Share | 

FOTOGRAFIJOS KABINETAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas

WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug

Min Yoongi

RašytiTemos pavadinimas: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-11, 23:26

🦄

"You are my best friend as well as my lover, and I do not know which side of you I enjoy the most. I treasure each side, just as I have treasured our life together."
Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
REAL NAME :
OTHER ACC :
nebedaug

Min Yoongi

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-11, 23:26

Pirma diena naujam darbe. Yoongi per daug jaudinosi. Nebuvo dėstytojas, nežinojo, ar išdėstys informaciją gerai, tuo labiau pasirenkamasis fotografijos kursas buvo super nuobodus, vien tik teorija, tad net neįsivaizdavo, ar sugebės studentus sudominti, gal išvis jiems nepatiks.. Daug buvo dėl ko jaudintis ir jis būtent taip ir darė. Atsidūręs auditorijoje iš visų anksčiausiai pradėjo kuistis, ruoštis prezentacijas ir panašiai, karts nuo karto pakeldamas galvą bei šypteldamas pasisveikinantiems studentams, tačiau tikrai ne visus pastebėdavo. Reikėjo tinkamai pasiruošti paskaitai.

"You are my best friend as well as my lover, and I do not know which side of you I enjoy the most. I treasure each side, just as I have treasured our life together."
Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
maliblue
ACTIVITY :
journalist
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk

Min Jungkook

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-11, 23:30

Jungkook buvo Jungkook ir kai Yoongi jam pasakė nepasirinkti fotografijos, jam tai visai nerūpėjo ir kai tik reikėjo rinktis dalykus jis tai padarė. Kiek įmanoma vėliau, kad Yoongi ta informacija nepasiektų. Visgi būtų sužinojęs, jeigu šis žinotų. Tad visas patenkintas išėjo iš literatūros paskaitos bei spėjęs cigaretę surūkyti, nuskubėjo iki vietos, kur turėjo dėstyti jo vyras. Paskubomis nuslinko iki prieš paskutinės eilės bei atsisėdo. Yoongi dar neatkreipė į jį dėmesio, tad vaikis nežinojo ar sulauks daug piktumo iš mylimojo ar ne, bet jis kitaip negalėjo, ne veltui buvo šėtono sėkla.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
REAL NAME :
OTHER ACC :
nebedaug

Min Yoongi

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-11, 23:38

Su laiku vis rinkosi studentai, kol jų susirinko pilna auditorija. Aišku, į pirmą paskaitą dažniausiai pasirodo bent jau didžioji dauguma studentų, jei ne visi.. Daugiau akių, kurios matys jį tokį awkward! Galiausiai, norėjo mirt ar ne, tačiau paskaitos laikas atėjo ir save nuraminęs Yoongi pakėlė galvą į auditoriją. Nežiūrėjo į jokius specifinius veidus, tiesiog į visumą, tikriausiai taip jam lengviau bus.
- Taigi. – garsiau pradėjęs užsitikrino, kad visų dėmesį prisitraukė bei nusišypsojo. – sveiki visi, aš Min Yoongi ir dėstysiu jums fotografiją šį semestrą. – prisistatęs kiek nusilenkė. – iškart įspėju, bus žiauriai nuobodu, nes ne, negausit fotografuoti, čia bus viena teorija ir jeigu būčiau jumis, jau dabar nusišaučiau. – tai sulaukė šiek tiek juoko iš auditorijos, kas privertė vaikiną kiek atsipalaiduoti. – tačiau aš ne dėstytojas ir jeigu pasedėsit ir truputuką pakalsit, iš manęs tikrai išeisit gerais pažymiais. – šyptelėjo visus patikinęs. – bet, prieš einant prie reikalų, norėčiau pirma su visais susipažinti, tad pakelkit ranką, kai perskaitysiu jūsų vardą. – sugrįžęs atgal prie savo stalo, pradėjo skaityti vardus iš sąrašo bei dairytis, kur keliama ranka. Tiesiog, buvo smalsu sužiūrėti, kiek atėjo šiandien ir šiaip savo klausytojus pamatyti. Galiausiai, priėjo prie vieno vardo.. – Min Jungkook. – nors balsas ir nuskambėjo kasdieniškai, visgi žvilgsnis pakeltas į auditorijos pusę buvo užpūstas iš nuostabos ir negalėjimo patikėti. Jis turėjo to tikėtis, kai Jungkook pranešė, jog įstojo, turėjo..

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
CREDIT :
maliblue
ACTIVITY :
journalist
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk

Min Jungkook

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-11, 23:42

Jungkook tiesiog buvo žiauriai keista, kai Yoongi kalbėjo. Kai buvo priešais jį taip, kai negalėjo jo visaip erzinti, kamuoti, engti ir panašiai.. Tiesiog neapsakomai sunkus ir skaudus reikalas. Na, dėl jo pasisakymų jis nenusijuokė visgi, bet gal ir gerai, kad tai buvo teorija, Jungkook mėgo teoriją, o ir fotoaparatai jo rankose tiesiog numirdavo.
Iš vyresniojo veido kuo puikiausiai matėsi, kad šis jaunėlio dar nepastebėjo, bet aišku tada prasidėjo vardų skaitymas ir vaikino veide pasirodė ta miela šypsena su šėtono žvilgsniu ir vos tik buvo pasakytas jo vardas, Jungkook pakėlė ranką ir dar labiau erzinančiai nusišypsojo. Turės būti linksma, o blogiausiu atveju galės išnaudoti Yoongi,kad viską už jį padarytų.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
REAL NAME :
OTHER ACC :
nebedaug

Min Yoongi

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-11, 23:53

- Bendrapavardis, ha. – susijuokė taip dirbtinai, tačiau tik Jungkook nebent tą dirbtinumą pastebėjo. Ir tą žvilgsnį, kuris reiškė, jog jis mirs, turėjo pamatyti. Tačiau apsimesdamas, jog nieko neįvyko, kad nesukelti kalbų tarp studentų, toliau tęsė, perskaitydamas likusius vardus ir sužiūrėdamas studentus. Su Jungkook čia bus super sunku, juk ne šiaip sau liepė jam nesirinkti šio kurso.. Mažiausiai norėjo skristi iš darbo už faktą, jog jis buvo vedęs savo dabar techniškai studentą. – gerai, linksmas dalykas yra tas, kad šiandien jus trumpai laikysiu. Realiai už kokių dešimties minučių galėsit eiti. – išsišiepė pats pamatydamas laimę studentų veiduose. – taigi. Egzaminas bus lygus 50% jūsų pažymio, koliokviumas 30% ir namų darbas 20%. Visą informaciją kelsiu į moodle. Lankomumas paskaitose nėra būtinas, na, tačiau nereikia sakyti, jog prieš tuščią auditoriją stovėti nesinori. Jeigu bus kokių klausimų, rašykit man į elektroninį paštą. – nubėgęs prie lentos čiupo markerį ir parašė. – arba prieikit prieš ar po paskaitos. Šiandien jūsų nebelaikau. – šyptelėjo visiems duodamas ženklą, jog studentai laisvi. Pats sugrįžo prie savo stalo, kur netrukus prisistatė keletą studentų, ar veikiau studenčių, kurios labai užsimanė jį pakalbinti. O kas jis toks, kad nekalbėtų.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
CREDIT :
maliblue
ACTIVITY :
journalist
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk

Min Jungkook

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-11, 23:59

Kookis pamatė tą žvilgsnį ir taip nuoširdžiai prunkštelėjo, gal net kiek per garsiai. Gerai ,kad niekas jų žvilgsnių kovos nesuprato ir tiesiog pagalvojo, kad Jungkook kažkas su galva negera, na, bet jį mokykloje įdomiu laikė, tad buvo tikras, kad ir čia draugų nesusiras, dėl to per daug dėmesio nekreipė į kelis keistus merginu žvilgsnius.
Kai jis visus paleido, Jungkook tikrai galvojo apie tai, kad reikia traukti lauk ir tiesiog namuose sulaukti moralo už tai, koks jis idiotas, tačiau kai pamatė prie Yoongi prisistačiusias studentes, leido sau pavydžiu pasijausti ir tiesiog taip pat priėjo prie jo stalo. Nieko nesakė ,tiesiog paslapčia žudė Yoongi žvilgsniu ir laukė, kol tos pasišalins.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
REAL NAME :
OTHER ACC :
nebedaug

Min Yoongi

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-12, 00:10

Yoongi toliau bendravo su studentais. Visgi buvo keletą tokių, kurie išties atėjo klausimų pasiklausti, tad į viską atsakęs juos su šypsena paleido. Tada liko tos keletą merginų, kurios aiškiai bandė su juo flirtuoti. Jis su jomis bendravo tik draugiškai, brėždamas neakivaizdžią, bet aiškią liniją, tačiau pamačius, jog liko ir jo vyras, pradėjo karts nuo karto ir kažką žaismingo atgal joms atkirsti. Tik nebegalėjo susikaupti Kook pamatęs, mat galvoje vien tik sukosi mintys kaip jį nudėti. Galiausiai šiaip ne taip tos merginos išėjo, o jis griebė jaunesnįjį už atlapo ir priėmė prie stalo. – net nežinau, ar norėjau taip kadanors tau duot į snukį kaip dabar. – iškošė piktai. – ką čia veiki. – net nežinojo, ar tai buvo klausimas, tačiau žvelgė mirties pilnu žvilgsniu į sutuoktinį ir tikėjosi, kad pragare jam bus atpirkta už viską.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
CREDIT :
maliblue
ACTIVITY :
journalist
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk

Min Jungkook

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-12, 08:34

Tie žaismingi atkirtimai super erzino Jungkook, iš viso jį erzino moterys, jos buvo kraupios ir flirtuodavo su užimtais vyrais.. Aišku, jos nežinojo, kuo jis buvo užimtas, bet žiedas ant Yoongi piršto turėjo pakankamai parodyti. Vos šioms išėjus, Jungkook jau norėjo piktai šieptis, bet susitiko su piktu mylimojo žvilgsniu. Visgi ta arogantiškos šėtono sėklos liepsnelė akyse išliko.
-Turbūt norėjai, nes esi davęs, o dabar neduodi,- labai paprastai pasakęs, gražiai nusišypsojo bei linktelėjo galvele.- be to kur: labas rytas, brangusis, kaip anksti išėjai, nespėjau tau duoti rytinio bučkio?- nelabai vykusią Yoongi balso parodiją padarė.- hyung, tu mane kuo puikiausiai pažįsti ir žinojai, kad aš taip padarysiu, be to gal aš noriu apsišviesti tuo, kas tau patinka,- kaip kokia Dievo dovana jis išsišiepė.- nepyk, hyung, aš tavęs neerzinsiu,- pabandė pažadėti jis.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
REAL NAME :
OTHER ACC :
nebedaug

Min Yoongi

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-12, 13:44

Na, ta proga, kad taip užsiminta buvo, Yoongi stipriai sukando žandikaulį ir tvojo plekšnę jam per veidą bei galiausiai sugrįžo atsisėsti į savo kėdę prie stalo. Tikrai buvo labai piktas, kad jis sugalvojo taip pasielgti, kai gražiai buvo prašyta to nedaryti. Turėjo to tikėtis, nes visgi vedė šėtono reinkarnaciją, bet vistiek manė, kad bent tiek sąžinės turėt. Deja.
- Tu visada anksti išeini. – gan ramiai sumurmėjęs pradėjo rašytis pas save kažką. – gali apsišviesti namie. – vėl pasigirdo pyktis jo balse ir jis vėl pakėlė akis į sutuoktinį. – geriau jau neerzink, nes darbo per tave prarasti aš tikrai nenoriu. Atsirasdamas čia tikrai didelę riziką sukėlei, juk mes apie tai kalbėjom. – vėl po truputį kėlė balsą, labai jau nepatenkintas šituo buvo.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
CREDIT :
maliblue
ACTIVITY :
journalist
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk

Min Jungkook

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-12, 13:58

Jungkook turbūt galėtų pasijausti blogai ar kaltas, bet ta plekšnė per veidą privertė jį tikrai labai supykti. Na, pas juos šeimoje buvo kartais tokio mini smurto proveržių ,bet dabar visai to nesitikėjo, nes ir nemanė, kad buvo toks ,kuriam galima bet kada į veidą duoti. Jis atrėmė rankas į stalą ir piktu žvilgsniu pasižiūrėjo į Yoongi.
-Kodėl tu turėtum per mane prarasti darbą? Mes vis tiek susituokę ir jeigu aš pas tave nesimokyčiau vis tiek tu čia dirbtum, o aš mokyčiausi , vis tiek būtume susituokę, bet jeigu jau pradedam su trenksmais,- piktai iškošė jis ir sunkiai atsiduso, truputį atrodė, kaip nuskriaustas vaikas, bet stengėsi išlikti ir grėsmingas.- nebūk bjaurybė,- dar pridūrė.- kada eisi namo šiandien?

Atgal į viršų Go down

WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
REAL NAME :
OTHER ACC :
nebedaug

Min Yoongi

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-12, 14:41

- Tu esi suknistam mano kurse! Šiaip studijuojant nieks nieko neįtartų, tiesiog bendrapavardžiai, o dabar tu čia ir kasnors tikrai pastebės, kad mes nežiūrim į viens kitą kaip šiaip dėstytojas į studentą ir atvirkščiai. Tuo labiau čia tu, tikrai kažką leptelsi. Prašiau blet nesirinkt mano kurso, gražiai prašiau ir aiškiai žinomom pasėkmėm, tu vistiek tai padarei! – pradėjo rėkt ant jo nebesusilaikęs, nes jį tikrai nervino šita situacija. – mes galim apsimest, kad vienas kito nepažįstam, bet kasnors vistiek pastebės. – pažvelgė į jį rimtu žvilgsniu. Nereikėjo didžių matematikų juos du pamačius suprasti, kad jie ne šiaip sau pažįstami. – nežinau kada grįšiu, dar keletą grupių turėsiu. Pasirodo visai populiari čia fotografija. – burbėjo vėl kažką sau prie stalo veikdamas. – eik į paskaitas, pasimatysim namuose. – tarstelėjęs toliau pildė kažkokį lapą.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
CREDIT :
maliblue
ACTIVITY :
journalist
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk

Min Jungkook

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-12, 14:55

-Ką tu kliedi, kodėl turėčiau kažką leptelėti? Pats prisigalvoji kokių neaiškių problemų, niekam nereikia nieko žinoti, niekas nieko nesakys, pasigydyk,- iškošė pro dantis. Jam tikrai buvo sunku neapsiverkti, kai ant jo rėkė, tiesiog negalėjo to pakelti.- kodėl turėtų pastebėti ? Bet kokiu atveju turėtume slapstytis ir jokio suknisto skirtumo ar esu tavo kurse ar ne, Dieve, galiu neit į paskaitas, parašysi viską už mane, tinka toks planas??- sarkastiškai išsiviepė jis, aišku, kad nebuvo toks, pats mėgo mokytis ir ketino tuo užsiimti, o Yoongi jį erzino dabar labai smarkiai.- man dar viena paskaita, grįšiu namo, užsuksiu į parduotuvę, pagaminsiu kažko ir eisiu iki darbo, pavalgyk namuose, būk geras,- linktelėjo galva ir vos kilstelėjo lūpų kampučius.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
REAL NAME :
OTHER ACC :
nebedaug

Min Yoongi

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-12, 16:15

- Jungkook, savęs nepažįsti? – prunkštelėjo kandžiai. – tikrai per semestrą nė žodžio nesugebėtum paleptelt apie tai? Būtent, kad sugebėtum. – pažiūrėjo reikšmingai į jį. Tikrai labai juo šitu reikalu nepasitikėjo. – blet gražiai paprašiau, kad nu neimk kurso, dėl šventos ramybės. Universitete abejoju, ar prasilenktume, kai aš realiai visąlaik čia ir tai daug nebūsiu, bet ne. Tau reikėjo būti Jungkook ir dėt ant to, ko aš paprašiau. – jau neberėkdamas, bet visdar irzliai pasakė bei galiausiai atsiduso. – neik į paskaitas, bet viską rašysies pats. Net negalvok, kad tau čia kažkokios privilegijos bus teikiamos. – vėl reikšmingas žvilgsnis vyro pusėn. – šitoj auditorijoj tu esi mano studentas ir mane jau krato vien apie tai pagalvojus. Nebus darbų – nebus pažymių. – gūžtelėjo petukais jau kaip ir ramus. – niekur kitur ir nevalgyčiau. – gūžtelėjo petukais, kiek blogai pasijusdamas, kad taip ant jo rėkė, o šis šypsosi. – kada tau paskaita? – jau visiškai ramiai pasidomėjo.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
CREDIT :
maliblue
ACTIVITY :
journalist
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk

Min Jungkook

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-12, 16:37

-O tu manęs nepažįsti ? kam man prasitarti, kai su niekuo nekalbu ir turbūt nekalbėsiu ?- pavartė akimis, jį žiauriai erzino tas faktas, kad juo buvo taip nepasitikima.- o tau kažką leptelėti galiu ir namuose, mieste ar bet kur, tu mane užknisi žiauriai stipriai,- papūtė apatinę lūpą, aiškiai išreikšdamas savo nepasitenkinimą su pilna jėga.- oi atsirado prašytojas, tikiuosi tave sutrauks šikantį, -piktu balsu jam pasakė, labai tikėdamasis, kad jis apsišiks dar galiausiai.- juokauju, puikiai žinau ,kad viską pats pasidarysiu, žinai, kad mėgstu mokytis,- pavartė akeles, negalėdamas patikėti, kad vyrui savaime nebuvo aišku, kad šis juokavo... Su kuo jis susituokė.-viskas bus, geriausia iš visų, -savimi pasitikinčiu balsu pareiškė.- tai man svarbu ,kad iš viso valgytum,- sunkiai atsiduso.- ne už ilgo, einu dar parūkyti ,susitiksim namie, viso,- pakštelėjo greitai jam į skruostą ir tada jau iškeliavo.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
REAL NAME :
OTHER ACC :
nebedaug

Min Yoongi

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-07-12, 16:58

- Nebūk debilas, universitetas tai ne mokykla, susirasi tų draugų. – pavartė akeles Yoongi. Pats irgi prisiminė, kaip mokykloje ir kaip universitete viskas buvo.. Į mokyklą gyvenime nebegrįžtų, tačiau universitetas.. Na, nestudijuoti, bet štai ir jis čia. – atleisk, kad aš atsargus ir vos gavęs naują darbą jo prarasti nenoriu. – pavartė akis. Niekada nežinai, kas galėjo tam velnio šiknai susišviesti.. – pyzdink iš čia. – pakėlė akis po to gražaus palinkėjimo ir jeigu žvilgsniai galėtų žudyti, Kook gulėtų negyvas. – gerai, lauksiu tavo darbų. – gūžtelėjo petukais nuignoruodamas tokį vyro pasitikėjimą savimi. Yoongi bus teisėjas visgi šioje situacijoje. – kada aš nevalgau.. – paburbėjo, nes jis juk nebadavo ar ką. Visdar nelabai suprato, kodėl jaunesnysis taip aplink jį šokinėjo, na, bet pažadėjo juk pas gydytoją nueiti.. Reiks, tikriausiai, bent jau kad įrodyt tai nesąmonei, jog jam viskas tvarkoj buvo. – ate. – sumurmėjo ir šiam dingus iš patalpos sunkiai atsiduso. Kodėl jį gyvenimas taip bausti mėgo, ką jis padarė...

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
REAL NAME :
OTHER ACC :
nebedaug

Min Yoongi

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-09-04, 23:07

Yoongi jau realiai priprato prie savo trečiojo darbo. Jeigu kas nors jam būtų kažkada pasakęs, jog jis pataps dėstytoju, būtų gardžiai nusijuokęs jiems į veidą, tačiau realybė diktavo dabar būtent taip. Pirmosiomis paskaitomis jis tikrai nervinosi, tačiau stengėsi kaip tik galėjo. Visgi galiausiai tiek studentai prie jo prišilo, tiek jis prie jų ir vaikinas atsipalaidavęs pradėjo dėstyti dalyką, kurį pats taip mylėjo.. Jau beveik norėjosi sakyti, jog eilinė paskaita vyko ir šiandien, tik ji ne tokia buvo eilinė kai po ilgo laiko nesirodymo, auditorijoje jis vėl pastebėjo savo vyrą. Stengdamasis subtiliai, bet vistiek nusiųsti jam žudantį žvilgsnį, vistiek apsimetė toliau lyg niekur nieko ir dėstė toliau. Galiausiai paskaita atėjo į pabaigą ir priminęs studentams, jog turėjo specialų konsultacijų laiką, atsisveikino ir visus išlydėjo iš auditorijos, pats nuo tarpu nueidamas apsitvarkyti aplink savo stalą.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
CREDIT :
maliblue
ACTIVITY :
journalist
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk

Min Jungkook

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-09-04, 23:16

Jungkook buvo kažkoks itin smagus, gera nuotaika visai jo neapleido, ryte dar taip smagiai pabėgiojo ir dar taip skaniai pavalgė, pirmosios paskaitos labai gerai praėjo, o tada dar ir atėjo, kur jo vyras dėstė. Jungkook aišku tokioje situacijoje buvo labai rimtas vaikinas, dėl to buvo susikaupęs ir ignoravo visus jo nepasitenkinimo kupinus žvilgsnius, o paprasčiausiai klausėsi, ką šis šnekėjo. Na, tikrai tobulą vyrą susirado. Kai paskaita pasibaigė, jis kuitėsi ypatingai ilgai, tad kai visi išėjo, jis tik pakilo ir nuėjo iki stalo, iš tos pusės kur buvo vyresnysis.
-Kaip miegojai? Palikau dar tave miegantį, taip mielai atrodei, net neprimeti, gaila nenufotografavau,- sukrizeno jis.- kada būsi laisvas, noriu kartu papietaut, -patempė lūpą. Na, Kook tikrai stengėsi taisytis ir kuo daugiau meilės ir dėmesio jam skirti. Pažvelgęs į duris suprato, kad nieko aplinkui nebuvo , dėl to nuėjo iki jų ir užrakino.- galėtum mane čia pamylėti,- Kook dabar jau ant jo stalo įsitaisė.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
REAL NAME :
OTHER ACC :
nebedaug

Min Yoongi

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-09-04, 23:40

Yoongi kaip tik kraustė savo visus išmėtytus per visą erdvę lapus ir papkę, kai išgirdo kažką prieinant. Pakėlęs galvą pamatė savo sutuoktinį ir nenuostabu, kad absoliučiai nenustebo, tik pavartė akeles, nors labiau žaismingai, negu iš tikro irzlumo.
- Labas ir tau. – pirmiausia pasisveikinęs apdovanojo vyrą šypsena ir, apsidairęs, ar nieko nebebuvo ir pažvelgęs į laikrodį, galiausiai sukrito ant savo kėdės. – aš ne mielas. – suraukė nosytę vėl dėl to nepatenkintas. – bet miegojau gerai. – linktelėjo ir vėl nužvelgė mylimąjį. – kaip tu? – vienu klausimu pasidomėjęs apie viską pasisodino jį sau ant kelių. – dar turiu konsultacijų valandelė vėliau, palauksiu ten studentų, o paskui šiandien jau laisvas. – šyptelėjo jam. Po paskutinio konflikto dėl laiko ir dėmesio trūkumo jaunesnysis akivaizdžiai labai taisėsi ir Yoongi dėl to buvo patenkintas. Šiam vėl pakilus tik smalsiai stebėjo jį, o pamatęs, jog buvo užrakintos durys, tik pavartė akeles bei siekė savo jau atšąlusios kavos puoduko. Jau beveik atsigėrė, kol nepaspringo. – tu juokauji? – dar bekosėdamas paklausė ir žvelgė į jaunesnįjį, lyg šis antrą galvą užsiaugino.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
CREDIT :
maliblue
ACTIVITY :
journalist
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk

Min Jungkook

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-09-04, 23:50

-Kaip tu gali sakyti,kad ne mielas, jei savęs miegančio nematai,- pavartė akis Jungkook, nelabai suprasdamas jo logikos, bet ką jau padarysi.. Reikės kada nors mylimajam parodyti, koks ramus ir taikus kukulis jis atrodydavo.- super, šiandien itin geros nuotaikos,- palinksėjo galvele.- anksti kėliausi, pasportavau, grįžau prie įprasto savo ritmo, -nusišypsojo jaunėlis. Prieš tai ir buvo dėl visko bambantis, kai negalėjo kurį laiką viskuo, ko norėjosi užsiimti, o dabar viskas buvo super, dėl to jis buvo džiaugsmingas ir pasiruošęs savo gerą nuotaiką skleisti visur aplinkui.- gal tada einam kažką smagaus paveikt. Gal į kokią ledo areną. Neisiu į darbą, neturiu daug darbo šiandien, iš namų padarysiu, tai galiu tave pakamuoti,- įnirtingai palinksėjo galvele ir pakštelėjo jam į skruostą. Super lipšnus Kook jautėsi, visai nenorėjo dabar jo paleisti.
-Kada seksas ir juokavimas pas mane galėjo sueiti?- kilstelėjo antakius.- bet gerai.. neversiu,- nepatenkintas pabambėjo ir persikėlė jam ant kelių, o tada į lūpas įsisiurbė.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
REAL NAME :
OTHER ACC :
nebedaug

Min Yoongi

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-09-05, 00:16

- Nes esu tikras, kad atrodau kaip bulvė. – dėbtelėjo į jį. – visi mes atrodom kaip bulvės, kai miegam, tik maži vaikai mieli būna.. – gūžtelėjo petukais pasidalinęs savo nuomone ir pažvelgė į savo vyrą. Kuris buvo jo mažiukas. Ir techniškai jis visdar įpuolė į mielų sąrašą. – smagu. – palinksėjo patenkintas, jog jo vyras taip gerai nusiteikęs buvo. – kokios dar paskaitos šiandien buvo? – pasidomėjo eilinį kartą, nes buvo geras vyras ir jam rūpėjo jaunesniojo išsilavinimas. – jeigu duosi man tą pingviną įsilaikyt, tai gal ir eisiu.. – pasityčiojęs iš savęs, ta proga, jog nemokėjo čiuožti, šyptelėjo. – o į filmą kokį nenori? – pasiūlė ir saugesnį variantą kilsteldamas antakius. – jis neis į darbą.. – sumurmėjo negalėdamas tuo patikėti ir net dramatiškai žioptelėjo prie viso to efekto. – tiesa.. – atsiduso sutikdamas, bei eilinį kartą pavartė akeles. Susituokė su tikru hormonų baronu.. – net ir nepriverstum, žinai, kad čia mes turim atsargiai. – dar spėjo sudrausminti iki kol buvo pabučiuotas. Na, dėl bučinio nematė nieko blogo ir naiviai tikėjosi, jog tai bus viskas, dėl to apsiglėbęs mylimąjį atsakė į bučinį.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
CREDIT :
maliblue
ACTIVITY :
journalist
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk

Min Jungkook

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-09-05, 09:52

-Tu negali atrodyt kaip bulvė, nebent ilgai nemiegi ir mane erzini, tada atrodai labai baisiai,- pripažino Jungkook.- bet dabar atrodei labai gražiai miegodamas,- palinksėjo galvele, besižavėdamas savo super miela vyro egzistencija. Kas galėjo būti mieliau nei toks mažas, kaip Yoongi, aiškinantis, kad nebuvo mielas?- dar buvo šiuolaikinės korėjiečių literatūros tendencijos ir kalbotyros įvadas,- linktelėjo galvele. Tikrai buvo savo mokslais susižavėjęs.- nejuokink, tu per didelis, greičiau su juo nusiverstum. Bet aš norėčiau iš tavęs pasijuokti,- maniakiškai nusikvatojo Jungkook, jau įsivaizduodamas ant ledo besikapanojantį vyrą, super smagus vaizdas.- galim ir į filmą, jeigu rodo kažką gero dabar,- gūžtelėjo petukais, mat visai buvo atitrūkęs.- oi tik nereikia, vis tiek padarysiu ką reikia,- papūtė lūpas jis.- skiriu dieną jam, o jis tyčiojasi, Dieve, už ką?- pasižiūrėjo jis į lubas, labai dramatiškai pasipiktindamas.- žinau, kad turim atsargiai, aš visada labai atsargus,- dar murmėjo Kook per bučinius ir turbūt reikėjo pasilikti ties bučiniais, bet jį kažkodėl labai viliojo rankomis per vyro kūną keliauti, tad jis tai ir darė, kol spustelėjo ties tarpukoju.- o gal greitai?

Atgal į viršų Go down

WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
REAL NAME :
OTHER ACC :
nebedaug

Min Yoongi

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-09-05, 22:33

- Ačiū. – sarkastiškai dėbtelėjęs pavartė akeles. – kaip įmanoma gražiai atrodyti miegant? – susiraukė vėl, niekaip nesuprasdamas tokio dalyko. Deja, per daug retai matydavo jaunesnįjį miegantį, jog suprastų tai, mat dažniausiai Jungkook būna jau atsikėlęs, kai jis atsikelia.. – pasigailėjau, kad paklausiau.. – nutęsė, kol jo veide aiškiai matėsi, kaip jis nieko nesuprato, kas kątik buvo pasakyta. Literatūros mokslai aiškiai ne jam. – reiškia mes į ledą neisim! – sarkazmo perpildytu entuziazmu pilnas prabilo ir dar rankomis suplojo, lyg kokią gerą naujieną vaikui pasakęs. – tai pažiūrėk, ką rodo, jei patiks kas, einam. – gūžtelėjo petukais, palikdamas tokius dalykus vyrui. – atsirado šventuolis.. – prunkštelėjo iš mylimojo, nes kas jau kas jų šeimoj buvo velnio vaikas, tai pats Kook. – su savo garsais? Rimtai? – nepatikėdamas tuo, ką jaunesnysis sako, kilstelėjo antakius, tačiau visos jo reakcijos buvo raminamos ir moralė naikinamas su bučiniais. – Kook. – vėl nusitraukus bučinių lavinai šėtono vaiko dėka susierzinęs atsiduso ir pažvelgė į jį kankinio žvilgsniu. Kad ir kaip norėtų jį gerai paauklėti, visgi per daug gerai susivokė erdvėj..

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
CREDIT :
maliblue
ACTIVITY :
journalist
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk

Min Jungkook

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-09-05, 22:43

-Aš kitą kartą tave nufotkinsiu, hyung, -Jungkook įnirtingai palinksėjo galvele, visas super išsišiepdamas. Tada dar užsidės tą nuotrauką ant ekrano fono ir per amžius tuo džiaugsis. Tobulas planas.- neturi gailėtis, turi visada domėtis ir klausti, nes kitaip nusiminsiu, kad tu manęs nemyli, -Kook labai ramiai jam paaiškino, vis dar galvele linksėdamas. Kai vaikinas galėdavo sava gera nuotaika džiaugtis, tai nuo jo per kilometrą eidavo džiaugsmo aura.- gerai jau gerai neisim, atleisk, visai pamiršau, kad tu negali nieko daryti, kur reikia judėti, - pavartė akutes. Nes rimtai, ką Yoongi, be sekso, veikė, kur reikėjo kokios nors energijos per daug?- visada galim namie daryt vėl Pagiežos maratoną,- na, puikiai žinojo, kad su šiuo planu nebus sutikta, bet kodėl gi nepabandžius.- aš juk neleidžiu jokių garsų ,ką tu čia išsigalvoji, -išpūtė akis, kaip koks nekaltas vaikas. Siaubas, nebūtais dalykais jį čia kaltino..- hyung, prašau, labai greitai.. Arba galiu tau pačiulpt? Su užimta burna daug neleisiu garso, pažadu,- labai desperatišku balsu pasakęs, Kook į jį nekaltomis akimis pasižiūrėjo ir tada nulipo jam nuo kelių ir migravo ant kelių , o tada pradėjo kovoti su jo diržo sagtimi, nelabai duodamas kitokį pasirinkimą. Gaila, kad tą akimirką pasigirdo beldimas į duris bei bandymas jas atidaryti. Kook sutriko.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
REAL NAME :
OTHER ACC :
nebedaug

Min Yoongi

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   2017-09-05, 22:59

- Iškrypėli tu.. – ale pasibaisėjusiu žvilgsniu nužvelgė savo vyrą. Tačiau tiesa buvo ta, kad jeigu jis ir gautų progą miegantį Kook padoriai pamatyti, tikriausiai lygiai taip pat fotografuotų jo mielą veidelį. Na, bet. – oi kokie mes nemylimi ir nuskriausti. – lygiai tokiu pat tonu atsakė ir pakraipė galvelę. Tik jam tokia sėkmė pasitaisė susituokti su dramos karaliene.. – kaip gerai mane pažįsti. – taip pusiau sarkastiškai leptelėjęs mielai išsišiepė. Nors ir norėjo pasivaipyti, visgi tai buvo tiesa ir galų gale jo vidų užplūdo malonus jausmas, kad jaunesnysis jį taip pažinojo. – tu gal rimtai eik su ta Pagieža ir susituok? – pavartęs akeles dėbtelėjo į Jungkook. Per daug tą vardą girdi, išties, gal jau atėjo metas pavydi tos meilės filmo veikėjai? – ane. – toliau dėbsojo į vyrą, kurio garsą lovoje jis per daug gerai žinojo, kad patikėtų tuo nekaltumu. – Min Jungkook. – sunkiai atsidusęs vėl nutaikė kankinio žvilgsnį, mat išties buvo sunku kovoti prieš tai. Jau beveik ir leidosi, tik viską nutraukė beldimas į duris. – blet. – riebiai nusikeikė, kai prisiminė konsultacijas ir net nepagalvodamas apie jaunesnįjį tiesiog atsistojo ir beeinant apsitvarkydamas galiausiai atrakino duris bei pasisveikino su už durų stovinčiais studentais, taip įleisdamas juos į auditoriją.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: FOTOGRAFIJOS KABINETAS   

Atgal į viršų Go down

FOTOGRAFIJOS KABINETAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next