Go down
Svečias
Anonymous
studija 2015-06-25, 18:19
First topic message reminder :

.

Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2017-01-06, 23:26
Yoongi jau sekundei rimtai išsigando, kad per stipriai pajuokavo ir jau žiojosi atsiprašinėti, bet kur tau. Nesusilaikęs galiausiai pavartė akis. – kad daugiau nematyčiau, kaip tą žiedą nusiimi. Leisiu tik po vestuvių. – visiškai rimtai pabarė, nes išties kažkaip širdį suskaudo matyti, kaip jis tą žiedą nusiima..
- Yah, brat, aš vyresnis. – visdar susiraukęs užriaumojo. Jis ne mielas ir dar jį idiotu vadina?? Kas per išpindėjimas? – aš ne mielas. – dar kartą, piktesniu tonu, pakartojo. Su kiekvienu vaikino išvardinimu Yoongi lenkė pirštus ir linksėjo galva, rimtai užskaitydamas. Gal ir neblogai, bet.. – pamiršai paminėti nervų gadinimą, naudojimąsi manimi ir mano silpnomis vietomis, dar mano katiną kebabu vadini, neleidi man dažnai miegot.. – užtęsia tokiu tonu lyg dar ne viskas ir su kiekvienu punktu dar prilenkė pirštų, o tada pažiūrėjo į jaunesnįjį tokiu reikšmingu žvilgsniu, kad neprasisuks jis.
- Išties gerai. – sutikdamas palinksėjo galva ir tik dar kartą pagalvojo, kad galėtų jie apsieiti be kokių nors problemų. Na, matyt Jungkook tikrai labai patinka Yoongi gėdinti, mat pavadintas gražuoliu jis dar labiau išraudo, jeigu tai dar įmanoma ir nuleido galvą, bandydamas pasislėpti. Jaunesniąjam pasikėlus jis vėl pakėlė galvą ir nužiūrėjo jį nuo kojų iki galvos. – tu norėtum apsirengti. – pareiškė tai ne kaip kokį norą, o kaip liepimą ir tada pats atsistojęs nuėjo išjungti automatinio fotografavimo bei kelnes atgal užsidėti. Pabus dar tam kartui be maikės. Tada pasisuko į Jungkook, kuris prie veidrodžio visdar nuogas stovėjo su labai aiškiu prašymu. – Jungkook, mes tikrai nenorim problemos, ane? – dabar jau jis kaip su mažu vaiku kalbėdamas užklausia, aiškiai leisdamas suprasti, kad ta galima problema yra jo kelnėse, bet vistiek prieina prie sužadėtinio iš už nugaros ir padeda rankas ant jo liemens.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2017-01-07, 00:25
-Kas man grasina, kad manęs neves, bjaurybe, gal man skaudu,- piktai atšovė jam. Priminė labai piktą ir tikrai grėsminga, bet visgi burunduką. Kartais norėjo prakeikti savo veidą, kuris šį vis išduodavo. Na, nebent vaikinas būdavo rimtai piktas, bet tai nenutikdavo itin dažnai.- tada lauksiu vestuvių, laikrodis tiksi, Yoongi,- vaikinas į savo riešą, kur jokio laikrodžio nebuvo, pabaksnojo.
-Vyresnis, bet kvailesnis,- rimtai pasakęs palinksėjo.- hyung,- nusprendė dar pridurti, kad netyčiomis per stipriai jo nesupykdytų.- o kaip turėčiau pasakyti tada?- kilstelėjo antakius. - mano sužadėtinis ne mielas, koks mielas antonimas? Bjaurus. Tu bjaurus. Geriau?- toliau klausinėjo. Erzindamas Yoongi visai pamiršdavo visus nuovargius.- bet jei tavimi nesinaudočiau artimiausią savaitę mirčiau iš bado, nori, kad mirčiau? Esi nejautrus, šiknius,- pats pasidarė išvadą. Žinoma, ne rimtai, tačiau jam buvo labai smagu. Gal reikėjo taupyti ne dėl literatūros studijų, o aktorinio.
Raudonas Yoongi buvo super žavus vaizdas, tačiau vaikinas visgi susilaikė, kad ir kaip norėjo dar kokių replikų pamėtyti.- apsirengti kainuoja jėgas, o aš tokių neturiu, esu alkanas ir pavargęs,- paaiškino jis labai svarbią priežastį, kodėl vaikščiojo aplinkui su savo peniu ir visai blogai nesijautė. Nusprendė jo paliepimo neklausyti, tad toliau toks ir ketino likti, bent jau iki ėjimo namo.- hyung,- suinkštė jis.- kam tau tos kelnes?- paklausė labai nusiminusiu balsu jis.- jokių problemų. Mes nieko nedarysim, pats juk savo kaklo nepasieksiu... Gi noriu tokių nuotraukų, negalima kitaip, ne ne,- papurtė galvą, tačiau vis tiek suvirpėjo, kai buvo apkabintas.- dažniausiai nematai bėdos mane į visuomenę visą aiškiai pažymėtą pasiųsti, o dabar.. -toliau kalbėjo.- grįšim namo ir galėsim pratęsti, -visgi pasižadėjo, laukdamas šio veiksmų.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2017-01-07, 00:52
- Nenusiiminėk žiedo ir aš tave kad ir dešimt kartų vesiu. – lygiai tokiu pat piktu tonu atšauna. Blemba, jeigu jų pykčiai visuomet tokie apie šūdus būtų... Tai rimtai Yoongi jaunesnįjį šimtą kartų kad ir į zaksą vedžiotų. Dabar rimtai stengėsi nesusijuokti nes Jungkook išties burunduką per daug primena. – ohoho, kur taip skubi? – nusišypso tokia erzinančia šypsenėle, nes nu truputėlį paglostė jo savimeilę, kad taip greit už jo tekėt nori.
- Tai jeigu aš kvailas tau, ką čia su manim veiki? – labai dramatiškai pasakęs pakelia galvą, tipo labai pasikėlusiai piktas. Pagrūmotų kumščiu, bet tas hyung išgelbėjo. Bent minimali pagarba dar egzistuoja. – va, šitaip tinka. – pavadintas bjauriu palinksi galvele ir jo susiraukimas kažkur dingsta. Žymiai geriau negu būti pavadintam mielu, nes nu jis žino, kad neatrodo taip vyriškai kaip pavyzdžiui jo sužadėtinis ir tas „mielumas“ viską dar labiau gadina. – pilni namai grikių ir dar visokių negendančių produktų, tikrai nenumirsi. – atkirto, o pavadintas nejautriu šiknium tik parodė liežuvį ir pasimaivė. Jeigu būtų rimtas pokalbis būtų ir rimta reakcija, bet ne dabar.
- Kelnės yra kad apsirengčiau bent minimaliai, ką kviečiu padaryti ir tave, nes mažiuk, tu tikrai labai gražus, bet tavo nuogumas man tikrai negelbsti situacijos. Dar jeigu padarysiu ko prašai, baigsis nekaip. – vėl kaip mažam vaikui paaiškino, bet galiausiai atsidūsta ir prakeikia Jungkook pro visus šešis pragaro vartus. – aš tai darau namie dažniausiai, čia yra mano darbas. – suburba paaiškindamas savo problemą, bet galiausiai pasiduoda ir pakreipęs galvą arčiau pradeda dėlioti šlapius bučinius ant sužadėtinio kaklo, palikdamas visur žymes.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2017-01-07, 13:38
-Tu šiknius šiknius, erzinantis ir blogas,- Jungkook vis dar bandė išlikti grėsmingas.- pirma man grasina, kad su manim nesituoks, kai jau darau, kaip prašomas supyksta, BLOGIS,- pakėlė balsą ir galiausiai iš nevilties nusijuokė, taip dažnai išsipisinėti jam užsinorėdavo ,kad kartais net pasimesdavo vargšas ir pagalvodavo, kad jie rimtai pykstasi.- skubu, nes noriu galėt tave vadint savo vyro, mylimasis,- visas persimainęs taip labai svajingai pasakė jis. Toks jau buvo tas jo rimtumas susimaišęs su erzinimu.
-Nes jaučiuosi dar protingesnis,- gūžtelėjo petukais, lyg niekur nieko.- bet gerai, tikriausiai reikia liautis,- pats nusprendė, kad išvargo nesąmones šnekėti ir pabandė nors minimaliai susiimti. Žinoma, tokiam iš proto išėjusiam jaunuoliui buvo sunku.- keistas tas mano sužadėtinis,- pasakė jis sau, kad jau tas buvo labiau patenkintas, kai buvo bjauriu pavadintas, na, bet ką Kookis jau galėjo pakeisti. Nusprendė duoti durniui kelią ir artimiausią pusvalandį jo mielu nebevadinti.- nežudyk manęs tokiais žodžiais, aš ir grikiai, tas pats kas badas,- juodosios skylės savininkas baisiausiai pasipiktino tokiais žodžiais.- man nukris visi raumenys,- čia jau taip baisiai pagrasinęs sučiaupė lūpas ir galiausiai dar ir liežuvį parodė.
-Bet ar tu nesupranti, kad aš apie tai svajojau ir nieko negaliu padaryt, aš nekaltas, kad ant sienos noriu atrodyti, kaip kokia Lolita,- dėl jo nesupratingumo tiesiog sunkiai atsiduso.- be to vis tiek nusiimsiu kelnes, jei manęs nemaitinsi, turiu taupyt energiją ir daug nejudėti,- labai rimtai paaiškino jam. Neišsipisinėjimo nuotaika labai greitai buvo panaikinta.- tavo darbas padaryti, kad viskas gautųsi, kaip aš noriu, o jei prie to prisideda tokios nuostabios galimybės - turėtum tik džiaugtis,- palinksėjęs galva, palenkė ją, kad būtų lengviau prie jo kaklo prieiti. Jungkook tuo metu labai bandė apie, ką nors bjauraus galvoti, tačiau sunkiai sekėsi.- Yoongs, - netyčia aimana pro jo lūpas praslydo ir jis tiesiog sunkiai atsiduso dėl savo sukietėjusio penio.- dar čia, paskubėk, kol nenuėmiau tavo kelnių,- sušnabždėjo jis, rodydamas į savo raktikaulį.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2017-01-08, 15:17
- Mokausi iš pačios šėtono reinkarnacijos. – palinksėjęs rimtai galvele dar paplekšnoja ranka jaunesniąjam per petį, kad primint visuomenei kas ta reinkarnacija. Kažkaip susilaikė jau nuo dramatizmų ir stovėjo ramiu veideliu. Bet po sekančių jo žodžių nesusilaikė ir susilydė. – nuskambėjai kaip trylikametė mergaitė, bet vistiek laimėjai šitą raundą. – palinksėjo galvele taip pripažindamas garsiai, jog išsilydė ir nesusilaikęs pasistiebė ir pabučiavo jį.
- Tai džiaukis, kad aš toks durnas, o tu toks protingas. – dramatiškai numeta išties pasimetęs, ar jam rimtai įsižeisti ar čia eilinį kartą tik išsipisinėjimas. Bet atsipalaidavo tuoj pat įsitikinęs, kad Kook tik išsipisinėja, o pavadintas keistu tik gūžteli petukais. Nu ką jam vargšui padaryt, kad nemėgsta jis būti mielu vadinamas... Ir taip jo vyriškumas trapus pažiūrėjus į jo išvaizdą.. – eik tiktais. – pavartė akeles. – nupirksiu tau fetos ir pomidorių, padarysi skaniai grikius kaip moki ir gyvensim kokią savaitę kaip baronai. – sugalvojo va planą kaip skaniai grikiais pramisti ir jau rimtai pats užsimanė tokių grikių.. – visada gali jodinėt ant manęs, kad formą palaikyt. – mirkteli ir šelmiškai išsišiepia, nesusilaikęs nuo tokio komentaro. Nu sunku nuo tokių minčių susilaikyt, kai Jungkook stovi nuogas...
- Gerai gerai, Lolita. – prunkšteli nuo tokių jaunesniojo norų ir zyzimų. Nu bet kas jis toks, kad pasakytų ne.. – aš tikrai džiaugiuosi, tačiau tas faktas, jog tai vyksta mano darbe, mane traumuoja. – eilinį kartą pakartoja savo problemą ir vėl paneria savo galvą į šio kaklą, bučiuodamas visur aplinkui. Kaip sunku susilaikyti kažko daugiau nepadarius, bet jis gali. Jis susilaikys. Paprašytas dar palikti žymę ant raktikaulio tuojaus taip ir padarė, o tada šoko nuo mylimojo lyg jis būtų karšta bulvė, nes jei dar sekundė, pats nebebūtų susilaikęs. – viskas? Ar dar bus pageidavimų? – pridususiu balsu užklausė žiūrėdamas į žymes ant Jungkook odos ir prikando lūpą. Jie darbe.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2017-01-08, 18:08
-Bet nežinau ar šį kartą pasiseks mokiniui mokytoją pranokti,- toks visas savimi besididžiuodamas, Jungkook palinksėjo galva. Niekas jam nedraudė jo erzinančio blogio egzistencija didžiuotis.- aš praktiškai ir esu trylikametė mergaitė,- labai įnirtingai palinksėjo galva jis.- nesubrendęs ir labai mylintis vieną berniuką,- palinksėjo galva, net nespėjo pajusti, kai labiau pašiepti save ėmė, o ne vyresnįjį, na, bet jam buvo visai smagi nuotaika, tad jis sau ir leido išsipisinėti.
Išgirdęs šio maisto planą, vaikinas kreivai nužvelgė sužadėtinį.
-Tu nori mane numarinti?- išpūtė akis.- diena be mėsos ir aš numirsiu, nenorėk to pamatyti, nes labai liūdėsi, kai aš mirsiu,- labai įtikinamu balsu kalbėjo jis, kažkur giliai viduje jau kvatojosi, tačiau veidą dabar laikė patį rimčiausią.- turi pasirūpinti savo mažiuku,- papūtė apatinę lūpą ir galiausiai jau nebe išlaikęs ėmė kvatotis, o prie to prisidėjo ir sekantys Yoongi žodžiai.- aš zuikutis, o ne arklys, kad jodinėčiau,- mirktelėjo jam, taip visai draugiškai pagrasindamas. Žinoma ,visiems buvo aišku, kad tai tik juokai, hormonų baronui labai patiko jodinėti.
-Gali kada nors manęs darbe ateit aplankyti, pas mane po stalu daug vietos,- pasiūlė jis labai rimtu balsu.- Yoongi, be to nieko nebus, koks skirtumas,kad čia tavo darbas,- dramatiškai pavartė akis. Juk ant savo vyriškio nelipo. Tik va bėda, kad Kook buvo labai sunku aimanas sulaikyti, nes toks jau buvo garsus vargšas. Kaip visada jis lūpą prikando ,kad daugiau garsų jokių neleistų. Kartais norėjo save prakeikti dėl to savo garsumo. Kaip visada dar ir lūpa sugebėjo nemažai nukentėti.- nebus,- sunkiai atsiduso jis, kai jau kažkokiu būdu susiėmė savo protą.- gerai, turėtume imtis darbo,- palinksėjęs, Jungkook mintyse galvojo apie visokias bjaurastis ir tai po truputį pagerino situaciją ir jis nebenorėjo taip stipriai ką nors padaryti. Jautėsi nuskriaustas.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2017-01-08, 18:37
- Mokinys mokytojo šėtoniškumo niekados nepasieks ir nepralenks. – labai rimtai pasakęs linktelėjo galvele. Kad ir kaip jam užplauktų kartais, iki Jungkook lygio jam dar jūros marios.. – kaip džiaugiuosi, kad tu jau pilnametis.. – persiraukia jo veidelis po tos trylikametės replikos, nes prisiminė kaip seniau jausdavosi draugaudamas su nepilnamečiu Jungkook. O jausdavosi lyg nusikaltimą darytų. Na, bet per daug jį įsimylėjo, kad amžius būtų pakankamas faktorius santykių nepuoselėti ir štai jie čia. – va va, kad nesubrendęs tai tikrai. – susijuokia prisijungdamas prie pašiepimo. Nu šiaip Kook pakankamai subrendęs buvo, bet vistiek dažnai mažą vaiką primindavo..
- Šiandien lažinuosi iš pitako, tu mėsos nevalgei. Ir tu gyvas. – tokiu not amused balsu paaiškina ir pažiūri į jį ale neišsipisinėk nes korta nepaeis. – norėjai gražių Kalėdų, tai dabar pasimaitink tuo kas namie yra. – pradėjo kaip mamytė kokia moralizuot. – džiaukis, kad už tatuiruotę neimu dar iš tavęs. – priduria jau su šypsena, mat anas pradėjo juoktis. Nes išties, už tokią tatuiruotę, ką jis Jungkook daro, jis neblogai pasipelnytų, bet iš mylimojo juk pinigų neims. Tebūnie jam tai praktika. – ir ką tu tuo bandai įrodyti? – kilsteli antakį su tuo žvilgsniu, jog eilinį kartą korta nepaeis. Jie abu žino, koks Jungkook yra hormonų baronas.
- Jungkook. – skandalingu žvilgsniu pažiūri į jį, kad jis išvis tokius dalykus gali siūlyti. Yoongi dar tiek moralės turi, kad bent jau darbe nesimylėti.. – nieko nebus, bet aš labai noriu, kad būtų, tad prašau, eik bent apatinius užsidėk, kažką. – jau tokiu nukankinto vargšo balseliu maldavo pasigailėjimo.. Nes rimtai, matant Jungkook nuogą ir su žymėmis tik ir norisi ant stalo jį trenkt ir gerai padaryt. Bet jie darbe. Ir Yoongi dar turi tiek moralės. – džiaukis, kad mes vieni. – suburba taip pakomentuodamas Kook garsumą. Jis labai myli tą faktą, kad šis nesulaiko savo decibelų, bet ne dabar ir ne šitoj vietoj. – eik atgal į aikštelę. – atsidusęs patraukia prie fotoaparato, kad jau atsitraukė. Dabar toks sunkus gyvenimas jam, kad šakės..
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2017-01-08, 19:19
-Iš tikro labai gerai, -akimirkai surimtėjo jis. -jei būtum toks bjaurus, kaip aš, tai tikrai išprotėtume,- palinksėjo galva, žinoma, kiek perdėdamas, nes labai bjauriu nesijautė, tačiau buvo šėtoniška rakštis šiknoj ir buvo tuo patenkintas.- aš irgi džiaugiuosi,- suraukė lūpas Jungkook, piktai į Yoongi pasižiūrėdamas.- baisus žmogus, tiek laiko mane kankinai,- papurtė galvą, prisiminęs, kiek daug per pačias didžiausias hormonų audras tekdavo smaukytis ir normalaus veiksmo iki galo taip ir negauti.
-Hyung,- siaubingai sutrikusiu ir išsigandusiu balsu numykė Kookis.- tu esi žiaurus žmogus,- pavartė akis parodydamas jam liežuvį.- dar nenumiriau, nes dar ne vakaras, bet mirsiu ir tu labai stipriai gailėsiesi,- kalbėjo kaip piktas senolis ,kuris norėtų išpranašauti pasaulio pabaigą. Dramatizmo jam niekada netrūkdavo, ypač apie maistą šnekant.- jeigu imtum aš jos tiesiog nesidaryčiau,- labai akivaizdų dalykas pasakęs, vaikinas kilstelėjo lūpų kampučius.- KODĖL TU ŠIANDIEN TOKS SU MANIM,- nepatenkintas garsiai išsireiškė jaunesnysis. Buvo nepratęs, kai jam nepasiduodavo.
-O aš šiandien toks geras, iš visų jėgų bandau tavęs neprovokuoti,- pats nuskriaustu balsu pasakė, nes per daug norėjo. Nusprendęs būti daugmaž geras ir paklusnus, kad jau šiandien kitaip nesisekė, vaikinas atsidūrė aikštelėje ir pakeliui dar pasiėmė apatinius, kuriuos užsidėjo. Kažkaip nusprendė, kad visai nuogas būti nenorėjo.- aš jaučiuosi nefotogeniškas,- pasiskundė.- ką man daryti?- kilstelėjo antakius.- Yoongs,- dramatiškai kreipėsi į vaikiną.- man baisu. Nebenoriu.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2017-01-08, 20:02
- Jooooo... –nutęsė lygiai taip pat rimtai sutikdamas. Užtenka pas juos jau vieno velnio, jeigu abu tokie būtų tai klausimas ar išvis iki sužadėtuvių būtų priėję.. Tikriausiai jau senai būtų gerkles vienas kitam perpjovę ir šūds. – wow, atsiprašau, kad ne aš ne pedofilas. – paskėsčiojo rankomis sarkastiškai numetęs. Na, pedofilu jis nebuvo, bet tokiu tikrai jausdavosi, nes tikrai norėdavo jo, bet tiesiog negalėjo sau leisti lįsti prie jo, iki kol jis nebesiskaitys kaip vaikų tvirkintojas taip darydamas.. Gerai, kad dabar tokių problemų jau nebėra.
Pavadintas žiauriu žmogumi tiesiog nusikvatojo ir toliau su šypsena stebėjo jaunesniojo dramatizmus. Dieve, kokia alpstanti gulbė...
- O norėsi būti palaidotas ar kremuotas? – kilstelį antakį ant ko klausimo kiek prislėpdamas šypseną, nes nori labai rimtu apsimesti. Nu jis norėjo pasiduoti šiam ir bent kartą pabūti tuo negeru hyung, bet po šio riksmo visgi pasidavę ir atidusęs nuėjo prie savo daiktų. Išsiknisęs pinigę pažiūrėjo ką gero joje turėjo. – o nustosi zyzt, jeigu nueisim traškios vištienos vakarienei pavalgyt? – paskaičiavęs, jog gali tiek leisti padeda piniginę ir sugrįžta prie mylimojo, pažiūrėdamas klausiamai į jį.
- Aš labai džiaugiuosi, kad tu toks geras. – labai rimtai palinksi galvele, nes jeigu dar būtų provokuojamas, pasibaigtų blogai. – dar ir bent biški apsirengei! – stebėdamas jį nustebęs pakomentuoja. Nu šakės koks geras jis, tikrai. Šiam nuėjus aikštelėn Yoongi vėl pradėjo žaisti su fotoaparato nustatymais, tačiau šiam pradėjus skųstis vėl pakėlė galva į jį ir atsidusęs priėjo prie savo sužadėtinio. – jeigu tu nefotogeniškas tai aš tada Tupakas. – sumurma ir pabučiuoja jį. – sakei nori atrodyt mano, ane? – užklausęs panardina savo pirštus į šio plaukus ir gerai pavelia, jog atrodytų lyg po gero sekso. Atsitraukęs nužiūri. – va, dabar atrodai mano. – patenkintas išsiviepia ir grįžta prie fotoaparato. – kuo natūraliau atrodysi, tuo gražiau nuotraukos žiūrėsis. – davęs patarimą tiesiog būti savimi ir dirbtinų pozų nelenkti gūžtelėjo petukais ir vėl pažvelgė į fotoaparatą, pasirengęs bet kada fotografuot, bet tuoj vėl atsidūsta ir pakelia galvą. – Kookie. Nenori, nereikia, galim pakuotis ir keliaut. – pažiūri į jį maždaug žvilgsniu klausdamas ar jis to nori. Ech tie vaikai šiais laikais, neapsisprendžia ko jie nori..
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2017-01-09, 18:26
-Tu neapsišvietęs,- vėl grįžo jaunėlio moralisto tonas.- pedofilija liga, kai žmones traukia vaikai, tad, realiai tu net ir su manimi nesimylėjęs būtum pedofilas,- paaiškino jam, tokiu dabar jau kiek erzinančiu balsu.-bet,- nusijuokė jis.- pedofilo auka gali būti tik iki 14 metų, o man buvo daugiau,- prisipisinėti jam prie visko labai patiko, tad ir dabar savo random faktų/ visažiniškumo valandėlėje padarė.
-Kremuotas, kad galėtum laikyti urną namuose ir raudot, aš tau pasivaidensiu tik kai pakankamai raudosi, jei neraudosi - nepamatysi manęs,- paaiškino labai paprastai ir aiškiai, tarsi rimtai planuotų ,kad taip artimiausiu metu nutiks. Na, bet žinoma, Jungkook buvo jaunas ir ketino dar labai ir laimingai gyventi, nebūtų galėjęs sau leisti pradingti ir leisti Yoongi ramiai gyventi.- ne, noriu pagaminti pats, jei nupirksi žalios vištienos, iškepsiu aš,- linktelėjo galva, truputį surimtėdamas. Vaikinas labai mėgo gaminti ir jeigu turėdavo tam laiko tai stengdavosi tuo užsiimti.
-Amžinai geras nebūsiu,- taip nostalgiškai pasakė, tarsi jau dabar žiūrėtų,kaip jo gėris skrenda tolyn ir bjaurioji šėtono išperos pusė pilnai užvaldo Kookį.- neklausyk, mažuti,- pasižiūrėjo Jungkook žemyn.- jis tave myli,- na, kad jau nesąmones visą dieną šnekėjo, tai ir dabar nurimti ne itin gerai sekėsi.- bet aš nežinau,- kažkaip neramiai apsidairė aplinkui. Nežinojo, kodėl čia mini panika jį vėl užpuolė, na, bet jis bandė susiimti, kad viskas būtų, kaip jis pats planavo. Visgi su savo baime savo pačio planus šiko.- viskas būtų buvę geriau, jei prieš tai būtum mane pamylėjęs, atrodyčiau tinkamai ir neturėčiau jėgų bijot,- nusikvatojo Jungkook, kai šio plaukai buvo pavelti.- gerai,- giliai įkvėpė oro, bandydamas pilnai apsiraminti, net nežinojo ar norėjo stovėti ar sėdėti, tačiau visgi klestelėjo žemyn.- visai manęs nepalaikai,- dramatiškai atšovė jis ir jo peršikusi veido išraiška persimainė į tokį labiau tuščią žvilgsnį.- pradėkim, jei atrodau baisiai - nesakyk garsiai, nes apsiverksiu,- griežtu balsu pasakęs, atsirėmė į sieną bei galvą pasuko, kad kaklas geriau matytųsi. Taip ir keitė jis pozas, bandydamas kuo natūraliau atrodyti. Tai jį vargino. Visgi džiaugėsi, kad taip ir nesugalvojo modeliu tapti, kai jam buvo tokia kvaila svajonė trumpam jaunesniame amžiuje užėjusi.

Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2017-01-09, 19:53
Šiam pradėjus aiškinti apie pedofiliją Yoongi veidas tuojaus pat persikreipė, lyg būtų kažko labai rūgštaus suvalgęs. Nu jeigu anksčiau nesmagiai ir keistai jautėsi, tai dabar visišku pedofilu pasijuto. Ir vienodai, kad Jungkook tada buvo daugiau negu keturiolika, vistiek vyresniojo akyse jis buvo vaikas. Na, galima drąsiai sakyti, kad Yoongi po šito niekados nebeatsigaus. Ir Kook kurį laiką negaus, kol vyresniojo trauma bent truputėlį praeis. Nesvarbu, kad jau pilnametis, vistiek per daug sutraumavo.
- Kremuot tai kremuot. – gūžtelėjo petukais galiausiai labai rimtu ir ramiu apsimesdamas, keistai puikiai sekėsi. – kaip gerai, kad aš ne verksnys, šėtonas mano namų aukštyn kojom nevers.. – lyg su savim pasišnekėdamas dramatiškai ale iš palengvėjimo atsiduso, šįkart jau kovodamas su šypsena. Galiausiai pavartė akeles. – gerai, nupirksiu tau tos vištienos, man svarbu, kad aš pavalgyčiau. – paploja sau per savo pilvuką. Na, kad ir kokius šūdus jis čia mala dabar, visgi labai džiaugiasi, kad jo mylimasis toks fainas ir moka gaminti ir gamina. Yoongiui labai pasisekė.
- Tai svarbiausia dabar geras pabuvai. – palinksėjo galvele. Šiam pradėjus šnekėti su savo pasididžiavimu nesusilaikęs prunkštelėjo ir pradėjo kvatotis. Jo sužadėtinis absoliutus debilas. – na, matai, jeigu ne darbas, tai aš tave bet kada galiu pamylėt. – gūžtelėjo petukais lyg kalbėtų apie kasdienį orą. Nors pas juos seksas beveik kaip deguonis tai panašu, panašu. Parodęs kaip užsirakina burną, kad jis nieko nesakys, pasiėmė fotoaparatą į rankas ir priėjęs prie sužadėtinio pradėjo jį fotografuoti, vis pakeisdamas kampus. Na, jo akyse tai jis visada nuostabiai atrodo, dabar ne išimtis. – gali pažiūrėti jei nori. – pridaręs nuotraukų ištiesė fotoaparatą link mylimojo.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2017-01-09, 20:05
-Asilas nenori ,kad jam vaidenčiausi, baisu, liūdna,- su savimi vaikinas truputį pasikalbėjo, kol kokią minutę buvo nepatenkintas Yoongi atsakymu į pačio sugalvotą nesąmonę. Žinoma, jo veide greitai vėl buvo šypsena, mat nebuvo susiraukęs, kaip šikna, jog leistų sau ilgai dėl nepasitenkinimo niekais pyktį demonstruoti.- jei valgytum pusryčius, gal nebūtum vakarais toks alkanas,- parodė jam liežuvį, kai visas susiraukęs jam pasakė. Pusryčiai buvo svarbu. Jungkook pasižadėjo visada prižiūrėti kažkokiais būdais, kaip vyresnysis juos valgo.
-Leidau pasidžiaugti.. Na.. Nesistebiu, kad man pasipiršai,- svajingai ir kupinu meilės balsu sau pareiškė.- gal aš norėčiau, kad mane pamylėtum darbe, daug smagiau būtų, ekstremaliau,- įnirtingai palinksėjo galvele.- viskas,- ištiesė rankas į orą, tarsi jį būtų apėmęs nušvitimas ir niekas negalėtų priešintis jo didingajai išminčiai.- žinau, ką veiksim, kai kitą kartą tave lankysiu,- tvirtai pasakė jis, pasižadėdamas priešingos nuomonės nepriimti.
Po kurio laiko visai įsijausti spėjo, žinoma, sugebėjo per kokią minutę siaubingai pavargti ir labai norėjo zyzti, tačiau ,kaip suaugęs vyras, susilaikė. Paėmęs fotoaparatą, jis pradėjo viską komentuoti.- čia atrodau, kaip prostitutė,baisu,- papurtė galvą.- o čia labai gražu, čia irgi, čia visai nieko,- įsijautęs komentavo toliau.- šita gera, turėsi tik padaryt, kad mano spuogų nesimatytų,- linktelėjo.- šitą tavo vietoj pasidaryčiau ir įsidėčiau į piniginę,- mirktelėjo savo sužadėtiniui, pamatęs foto, kur Kookis tikrai atrodė jo. Dar kažką paburbėjęs, jis teikėsi atsistoti.- man reikia ir tavo nuotraukų, bet šiandien aš pavargau, kitą kartą, kai pajodinėsiu ant tavęs, bus geresnis efektas,- it burundukas išsišiepęs, vaikinas pakštelėjo jam į lūpas bei nuėjo pasiimti kelnių.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2017-01-09, 20:25
Nesusilaikęs visgi susijuokė iš to Kook pokalbio su savimi, bet nieko nebeatsakė. Kažkaip jau pavargo tiek daug šūdą malti, viskam juk yra ribos... Nors stebėkit, kaip už kokių penkių minučių jis vėl niekus kalbės. – gerai, mama. – pavartė akeles jaunesniąjam vėl pradėjus moralizuoti. – nerodyk liežuvio, nukąsiu. – ir štai, šūdai sugrįžo į eterį, nors labai rimtai tai pasakė.
- Kiek laimės.. – besišypsodamas pakomentavo tą mylimojo svajingumą su preteksu patraukti per dantį, nors jam išties buvo gera matyti, kad Jungkook džiaugiasi šituo nauju santykių etapu. Bet jo šypsena tuoj dingo. – nieks tavęs darbe nemylės. – kuo rimčiausiai atsakė. Per savo gyvenimą jis dar ne tokių šūdų pridarė ir dar ne tokiose vietose mylėjosi, tačiau dabar jau nebe tie laikai ir pas Yoongi atsirado toks dalykas kaip moralė. Toliau stebėjo jaunesnįjį tokiu visiškai done žvilgsniu, nes rodos jam moralės tai jau tikrai trūksta. – aš manrods taupaus tau ant smegenų persodinimo operacijos.. – taip garsiai pareiškė ir galiausiai linktelėjo galvele, lyg rimtai sau pasižadėtų tokį planą.
- Na, aš už natūralumą, bet dėl tavęs padarysiu retušą. – gūžtelėjo petukais ir toliau su šypsena stebėjo, kaip jaunėlis įsijaustęs viską komentuoja. – galėsiu. – susijuokia po tokio pasiūlymo ir galiausiai paėmęs fotoaparatą iškart ištrina nuotraukas, kurios mylimąjam netiko. Paskui reiks mažiau užsipisinėt. Jau beveik ruošės klausti ar jo reikės, bet tuoj sulaukė atsakymo. Ir į bučkį atsakė. – dėl manęs tai mano nuotraukų išvis gali nebūti. – gūžtelėjo petukais ir tada vėl pasisuko į besirengiantį sužadėtinį, kurį aišku dar ir nužiūrėjo. – tai viskas? Man pakuotis? – kilstelėjo antakį norėdamas pasitikslinti.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: studija 2017-01-09, 21:10
-Bent prisiliesk prie mano liežuvio,- grasinamai pasižiūrėjo jis į Yoongi.- padegsiu tau plaukus,- išpūtė akis, tik vėliau prisimindamas, kad nelabai įmanoma prie jo liežuvio nesiliesti, bet savo klaidos jis gi negalėtų pripažinti, dėl to patylėjo.
-Oi atsiprašau, kad aš be proto laimingas,- pirmą sakinio dalį pradėjęs kalbėti sarkastiškai, sakinio gale jau buvo išsišiepęs, kaip laimingiausias žmogus pasaulyje. Nors tokiu ir jautėsi.- visai tu manęs nepamyli, jau net pamiršau koks jausmas, kai man šikną skaudą.. -siaubingai nusiminusiu balsu kalbėjo vaikis, visai nesvarbu,kad jie nesimylėjo daugiausiai dvi dienas ir net tuo jis abejojo.- tada tai nebebūčiau aš, o tu nieko taip gyvenime daugiau nepamiltum ir visą laiką liūdėtum, kol kokioje pakampėje užbaigtum savo varganas dienas,- mokėjo savo poetiškumą panaudoti ir kitokiais tikslais, dar ir balsą išmesdavo tokį specialiai lyg svajonių apimto poeto. Yoongi žvilgsnį jam puikiai sekėsi ignoruoti, tarsi sveikas protas nebuvo ilgas lankytojas pas Kookį. Na, pervargęs jis buvo, tada dažniausiai ir labiausiai kliedėdavo.
-Nesakau, kad aš nežavingas, bet spuogai ant sienos, ne ,- papurtė galvą jis. Tikrai niekada dėl spuogų nekompleksavo, na, bet ant sienos tai tikrai nebuvo tinkama.
-Turi būti, negali būt gi Jungkook ir truputis tavęs, turim būt abu,- suinkštė jaunėlis.- pakuokis,- linktelėjo ir užsidėjęs kelnes, pradėjo bandyti marškinių sagas segtis.- tu neprimeti, kaip užknisa dirbt ofise, turiu visada būt tvarkingas,- pavartė akis jis ir dar megztinį galiausiai užsidėjo.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: studija 2017-01-09, 21:54
- Prisiliesiu. – šelmiškai išsišiepė. – su savo liežuviu. – pridūręs dar ir pakilnojo antakius, kad kaip tikras ištvirkėlis atrodytų. Kad ir ką jis ten mąstė apie šūdų nemalimą.... Visiškai nesureagavo į tą plaukų grasinimą, nes suprato, kad vistiek nepaeitų korta, tai nusprendė garsiai mylimojo nepagaidinti.
- Visada atleidžiu. – labai mielai nusišypsojęs žvelgė į tokį laimingą sužadėtinį. Rodos tuoj pačio širdis pro krūtinę iššoks dėl to, koks geras jausmas yra matyti Jungkook laimingą. – tu skausmo nebejauti, nes mes dažnai mylimės ir aš visada tave dar paruošiu, asile. – pavartęs akeles paaiškina, kodėl šis nebejaučia skausmų. – jeigu taip nori skausmo, mes galim kurį laiką nesimylėti ir dar be paruošimo tada tave išpisiu. – nekaltai išsišiepia pasiūlęs tokį planą. Koks jis protingas. Po šio išmąstymų vyresniojo veidelis tuoj persiraukė. – kažkaip tu čia... per rimtai truputėlį.... – suraukė nosytę. Kažkaip labai liūdna pasidarė susipratus, kad jeigu Jungkook nebeliktų, Yoongi išties savo gyvenimą užbaigtų tragiškai. Dėl to jis per galvą versis, kad tik Kook šalia jo visąlaik prabūtų.
- Gerai, bus retušas. – ramiai palinksėjo galvele. Sutiko su jo nuomone ir šiaip, kaip fotografui, kuris dar ir redaguoja savo nuotraukas, retušas jau automatiškai į kraują įaugęs, tai vistiek būtų kažką padaręs nuotraukai. – o aš visai nesupykčiau jeigu ant sienos dominuotum tu. – gūžtelėjo petukais vėl, tuo tarpu susirinkdamas ir apsirengdamas savo likusius rūbus. – haha, nebegali dėtis savo šimto baltų maikių ir džinsų su timbalandais. – pasityčiojo tas, kuris pats bent jau studijoj būdamas, negali atrodyt kaip visiškas debilas. Kad ir šiandien džinsais ir languotais marškinukais apsirengęs buvo. Gavęs leidimą pakuotis taip ir padarė, viską aplinkui sutvarkė, tada susirinko savo daiktus ir užsidėjęs striukę pažvelgė į Kook. – einam? – kilstelėjo antakį, dar kartą apsidairydamas aplink studiją ar tikrai viską tvarkingai paliko ir jaunesniąjam susiruošus jie išėjo. Yoongi užrakino duris, o tada griebė jį už rankos, išsivedė laukan, sėdo mašinon ir išrūko namo.
Sponsored content
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume