Share | 

Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

WITH :
Yoongi
CREDIT :
saint_kidd
FACE CLAIM :
KIM TAEHYUNG
ACTIVITY :
nu tai tegul būna dailininkas
REAL NAME :
aistite

Kim Taehyung

RašytiTemos pavadinimas: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-30, 20:09

Atgal į viršų Go down

WITH :
Yoongi
CREDIT :
saint_kidd
FACE CLAIM :
KIM TAEHYUNG
ACTIVITY :
REAL NAME :
aistite

Kim Taehyung

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-30, 20:13

Taehyung tiksliai nebuvo tikras kur važiavo, kokias pirmas penkias minutes nei žodžio nepasakė, bandė ramiai susidėlioti mintis bei nusiraminti visiškai. Kad galėtų nebeskleisti savo blogų emocijų ir panaikinti tą įtampą.
-Aš galvoju, o kas bus, jei niekas nenupirks jokio mano paveikslo? Taip vieną kartą buvo, kai dar buvau nepasisekęs, atsitiko ta pirma paroda ir niekam visai nebuvo įdomu, turėjau tiek kamuotis, kol viskas pasidarė geriau. Nes žinai, visai netikiu, kad svarbiausia kurti, o uždirbti pinigus ne, bet iš tikro, svarbu uždirbti pinigus, nes už ką daugiau tada tapyti?- pradėjo lyg niekur nieko vaikinas šnekėti, absoliučiai uždarydamas vėl visas emocijas viduje ir leisdamas sau džiaugsmingai piktintis pasauliu. - kita vertus, jei neuždirbčiau turbūt vis tiek kažkaip tapyčiau, gal vogčiau pinigus iš kažko ir tada pirkčiau dažus,- susijuokė, puikiai žinodamas, kad taip ir darytų.- o tu kurtum muziką, jei jos niekam nereikėtų?
Atgal į viršų Go down

WITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
queenshady
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-30, 20:25

Yoongi irgi visą kelionę sedėjo ramus ir tiesiog dairėsi pro langą. Ne dažnai matė naktinį Busaną, tad buvo visai smalsu. Užmatė kažkokią užkandinę, kuri patraukė jo akį, bet nei norėdamas kibinti Tae, dar iš tos paranojos, jog jį pastebės, jis nieko nesakė ir tiesiog toliau dairėsi.
- Apgailestauju dėl pirmosios parodos, na, bet mes visi nuo kažko pradėti turim, tas dažniausiai būna absoliutus nulis. Svarbiausia dabar esi pripažintas ir tikiu, jog kasnors tikrai nusipirks tavo piešinių. – pradžioje pradėjęs tuo savo įprastu apsimiegojusiu balseliu kalbėti, visgi galiausiai sugebėjo išspausti šypsenėlę. Turėjo mintį padėti ir ranką ant jaunesniojo, bet susilaikė. – tiesa. – sutiko dėl jo minties, kad pinigai visgi buvo svarbu bei palinksėjo. Jam pakomentavus ką darytų be pinigų, tik vyptelėjo, o paklaustas tik gūžtelėjo petukais. – aišku kurčiau, ir prieš tai kūriau. Aš juk irgi pradėjau nuo nulio, mane gal tik po kokių trijų metų pastebėjo. Ir tai esu laimingas už tai. – pasidalino jis ir iš savo pusės, galiausiai vėl nusisukdamas į langą ir stebėdamas, kur jie čia buvo.

You’ve felt it, haven’t you? Those feelings that seem to get so big in your chest, like something is so beautiful it aches?

Atgal į viršų Go down

WITH :
Yoongi
CREDIT :
saint_kidd
FACE CLAIM :
KIM TAEHYUNG
ACTIVITY :
REAL NAME :
aistite

Kim Taehyung

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-30, 20:30

-Jei ką nusipirksiu pats, apsimesdamas ne savimi,- nusijuokė jaunesnysis.- girdėjau, kad žmonės taip iš tikro daro,bet turbūt visai protinga, gal kitus paskatina pirkti, tik nežinočiau kaip su tuo gyventi,- pasibaisėjęs papurtė galvelę. Turbūt tik Taehyung galėjo ką tik būti labai piktas, apimtas emocijų, o dabar absoliuti linksmai pasišnekučiuoti norinti saulytė.- o niekada nenorėjai pats su savo muzika iškilti, žinai, tipo būti koks atlikėjas?- kilstelėjo antakius susidomėdamas. Tae viskas buvo labai įdomu, tad jis ir norėjo domėtis, visgi, jie dar ne tiek ilgai vienas kitą pažinojo , tad vienas apie kitą tikrai mažai informacijos turėjo. -nieko prieš jei sustočiau? Jaučiu, kad jei rūkysiu vairuodamas apsivemsiu arba nuvažiuosiu nuo kelio. Čia krioklys yra prie pat, galim ten truputį pasėdėti?- viltingai paklausė jis Yoongi, buvo tikras, kad aplinkui neturėjo būti žmonių, buvo pakankamai vėlus vakaras, tai kartu buvo vilties, kad dėl to vyras pasiduos ir norės truputį gryname ore pabūti.
Atgal į viršų Go down

WITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
queenshady
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-30, 20:48

- Aš nupirksiu. – gūžtelėjo petukais, nematydamas tame problemos. Jeigu koks nors paveikslas jį bent kiek sudomins, jam tikrai nebuvo bėda paremti jaunesnįjį. Tuo labiau paveikslas galbūt bent kiek praskaidrintų atmosferą jo namuose. – pradėjau repuodamas, undergroude visą karjerą turėjau, tik pamažu pradėjau ir kitiems padėti prodiusuoti. Būtent dėl to buvau pastebėtas. – papasakojo jam apie save. Na, buvo tikrai smagu, bet itin negedėjo savo reperio karjeros, ypač kai vistiek dirbo su muzika, o ir gerai uždirbo. Pasiūlymui apie išlipimą pasigirdus, Yoongi tik apsidairė nerimastingai aplink. Na, jie buvo už miesto, o ir buvo tamsu, tad galiausiai tik linktelėjo.

You’ve felt it, haven’t you? Those feelings that seem to get so big in your chest, like something is so beautiful it aches?

Atgal į viršų Go down

WITH :
Yoongi
CREDIT :
saint_kidd
FACE CLAIM :
KIM TAEHYUNG
ACTIVITY :
REAL NAME :
aistite

Kim Taehyung

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-30, 21:01

-Nebūtina,- papurtė galvelę.- nebent tau tikrai patiks, -pridūrė gūžtelėdamas petukais.- kita vertus, jei tau kažkas patiks, galiu tau ir padovanoti,- linktelėjo su šypsena veide. Tae uždirbo pakankamai pinigų, o tapymas buvo ne tik darbas, tai buvo didžiulė aistra, tad padovanoti paveikslą patinkančiam vaikinui buvo maža bėda.- ane? O dieve hyung, o aš nežinojau, turėsiu dabar interneto platybėse paieškoti!- visas super džiaugsmingas užsivedė jis dar ir rankomis suplojo, kiek pamiršdamas , jog vairavo. Greitai suėmė už vairo vėl.- o kodėl nusprendei pasitraukti iš scenos?- pasiklausė susidomėjusiu balsu. Jam viskas apie Yoongi buvo įdomu. Gavęs leidimą sustoti, jis netrukus sustojo. Aplink tikrai nebuvo žmonių. Jis išlipo.- einam prie vandens?- pasiteiravo palaukdamas kol išlips ir vyresnysis bei suėmė jam už rankos.
Atgal į viršų Go down

WITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
queenshady
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-31, 02:16

- Nevark tiek dėl manęs. – numojo ranka, ale suburbėdamas, jog jam tai ne itin rūpėjo, nors nusisuko į lango pusę būtent todėl, kad žandai raudonai nusidažė. Visdar buvo nauja tai, kad kažkas jam taip atvirai rodė simpatiją. Buvo keista, kai jis pats atviru žmogumi tokiu nebuvo. – sėkmės, mano pseudonimas buvo kitoks, negu dabar. – tik paslaptingai vyptelėjo jam ir daugiau nieko apie tai neužsiminė. – gavus tokį darbą norėjosi išlaikyti jį, tad vis daugiau atsidaviau prodiusavimui ir vis mažiau pasirodydavau, kol nustojau. Tiesą pasakius, per tiek laiko supratau, kad ir nebenoriu to dėmesio. – gūžteldamas pečiais jam papasakojo. Tikriausiai apie jo reperio praeitį buvo žinoma, jis tikriausiai ir pats buvo kokiam interviu užsiminęs, tačiau svarbiausia dabar, kad niekas pre jo neturėjo kaip prisikabinti. Tai jam teikė ramybę. Jiems sustojus Yoongi taip pat išlipo iš mašinos, apsidairydamas, bet aplink buvo tik tamsa. Tik gūžtelėjęs petukais patraukė paskui Tae, o kai buvo paimtas už rankos, nedrąsiai sunėrė jų pirštus, išrausdamas. Gerai, jog buvo tamsu.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Yoongi
CREDIT :
saint_kidd
FACE CLAIM :
KIM TAEHYUNG
ACTIVITY :
REAL NAME :
aistite

Kim Taehyung

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-31, 09:43

-Aš nevargstu, tai mano aistra, tai kažką padovanoti kitai aistrai tikrai nebūtu problemos,- pavartė akeles Taehyung, visai nejausdamas jokių baimių atvirai parodyti, kaip Yoongi jam patiko. Žinojo, jog vyresnysis nebuvo toks atviras, tačiau ir tai nebuvo problema, nes kas jau kas, bet Tae puikiai suprato ką reiškia būti skirtingais. Kad ir kaip norėjo, jog visi taip laisvai lietų sielas ir parodytų viską apie save, kaip ir jis.- manau, kad sugebėsiu pasiknisti,- susijuokė, savo išsiblaškiusioje galvoje pasilikdamas idėją, kad reikia tai atknisti. Galbūt net sugrįžus namo tuo užsiims, via tiek į normalaus miego rėmus neįtilpdavo.- na, jei nebenorėjai dėmesio turbūt suprantama. Svarbiausia, kad darai tai, kas teikia džiaugsmą. Jei aš būčiau ant scenos turbūt būčiau skandalingiausias visoje šalyje,- susijuokė Taehyung, jis tiesiog maitintųsi skandalais apie jį ir visa neigiama energija heiterių. Realiai ir dabar tai darydavo. Netrukus jie atėjo iki vietos, kuri vaikinui pasirodė pakankamai graži, ten jis tiesiog klestelėjo ant žemės, tempdamas ir Yoongi kartu. Netrukus prisidegė cigaretę, atsirėmė į vaikino petį.- ar aš tau patinku, hyung? Nori būti mano vaikinas? Tipo oficialiai,- tiesiai ir paklausė, jų pirštus sukabindamas vėl.
Atgal į viršų Go down

WITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
queenshady
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-31, 12:43

Yoongi, pasimesdamas eilinį kartą dėl tokio atvirumo, tik išraudo ir nusisuko, nežinodamas ką beatsakyti. Taehyung tikriausiai jį į kapus nuvarys. Tik jo sėkmė buvo susirasti sau visiškai skirtingą žmogų ir jį... na, pamilti, gal dar būtų per stiprus žodis, tačiau vyresnysis buvo tikras, kad link ten toliau sėkmingai judėjo. Bet dabar, Tae jam tikrai labai patiko. Tik visdar buvo sunku priprasti prie jo antikų.
- Sėkmės. – linktelėjo jam, jau kovodamas su ta erzinančia šypsenėle. Iš dalies jis nenorėjo, kad Tae rastų jo seną muziką, nenorėjo, kad jis pamatų, koks anksčiau Yoongi drąsus ir arogantiškas buvo ir nenorėjo, kad šis pamanytų, jog tai buvo galima sugrąžinti. Bet iš kitos pusės, jis savo sena kūryba tikrai nesigėdijo, tad jeigu tik buvo jam noro, tegul ieško. – tai jau tikrai.. – susijuokė, įsivaizduodamas Taehyung kaip dar ryškesnę žvaigždę, negu buvo dabar. Jau dabar buvo pakankamai kontrastinga asmenybė.. Jaunesniąjam šį timptelėjus žemyn jis atsisėdo šalia. Tae padėjus galvą ant jo peties kiek išraudo ir tik dairėsi aplink, kiek tamsa jam leido. Tik išgirdęs tuos klausimus pasisuko atgal į vaikiną. Na, Yoongi su žodžiais gerai sekėsi tik dalinant gyvenimo patarimus arba rašant dainas, tokiais momentais jis pamiršdavo, ką reiškia kalbėti. Tad nusprendė į jo klausimą atsakyti veiksmais. Vistiek buvo tamsu, o žmonių čia nebuvo, tad jis tik paėmė švelniai jį už smakro, pasuko labiau į save ir pabučiavo.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Yoongi
CREDIT :
saint_kidd
FACE CLAIM :
KIM TAEHYUNG
ACTIVITY :
REAL NAME :
aistite

Kim Taehyung

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-31, 21:05

-Ta prasme, nenorėk, kad dabar pradėčiau ieškoti,- Taehyung jam pagrasino tokia labai idioto išraiška veide dar esant. Dabar tiesiog degė nekantrumu, jam buvo žiauriai įdomu, jis kone iš proto ėjo.- gal man tapti žvaigžde, kaip manai man tiktų būti kokiu dainininku?- kilstelėjo antakius vaikinas , kad jau buvo užsidegęs šia nesąmone dabar, užtraukė kažkokią dainą, tipo šiaip visai padoriai skambėjo, tik va to vieno posmelio gale, kurį dainavo, labai jau grybą užpjovė, pats tai suprato ir pradėjo labai garsiai juoktis. Taehyung aišku tikėjosi žodinio atsakymo į savo žodžius, norėjo jau pradėti tuo piktintis, tačiau sulaukė bučinio ir visai ištirpo, nuspręsdamas visgi ant Yoongi dėl žodžių trūkumo nebepykti. Tik atsitraukus jo žvilgsnis nukrypo į betraškančius krūmus, kurie buvo grynai už Yoongi nugaros. Tik gūžtelėjo petukais ir dar pakštelėjo jam į lūpas, prisimindamas cigaretę, kurią bandė rūkyti.
-O tu liksi pas mane šiandien?- kilstelėjo antakius.- ar norėsi, kad parvežčiau namo dabar?
Atgal į viršų Go down

WITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
queenshady
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-31, 21:21

- Kaip nori. – labai neišgąsdintas tokio grasinimo Yoongi tiesiog gūžtelėjo petukais. Išties, nesigėdijo savo senos kūrybos, tad jeigu Tae dabar kažką paleistų, jis tikrai nepradėtų vartytis iš agonijos. Tae uždainavus jis tesiog klausėsi, galiausiai susijuokė ir pats, kai šis aiškiai pradėjo pjauti grybą. – turi labai gražų tembrą, neteko girdėti tokio anksčiau. Jeigu padirbėtum su vokalais, tikrai kažkas gautųsi. – nuoširdžiai visgi atsakė, mat buvo prodiuseris ir išsiknisinėti tokiais klausimais nelabai išsiknisinėjo.
Yoongi visas raudonais žandais taip ir bučiavo jaunesnįjį, taip jam suteikdamas teigiamą atsakymą. Iš dalies laukė to oficialaus momento, iš esmės ne. Dabar prasidės tik daugiau paranojos iš jo pusės. Bet jis džiaugėsi, jog pagaliau įvyko tai, kad su jam patikusiu asmeniu jis pagaliau priėjo tą įsipareigojimo žingsnį. Išgirdęs ir jis krūmus atsisuko pažiūrėti, tačiau nieko nepamatęs vėl pasisuko atgal į Taehyung.
- Aš palikau visus daiktus pas tave.. – nekaltai nusišypsojo. Išties, telefoną, piginę, viską jis taip ir paliko pas Tae, dabar tik apsirengdamas ir šokdamas į mašiną.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Yoongi
CREDIT :
saint_kidd
FACE CLAIM :
KIM TAEHYUNG
ACTIVITY :
REAL NAME :
aistite

Kim Taehyung

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-31, 21:43

-Hyung, ta prasme lauk , kai kitą kartą susitiksim aš jau mokėsiu atmintinai kokią tavo dainą,- labai įnirtingai palinksėjo galvele ir suplojo rankomis, jam čia tokia didinga pramoga buvo, kad net buvo sunku tai žodžiais nusakyti.- bet ne, gal apsieisiu,- susijuokė Taehyung, kažkaip ta karjera jo nelabai traukė.- nors akivaizdu, kad mano veidas nepaprastas, turėčiau būti kokioje vaikinų grupėje,- pradėjo krizenti jis.- būtų taip juokinga, visi man aiškintų kaip gyventi,- nuo to Taehyung tikrai be proto purtė, bet dabar jis tik galėjo besijuokdamas iš proto eiti.
-Tada liksi pas mane, gerai, bet aš turbūt miegosiu iki pietų, prašau manęs nejudinti, gal miegosiu ir iki vakaro, kažkaip jaučiu dabar įkvėpimą, noriu tapyti,- užsidegusiu bei įkvėpimo kupinu balsu pasakė jaunesnysis.- noriu nutapyti tave,- dar pridūrė, taip sukrizendamas, kaip koks nedrąsus jaunuolis, o po to tik iš savęs daugiau dar kvatotis ėmė.
Atgal į viršų Go down

WITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
queenshady
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-31, 21:54

Va tai jau privertė Yoongi nusikvatoti. Tas Tae užsidegimas buvo be proto miela ir tai matyt buvo tas pirmas ir pagrindinis dalykas, kuris patraukė vyresnįjį prie jo. Šiam toliau realiai su savimi diskutuojant, nes ką jau čia vyresnysis bepridurs, jis tik stovėjo ir klausėsi.
- Ne, ta industrija tikrai ne tau. – švelniai šyptelėjo tokiu žinančiu žvilgsniu pažvelgdamas į Tae. Kadangi jis pats ten sukosi, žinojo, kiek daug fabrikavimo tenais buvo. Galbūt tai buvo dalis priežąsties, kodėl jis pats taip vengė skandalų ar šiaip rodyti savo privatų gyvenimą kamnors.
- Tai aš ryte vistiek keliausiu į darbą. – gūžtelėjo petukais. Na, nebematė problemos, kad jie jau oficialūs buvo, nusiknisti porą vaikino drabužių ir iškeliauti į darbą švarus. – aš eisiu miegot. – suburbėjo suraukdamas nosytę, nors visas išraudo. Nelabai suprato, kas tokio ypatingo jame buvo, kad Tae taip sumanė paklaust, bet jis neišdrįso paklausti.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Yoongi
CREDIT :
saint_kidd
FACE CLAIM :
KIM TAEHYUNG
ACTIVITY :
REAL NAME :
aistite

Kim Taehyung

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-31, 22:05

-Kai tu taip sakai, man knieti pabandyti, man vis tiek labiau pasisektų nei tam gėjui kažkokiam kur čia dabar egzistuoja, žinai tas im not afraid ar koks ten jis,- krizeno Taehyung, besityčiodamas iš tos dainos, kuri atrodė labai lėkšta.- mano daina būtų - call me daddy ir klipe būčiau su fucking rimbu ir daug sekso vergų, ta prasme nušluočiau visuomenę mūsų nuo žemės paviršiaus. O Dieve, hyung, aš tikrai noriu, parašyk man dainą,- Taehyung, žinoma, juokavo, tačiau vis dar atrodė toks kupinas entuziazmo,kad šie juokai galėjo tikrai gana rimtai nuskambėti.
-Gerai gerai, bet nepažadink manęs, nes aš nenoriu tavęs aprėkt, nes šiaip galėčiau aprėkt, kažkada miegojau su tokiu bernu ir jis mane pabandė pažadinti ryte, nes net nesupratau kodėl ir pyst aš jį taip apstaugiau netyčia, kad jis manęs išsigando, kažkada buvau sutikęs gatvėje, tai taip peršiko,- Tae dabar jau besijuokdama pasakojo šią istoriją, tačiau ji tikrai buvo su moralu, kad geriau prie vaikino miego grafiko buvo nelįsti.- gali eiti miegoti, tu daryk ką nori, esi laisvas žmogus, o aš suprasiu kas man ant drobės per naktį gausis,- linktelėjo galvele, užgesindamas cigaretę. Tada visas sukrito Yoongi glėby.- gal dar išsimaudom?- su tokiu debilišku pasiūlymų jam į akutes įsižiūrėjo.
Atgal į viršų Go down

WITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
queenshady
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-31, 22:14

Yoongi tiesiog dėbtelėjo į Taehyung ir nieko jam nebeatsakė. Na, pirmiausia nelabai susižavėjo tomis patyčiomis, mat Holland, jo akimis, pasirodė kaip pakankamai drąsus vaikis, kad taip atvirai pasirodė save visuomenei. Jis pats netgi turėjo noro su juo kadanors dirbti, gal kažkokio įkvėpimo gauti. Išgirdęs vyresniojo fantazijas apie savo muziką tik užvartė akis, nors tuo pačiu metu ir išraudo. Nekomentavo, dėl šventos ramybės.
- Suprantu tave. – linktelėjo. Nors kiek stuktelėjo toks keistas jausmas krūtinėj išgirdus apie Tae ir kažkokį kitą vyrą, jis visgi nusprendė susikoncentruoti ties tuo, kad ir jis buvo absoliučiai pasiruošęs žudyti kaskart, kai būdavo pakeliamas. – nebijok, nekelsiu. – pridūręs vyptelėjo. Dėl savo veiklos tik linktelėjo ir prie progos nusižiovavo, taip parodydamas, jog išties jau norėjosi jam miego. Sulaukęs tokio pasiūlymo tik išpūtė akis ir apsidairė. – čia? Prie krioklio? Nejuokauk.. – pažvelgė į Tae, kaip į idiotą.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Yoongi
CREDIT :
saint_kidd
FACE CLAIM :
KIM TAEHYUNG
ACTIVITY :
REAL NAME :
aistite

Kim Taehyung

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-31, 22:31

Taehyung to nepasitenkinusio žvilgsnio sulaukęs akis pavartė. Na, Yoongi laikydavosi nuo komentarų, tačiau jaunesnysis tikrai ne ir net neketino.
-Jis man lėkštas ir atrodo asilas,- dar pridūrė, pakomentuodamas, kodėl tas atlikėjas jam kėlė tokias neigiamas emocijas. Tiesiog jo muzika atrodė pigi ir prasta, o iškelianti jį tik dėl to, jog šis buvo gėjus ir tipo drąsus.
-Šaunu, neišsimiegojęs aš pats baisiausias, tikiuosi niekada nesusidursi,- susijuokė. Na, dabar buvo vėlų vakarą toks energingas, nes atsikėlė tik popiet. - ir gerai, aš tada išsimaudau ir važiuosim pas mane, - linktelėjo galvele, matydamas, jog Yoongi buvo pavargęs. Labai greitai nusiėmė jis visus drabužius, buvo kiek vėsu, tačiau jis tiesiog pažvelgė žemyn, apačioje matėsi jau ežeras, buvo gana aukštai, tačiau Taehyung nieko nelaukęs šoko. Išniro iš vandens vis dar klykdamas.
-Klaida klaida, o dieve kaip šalta,- dar papildomai suspiegė jis. - aš nežinau kaip man užlipti pas tave,- vaikinas plaukiojo ežere, o kaip atgal ant krioklio viršaus užlipti net neįsivaizdavo.
Atgal į viršų Go down

WITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
queenshady
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-08-31, 22:42

- Gerai. – ramiai atsakęs Yoongi tik linktelėjo. Na, tai buvo Taehyung nuomonė ir jis ją priėmė, nesvarbu, jo paties nuomonė sutapo ar ne. – sakyčiau, kad su manim irgi geriau nesusitikti, kai aš neišsimiegojęs, bet jeigu rimtai, tai kada aš išsimiegu.. – kone pats su savim pasišnekėjo ir leido sau sukikenti. Na, bet jis jautė Taehyung dvasiniu lygiu šiuo klausimu. Visdar žvelgdamas į jį, kaip į idiotą už tai, kad šis tokiu metu ir tokioj vietoj ketino maudytis, tiesiog linktelėjo ir ta proga besinaudodamas, stebėjo, kaip vis mažiau rūbų puošė vaikino kūną. Galiausiai beliko tik stebėti, kaip šis šoko nuo rašto į vandenį. Jam išnirus ir pradėjus spygauti Yoongi tik pavartė akeles. – dėl to tiesiog reikėjo važiuot namo! – užspiegė atgal, kad būtų išgirstas. Po Tae klausimo kiek išsigando ir pradėjo dairytis. – žiūrėk, čia bandyk. – bedė pirštu kiek šoniau į tokią vietą, kur matėsi kažkiek, jog buvo nulaipiota.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Yoongi
CREDIT :
saint_kidd
FACE CLAIM :
KIM TAEHYUNG
ACTIVITY :
REAL NAME :
aistite

Kim Taehyung

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-09-01, 08:26

-Dabar man įdomu kuris bjauresnis neišsimiegojęs,- papurtė Taehyung galvą, pats save bandydamas kontroliuoti, kad nesugalvotų rimtai atsibusti kvailu laiku, Yoongi pažadinti ir dar žiūrėti kiek laiko prireiks kol jie susipyks.- tai turėtum išsimiegoti,- dar pridūrė, labai rimtai nužvelgdamas vyresnįjį, nors suprato, kad šis vis tiek turėjo daugiau įsipareigojimų ir negalėjo bet kada egzistuoti, kaip kad Taehyung.
-Nenorėjau dar namo!- suklykė vaikinas besijuokdamas, kol galiausiai pamatė kur Yoongi rodė ir kažkokiu būdu bandė ten užlipti, kartą sugebėjo nusiversti, kadangi buvo šlapias, tai aplipo dar žemėmis ir parėjo atrodydamas kaip pelkių pabaisa.- o dieve, tu vairuok prašau, - nusprendė mirštančia gulbe pabūti, padavė jam automobilio raktelius , o tada užsidėjo ant to viso purvo ir šlapumo drabužius. Mintis,kad reikės prieš lovą nusiprausti net purtė.
Atgal į viršų Go down

WITH :
tae bet ne hyung
CREDIT :
queenshady
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių

Yoongi Min

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-09-01, 11:43

- Tikiu, kad abu esam pakankamai bjaurūs. – linktelėjo jam galvele. Na, Yoongi dar būtų pridūręs, jog tikrai nedegė noru ištestuoti šio dalyko, bet kad jau jiedu kartu buvo, tikriausiai kažkada norom nenorom teks vienas kitą neišsimiegojusį pamatyti. – kadanors. – linktelėjo, galiausiai bukai į Tae pažvelgdamas. Jeigu turėtų galimybę, Yoongi aišku, kad išsimiegotų, bet buvo užsiėmęs ir per daug darbui atsidavęs žmogus, tad teko aukoti miegą.
- Tai galima namo dar nevažiuoti ir nešokant į suknistą krioklį! – rėkė jam atgal. Na, dabar jau suprato, kad susimetė su tikru idiotu ir gyvenimas spalvingesnis jo laukė... Stebėjo, kaip šis bandė lipt, nusivertus nusikvatojo, tačiau baigėsi juokai kai jis pagaliau atėjo visas nuogas ir žemėmis aplipęs. – ohoho, kaip nusimaudei. – dar pasityčiojo iš jo ir pasiėmęs raktelius tiesiog tiesiu taikymu nukeliavo į mašiną. Kad jau jis šoferiaus, tai reiškė, kad jiedu tikrai dabar važiuos namo.

Atgal į viršų Go down

WITH :
Yoongi
CREDIT :
saint_kidd
FACE CLAIM :
KIM TAEHYUNG
ACTIVITY :
REAL NAME :
aistite

Kim Taehyung

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   2018-09-01, 16:33

-Tai aš nusimaudžiau, o kas atsitiko vėliau tik netyčinis atsitiktinumas,- gūžtelėjo petukais jis susijuokdamas. Visai blogai nesijautė dėl to, kad dabar tikrai priminė pelkių pabaisą, drabužiai buvo šlapi nuo jo kūno, žodžiu, ką jau padarysi. Tae nusprendė, kad kelionė namo turbūt protingas sprendimas. Gal norėjo jis ką nors pasigaminti valgyti. Neprisiminė kada paskutinį kartą kažką burnoje turėjo. Įsitaisęs keleivio sėdynėje, vaikinas jau ėmė domėtis iš karto Yoongi reperio karjera telefone ir tiesiog laukė kol bus jie namuose.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha   

Atgal į viršų Go down

Smagus kelias ten visur aplink krioklį kur gali važiuot mašinos haha

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11