Go down
Svečias
Anonymous
studija 2015-06-25, 18:19
.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2016-12-29, 00:27
Eilinė Yoongi diena darbe. Na, ne visada jam tenka tiek dirbti, dažnai gauna ir namuose tinginiauti, tačiau jeigu dirba, tai dažniausiai taip. Nuo pat ryto turi būti prisistatęs studijai ir pagal užsakymus daryti fotosesijas. Gerai, kad jau pamažu savo vardą fotografijos pasauly baigia užsirašyti, tai daugiau pasitikėjimo gauna ir gali vis daug savo idėjų į fotosesijas įnešti. Šiandien ne išimtis, studija pilna žmonių ir modelių, kuriuos reikia žurnalui nupaveiksluoti. Taip nuo pat ryto vaikinukas ir pluša tvarkydamas šviesas, fonus, diktuodamas ką ir kaip modeliams daryti ir fotografuodamas. Tik popietėj pagaliau visi išsiskirstė ir Yoongi, likęs vienas, su dideliu ir giliu atodūsiu krito į kėdę, nes pagaliau gavo progą atsisėsti. Tačiau tinginiauti visgi sau neleido, turėjo laiką iki kada visos nuotraukos turėjo būti sutvarkytos, todėl nieko nelaukęs sėdo prie kompiuterio ir pradėjo retušavimo darbus.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2016-12-29, 00:36
Jungkook darbo diena kartais prasidėdavo labai anksti, reikėdavo padėti viską redaguoti, o jis tai darė ganėtinai neblogai ir juo buvo pasitikima. Kadangi vaikinui tai buvo labai svarbu, jis niekada nepraleisdavo progos net ir 6 ryte atsidurti darbe, taip buvo ir šią dieną, tad popiet jis jautėsi morališkai išsunktas ir norėjo kuo greičiau keliauti namo. Sugrįžęs ten nieko nesurado, o dar ir valgomo nieko nebuvo, tad jis nusprendė pasidaryti sau linksmąją atrakciją ir aplankyti savo sužadėtinį darbe. Na, taip jau vargšui išėjo, kad Kalėdos jį išsunkė ir jis turėjo kokią savaitę išgyventi be jokių pajamų, tad net ir parūkyti teko iš mylimojo skolintis, tad savo meilės ir šiek tiek finansiniais sumetimais, jis atsidūrė priešais studijos duris. Akimirkai pagalvojo, kad reikėtų belstis, tačiau kas jis toks, kad belstųsi? Savo išdidumą palauždavo tik darbe, o Yoongi to nematė, tad nesiskaitė. Įsirovęs pro duris, labai apsidžiaugė, kad daugiau žmonių aplinkui nebuvo.
-Spėk kas alkanas ir negavęs rūkyt,- labai dramatišku balsu pasakęs, apėjo aplink stalą bei nustūmęs klaviatūrą į šoną, įsitaisė ant stalo priešais vaikiną. Mirštančią gulbę tikrai mokėjo pavaidinti.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2016-12-29, 00:46
Yoongi girdėjo kažką įeinant, bet pamanydamas, kad gal kažkas vėl iš žurnalo personalo, labai nesureikšmino ir toliau laimingas retušavo nuotraukas. Gal ir prastas darbuotojas jis apsaugos atžvilgiu, mat čia bet kas galėjo būti, bet užtat atsidavęs pačio darbo atžvilgiu, nes jo visas dėmesys buvo monitoriaus ekrane. Visgi žingsniai buvo iki skausmo pažįstami ir vyresnysis net prunkštelėjo, pagalvojęs, kad jis jau toks debilas, jog savo sužadėtinį net iš žingsnių atpažįsta. Gal ir gerai, kad jis tas nesveikas, kuris kas keletą veiksmų viską išsaugo, mat Jungkook sėdynei pakeitus klaviatūrą ir užstojus visą vaizdą fotografas nesusinervino, nes kaip tik buvo išsaugojęs ir jeigu ką, daug nereiks pridurti iki to, kiek dabar padarė.
- Na, visų pirma reikia gražiai pasisveikinti ir mane pabučiuoti, jeigu nori mano pasigailėjimo, o tada jau galima bandyt kažką tartis. – pusiau rimtu pusiau žaismingu tonu pasako ir pusę lūpų šypteli, kai jo žvilgsnis užkliūna ant jaunesniojo žiedo. Nusprendęs, kad gal visą gyvenimą dėl to nefanboyins galiausiai pakėlė akis į jo tobulą veidelį. – taip anksti iš darbo? – sekundę dirstelėjęs į laikrodį vėl pasisuka į Kook ir pasiteirauja.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2016-12-29, 00:56
Jungkook gal net galėjo pasipiktinti , kad nebuvo iš karto į jį dėmesys atkreiptas, tačiau labai pykti teisės neturėjo, nes ne tik labai dorais sumetimais čia pasirodė. Tad net ketino geručiu pabūti.
-Labas mano mylimiausias žmogau pasauly, kurį išvydus man saulė nušviečia ir visa tamsa buvusi viduje būna apšviesta dėl tavo šypsenos, kuri verta viso mano pasaulio,- gana juokingai tai galėjo nuskambėti, bet tie žodžiai buvo tiesa, tik Kookis gal kiek persistengė su savo idiotišku tonu. Pasilenkęs, tada kiek susvyravęs, kad neatsidurtų po stalu, jis įsikibo rankomis į jį ir galiausiai pasilenkė prie vyresnio vaikino, o tada jam į lūpas švelniai pakštelėjo.- dabar jau laimingas? Galim tartis?- paklausė jis nekaltai į ši žvelgdamas, o tada padarė savo mėgstamiausią dalyką pasauly, šoktelėjo nuo stalo bei nusileido ant jo kelių. Tikriausiai turėjo skaudėti, o ir kėdė išleido garsą, kad truko mažai iki lūžimo, bet kas jis toks, kad jam rūpėtų? Apkabinęs šio kaklą rankomis, Jungkook šyptelėjo.- buvau darbe kokią šeštą, -linktelėjo jis.- dėl to leido išeiti anksčiau.Tikėjausi rasti tave namie, na, bet nepasisekė ir atėjau čia,- dar kart palinksėjęs, vėl pakštelėjo šiam į lūpas. Nors ir buvo šiknius, šio super greit pasiilgadvo.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2016-12-29, 01:05
Yoongi veidas, šiam besisveikinant, tuojaus pat persiraukė į tokį skersą, nes kad ir ką Jungkook bandė čia dabar primesti, jam labai labai nesiseka, mat čia visiškai ne jo dvasia.
- Tikiuosi daugiau to niekada neišgirsti. – labai rimtai pasako visdar traumuotu veideliu, nors realiai tiesiog labai gerai pasisekė jam nesusijuokti. Visgi gavęs bučkį atsipalaidavo ir nusišypsojo. – labas, šikna. Laimingas, galim tartis. – su kiekvienu atsakymu palinksėjo galvele ir toliau kaip idiotas šypsojosi, mat irgi jau spėjo šitos velnio išperos pasiilgt. Gal ir gerai, kad jis toks naglas, kad sugalvoja čia atsirauti.. Visgi po jaunesniojo triuko Yoongi aikteli ir tuoj susiraukia. – asile. – trinkteli jam per ranką. – skauda juk.. ir inventorius ne mano. – pabara kaip mažą vaiką susiraukęs visas, bet vistiek apsiveja rankutėm šio liemenį, kad prilaikyt. – tikras šikna, pats baigei darbą tai dabar atėjai man ramybės neduot, ką? – erzinančiai šnekėjo, bet tada buvo pabučiuotas ir pasigailėjęs apsiramino. Tuo tarpu nuvažiavo šiaip su kėde iki jo daiktų ir iš savo tašės per petį ištraukė indelį salotų ir pakelį cigarečių bei viską įbruko vaikinui į glėbį. – viskas? – pasiteirauja sarkastiškai, ar nieko netrūksta. Na, jis pats realiai nieko nevalgė ir pamačius salotas tai prisiminė, na, bet svarbiausia, kad jo mylimukas būtų sotus ir laimingas. Jis pavalgys namie.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2016-12-29, 01:18
-Aš galėčiau būti labai įskaudintas, kad nepalaikai mano poetiškos pusės,- pavartė akis Jungkook, na, bet jie abudu žinojo, kad šis toks baisiai lėkštas nebuvo, tik jautė pomėgį juoko forma taip pašnekėti.- ateinu su meilės prisipažinimais ir esu pavadinamas šikna,- papurtęs galvelę, galiausiai išsišiepė, mat sunku buvo nesišypsoti, kai priešais buvo toks nepakartojamai gražus ir mylimas veidelis.- atsiprašau,- sumurmėjo jis, na, jo balse pasirodė kažkas panašaus į gailestį ir tai buvo kur kas daugiau nei buvo galima iš jo tikėtis.- tiesiog mano trauka tau yra tokia stipri, kad aš negalėjau susilaikyti,- sunkiai atsidusęs pasakė jis, iki galo juk negalėdamas pripažinti, kad buvo neteisus. Tuo labiau niekas nesulūžo ir mintyse jis padėkojo savo sugebėjimui būti sėkmingu.- Hyung, -numykė jis.- juk būčiau išėjęs, jei kažkas čia būtų, be to atėjau patrukdyti tik trumpam,- nekaltai paburbėjo jis, šį kartą jau visai nuoširdžiai.- o tu bent pusryčius pavalgei?- nepatikliai šį nužvelgė, visgi anksčiau išėjo ryte ir nieko matyti negalėjo.- kur man rūkyt? Galiu čia? Vis tiek juk žmonės kartais čia per fotosesijas rūko?- kilstelėjo antakius išsitraukdamas vieną cigaretę, o pakelį nepastebimai kišdamasis į savo užpakalinę džinsų kišenę.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2016-12-29, 01:29
- Nuuuu, dar skiriu tavo poeziją nuo tavo retardizmo.. – numykia tokiu tonu, lyg stebėtųsi, kaip Jungkook gali juo nepasitikėti taip. Kookis toks lėkštas patampa tik lovoj, kai būna pavargęs arba liūdnas. Greičiau saldainiais pradėtų lyti, negu šėtonas tokiu geručiu pataptų.. – nu aš iš meilės tave šikna vadinu. – mielą veidelį nustato. Tiesa, Yoongi yra tas žmogus, kur savo meilę įžeidimais išreiškia.. – oho. – pastebėjęs tą gailestį numykia, nuoširdžiai nustebęs. – na, kol nesulaužei ir nesugadinai nieko, atleista. – gūžteli petukais stipriau rankutėmis šio liemenį suspausdamas. Pačiam gal irgi skaudėjo, bet jau pripratęs prie tokių skriaudimų. Sulaukęs pasiaiškinimo ir pavartė akeles ir dramatiškai atsiduso, susilaikęs nuo komentaro, jog Kook šiandien pernelyg lėkštas. – ką žinau.. – nuoširdžiai atsako gūžteldamas pečiais, mat buvo tiek šiandien užsiėmęs, kad nuoširdžiai nepamena, ar išvis pavalgė. – ne, eini į lauką. – tuoj pat susiraukęs pabara. – aš irgi eisiu. – ta proga priduria ir trenkia jam per tą ranką, su kuria į kišenę pakelį kišosi, mat visgi pastebėjo.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2016-12-29, 09:18
-Kas tave supaisys... Gal jau neskirti, jeigu dabar taip šneki,- dramatiškas tonas vis dar nepaliko jaunesniojo.- negi per seniai tau kažką rašiau,- nusijuokė jis, galiausiai nustodamas šia tema nesąmones šnekėti.- jeigu iš meilės, tada per mažai,- atšauna jam, pakštelėdamas į lūpas. Jungkook buvo keistai pavargęs ir išsunktas, ir baisiausia alkanas, tad niekas negalėjo supaisyti, ką jis šnekėjo.- ir atsiprašau, kad tau skaudėjo, -pamatęs šiuo nuostabą tikriausiai nusprendė jam infarktą su savo neįprastumu įvaryti. Na ,jis nelabai gailėjosi, juk nebuvo galima vargšo Kook smerkti, kad jam patiko šokinėti.- nuskambėjo taip, kad jei būčiau sulaužęs neatleistum,- prunkštelėjo jis, o tada jo veide pasirodė plati savimi pasitikinti šypsenėlė. Kad jau buvo labiau prie Yoongi prispaustas, jaunėlis pavargusią galvą akimirkai ant jo pečio padėjo, tačiau greitai lyg niekur nieko šią pakėlė ir toliau šypsojosi.- negerai taip,- pasigirdo Jungkook moralizuojantis tonas, tačiau jis nenorėjo pradėti sakyti per didelių moralų apie pusryčių svarbą.- valgyk pats savo salotas, aš vis tiek nuo tiek nieko nepajausiu,- nusikvatojęs papurtė galvą.- bet eiti.. į šaltį.. nori, kad mirčiau, aš pavargau,- suinkštė jis vėl kiek perdėdamas su savo dramatizmu, bet kad jau buvo pagautas jo vagystės planas, vaikinas tiesiog atsistojo ir truktelėjęs už Yoongi rankos, pakėlė ir jį. Išėjus laukan prisidegė cigaretę.- dar turi daug ką padaryt?- kilstelėjo antakius nežinodamas ar jam eiti namo.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2016-12-29, 23:26
- Klausyk, prašyčiau manęs nenuvertinti. – labai mandru balsu pasako ir pamoja rankute, tokiu tipiniu fashion gėjuku primesdamas. – jo, galėtum kažką parašyt. – ta proga rimtai palinksi galvele. Jis dievina, kai Jungkook parašo kokią nors poemą ir paskiria jam. Visada faina matyti kai tavo mylimas žmogus puoselėja savo kūrybinį talentą. – tipo šikna per mažai? Okei, dalbajobu vadinsiu. – gūžteli pečiais, lyg jam tai nieko nereikštų. Be problemų. Tas jaunesniojo atsiprašymas nuoširdžiai nustebino Yoongi, nes jis žino, kad dėl tokių šūdų velnio išpera tikrai neatsiprašinėja, matyt dėl to nieko ir neatsakė, nes nežinojo ką tokioj situacijoj atsakyti.. – taip, jeigu sulaužytum čia inventorių, už tavo šūdų malimą būtų atsakingas Yoongis ir jis gautų pylos ir gal net iš darbo skristų. O mes nenorim, kad Yoongiui taip atsitiktų, taip? – kaip mažam vaikui paaiškino ir rimtai klausiamuoju žvilgsniu jį nužvelgė, lyg norėdamas sužinoti, ar viskas aišku. – aš tavo skrandį bent biški užkišt noriu, o tam netinka man... tai nusipirk valgyt pats. – dramatiškai atkerta, bet nesulaiko savimeiliškos šypsenėlės, nes žino, kad Kook su pinigais dabar ne kas. – einam tiktais. – stumteli jį truputį nuo savęs ir šiam atsistojus paima už rankos bei pats pakyla. Lauke taipogi prisidegė cigaretę. – dar kokią valandą pabūnam ir galim eit. – gūžteli petukais, taip leisdamas žinoti, kad Jungkook laisvai gali likti. Tiesą pasakius vyresniąjam net patinka, kai jaunesnysis taip jį aplankyt sugalvoja, bet jis to garsiai nepripažins. Ir tada į mintį kilo idėja. – kad jau tu čia ir mes profesionalioj aplinkoj esam, galim nuotraukas tavo tiem tapetam pasidaryt. – pasiūlęs užtraukia dūmą ir išpūsdamas pažvelgia į mylimąjį.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2016-12-29, 23:42
-Dabar, deja, neturiu įkvėpimo, matyt puošdamas namus Kalėdoms išsisėmiau, -nusikvatojo vaikinas, pavartydamas akis, kažkaip dabar jau gailėjosi, kad tiek persistengė, tačiau bent tada jam buvo smagu ir taip stengėsi save paguosti. Jam visai neblogai sekėsi.- aš visada taip mielai į tave kreipiuosi, o tu,- patempė lūpą jaunėlis, tarsi rimtai būtų įskaudintas dėl to, kad jį taip pavadino. Tokie dalykai jį minimaliai jaudino, tačiau pavaidinti supykusį visada buvo didi pramoga.- bet aš nesulaužiau ir nesulaužysiu,- surimtėjo kiek jis, nes neišsipisinėdamas savo kaltę galėjo labai sunkiai pripažinti.- būsiu atsargus,- galiausiai pridūrė, kad jau su juo buvo kalbama, kaip su mažu vaiku, reikėjo pavaidinti brandų ir suaugusį.- negražu juoktis iš mano liguistumo ir nelaimės,- Jungkook nusikvatojo, juk nebuvo kaltas dėl to, kad jautė silpnybę Kalėdoms ir norėjo padaryti jiems gražią ir pompastišką šventę.- gerai, suvalgysiu,- supratęs ,jog buvo per daug alkanas pasidavė.- bet negi aš panašus į kiškį, kad salotas valgyčiau?- pavartė akutėmis besijuokdamas. Nepaisant noro pakristi ir užmigti žiemos miegu buvo super nuotaikos.
-Ai, tai niekas nebe ateis,- palinksėjo jis labiau sau, tada tikrai nebuvo prasmės vienam namo keliauti, be to buvo per daug pavargęs ,tad norėjo straipsnį, kurį reikėjo parašyti, dar trumpam nustumti.- tikrai?- Kook veidas tarsi nušvito, nes jis to tikrai labai labai norėjo.- bet žinai, virš lovos turėtų būti mudviejų foto, aš jau įsivaizduoju kokia, kaip miela,- išsišiepė it burundukas jis, prie sužadėtinio prisiglausdamas.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2016-12-30, 00:00
- Tu ir tavo ėjimas iš proto dėl Kalėdų... – pavarto akeles, nors jo veide žaidžia šypsena. Na, jis niekada nesupras visos tos beprotystės dėl švenčių matyt, bet namai išties buvo gražiai papuošti ir Yoongis vistiek didžiuojasi savo berniuku ir jo pastangomis. – na, tu mažutis pas mane būni, kai nebūni dalbajobas, bet šiandien tu dalbajobas. – palinksi labai rimtai pareiškęs, bet vistiek mielai pakšteli į lūpas, nes nu dalbajobą irgi myli ir visiškai nesureikšmino to jo dramatizmo dėl kreipinių. Sulaukęs pažado, kad bus atsargus, vyresnysis kaip koks patenkintas tėvelis palinksėjo galvą, leisdamas žinoti, kad atsakymas užskaitytas. – tu labai panašus į kiškį. – kuo rimčiausiai, žvilgsnis jo rimtumą patvirtino, pažiūrėjo į šalia rūkantį mylimąjį. – tad tik griaužk, kol dar rūpinuos ir maitinu. – vėl tėvelio tonu pabara. Pats truputį mintyse paverkė dėl maisto, na, bet, jaunesniojo pilnas skrandis jam yra didesnis prioritetas negu paties. Va kokį drūtą vyrą užaugino duodamas jam daugiau valgyt. Su ta mintim baigė rūkyt cigaretę ir numetęs kancarą ant žemės jį sutrypė. – ne, aš tik retušavau nuotraukas, šiandien viskas. – susijuokia patvirtinęs, jog jie bus tik vieni. – tikrai. – nusišypso mielai pažvelgęs į mylimąjį. – na, tu komanduosi, aš dirbsiu, einam. – padėjęs ranką ant šio liemens stumteli į atgal pastato vidun. – tik pirma pavalgyk. – grįžus studijon vėl kaip tėvelis griežtai nuvėrė jaunesnįjį, o pats tuo tarpu nuėjo savo šiandienos darbų išsaugot.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2016-12-30, 00:16
-O ką aš šiandien tokio blogo padariau, kad esu dalbajobas?- nekaltai sumirksėjo akutėmis jis, tarsi bandydamas atsiprašyti, kad ir kokia priežastis buvo tokio kreipinio į jį. Visgi greitai jo žvilgsnis pasidarė įprastai velnio išperos, tarsi kažkokio mielumo proveržio net nebūtų buvę.- visai nepanašus,- negalėdamas pritarti papurtė galvą jis, dar ir piktai į saviškį įsižiūrėdamas, kad niekaip negalėtų kiškio priminti.- rūpestingasis atsirado, Dieve, jei atsikeltum tokiu metu kaip aš,- pavartė jis akis, suprasdamas, kad tai nebuvo įmanoma.- bent jau pusryčius kartu pavalgytume,- vėl nepatikliai nužvelgė vaikiną. Jungkook toks kartais jau buvo - mažasis sveikuolis moralistas.
Vėl viduje būnant vaikinas tas salotas pasiėmęs ant grindų įsitaisė ir valgė, kol jokio sotumo jausmo nepajuto, tačiau pusę vis tiek vyresniajam paliko, kažkaip kitaip negalėdamas. Visada juk galėjo namuose išsivirti daug grikių, labai daug grikių. Padavęs tą pusę, pats susimąstė, kokių gi tiksliai nuotraukų norėtų.
-Žinai, aš įsivaizduoju, kad viena didelė foto virš lovos, turim būt nuogi, taip atsirėmę į sieną, žiūrėt į vienas kitą mylinčiai ir panašiai, na, ir sėdėt taip, kad keliai būtų prie krūtinės, supranti,ką aš įsivaizduoju?- paklausė vaikinas besidairydamas aplinkui.- o tada daugiau mažesnių, ten jau galim būt pavieniai,- palinksėjo galvele, kažkaip nieko per daug įspūdingo nesugalvodamas.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2017-01-03, 21:26
- Esi tas nelaimingasis, kuriam mano meilė kliuvo, dėl to ir dalbajobas. – gūžteldamas pečiais atsako ramiai, lyg čia būtų kokia nors kasdienė tema. Nu Yoongi toks žmogus, kuris savo meilę tokiais epitetais išreiškia, ką jau padarysi. Jaunesniojo veideliui vėl pasikeitus į įprastinį velnio šiknos, jis iš visų jėgų pasistengė neužvartyti akių. – Kookie, brangusis. – pažvelgia į jį, lyg koks tėvelis, kai ji vaikas kažką durno pasako. – tu esi visiškas kiškio ir burunduko miksas. Man užteko pirmo žvilgsnio į tave, kad tai pamatyčiau.. – susijuokia galiausiai pakomentavęs. Išties, jam užteko vienos vaikino šypsenos, kad tokias asociacijas susidarytų. – nesikelsiu aš šiknos ankstumu, man miegas rūpi, ne taip, kaip kaikuriem.. – prunkštelėjęs atkerta ir dar įbeda žvilgsnį į Jungkook, kad būtų aišku, kas tas kaikuriem.
- Nesąmone, taigi galėjai valgyt. – pažiūrėjo į tą pusę salotų kaip kokia močiutė nusivylus, kad jos anūkėlis nevalgo, bet galiausiai atsidusęs pasiėmė jas ir žaibo greičiu pabaigė, mat gi nieko prieš tai nebuvo valgęs. Atsikratęs šiukšlėmis pradėjo rinkti reikmenis jų fotosesijai. – aha, supratau. – sumurmėjo pusę ausies beklausydamas ir vistiek labiau susikaupęs į fotoaparato nustatymų maigymą. Tada sutvarko visas lempas ir pakeitęs foną į baltą, sugrįžo prie fotoaparato. – ateik ten biški, man reik pažiūrėt ar apšvietimas geras. – beda pirštu į aikštelę ir toliau žiūri į fotoaparato ekraną. – o kam dar mažytės nuotraukos? – pakėlęs galvą suraukia veidelį nesuprasdamas.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2017-01-04, 03:08
-Ką čia per nesąmones kalbi,- pavartė akis Jungkook labai grėsmingai į Yoongi pasižiūrėdamas.- man labai pasisekė ir aš labai laimingas,- atkirto jam piktai, kad tas daugiau tokių nesąmonių juokaudamas ir išsipisinėdamas nesakytų. Mažas šiknius buvo pats laimingiausias padaras visoje planetoje ir jam be proto pasisekė, kad tokį sužadėtinį turėjo, tai kas , kad gerokai erzinantį.
Jis baisiausiai akis pradėjo vartyti, kai į jį buvo tokiu tonu kreiptasi , na, bet su tuo susitaikęs, tiesiog nutaisė tą savo burunduko-kiškio veido išraišką. Ką jau galėjo padaryti jis, kad likimas jį tokia miela šypsena apdovanojo ir gadino jo šėtonišką įvaizdį...- tau pasisekė, kad aš toks nuostabus,- išsipisinėdamas jis savimeilės kupinu balsu pareiškė.- tu kvailas,- atkirto jam jau savo įprastu ir normaliu pasipiktinusiu balsu.- man irgi rūpi, bet aš vakarais užmiegu normaliu metu,- linktelėjo galva. Pastaruoju metu tai nebuvo labai sėkminga, bet jis stengėsi vis tiek tiek iki dvylikos miegoti.
-Galėjau, bet vis tiek nebūčiau sotus, o tavo mažą skrandį kažkiek užpildyti turi, -nusikvatojo Jungkook stebėdamas, kaip tas greitai kapojo. Norėjo jį kuo greičiau normaliai pamaitinti, labai gaila, kad dabar nebuvo kuo.- kaip neįdomu, kai neatiduodi viso savo dėmesio man,- suinkštė jis, žinoma, juokaudamas ,kai stebėjo, ką šis su fotoaparatu darė.- ateinu,- išsišiepęs jis nuėjo kur buvo liepta bei giliai atsiduso, kai vaikinas jo nesuprato.- Katinėli, noriu visos sienos, bet nenoriu tik iš vienos nuotraukos.. tai turi būti didžioji virš lovos ir mažesnės, o ne visai mažos dar aplink, kad užpildyt sieną,- labai draugiškai paaiškinęs, toliau stovėjo ir laukė nurodymų.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2017-01-04, 13:10
Po vaikino reakcijos Yoongi tik nusikvatoja ir tokiu svajingu, pilnu meilės žvilgsniu pažiūri į mylimąjį. Jis žinojo, jog kadanors susitūpės, gal, bet jeigu jam kasnors anksčiau būtų pasakęs, kad jis 23-ių susižadės, vaikinas būtų paprašęs pasidalinti ta žole, kuri rūkoma. Bet dabar tai atrodo kaip geriausias sprendimas gyvenime ir su Jungkook jis laimingas kaip niekad. Kas galėjo pasakyt, kad būtent šis, tada penkiolikos metų vaikėzas apvers jo gyvenimą aukštyn kojom..
- Va, va taip va reikia. – beda pirštu į sugrįžusią Kook šypseną, taip norėdamas, pasakyti, kad jam visados derėtų šypsotis. – labai pasisekė. – kuo rimčiausiai, nors mažai trūko iki akių pavartymo, pareiškė ir linktelėjo galvele. – ak, aš kvailas? – dramatiškai aikteli prisidėdamas ranką ant krūtinės. – matai kaip.. – visdar dramatiškai atsidusęs pažvelgia į šoną, po poros sekundžių galiausiai atsisuka atgal į jaunesnįjį kuo pagiežingesniu žvilgsniu, kokį tik gali išsipisinėdamas padaryti. Nu kaip jam, tai lengva. – miegosi vienas, mažiau problemų tada kels kada aš einu miegot ir kiek miegu. – lengvai pareiškia ir gūžtelėjęs petukais nueina toliau tvarkyti studijos, kad viskas būtų paruošta jų fotosesijai.
- Dar aš ir skrandį mažą turiu.. – sumurma ale po nosim, bet pakankamai, kad jaunesnysis girdėtų, bet galiausiai tyliai susijuokia ir papurtęs galvą dėl savo debilizmo dramas baigia. – nenumirsi. – pažvelgia tokiu done žvilgsniu į Jungkook, nes tik jis dėl tokių dalykų pradėtų zyzti, kaip dėmesio stoka daugiau negu minutę. Šiam atėjus į aikštelę Yoongi padarė pora testinių nuotraukų, kaskart vis pažaisdamas su nustatymais, kad būtų nepriekaištingas apšvietimas ir kai pasiekė norimą rezultatą atsiduso ir priėjo prie sužadėtinio. – aaaa. – linktelėjo pagaliau supratęs. Nu, kad ir ką Jungkook supaisys, Yoongi su juo nesiginčys. – tai nežinau, galim rengtis ir padaryt tą didelę nuotrauką, o paskui jau vėl komanduosi ko iš manęs nori. – pakreipęs galvą pasiūlo savo darbo planą ir apsivijęs rankomis vaikino liemenį prisitraukia jį arčiau.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2017-01-04, 21:15
Kad jau matė tokį vaikino žvilgsnį, tad ir pats panašų sugrąžino. Kad ir koks buvo jis dažniausiai, Jungkook žvilgsnis buvo kupinas visokių šiltų emocijų, kokios tik galėjo egzistuoti.
-Katinėli, per daug nesidžiauk,- jau kiek per daug meiliai išsišiepė, kad nelabai tikroviškai tai atrodė.- visiškai kvailas,- labai tvirtu balsu sakydamas palinksėjo galvele.- nežiūrėk taip į mane, šikna,- Jungkook labai siaubingai piktai į jį įsižiūrėjo. Turėjo tokį didelį talentą pagiežai savo žvilgsnyje ir ignoravimui vyresniojo piktumo, kad net akimirką pasirodė, kad Yoongi sudeginti tikrai pasiseks, tačiau Kookis turėjo pripažinti savo pralaimėjimą, kai vyresnysis panaudojo miegojimo atskirai kozirį.- tada aš iš viso negalėsiu miegoti, nekalbėk taip, hyung,- suinkštė jis, kaip koks pasimetęs šunelis. Juk buvo akivaizdu ,kad šis vaikis buvo įpratęs su vyresniuoju miegoti ir kitaip buvo sunku. Kažkaip dar su žinia,kad Yoongs lovoje, kad ir vėliau pasirodys buvo rami, bet visi tokie grasinimai jį siaubingai gąsdino.- aš tiesiog pagalvojau, kad būtų neblogai susitvarkyti su tavo miego ritmu, negerai eiti miegoti vėlai ir vėlai keltis,- jam neatsibosdavo moralizuoti, ypač, kai buvo mažasis sveikuolis, tik rūkymas neleido pilnai tokiu būti.
-Gerai, kad tau netelpa tiek kiek man, užknisa,- ignoruodamas jo nepasitenkinimą pasakė Jungkook.- tu ekonomiškas mažiukas mano vyriškis,- susijuokė Kookis.- MIRSIU, KATINĖLI, AŠ BE TAVĘS NEGALIU NEI AKIMIRKOS, MANO ŠIRDYS PLYŠTA, O KAULAI YRA AGONIJOJE,- tuo savo dramos aktoriaus balsu išrėkė ,galiausiai pradėdamas kvatotis.- man nejauku čia nusirenginėti,- nuleido akis liūdnu veideliu ir prisiglaudė prie vaikino. Pakštelėjęs jam į skruostą, atsitraukė bei nusiėmė megztinį ir pradėjo sagstytis sagas savo marškinių.- kaip keista čia nusirenginėti,- pastebėjo jis, kai liko be marškinių ir nunešęs paliko ant vyro darbo stalo. Taip, kalbėjo tas žmogus ,kuris galėjo bet kur ir bet kada jam pačiulpti. Va, štai ir šėtono išpera nejaukiai jautėsi.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2017-01-05, 04:31
- Tu mane kvailu vadini ir dar aiškini man kaip gyvent?! – vėl dramatiškai, dar garsesniu tonu sucypia. Visiškai jis nebijojo to rūstaus jaunėlio žvilgsnio, kai Yoongi žino savo auksinę kortą kaip pabaigti visus jo pasispyriojimus. Ir štai, kortą ištraukus mylimasis tuojaus persitransformavo į nuskriaustą vaiką. – aha, dabar jau hyung. – dramatiškai pasipiktinęs atkerta ir ale labai pasikėlęs pažiūri į jį. Realiai šiaip nežinia kiek piktas Yoongi turėtų būti, kad paliktų Jungkook vieną miegoti, nes žino, kaip jis vienas nebeužmiega. – mano miego ritmui viskas gerai, aš naktim dirbu ir paskui atsiimu prarastą dėl darbo laiką. – paprastai paaiškina, kodėl taip miega. Gal ir debiliškas tas jo ritmas, bet ką jau, jis myli miegą ir nesiskundžia. Ir sveikuolio priekaištai to nepakeis.
Pavadintas ekonomišku ir dar mažiuku susiraukia ir pilnu mirties žvilgsniu nužvelgia savo sužadėtinį. Kaip jis nemėgsta, kai jį mielu vadina, taip nemėgsta kaip ir mažiuku vadina, na, nebent jis taip lovoj vadinamas, bet čia ne lova. To didžiausios dramos tik dar akeles pavarto.
- Debilas. – tyliai sumurma sau panosėj, bet visgi vaikinui prisiglaudus prie jo stipriau šį spustelėjo į savo glėbį ir pabučiavo į žandikaulį, mat jis žemas ir pakaušio nepasiekia. – čia nieko daugiau nėra, viskas gerai. – sumurma jam palei odą, o šiam atsitraukus pats pradėjo po truputį atsiseginėti marškinius. – na, šiandien tu mano modelis, kartais modeliams reikia čia nusirengti. – gūžteli petukais paaiškindamas, kad Jungkook tikrai nebus pirmasis nuogalius, kurį vyresniąjam čia teko matyti ir nusisegęs marškinius numetė juos šalin ir ėmėsi kelnių.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2017-01-05, 04:46
-Nuo kada mano draugiški ir rūpestingi patarimai vadinami aiškinimu,- pavartė akis jis, kažkaip nepatenkintas pasidarė dėl to, tačiau pabandė susiimti, kad nesugadintų nuotaikos dėl savo pomėgio moralizuoti. Net pats stebėjosi savo greitu pasidavimu. Nejaugi jis pats savo dvasią prarado?- visada hyung, katinėli,- mirktelėjo jam, vėl mielai šyptelėdamas, nes labai tikėjosi savo pergalės bent jau tokiais būdais.- gerai, miegok kaip nori,- pasidavė jis.- tik būtų miela dažniau su tavimi kartu pabusti ir nueiti miegot, -taip super mielu balsu pasakęs, vėl plačiai ir žaviai išsišiepė.- ką jau galiu su tavimi padaryti,- dar truputį, bet labai mažai pasipiktinęs , Jungkook pasidavė, pasižadėdamas dar vėliau jam protą paknisti.
-Nežiūrėk tu į mane taip,- papūtė lūpas, bet visgi meiliai pakštelėjo į vyresniojo skruostą.
-Nestumk, asile,- piktai šį nužiūrėjęs, atsiduso dramatiškai, kad jo meilės žodžiai visai nebuvo suprasti.- žinau, kad nėra, bet kažkaip nelabai jauku man,- gūžtelėjo petukais, galiausiai ir batų, kojinių, kelnių atsikratydamas.- man jau nebepatinka visiško nuogumo idėja,- papurtė galvą jis, bet vaizdą būtent tokį įsivaizdavo, tad realiai negalėjo griauti tobulo miegamojo paveikslo, koks buvo jo galvoje, tad galiausiai jis šiaip ne taip susikaupė ir nusiėmęs apatinius, rankomis prisidengė.- Greičiau, Yoongs,- suinkštė jis.- man nejauku,- priminė vargšelį nekaltą vaiką jis.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2017-01-05, 05:03
- Kai tu su tuo savo specifiniu tonu „patari“. – rodydamas pirštu į vaikiną pasuka jį ratu ir ant paskutinio žodžio dar ir parodo kabutes. Ir taip aišku, kad čia moralai, o ne šiaip sau kokie nors patarimai, na, bet, nebe pirmas kartas, kai jis juos girdi, tad reiktų nustoti ir prikaišiot, nes Kookis dar moralizuos ir moralizuos. – kaip dar pavadinsi? – tokiu pat saldžiu tonu užklausia ir mielai pasukęs galvelę pažiūri į jį tokiu kažko besitikinčiu žvilgsniu. Šiam pasidavus ties miegojimu Yoongi nuoširdžiai nustebo ir išpūčia akeles, tačiau tuojaus susilydo. Ir štai jis jau paveiktas. – gerai, gerai, miegosim kartu. – dar priėjęs prie jaunesniojo permeta rankas per šio pečius ir kakta pasitrina į jo krūtinę. Dar ir dėl miego moralų pasidavus Yoongi pergalingai išsišiepia ir atsitraukia. Miegas laimėjo.
Dar truputėlį pašnairavo piktai į jį, bet po bučkio į žandą apsiramino. Vaistas nuo visų ligų. Kol rengėsi ir stebėjo mylimojo nepatogumus, nuėjo į spintelę, kur visokios drobės buvo dedamos ir paėmęs dvi vieną pameta jam. Tada pats galiausiai nusirengia ir taip pat apsiveja drobe, kad kiek prisidengti.
- Tu pažiūrėk į save. – ranka pamoja į vaikino kūną. – modelių agentūros tave šluotų kaip reikalas, kaip fotografas tau sakau, nematau ko gėdytis. – gūžteli petukais pamoralizavęs, koks tobulas yra jo sužadėtinis. – tuo labiau konkurencijos nėra, jauskis drąsiai. – taip pašiepia savo gležną figūrėlę ir susijuokia, taip bandydamas praskaidrinti nuotaiką. – gerai, eik sėsk kaip nori, aš fotoaparato aukštį dar nustatysiu. – paliepęs sugrįžta atgal prie savo trečios gyvenimo meilės a.k.a fotoaparato.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2017-01-05, 05:27
-Aš nekaltas, kad truputį rūpinuosi tavo sveika gyvensena, gal dėl to ir skamba, kaip tau nepatinka,- dar pasiaiškino jis, nepaisant to, kad tai, kad jo moralai rimtai buvo proto pisimas, nes jam tai atrodė būtina. Na, bet dabar jis nusprendė to nedaryti ir dėl to savimi didžiavosi.- aš visada tave katinėliu vadinu juk,- nusikvatojo Jungkook.- juk esi katinas,- palinksėjo galvele labai įtikinamai, nes savo sužadėtinį tokiu ir laikė. Tad dabar kažkaip kitaip jo vadinti ir nesinorėjo. Jau vis geriau nei asilas, bent kol kas. Kai Yoongi pasidavė, Jungkook akyse pasirodė pasitenkinimo pergalė, tačiau jis pasistengė to neparodyti, kad to nepykdyti per daug.- labai gerai,- šyptelėjo linktelėdamas galva.
-Su mano kūnu viskas gerai, prie tavęs šiaip niekada nesigėdyčiau,- tyliai nusijuokęs jis paėmė tą medžiagą ir patogiau prisidengti sau leido. -bet dabar keista, nežinau kodėl,- nuoširdžiai susimąstė jis.Žinojo, kad buvo gero sudėjimo, tuo labiau priešais Yoongi galėtų nuogas lakstyti visą laiką, bet čia buvo foto studija.- konkurente tu,- piktai į šį pasižiūrėjęs, galiausiai sušvelnino žvilgsnį bei su susižavėjimu nužiūrėjo savo vaikiną nuo galvos iki kojų.- gerai,- paklusniai linktelėjęs, nuėjo vėl ten bei atsisėdo, sulenkdamas kelius bei pritraukdamas kojas prie krūtinės, bet per daug nepriplojo. Greitai medžiaga buvo jau šone.- va kažkas tokio,- išmetė savo žvilgsnį dramatišką, kad pasirodytų.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2017-01-05, 07:22
- Žiūrėk, aš visdar gyvas. – pasimaivo ta proga, parodydamas kaip jis juda. Na, ir pašokinėtų dar, bet nuogam ir tik su drobe prisidengusiam kažkaip nelabai patogu. – ir kaulai jokie nebraška, krauju nekosėju, kaip ir nėra dar ko jaudintis. – gūžteli petukais per daug nesureikšmindamas tos savo gyvensenos. Tada pagalvojo nafik jis iš viso teisinosi, kai Kookie akivaizdžiai tik piso protą, kad protą pist, nu bet va užsinorėjo ir padarė. – miau. – pasimaivo dar ir dar specialiai sumurkė kaip katinas, mat čia jo special talent ir jis per tuos pora metelių Bičo auginimo išmoko jį pamėgdžioti. – bet čia tik jei geras būsi, nes aš visada galiu išeit. – pagalvodamas, kad visgi pilnai pasiduoti yra nesąmonė dar ale patikino palinksėdamas galvele. Nors lova jo geriausia draugė, jis turėtų siusti iš pykčio, kad ją palikt.
- Nežinočiau kaip jaustis, jeigu gėdytumeis.. – nuoširdžiai pripažįsta susijuokdamas, kad jau tokia kalba užėjo. Ta proga ir prisiminė tuos pirmuosius jų kartus, kai Jungkook dar buvo labai jaunas ir kažkiek drovėdavosi, o dabar... Yoongi akimis perbėgo per sužadėtinio sudėjimą ir seilės burnoje susikaupė. Toks gražus vyras išaugo ir jis toks laimingas, kad gauna jį taip kada nori pamatyti... Pats taipogi nesigėdijo prie jo, nors žinojo, kad jam neįmanoma yra tvirtai atrodyt, tačiau visgi po tuo žvilgsniu pasijuto toks mažas ir išraudęs nuleido žvilgsnį. Ta proga greitai dar paskutinį kartą sutvarkė fotoaparatą ir nustatęs, kad fotografuotų automatiškai, nueina ir atsisėda priešais mylimąjį. – dabar fotkins kas minutę, tai galėsim porą kadrų padaryti. – paaiškina visą sistemą, ir numetęs drobę šoniau įsitaiso taip, kaip mylimasis rodė, bei pažiūri į jį kupinu meilės žvilgsniu, iškart pozuodamas. Nors tokia čia ir poza, jis ir šiaip tokiu žvilgsniu į Jungkook visąlaik žiūri.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2017-01-05, 19:28
-Aš labai džiaugiuosi, kad tu gyvas, Yoongi, tačiau tai nesveika ir tu puikiai tai žinai,- piktai atkirto jis, akimirkai visai pamiršęs savo norą nusileisti. Tikriausiai šiai personai tai buvo per sudėtingas reikalas.- gyvenk kaip nori, kai būsi silpnas ir paliegęs aš tavimi nesirūpinsiu, prisimink mano žodį,- pradėjo linksėti išpūtęs akis, kaip koks iš proto išėjęs tikėjimo skleidėjęs.- na, tikrai pats mieliausias pasaulyje,- palinksėjo įnirtingai galvele jis, pripažindamas, kad nieko mieliau už jo sužadėtinį negalėjo būti it niekada nebus, kad ir kaip jis puikiai suprato, kokia nepakartojamai miela buvo jo burunduko šypsena.- dabar pasakyk nors vieną atvejį,kai buvau blogas,- susidėjo rankas ant krūtinės, kartu degindamas žvilgsniu Yoongi, tarsi būtų pats pamiršęs, kad buvo šėtono išpera. Per daug į zuikio vaidmenį įsijautė.
-Tikriausiai pagalvotum, kad sergu ir nuvestum mane pas psichologą ar psichiatrą,- įnirtingai palinksėjo galvele Jungkook, viltingai žvelgdamas į saviškį. Visgi prapuolęs Kookio pasitikėjimas savimi tikrai būtų kažko labai negero pranašas.- raudonuoja jis man,- pavartė akis vaikinas, vis dar negalėdamas patikėti, kad Yoongi taip sugebėdavo. Na, bet jis labai gerai mokėjo tam tikromis situacijomis priversti raudonuoti ir jaunesnįjį, tad prasmės daugiau tuo piktintis nebuvo.- neatrodyk baisiai ir apsimesk, kad žiūri į mane su meile,- akimirką sugebėjo pamiršti, kad kitaip vyresnysis į jį ir nežiūrėdavo. Tai sukėlė didžiulį juoką ir viena nuotrauka turėjo gautis su žvengiančiu it kokiu arkliu Kookiu. -tiksliau žiūrėk, kaip visada žiūri,- susikaupęs jis linktelėjo bei paėmė vaikino ranką, kad šios būtų ties viduriu tame tarpe, kuris juodu skyrė. Pačio jaunėlio žvilgsnis greitai nukrypo į sužadėtinį. Tai buvo ypatingas žvilgsnis, kuris rodė begalinė meilę vaikinui.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2017-01-06, 20:55
- Tu manim nesirūpinsi kai man bus šakės? – po pirmosios replikos pavartė akeles, tačiau po sekančios išpūtė jas. – viskas, atiduodi žiedą. – ištiesia savo ranką į Jungkook ir palankstė pirštus, tipo duok čia, atrodydamas kuo rimčiausiai. – aš nevesiu žmogaus, kuris manim ligos patale nesirūpins. – visdar skamba labai rimtai ir griežtai, nors čia tik eilinis Yoongio dramatizmas. Jis rimtai turėjo ne fotografas, o aktorius būti... – aš ne mielas. – dar ir nosytę suraukia galiausiai, šįkart jau visai nebedramatizuodamas. Nu jam nepatinka būt mielu vadinamam, jis niekada to nepripažins. – velnio šikna, tavo visa egzistencija yra bloga, sunku pavienį atvejį jau ir beišrinkti. – lygiai taip pat susinėręs rankas ant krūtinės nepraleidžia progos jam priminti, koks šėtonas yra, jeigu jau taip pamiršo.
- Pas psichologą tai tikriausiai, iki psichiatro dar per maža problema.. – vypteli Yoongutis, visgi besivildamas, kad iki tokių kraštutinumų jiems neteks nueiti. Šiam pabrėžus, kad jis išraudo, vyresnysis nutaisė pilną mirties žvilgsnį į savo sužadėtinį, bet mažas jo efektas buvo, kai žandai dar labiau paraudonavo. – aš niekada neatrodau baisiai. – sekundei pagauna jaunesniojo savimylos dvasią ir atšovęs dar kilsteli galvą, maždaug koks jis pasikėlęs ir fainas. – smagu, kad mano žvilgsnis pastebėtas ir įvertintas. – sukikena ir pats ir galiausiai apsiramina, mat jau pora kadrų išėjo kaip Yoongi arba maivosi arba šneka. Mylimąjam paėmus už rankos tik dar meilesnį žvilgsnį nuveria ir net užsifazuoja, nes taip intensyviai žvilgsniu meilę dalina. Ko norėt kai taip be galo myli. Kai atsipeikėja iš to savo mini pasaulio, jo skaičiavimais jau geros 10 nuotraukų buvo padarytos. – dar ilgai sedėsim ar užteks? – paburba ale nepatenkintas, nors šiaip galėtų taip sedėti ir po tokiu Kook žvilgsniu gyventi kad ir amžinai.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2017-01-06, 22:32
-Būk dar toks asilas ir nebus kuo rūpintis artimiausių dviejų minučių bėgyje,- pagrasino jis.- pasiimk,- atkirto jis, atrodydamas labai rimtai piktas, dar ir žiedą nuo piršto nusiėmė, tačiau jo veide greitai pasirodė pagiežingai maniakiškas žvilgsnis.- APGAVAU, NIEKADA NUO MANĘS NEPABĖGSI, KVAILYS,- Jungkook dar ir galingai taip gana kraupiai nusikvatojo ir vėl užsidėjo žiedą. Su savo siaubinga ir moralizuojančia esybe ketino jį kankinti per amžius. Net kai dramatizmas ir nebūtų nerimtas bei perdėtas.
-Katinėli, esi mielas, kai to nepripažįsti atrodai dar ir idiotas, o juk tu nenori būti idiotas?- kilstelėjo antakius, kalbėdamas tokiu balsu, kaip su mažu vaiku.- aš nieko blogo nedarau, esu ištikimas, padarau valgyt, mielai nusišypsau, duodu pist,- ramiai sau išvardino, kad jo gėris tikrai buvo viršūnėje, nors pats tuo nelabai ir tikėjo.
-Gerai, kad tokios iš viso nėra,- gūžtelėjo petukais, maloniai nusišypsodamas. Kažkaip rimtai žiūrėti į jo piktą žvilgsnį neišėjo, mat šio vis labiau raustantys skruostai atrodė super mielai, visgi jis nusprendė geriau to neakcentuoti, kad daugiau savo siaubingai pikto Yoongi neerzinti.- gražuoli tu mano,- gal ir galėjo šie žodžiai sarkastiškai nuskambėti, tačiau Jungkook rimtai jį be proto gražiu laikė, nors retai tai pasakydavo.
Kad jau buvo visas jėgas panaudojęs ir nuo mylinčio žvilgsnio pavargęs, vaikinas pakilo ant kojų ir dar jau drąsiai it koks narcizas nuogas stovėjo.
-Užteks,- linktelėjo.- dabar net nežinau, -susiradęs veidrodį, Kookis įsižiūrėjo į save.- supranti, meniškumas gražu ir panašiai, bet man reikia atrodyt, kad esu tavo, o neatrodau. Padaryk kažką,- pats labiau kaip alfa skambėdamas, palenkė galvą, kad matytųsi jo kaklas, kuris stebėtinai be jokių žymių buvo.
Sponsored content
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume