdei dėl to nesiskundė, nenorėdama vaikinui bėdų pridaryti. Pasistengė ji normaliai gyventi, ėjo į mokyklą ir panašiai, savaitgalį nusprendė praleisti ramiai, o sekmadienio dieną skyrė pasivaikščiojimui su drauge per miestą. Pasiskundė jai visu savo gyvenimu ir jos kaip tik ketino eiti kažkur papietauti. Draugė į kavinę nuėjo užimti staliuko, o Somi dar turėjo greitai susitikti su žmogumi, kuris jai kokainą parduodavo. Užsukusi į skersgatvį, ji sulaukė to žmogaus ir tada atsisveikinusi jau ketino eiti lauk, vos išėjusi į gatvę, nespėjo sureaguoti, kaip prie jos privažiavo juodas automobilis ,ji net sureaguoti nespėjo, kai iš ten išlipo vyriškis kuris įtempė ją į automobilį. Durelės uždarytos buvo, tada užrakintos ir ji sutrikusiu žvilgsniu apsidairė. Vienas vyriškis sėdėjo šalia jos, kiti du priekyje. Somi tokiose situacijose leisdavo sau išlikti ramia, visgi kuo puikiausiai suvokė, kodėl gi jai buvo reikalingas Yugyeom, nuo tokių nesąmonių būtent jis ir turėjo apsaugoti. Kad jau ji nebuvo pasimetusi ,niekas jai nieko blogo ir nedarė, tad ji taip ir ketino laikytis iki progos, kol galbūt išeis kažkaip. Tas sėdintis šalia paėmė merginos rankinuką ir ji labai apsidžiaugė, kad telefonas buvo jos šortų kišenėje, o tą vietą dengė ilgi marškiniai, garsas irgi buvo išjungtas, nes ji visai nenorėjo, kad draugė jai skambinti imtų. Ramiai sėdėdama Somi toliau laukė, kol galiausiai jie sustojo. Nelabai ji suprato, kur jie buvo, priminė mišką, tačiau ši vieta jai nebuvo regėta. Tiesiog ji kuo puikiausiai suvokė, kodėl galėtų kilti kam noras ją pagrobti. Pinigai. Juk tiek tėvas ,tiek dėdė jais buvo aptekę.
Lipant iš automobilio jai uždėjo juodą daiktą ant galvos bei už nugaros surišo rankas. Tada merginai išsigando ir pradėjo muistytis, draskytis, tačiau augalotiems vyrams šešiolikmetė nelabai turėjo galimybės pasipriešint. Jie gana nemažai laiko ėjo, kol galiausiai iš gaivaus pavasariško oro, pasijautė oro trūkumas, nemalonus kvapas ir jai tas daiktas buvo nuimtas nuo galvos. Mergina apsidairė. Tai priminė kažkokį keistą seną namą, buvo tamsu, mat langai buvo užkalti. Tame kambaryje buvo kažkokia sena lova ir kelios stebėjimo kameros. Somi akyse kaupėsi ašaros, tačiau ji nieko nesakė, kaip ir tie žmonės nieko nesakė jai. Jos rankos buvo atrištos ir ji buvo praktiškai nusviesta į tą bjaurią seną lovą. Nespėjo ji iki durų pribėgti, kol šios buvo be pasigailėjimo užrakintos.
Stengėsi ji per daug į paniką nepulti, tiesiog apsidairė aplinkui, ieškodama kampo, kur kameros nematytų. Tai nebuvo labai sėkminga, tad reikėjo greitai veikti. Pasiėmusi telefoną, ji ignoravo visus praleistus skambučius ir kažkodėl būtent Yugyeom nusiuntė greitai padarytą nuotrauką su jos koordinatėmis. Norėjo dar prirašyti žinučių, ką tai reiškė, tačiau greitai kambarį pasirodė vyras, čiupti bandė iš jos telefoną ,Somi tespėjo jį užrakinti, kad nesimatytų ką ką tik darė, o tada jau aplinkoje nesigaudė kol susivokė, kad jos delne buvo skylė palikta kulkos. Ji taip sutriko, kad liko be žado. Vyras kažką sumurmėjo apie bausmę už telefoną ir Somi vėl buvo palikta su savo ašaromis ant bjaurios ir ne itin higieniškai atrodančios lovos.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
30
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
629
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas

Min Yoon Gi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško namelis   2017-05-14, 15:24

Yugyeom po to išėjimo taip pas Somi ir nebesugrįžo. Aišku, pasisakė Seungho apie tai, jog jis pasiduoda, o šis, matyt nenorėdamas koliotis su devyniolikmečiu vaikėzu nieko ir nesakė, pasamdydamas kitus vyrus, jog šie iš tolo mergaitę pastebėtų. Deja, būtent tą lemtingą dieną ir lemtingu momentu niekas merginos nepastebėjo, ir apie tai, jog jo dukterėčiai nutiko nelaimė, jis sužinojo tik tada, kai Yugyeom trenkdamas durimis įbėgo į jo kabinetą ir prieš veidą atkišo telefoną, kuriame buvo Somi atsiųsta neaiški nuotrauka su koordinatėmis. Abiems buvo aišku, jog kažkas negerai, o Yugyeom, kad ir kaip mergina jį užknisdavo, tikrai nelinkėjo jai nieko blogo ir susirūpino. Seungho aiškiai neliko patenkintas dėl tokios situacijos ir vaikinas gavo savo bausmę kumščiais, už tai, jog nesugebėjo pasaugoti Somi. – man nesvarbu, mirsi ar ne, tačiau ją pargabeni namo sveiką. – pasigirdo liepimas ir Yugyeom nieko nelaukęs iškeliavo. Radus koordinates ir namą, vaikinas iš rankų nepaleido ginklo. Lauke saugančius apsauginius nušovė iškart, slėpdamas, kol šie nieko nesusekė. Na, leido taip žinoti apie savo atkeliavimą, bet kitaip saugiai į vidų patekęs nebūtų. Su trenksmu įžengus į vidų jį jau pasitiko kompanija. Na, jėgos tikrai nebuvo lygios, bet jis iš visų stengėsi kovoti, kas tos dar keleta mėlynių ir nubrozdinimų bei kraujo.. Niekis. Net nežinia kaip, matyt aukštųjų jėgų pagalba, kovą jis sugebėjo laimėti nustumdamas visus nuo savęs ir staigiai sureaguodamas, bei nušaudamas ir nuspirdamas kitų ginklus šalin nuo jų. Net įsivaizdavo, kur galėjo rastis Somi, tad bandė visus kambarius ir tik iš trečio karto pavyko ją rasti. – Somi! – surėkė kone iš palaimos, kad ją rado gyvą, bet.. nelabai sveiką, pastebėjus jos ranką. – blet. – riebiai nusikeikęs staigiai apsidairė, o apsidairęs ir pamatęs kameras staigiai šovė į jas. – Somi, čia aš. Mum iš čia reiktų kuo greičiau nešdintis, gali paeiti? – iškart pribėgęs prie jos pradėjo teirautis, tuo tarpu griebęs savo maikę ir nuplėšęs gerą gabalą paėmė pašautą jos delną bei pradėjo tvarstyti, mat nieko daugiau padaryti šiuo metu negalėjo.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tėvelis nr vienas ponas yg
CREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
FACE CLAIM :
nu gal ir ne kook
ACTIVITY :
bbž (tru)
POSTS :
631
LIKES :
0
REAL NAME :
Aistė

Park Jimin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško namelis   2017-05-14, 16:22

Somi buvo visiškam šoke. Prieš ją gyvenime nebuvo niekas rankos pakėlęs ir skaudžiausia kas merginai buvo nutikę tai tikriausiai kai pati nuvirto nuo kėdės ir galvą praskelti sau sugebėjo. Niekada nesitikėjo, kad gali ją ištikti kažkas panašaus. Visada juk buvo apsaugota nuo tokių nesąmonių, o ginklo net normaliai mačiusi nebuvo, ką jau kalbėti apie šūvį ir į ją.. Todėl ji gulėjo ir tiesiog iškėlusi ranką spoksojo į skylę delne. Ašaros bėgo, tačiau jokio garso mergina neišleido. Galiausiai pavargusi tiesiog nuleido ranką. Kraujo buvo pakankamai daug, tačiau ji neturėjo jėgų kažką dėl to daryti, pabandė su savo megztinio dalimi žaizdą spausti, kad kraujavimą stabdytų, bet užrišti nieko su viena ranka jai neišėjo.
Po kurio laiko pasigirdę šūviai ją nuoširdžiai išgąsdino. Nekentė ji tokių dalykų. Tik Yugyeom įsiveržus į kambarį, mergina kažkaip šyptelėjo. Taip ir tikėjosi, kad labai ilgai neužtruks, kol kažkas pasirodys.
-Matau, kad tu,- ji lėtai pasakiusi linktelėjo galva bei nukreipė akis į kameras, kurios jau nebeveikė. Palaukusi kol jis užrišo žaizdą, mergina pakilo ant kojų.- galiu paeiti, viskas gerai,- vėl palinksėjo. Galva lengvai sukosi, nes skaudėjo tą ranką tikrai labai ,bet tokią akimirką ji galėjo visko tiesiog ignoruoti, kad kuo greičiau iš čia išsinešdintų. Net nepajautė, kaip sveika ranka spustelėjo jo delną, norėdama kažkokio saugumo jausmo. Na, o tada klausiamai į vaikiną pasižiūrėjo, nežinodama, kaip jai elgtis.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
30
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
629
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas

Min Yoon Gi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško namelis   2017-05-14, 16:49

Jau beveik norėjo užvartyti akis ir kažką firminiai sarkastiško jai atšauti, bet puikiai susivokė, kad ne vieta ir ne laikas buvo tai daryti, tad tiesiog pasirūpino, kad merginos žaizda būtų užtvarstyta. Lengviau atsiduso išgirdęs, jog jai nebuvo daug pakenkta apart delno ir ši galėjo vaikščioti, o spustelėjus jo delną jis pagaliau pakėlė akis į ją. – na ką, princese, keliaujam iš bokšto, nuoširdus pasiūlymas aplink nesidairyti, kol iš čia nedingsim. – vyptelėjęs tiesiog griebė ir paėmęs ją nuotakos stiliumi pradėjo keliauti iš to suknisto namo, pakeliui ir jos daiktus paimdamas. Kūną maudė nuo visų sumušimų ir reikėjo žvelgti kur lipa, mat visur aplinkui gulėjo lavonai, tačiau jam tai mažai rūpėjo, mat pagrindinis prioritetas buvo ištempti Somi iš čia. Išėjus iš namo į lauką vaikinas pastatė ją ant kojų. – na, o dabar bėgam, kol nesusilaukėm daugiau nepageidaujamos kompanijos. – griebęs ją už sveiko delnio pasileido bėgti kuo toliau nuo šitos teritorijos. Bėgo jie pakankamai, kol nusprendęs, kad jie buvo pakankamai toli Yugyeom sukrito ant žolės pakėlėj, atsitempdamas kartu žemyn ir merginą ir stipriai ją apsikabindamas bei suspausdamas glėby. Tiesiog.. buvo emocijų antplūdis ir šiuo metu jis tikrai norėjo taip padaryti, kad jau ši buvo gyva ir išgelbėta. Visdar apsiglėbęs ją greitai ištraukė telefoną iš parašė žinutę Seungho, jog Somi išgelbėta ir nusiuntęs jų koordinates vėl susikoncentravo ties mergina jo glėby.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tėvelis nr vienas ponas yg
CREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
FACE CLAIM :
nu gal ir ne kook
ACTIVITY :
bbž (tru)
POSTS :
631
LIKES :
0
REAL NAME :
Aistė

Park Jimin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško namelis   2017-05-14, 17:20

Kai ant rankų buvo paimta, Somi užmerkė akis, nes nelabai norėjo žinoti, kas dėjosi aplinkui, tiesiog apkabino vaikiną tvirtai bei laikėsi. Gal ir gerai, kad kol lauke neatsidūrė ji neatmerkė akių, nes tikriausiai būtų apsivėmusi. Kai buvo nuleista ant žemės, tvirčiau į jo delną įsikabino bei kartu bėgti pasileido, gerai, kad lėta nebuvo ir susikaupti pakankamai sugebėjo, tad net padusti nespėjo. Gerai, kad sportuoti mėgdavo.
Sukritusi jo glėbyje mergina sunkiai atsiduso. Vis dar dabar nebuvo spėjusi suvokti, kad buvo pagrobta. Tiesiog džiaugėsi, kad buvo pakankamai svarbi ,kad ją išgelbėtų greitai.
-Tu čia spėjai būt apdaužytas?- kilstelėjo antakius Somi, vos pakeldama galvą, kad galėtų geriau vaikino veidą pamatyti. Pamiršo,kad visą savaitę sau kartojo, jog jam bus bjauri labai ir nešnekės su juo, kai susitiks ir jeigu susitiks, tačiau dabar tas noras dingo.- ačiū,- dar pridūrė vėl padėdama galvą ant krūtinės. Jo glėby jautėsi saugi ir visiškai nenorėjo iš jo pasitraukti.- galėtum daugiau ir neaišku kokiais keliais nepatraukti,- sumurmėjo, buvo prie jo prisirišusi ir visai nesvarbu, kad Somi Yugyeom dar ir patiko.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
30
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
629
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas

Min Yoon Gi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško namelis   2017-05-14, 17:31

- Pusiau. – tik tiek teatsakęs vaikinas pusę lūpų vyptelėjo. – tavo dėdė irgi nusprendė mane paauklėti. – susijuokė tokiu gan kandžiu juoku. Na, jeigu nuoširdžiais, jis to nusipelnė. Vien dėl to, jog ją paliko, ši situacija įvyko. Gera pamoka nustoti bėgti nuo savo problemų. Kūną visdar maudė, bet jo glėby sukritusi mergina buvo puikus vaistas nuo skausmo. Šiai padėkojus jis nieko neatsakė, tik dar nusišypsojęs linktelėjo. Toks buvo jo darbas. Nors jeigu jis nustos bėgioti nuo jausmų, buvo galima suprasti, kad ne vien dėl darbo jis taip lėkė jos gelbėti. Jeigu taip nuoširdžiai, po tos dvigubos bombos Yugyeom vis dažniau pradėjo galvoti apie Somi, kol tai daėjo iki tokio lygio, kad teko pripažinti, jog jis irgi per tą trumpą laiką spėjo prie jos prisirišti. Visgi, išorėje savo realizacijos jis neparodė, tipinis Yugyeom. – mano reikalas, kur noriu ten einu, Seungho tau visada gali ir kitą auklę pasamdyti. – abejingai nutesęs gūžtelėjo pečiais ir dairėsi aplinkui, žiūrėdamas, ar jau kas nors jų atvažiuoja.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tėvelis nr vienas ponas yg
CREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
FACE CLAIM :
nu gal ir ne kook
ACTIVITY :
bbž (tru)
POSTS :
631
LIKES :
0
REAL NAME :
Aistė

Park Jimin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško namelis   2017-05-14, 18:02

-Galėjai pas jį neit, aš bandžiau tavo šikną saugot, -Somi net nesuprato iš kur pas ją buvo tiek tokio gero nusiteikimo ir noro būti gerai jam. Tai erzino, mat visi jos išlepusios princesės dalykai tiesiog nublankdavo priešais šį vaikiną, kuris tikrai sugebėjo jos smegenis kie apsukti. Turbūt tiesa, kad mergaites traukia blogi berniukai.- kita auklė su manimi nešniotų , kita auklė nenufotografuotų manęs keistomis situacijomis mano instagramui, rimtai, oppa, tiesiog pamirškim ką aš tau tada pasakiau,- mergina nusprendė atsisėsti, kad geriau jį matytų , o ir šiaip nebuvo pats maloniausias jausmas tokioje vietoje gulėti, ypač, kai buvo taip vasariškai apsirengusi, o miške ne itin graži žolytė žaliavo.
-Grįžk tiesiog, -jai kainavo labai daug principų palaužimo, tačiau ji to nuoširdžiai norėjo ir nusprendė neignoruoti. Tiesiog jai ir vienai gyventi nepatiko ,ir jai tiesiog reikėjo Yugyeom šalia, nes gyventi su dėde jai nepatiko, gyventi su tėvu negalėjo, tad daugiau kitų variantų nematė.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
30
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
629
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas

Min Yoon Gi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško namelis   2017-05-14, 18:18

- Kaip neit, kai gaunu žinutę iš tavęs su koordinatėm ir net durnius suprastų, kad ne šiaip sau arbatėlės pagerti kvieti? – susierzinęs net kiek toną pakėlė. Jis iki to momento ir nesirodė pas Seungho, iki kol gavo tą žinutė ir lėkė pranešti, jog Somi pavojuje. Tada ir gavo savo atlygį už nuostabų auklės darbą. Šiai pradėjus vardinti, ko kitos auklės su ja nedarytų, visgi nesulaikė apsipatenkinusios šypsenėlės. Na, išties, Somi buvo kažkas kito ir jai rašė specifinės auklės ir išties, pagalvojus apie Seungho vyrus, visai nenuostabu kodėl būtent jį išrinko prižiūrėti šią princesę. Tačiau tuojaus susitvarkęs savo išraišką į neutralią tiesiog susimąsčiusiu žvilgsniu žvelgė į ją. – gerai. – galiausiai po kiek laiko atsiduso ir taip sutiko grįžti pas ją. vistiek ta savaitė ar kiek be jos nebuvo tokia linksma ir jis tikrai pasistengs ignoruoti tą emocinę įtampą, tarp jų susidariusią. Taip pamatė atvažiuojant pažįstamą mašiną ir atsistojęs pakėlė ir merginą ant kojų. – nagi, keliaujam. – įsodino ją į mašiną ir jie iš čia iškeliavo.
Atgal į viršų Go down
     

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško namelis   

Atgal į viršų Go down
     
 

Miško namelis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: FOREST-