Go down
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Baras 2015-06-25, 18:20
First topic message reminder :

.

Park Jimin
Park Jimin
WITH :
nebe tėvelis bet yg
MOOD :
čia auskarai, kad nepamirščiau
septumas, labretas, speneliuose auskarai, anti antakiuko auskaras
CREDIT :
nepažistu keno če
AGE :
24
FACE CLAIM :
nu gal ir ne kook
ACTIVITY :
bbž (tru)
POSTS :
1544
LIKES :
0
REAL NAME :
Aistė
Re: Baras 2018-10-26, 11:55
Jimin buvo patenkintas Yoongi žodžiais, kaip ir atsaku į bučinį. Norėjo pilnai patikėti, kad Yoongi rimtai į jį žiūrėjo, nes net ir žmonių galėjo su juo bučiuotis, galėjo leisti visam miestui apie juos kalbėti. Pritrūkus oro jaunėlis atsitraukė.
-Atrodai girtas, daddy, - sumurmėjo vaikinas, veidelyje matėsi mini šypsenėlė, šiandien Jimin buvo per daug visokių emocijų, jam lengviau atrodė galiausiai viską palaidoti.- aš irgi noriu išgerti,- pažvelgė į tuščią indą, kuriame nebeliko alkoholio, nes Jimin tik atėjus leido sau ištuštinti tą taurelę. Tik, žinoma, jam prie širdies buvo kiek kitokie gėrimai. Jis užsisakė kokteilį, kuriame buvo daug alkoholio ir daug saldumo.- ką veikei šiandien?- paklausė jis, visiškai padėdamas tašką anoje diskusijoje. Pasirinko nesigilinti ir tiesiog būti.
Min Yoon Gi
Min Yoon Gi
WITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
coffee-graph
AGE :
26
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
1583
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas
Re: Baras 2018-10-26, 13:18
Yoongi tiesiog sau leido paskęsti tam bučinyje ir pasistengti daugiau apie nieką kitą nebegalvoti, nes tiesiog, išdurnės.
- Aš ne girtas. – papurtė galvą, šiam atsitraukus. – bet išgėręs. – visgi pripažino ir šyptelėjo pusę lūpos. Na, kai tave priverčia pasiekti tokias realizacijas ir suprasti, kad tai, ko labiausiai vengei ir bijojai visgi įvyko, na, reikėjo kažkaip užlieti tą jausmą. – išgerk. – pamojo į barą, nes na, neturėjo kodėl jam neleisti gerti. Visdar negalėjo nuleisti akių nuo Jimin, nes, rodos, naujom akim į jį žvelgė, bet tiesiog stengėsi aktyviai nebegalvoti apie tai. Nebe šiandien. – dirbau, ką aš kito veiksiu. – gūžtelėjo pečiais. Mažiausiai reikėjo jam žinot, jog šiandien savomis rankomis nudėjo jo buvusį „psichiatrą“. Nusprendė truputėlį palaukti, nes norėjo susidėlioti mintyse, kaip jį nudėti. Tačiau viskas, nuo šiandien visa Jimin praeitis buvo mirusi arba iškastruota. – ir štai, draugas galiausiai pakvietė čia. – pridūrė, taip paaiškindamas, ką visgi čia veikė. – ką tu? – netruko pasiteirauti jaunesniojo.
Park Jimin
Park Jimin
WITH :
nebe tėvelis bet yg
MOOD :
čia auskarai, kad nepamirščiau
septumas, labretas, speneliuose auskarai, anti antakiuko auskaras
CREDIT :
nepažistu keno če
AGE :
24
FACE CLAIM :
nu gal ir ne kook
ACTIVITY :
bbž (tru)
POSTS :
1544
LIKES :
0
REAL NAME :
Aistė
Re: Baras 2018-10-26, 14:37
Jimin netrukus sulaukė savo kokteilio bei atsigėrė. Patenkintas šyptelėjo, mat saldumas buvo kaip tik, o ir alkoholio kartumas jautėsi, pereidamas per jo gerklę.- tu turi draugų?- kilstelėjo antakį, tiesiog negalėjo susilaikyti nuo žaismingos pašaipos. Visgi, tikrai atrodė, kad Yoongi tik su darbu daro kažką arba su Jimin.- visą dieną svajojau, kad kuo greičiau grįžčiau į lovą, - tingiai sumirksėjo akelėmis.- visą dieną mokiausi ir buvau produktyvus, dar nupiešiau porą dizainų kai kam, -prikando lūpą, nužvelgdamas Yoongi, tobulas vyras, turėtų tobulai atrodyti su tuo kostiumu. Jimin nekantravo kuo greičiau to imtis.- bet kad jau atėjau čia, supratau, jog mes niekada negėrėm kartu kokiam bare, - žavingai akutėmis suklapsėjo. Gerai, gal jam ir patiko tai, kad žmonės vis vogčia į juos žvilgčiodavo.
Min Yoon Gi
Min Yoon Gi
WITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
coffee-graph
AGE :
26
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
1583
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas
Re: Baras 2018-10-28, 15:48
- Yah. – dėbtelėjo nepatenkintas į Jimin, galiausiai tik atsidusdamas ir gurkšteldamas viskio, kuris jau savaime pildėsi jo stiklinėj ir be jo prašymo. – turiu, jie man dirba. Šiais laikais retai kada susitinkam už darbo ribų, tad dabar ir sutikau čia ateit. – gūžtelėjo pečiais, šįkart jau rimtai papasakodamas. – tai išgerk ir važiuojam namo. – mostelėjo smakru į jo kokteilį, kurio net nekilo ranka paragaut, nes jau žinojo, koks jis saldus bus. – man? – nusistebėjo vyresnysis, kad jam kažkokie dizainai buvo kuriami. – nelabai buvo galimybės, kai pusę laiko tave saugojau. – reikšmingai pažvelgė į jį, taip primindamas, kaip išvis Jimin pas jį atsidūrė gyvenime.
Park Jimin
Park Jimin
WITH :
nebe tėvelis bet yg
MOOD :
čia auskarai, kad nepamirščiau
septumas, labretas, speneliuose auskarai, anti antakiuko auskaras
CREDIT :
nepažistu keno če
AGE :
24
FACE CLAIM :
nu gal ir ne kook
ACTIVITY :
bbž (tru)
POSTS :
1544
LIKES :
0
REAL NAME :
Aistė
Re: Baras 2018-10-28, 21:14
-Kaip miela, tu turi draugų,- Jimin toliau linksmai šaipėsi, bet tada išsišiepė kaip saulytė, kad vyras ant jo per daug dėl to nesupyktų.- tai dabar važiuosim namo, bet kada nors nusivesti turėsi mane vėl,- šyptelėjo jaunėlis, nes jam atrodė smagu su vyru vėl kada nors kur nors viešumoje pasivaidenti, o ne tik namuose laiką leisti.- tau,- linktelėjo galvele jaunėlis, tas kostiumas turėjo gautis tobulas ir jis įsivaizdavo, kad Yoongi jis patiks. Dar kurį laiką jie paplepėjo, kol Jimin gėrimas pasibaigė, Yoongi irgi jau išgėrė, tad jiedu galėjo namo ramiai keliauti.
Sponsored content
Similar topics
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume