Share | 

Aikštė Kalėdinės mugės kupina

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas

WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
journalist
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk

Min Jungkook

RašytiTemos pavadinimas: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2017-12-08, 16:11

First topic message reminder :

I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas

WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
youtuber
REAL NAME :
nesąmonaistė

Park Ji Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-11, 23:10

-Na, bet nieko tokio, aš pats pasirinkau taip atrodyt, galėčiau būt normalus ir panašiai, bet,- net susiraukė dėl tos minties, kažkada dar buvo apsirengęs paprastai ir berniukiškai, turėjo spintoje mini vietą tokiems drabužiams, bet jautėsi per daug nesavas, kad galėtų taip egzistuoti, geriau jau žvilgsniai ir kartais replikos.- bet kraustytis būtų keista, čia vis tiek namai, be to pagalvok kaip jaustųsi Dobis.. o jeigu aš kitur nesusirasčiau draugų?- kilstelėjo antakius, kažkaip labai pasibaisėdamas tokia idėja, kai buvo toks tai nebuvo pats lengviausias dalykas pasaulyje.- labai noriu, -palinksėjo galvele.- visos merginos man tavęs pavydėtų,- dar nužvelgė jį, įsivaizduodamas akimirkai be drabužių. Mmm jo vaikinas buvo seksualiausias pasaulyje.- o aš ne,- išsišiepė jam, aiškiai parodydamas, kad nuspręsta.- kaip aš be tavęs visada išgyvenu, man misterija,- dramatiškai pasakęs, galvele palingavo, o kas būtų, jeigu jam eglės balandžio mėnesį prireiktų?- kas tas šokoladas?- papurtė galvą, kokias čia nesąmones tas Kook šnekėjo. Nusipirkus vyno, jis netrukus paragavo. Taip retai ką nors gerdavo, tai turbūt po dviejų gurkšnių apsidaužys.- nežinau.. nebent mums reikia meduolių namo?- pajuokavo jis, toliau besidairydamas aplinkui.-o dieve Kookie ar matai?- Jimin žvilgsnis nukrypo į kažkokias super debiliškas lemputėmis nupuoštas kalėdines karūnas.
Atgal į viršų Go down

WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
instos zviozda
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-11, 23:18

- Per daug perdedi dėl to kraustymosi. – reikšmingai pažvelgė į jį, nes na, Kook juk persikrautė į kitą pasaulio kraštą. Na, gerai, Kook myžo į botą, tačiau jis keliavo vienas, o Jimin.. Na, Jimin nebūtų vienas. – viskas būtų gerai, ypač jeigu kraustytumeisi pas mane.. – šitą jau kiek tyliau pridūrė. Kook draugai Amsterdame, aišku, žinojo apie Jimin ir vaikinas buvo tikras, kad visi būtų džiaugsmingi, jeigu jo mažutė prisijungtų prie jų kompanijos visam. – jos ir taip pavydi. – gūžtelėjo petukais, labai nesureikšmindamas to. Jam ant kitų merginų buvo absoliučiai vienodai, kai šalia buvo jo princesė. – nežinau, ką darytum. – vyptelėjo, kiek liūdnai vėl pasijusdamas dėl to, jog jiedu išties negyveno kartu. Jungkook jautė, jog pažįsta Jimin pakankamai, kad mielu noru apsigyventų visam su juo. Pavartęs akeles jis tiesiog toliau vaikščiojo kartu su vyresniuoju. – tai mes tavo video galim pasidaryt namą.. – pasiūlė, kad jau Jimin prieš tai užsiminė, jog jie turėtų kažką kartu pagaminti. Suradęs žvilgsniu tas karūnas jis sunkiai atsiduso. – princesei reikia karūnos, ane? – šyptelėjo pasisukęs į savo princesaitę.

i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
youtuber
REAL NAME :
nesąmonaistė

Park Ji Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-11, 23:29

-Kookie, bet tu greitai baigsi mokslus.. Negi neplanuoji grįžti?- Jimin dėl jo žodžių susidarė tokį vaizdą, kam gi kitaip jis kviestų kraustytis, jeigu planuotų jau už panašiai pusės metų namo sugrįžti.- nežinau, tavo draugai atrodo mieli, bet ar jie tikrai manęs ne nekenčia?- kilstelėjo antakius, vis tiek jau buvo jį aplankęs, tad bent su keliais žmonėmis susipažinti spėjo, bet kas ten galėjo žinoti.- priminei,- nusikvatojo Jimin.- man parašė viena pana, net nežinau iš kurio pasaulio galo, bet liepė atiduot jos Kook jai, nes ji gražesnė ir turi geresnius papus ,ir tu jos slapta nori,- vaikinas toliau juokėsi, buvo labai juokinga, vis tiek jie buvo abudu pakankamai gerai žinomi interneto platybėse, tad tokios idiotės dažnai prajuokindavo.- hum,- Jimin į jį pasižiūrėjo savo vargšo nuskriausto šunelio akimis, tikėjosi,kad jie galės kuo greičiau kartu gyventi.- galėtume,- palinksėjo galvele.- tik jaučiu reiktų per kelias dienas filmuot, ten turbūt užtrunka ilgai, reik pasidomėt receptu,- atsiduso jis, na, makiažo video buvo gerai, bet labai žinojo, kad visiems fanams patiks kažkas su Jungkook ir tokio Kalėdiško.- nedūsauk,- paburbėjo jis.- taip,princesei reikia,- įnirtingai palinksėjo galvele. tai buvo tokia nesąmonė, bet tiesiog būtina jam. Priėjo arčiau ir nekreipė dėmesio į pardavėją, kuri kreivai žiūrėjo į jį, užsidėjo karūną.- kaip atrodau?- paklausė savo vaikino, dar pasimaivydamas.
Atgal į viršų Go down

WITH :
jimin
MOOD :
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
instos zviozda
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-11, 23:37

- Tu rimtai manai, kad po keturių metų Amsterdame aš užsimanysiu čia grįžt? – pažvelgė į jį kaip į idiotą. Tikriausiai ne laikas ir ne vieta šiai temai dabar buvo įvykti, kad bet jau atsitiko klausimas, įvyko ir atsakymas. Taip, Jungkook kartais pasiilgavo Korėjos, kur galėdavo savo gimtąja kalba kalbėt, maisto pavalgyt, bet jeigu rimtai, Amsterdame jis jautėsi kurkas laisviau. Ten galėjai atrodyt kaip nori, būt kuo nori, rūkyt žolę atsipūtęs ir niekas tau nieko nesako. Būtent dėl to jis manė, jog Jimin ten labiau paeitų reikalai ir jis būtų laimingesnis. – nieks tavęs ne nekenčia. – atsakė jam dėbtelėdamas į jį. Bent jau jo artimiausieji draugai nuoširdžiai džiaugėsi dėl Kook laimės ir manė, jog Jimin buvo labai fainas. – čia kur? Instagrame? – susiraukė jis po tokios naujienos. Na, tokie ir naujiena, jis kone kasdien sulaukdavo kažko panašaus į „kada mesi tą pydarą ir grįši prie putyčių?“.. – aš tai įsivaizduoju, kad lengva. Išsikepi tas dalis visas, pasirūpini glaistu ir saldainiais ir dėlioji viską. Neprivalom juk reklaminio namo padaryt, svarbiausia bandyti.. – gūžtelėjo petukais, toliau savo idėjas dėstydamas. Na, kad jau Jimin jo norėjo savo video, jis ketino kištis į tai. – kaip tikra princesė. – žavingai nusišypsojo savo mažutei, kai šis pasimaivė su karūną ir tiesiog iškart ištiesė banknotą pardavėjai, suprasdamas, jog Jimin tos karūnos nebepaleis.

i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
youtuber
REAL NAME :
nesąmonaistė

Park Ji Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-11, 23:47

-Ta prasme aš tobula princesė,- vaikinas išsišiepė ir išsitraukė telefoną, kad pasinaudotų priekine kamera kaip veidrodžiu, bet kartu ir greitai selfiuką pasidarytų, nes kaip gi kitaip.- ačiū, Kook ,-pakštelėjo jam į lūpas. Leisdavo jaunėliui jam viską pirkti, nes šis , atrodė mėgstantis tai daryt, o Jimin tiesiog patikdavo kai jį lepindavo, tuo labiau kai tai retai būdavo.- atsiprašau, kad nesu žinovas,- pavartė akeles, susijuokdamas.- bet tu teisus turbūt, bandysim ir kas gausis tas bus gerai ,-nusišypsojo jis, vis tiek video svarbiausia buvo ne kas gausis iš jų kepinio.- jo, aš iš vis beveik to instagramo nenaudoju, bet tokios kaušės kažkaip atranda, -pavartė akeles jis. Na , ši buvo juokinga, dažnai ir skaudžių žinučių paskaitydavo, ar komentarų. Gerai, kad daugiausiai vis tiek sklandė meilė ir palaikymas.- ar tikrai?- pažvelgė į jį klausiamai.- nors aišku, ko čia manęs nekęsti, aš pati mieliausia ir fainiausia, pavogčiau visus tavo draugus,- linksmai paerzino jaunesnįjį.- aš tikrai labai taip maniau,- jis palinksėjo galva.- tu rimtai neketini grįžt? Dėl murmi apie tuos persikraustymus?- jis kiek susiraukė. Nemaloniai jį palietė ši žinia.
Atgal į viršų Go down

WITH :
jimin
MOOD :
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
instos zviozda
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-11, 23:54

Pabučiuotas jis buvo labai patenkintas. Na, šis vyresniojo džiaugsmas ir tai, jog jis paskui lovoj dar atsiimdavo ir būdavo jo motyvacija kažką jam pirkinėt. Neteiskit, jis tebuvo jaunis hormonų veikiamas vaikis..
- Pati tobuliausia. – dar pridūrė, stebėdamas, kaip šis maivosi. Jis tikrai labai mylėjo Jimin ir tai, koks jis unikalus, palyginus su visa likusia pilka mase, buvo. – arba galim nusipirkt komplektą. Jau iškeptos dalys ir glaistas, mums tik dekoracijom reiktų pasirūpint ir pasidarytume konkursą, kurio gražesnis. – dar vieną idėją jam pasiūlė. – parodyk man tą žinutę. – ištiesė rankutę, taip pareikalaudamas vyresniojo telefono. Turėjo Kook tokią idėją negražią, bet na, reikėjo labai ją įgyvendinti. – tikrai tikrai. – linktelėjo. – matai, pati tai žinai. – šyptelėjo bei vėl pasilenkęs pakštelėjo Jimin į kaktą. – klaidingai manei tada. – gūžtelėjo pečiais. Tikrai buvo keista, kad vyresnysis taip manė, kai Kook taip akivaizdžiai buvo laimingas Amsterdame. Iki pilnos laimės trūko tik jo mažutės. – tu esi vienintelis dalykas mane dar partraukiantis namo. Netraukia manęs gyvenimas čia, kai pamačiau, kad kitur galima geriau. – rimtai jam pasakė ir gurkštelėdamas vyno apsidairė. Rodos, kažkaip pradėjo bjurti ta smagi atmosfera aplinkui..

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
youtuber
REAL NAME :
nesąmonaistė

Park Ji Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 00:05

Jimin išsišiepė , nes būti tobuliausia jam buvo labai gera bei smagu. Dar ir su ta karūna, na, vaikinas dabar tikrai buvo kaip saulės spindulėlis.- o kam to konkurso?- bukai į jį spoksojo.- jei mano vis tiek bus gražesnis,- kiek per garsiai nusijuokė, tad nemažai žmonių atsisuko piktai paspoksoti. Žinoma, jis tik šyptelėjo bei daugiau nekreipė dėmesio.- galime taip ir padaryti,- visgi pritarė jo planui, nereikės tiek knistis ir daugiau šansų, kad kažkas pasiseks.- ką jau čia darysi?- kilstelėjo antakius, bet vis tiek išsitraukė telefoną iš kišenės bei padavė Jungkook, ką jau, tegul daro ką nori.- turi man leist pabūt dramatiškai, -palinksėjo galvele, aišku, čia ne visai natūralus pasitikėjimas savimi buvo, bet jis tikrai tikėjosi, jog patiktų jaunėlio draugams. Jimin jo tolimesnių žodžių išklausė ir atsiduso.- fuck Kookie aš nežinau, tu tikrai tikrai negrįši? Aš nenoriu kraustytis, bet.. vis tiek, kažkada ateis metas, kai reikės gyventi kartu,- Jimin per daug streso šią akimirką pajautė. Na, kažkuris turėjo pasiduoti galiausiai, jei jiedu norėjo kartu būti.
Atgal į viršų Go down

WITH :
jimin
MOOD :
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
instos zviozda
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 00:13

Jimin šypsena buvo viskas ko jam reikėjo, kad jis pajustų gyvenimo pilnatvę. Kaip gera buvo vėl būti su juo ir matyti jį ne per kompiuterio ar telefono ekraną..
- Atsiprašau? – net įsižeidė, kai Jimin jo konkurso idėją nurašė. Jungkook buvo labai kompetetinga asmenybė ir jam atrodė labai smagu palenktyniauti, kurio namukas gražesnis.. Atrodo, lyg Jimin visai jo nepažinotų.. Galiausiai tik pavartė akeles, bet vistiek nusišypsojo. Gavęs Jimin telefoną jis nukeliavo į jo instagramą ir susirado tą žinutę, apie kurią Jimin šnekėjo. Jungkook įsijungė video atsakymą. – patikėk manim kai sakau, kad aš nieko kito nenoriu, kaip Jimin. – pasakė į kamerą ir dar priėjęs prie vyresniojo pabučiavo jį į žandą. Peržiūrėjęs video tiesiog šyptelėjo ir išsiuntė tai merginai. Tegul myža, kad gavo atsakymą. – oi tu dramos karaliene. – vėl pavartė akeles ir atidavė jo telefoną savininkui, kad ir kaip knietėjo prasieit pro viską. – dėl to juk ir sakiau, kad laukiu tavęs Amsterdame. Kur youtube video filmuosi, nėra reikšmės, o ten mažiau skersų žvilgsnių sulauksi. Plius galėsim rūkyt žolę be baimės sėst į kalėjimą. – gūžtelėjo pečiais, nepasiduodamas. Jis tikrai norėjo gyventi kartu su Jimin, bet tiesiog.. ne čia.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
youtuber
REAL NAME :
nesąmonaistė

Park Ji Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 00:24

-O dieve, gi žinai, kad man gausis šūdų krūva, leisk man bent save apgaut, kad pasiseks,- susijuokė vaikinas, na, kai kuriuos dalykus galėjo daryti labai gražiai, bet jau matė, kad tas namukas bus siaubingas nepasisekimas. Na, turbūt juokinga bent bus žmonėms pasižiūrėti ir Jungkook iš jo pasityčioti.
Jimin stebėjo visą tą instagramo momentą. Pradėjo juoktis tik tada kai video jau buvo išsiųstas.
-Kookie, tu kažkas kito, -papurtė galvelę, bet vis tiek su meile pažvelgė į jaunėlį.- tokia jau esu,- pritarė, ko jau ko jam netrūko tai labai didelio dramatiškumo visais įmanomais gyvenimo klausimais.
Išklausęs jo žodžius, Jimin taip nemažai atsigėrė vyno, nes reikėjo tų trijų sekundžių pamąstyti.
-Aš nežinau... -atsiduso.- pabandysiu pirmiausia pas tave atvažiuoti ilgiau pabūti, gerai? Pavyzdžiui mėnesiui, kad suprasčiau kaip ten gyvenasi,- linktelėjo galva. Buvo be proto daug abejonių, jam būtų labai baisu palikti namus.- bet kas bus, jei nenorėsiu ten būt?
Atgal į viršų Go down

WITH :
jimin
MOOD :
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
instos zviozda
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 00:32

- Mes abu šūdų krūvas padarysim, bet reik žmonėms komedijos truputį tarp visų tavo makiažų ir kitų dalykų. – susijuokė Kook, jau matydamas, kad ir jis matyt nepastatys nepriekaištingo namuko, na, bet jis tikrai bandys. – aš kadanors prasieisiu pro tavo insta ir tikrai ištrinsiu visus šūdus, kad daugiau nematytum tokių nesąmonių. – jis rimtai pareiškė, bet galiausiai vistiek pasilenkė ir pakštelėjo jam į lūpas. Mylėjo tą savo dramos karalienę. Jungkook galiausiai atsiduso. – aš neverčiu tavęs važiuot pas mane gyvent, aš tau tai palieku kaip pasirinkimą, bet tiesiog manau, kad tau ten bus geriau. – nuoširdžiai pripažino, o sulaukęs to lemtingo klausimo tik gūžtelėjo pečiais. – draugam pusantrų metų per atstumą, padraugausim ir ilgiau. – nejaukiai susijuokė taip atsakydamas, bet išties, nežinojo tikrai ką reikės daryti šiuo klausimu. Skyrybų klausimo net nesvarstė, tai būtų per kvaila, bet net nenorėjo pagalvoti, kaip sunku bus gyventi atskirai, kai jie tikrai galėtų gyventi kartu...

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
youtuber
REAL NAME :
nesąmonaistė

Park Ji Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 09:36

-Aš ir šiaip labai juokingas, žiūrėjai aną video, kai dariausi linksmąjį fėjos makiažą? Buvo pilna komedijos,- nusijuokė Jimin labai besidžiaugdamas savimi.- bet žinoma, taip ir darom,- pritarė jo idėjai, nes tikrai atrodė smagu. Svarbiausia su juo, viaada norėjo padaryt kažką tokio labai basic su antrąja puse.- tai nereikia, visų kurie man rašo šūdus arba apie mane rašo šūdus nesugaudysi,- linktelėji galvele, tačiau vis tiek išsišiepė, nes Kook buvo super mielas su tokiais ketinimais.- tai Kook?- Jimin dėl jo žodžių buvo nepatenkintas, tai aiškiai pasimatė jo veide. Vaikinas sustojo ir įsižiūrėjo į jį.-maniau mes norim kartu gyvent, o dabar atrodo, kad tik aš turiu kraustytis, tu sėdi ten kur gerai, o Jimin mat jei norės prisimazins, jei ne - dzin, liekam atskirai,- pavartė akeles, šiaip buvo tik dėl visokių mažų dalykų labai dramatiškas, kai kažkoks toks klausimas pasisukdavo jis tiesiog pasidarydavo mažas nusiminęs kukulis, nemokėdavo tikro pasipiktinimo parodyti beveik niekada.- tu bent nori, kad kartu gyventume?- paklausė , suklapsėjo akutėmis, kad nesugalvotų kaip nors dar ir apsiverkt. Jam nepatiko, jog Kook net nesvarstė grįžimo čia, o Jimin jau turėjo rinktis.
Atgal į viršų Go down

WITH :
jimin
MOOD :
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
instos zviozda
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 12:27

- Žiūrėjau. – susijuokė. Nepraleisdavo nei vieno Jimin įkėlimo, neveltui buvo jo #1 fanas. – bet žinai, nepakenks daugiau komedijos ir žavumo tavo kanale. – perbraukė sau per plaukus, pasimaivydamas taip ir aišku, save turėdamas omeny. – tai paskui reiks iki pardės dar nueit. – tai priminė jiems abiems, kai nusibos vaikščioti. – vistiek galima pratrint, nes paskui mėgsti prisigalvot šūdų. – sumurmėjo, nes na, buvo tokių atvejų. Jungkook tik sunkiai atsiduso ir apsidairė. Jie buvo mieste, prie eglutės, aplink daug žmonių ir tai tikrai nebuvo tinkamas metas aiškintis kažką tokio rimto. – pakalbėsim vėliau, gerai? – sumurmėjo ir priėjęs prie jo arčiau su savo laisva ranka suėmė švelniai už veidelio.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
youtuber
REAL NAME :
nesąmonaistė

Park Ji Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 12:54

-Gerai,- pasižiūrėjo į jį taip, kad šis net nedrįstų video jo nežiūrėti, nors aišku, Jimin net neabejojo, kad jo vaikinas turėdavo iš jo pasilydyt.- oi tu ponas savimeile,- pavartė akeles jis.- bet žinoma, visos tavo fanės žiūrės ir dėl to aš uždirbsiu daugiau, tai va man apsimoka tavo žavesiu naudotis,- labiau erzinimo tikslais vaikinas tai pasakė, gražiai nusišypsodamas kaip saulytė dar.- seniai nebuvau parduotuvėj, kaip linksma,- vaikinas įnirtingai palinksėjo galvele.- nieko aš neprisigalvoju, pas mane nulis prisigalvojimo,- Jimin papurtė galvą, absoliučiai nesutikdamas su tuo. Nors jie abu žinojo, kad tai buvo tiesa. Jis nuolat prisigalvodavo. Ypač visko dėl Kook.- wow, -patempė lūpą jis.- tiesiog pasakyk man jei nenori su manim gyvent, aš žinau, kad manęs gali būt per daug, tiesiog aš nenoriu taip per atstumą per ilgai, bent kad važiuotume dažniau vienas pas kitą, nežinau,- papurtė galvelę, aiškiai susigruzino. Nežiūrėjo jam į akis.
Atgal į viršų Go down

WITH :
jimin
MOOD :
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
instos zviozda
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 13:01

- Matai, o mano grožį dar daugiau akių pamatys, mes čia labai vienas kitam padedam. – linktelėjo, lyg jiedu čia tiesiog du verslininkėliai bebūtų, o ne žmonės, mylintys vienas kitą. – o tai ką tu su maistu darai? – susiraukė jaunesnysis. Na, gal jis irgi pinigų turėjo, bet nebuvo ant tiek išlepęs ir keliaudavo į parduotuvę maisto pirkti.. Aišku, jeigu nuspręsdavo, kad gamins namuose. – ane. – tik dėbtelėjo į vyresnįjį. Jie abu žinojo, kaip Jimin mėgo prisigalvoti. Jimin nepažiūrėjus jam į akis, Jungkook vėl atsiduso ir pasukęs jo veidelį atgal į savo suglaudė jų kaktas. – aišku, kad noriu gyvent su tavim, mažute, kas per kalbos. Tiesiog, išėjom dabar pasivaikščioti, praleisti linksmai dienos, dėl to ir sakau, kad pakalbėsim, kai namie būsim, nesigadinam sau likusios dienos, gerai? – švelniai pakalbino jį, žiūrėdamas į vyresnįjį. Problemų dabar nebūtų, jeigu jie jau gyventų kartu..

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
youtuber
REAL NAME :
nesąmonaistė

Park Ji Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 13:08

-Gaila, kad negaliu tik aš tavo grožio matyt,- akivaizdžiai pajuokavo jis, nes jam tai visai netrukdė, nebent kokios kaušės Kook fanės prie jo kabinėdavosi ir nesąmones šnekėdavo.- man atveža maistą, žinai tipo užsisakau iš parduotuvės, man per daug streso ,- nekaltai nusijuokė jis. Žinoma, buvo išlepęs, bet tiesiog kažkur eiti vienam jam ne per daug patiko, ypač kokiose parduotuvėse maisto, kur kreivai kas nors spoksodavo ir dar akivaizdžiai liepdavo savo vaikams nežiūrėt į jį.- o dieve pasiimk mano telefoną ir trink ką nori, nerašyk nesąmonių tik į kokį twitterį ir daugiau tikrai ką nori daryk,- susijuokė vaikinas, tiesiog pasiduodamas. Ką jau, jei nori Kook būt ponas neliūdintojas - kodėl ne.- man gal jau susigadino,- pasakė užsispyrusiu balsu Jimin.- man liūdna, kad aš turiu taikytis prie tavęs ir tai turbūt padarysiu, tik keista, kad tu neplanuoji net turėt minties prie manęs taikytis,- sumurmėjo jis, nemėgo kažkokių tokių temų. Visgi pažiūrėjo į jį.- bet gerai, pakalbėsim vėliau,- linktelėjo galvele bei atsitraukė.
Atgal į viršų Go down

WITH :
jimin
MOOD :
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
instos zviozda
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 13:27

- Atleisk, mieloji, bet šitas grožis turi būti plačiai pastebėtas. – prisidėjo ranką prie krūtinės dar pasimaivydamas. Jis buvo tikrai nuostabi asmenybė. – o dieve, lepūnele tu. – susijuokė. Stengėsi naudoti kuo daugiau moteriškų terminų, nes suprato, jog Jimin tai patiko. O jis juk bet ką, kad jis būtų laimingas. Kook išsišiepęs pasiėmė vėl vyresniojo telefoną, įkėlė save derpinį į jo instagramo story ir aišku, patweetino, kad jo bybys buvo didžiausias pasaulyje. Tada atidavė vėl telefoną jam. Kook tik dar kartą atsiduso. Jau žiojosi jam atsakyti, bet susivokęs tik sukando žandikaulį. Linktelėjo, kai šis pagaliau sutiko pakalbėt vėliau ir tiesiog lėtai nuėjo arčiau eglutės, apžiūrėti dekoracijų.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
youtuber
REAL NAME :
nesąmonaistė

Park Ji Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 13:46

-Tau pasisekė, kad tu toks gražus,- vaikinas išsišiepė jam, tipo lyg galėdamas atleisti jam visas įmanomas pasaulio nuodėmes dėl to. Ech, tegul ir kiti žemiečiai grožisi.- aš visai ne lepūnėlė,- pasiginčijo Jimin.- aš per daug užimta,- dramatiškai pasakė, tarsi būtų labiausiai užimtas žmogus pasaulyje. Nors tiesa, jis tikrai turėjo pakankamai veiklos. Jimin pažiūrėjo į telefoną.- Kook!- pasibaisėjo jis, ištrynė tweetą, nes tiesiog to visai nereikėjo. Ta fotkė galėjo ir likt. Jimin nors ir buvo nusiminęs, vis tiek paėmė jam už rankos.- Kookie, kaip gražu!- priėjęs arčiau išsišiepė.- norėčiau visada daug lempučių visur!
Atgal į viršų Go down

WITH :
jimin
MOOD :
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
instos zviozda
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 13:56

Jungkook eidamas link eglutės tiesiog užsivertė visą likusį vyną, kurį turėjo. Jimin jį pasivijus ir pasiėmus už rankos, vaikinas atsiduso ir tiesiog vėl prisitraukė jį pas save į glėbį, nes kad ir ką dabar vyresnysis galvojo, jam tiesiog buvo negana ir jis norėjo jį amžinai prie savęs laikyt.
- Labai gražu. – žiūrėdamas tikrai ne į eglutę, o į Jimin, atsakė. Žvilgsnyje matės ta meilė ir susižavėjimas savo princese. Pasilenkęs dar pabučiavo jam į kaktą, o tada jau išties pasisuko į dekoracijas. – tai galėsim tau namo nusipirkt lempučių ir prikabint visur. – šyptelėjo, pasiūlydamas tokį variantą.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
youtuber
REAL NAME :
nesąmonaistė

Park Ji Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 14:09

Jimin pasistengė nurimti, tiesiog buvo šalia jo ir šią akimirką dėl to viskas buvo neapsakomai gerai. Galės vėliau ir nervintis dėl ateities o dabar pasidžiaugti šia minute.
-Aš per daug tave myliu,- leptelėjo Jimin, visada taip gerai pasijauadavo kai Jungkook į jį taip žiūrėdavo.- taip ir padarykim, gal reik važiuot au mašina iki kokio prekybos centro? Nevairavau nuo to karto aišku,- papurtė galvelę, na; aišku pats kaltas, kad per greitai vairavo, bet policininkui nereikėjo iš jo išsipisinėti, kad teisėse ne jis. Jau buvo ilgais plaukais, bet tada dar per daug neturėjo tokio įvaizdžio ir neatrodė kaip mergaitė tiek.
Atgal į viršų Go down

WITH :
jimin
MOOD :
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
instos zviozda
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 14:15

- Aš tave dar daugiau. – nusišypsojo jam kaip kukuliukas. Visgi, Jimin buvo pirmoji Jungkook meilė, tad nenuostabu, kad jaunesnysis vaikinas buvo visiškai dėl išskridęs į dausas. Jis tikrai nemanė, kad yra įmanoma kažką taip mylėti, bet dabar jis žvelgė į savo princesę ir suprato, kad blemba, gal ir įmanoma.. – galėsim nuvažiuot. – linktelėjo, tačiau primintas apie tą incidentą, kiek susiraukė. – aš vairuosiu, viskas tvarkoj. – šyptelėjo. Na, Kook irgi turėjo teises, tad nebuvo problema. Kook visgi atrodė kaip savo teisėse ir jokie kvaili policininkai neprikibs prie jo. – žinai kur dar noriu nueit? – užsiminė, kad jau eglutę pamatė.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
youtuber
REAL NAME :
nesąmonaistė

Park Ji Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 14:44

-Netiesa,- papurtė galvelę, nes tikrai čia buvo labai ginčytinas dalykas, turbūt jie vienas kitą mylėjo abudu labai smarkiai ir vienodai.- fuuu turėsiu tau duot savo mašiną,- susiraukė jis, labiau pasimaivydamas.- tikiuosi važiuos,- susijuokė Jimin, galiausiai palinksėdamas galvele ir baigdamas išsipisinėti.- kur?- suklapsėjo akutėmis, stebėdamas savo vaikiną.- eikime, bet nufotografuok dar mane, gerai?- kilstelėjo antakius , vėl ištraukė telefoną ir padavė jam. Pats atsitraukė ir atsistojo prie eglutės, dar taip super mielai iškėlė rankas ir išsišiepė. Dar ta karūna super cute atrodė.
Atgal į viršų Go down

WITH :
jimin
MOOD :
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
instos zviozda
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 15:23

- Nesiginčyk. – suraukė nosytę jaunesnysis, nepatenkintas, kad čia drįso jo meilės didumu abejoti.. – wow savo šikną tai duodi be problemų, mašinos mat jam jau gaila.. – pavartė akeles ale pabambėdamas. – nu jei ką išsinuomosim, ne problema. – gūžtelėjo petukais. Visgi buvo turtingų tėvelių išlaikytinis ir jam pinigų niekad netrūko. – gerai. – šiam paprašius nuotraukos tik pavartė akeles ir papozavus dar sekundę leido sau tiesiog pasilydyti, o tada padarė keletą kadrų. Galiausiai priė pats prie jo ir dar mielų selfių kartu pasidarė. – o dabar keliaujam prie jūros. – išsišiepė, pasakydamas kur dar norėjo nueiti.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
youtuber
REAL NAME :
nesąmonaistė

Park Ji Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 15:30

-Neaiškink,- vyresnysis jam liežuvį parodė, nes taigi jis buvo Jimin ir galėjo daryti ką nori.- wooow lygina čia mano šikną su mašina, -dramatišku balsu pasakęs, netrukus visgi nusijuokė.- na, pabandysim,- sar linktelėjo, per daug nekreipdamas dėmesio, mat ne itin jam ir rūpėjo, vis tiek vienas turbūt niekada nevairuos. Po mini fotosesijos atsiėmęs telefoną, jis klausiamai į savo vaikiną pažiūrėjo.- rimtai? Ką mes ten veiksim?- pasidomėjo Jimin, jau norėjo zyzti, kad per daug vaikščiojimo, bet kažkaip sugebėjo save sulaikyti.
Atgal į viršų Go down

WITH :
jimin
MOOD :
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
instos zviozda
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 16:00

- Nu šikna kurkas vertingiau nei mašina. – gūžtelėjo petukais. – ar bet kuriam pasitaikiusiam ir užsinorėjusiam ją duotum? – kilstelėjo antakius, o iš snukelio akivaizdžiai matėsi, kaip turėtų Jimin atsakyti, jeigu nenori problemų. Jimin taip paklausus apie jūra, Jungkook susiraukė. – aš galiu nueiti ir vienas.. – sumurmėjo. Dar vienas dalykas, kuris jį su Busanu rišo, tai buvo jūra. Jis augo prie jūros ir daugiausia jam teigiamų prisiminimų iš gyvenimo čia buvo būtent tenais. Tad kaskart grįžęs jis mėgdavo nueiti prie jūros.

Atgal į viršų Go down
      ADMIN

WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
ACTIVITY :
youtuber
REAL NAME :
nesąmonaistė

Park Ji Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   2018-12-12, 16:09

-Kartais susimąstau ar tu nemyli mano šiknos labiau nei manęs?- kilstelėjo vaikinas antakius, bet tokį super rimtą veidelį nutaisė, tarsi rimtaj abejotų Jungkook.- Kookie, ji tik tavo, niekas daugiau jos negaus,- palinksėjo galvele, dar nusišypsodamas jam super mielai, nes visa žavingoji šiknytė buvo tik jaunėlio.- nea,einam kartu, aš tavęs nepaleisiu, kaip ir sakiau, tu mano princas!- kiek garsiau pasakė, keli žmonės atsisuko, jis tik abejingai nužvelgė juos.- keliaujam,- pakštelėjo jam į lūpas bei pradėjo eiti kartu su juo.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Aikštė Kalėdinės mugės kupina   

Atgal į viršų Go down

Aikštė Kalėdinės mugės kupina

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2