Go down
Svečias
Anonymous
kavinė 2015-06-25, 18:23
.
Svečias
Anonymous
Re: kavinė 2017-03-11, 21:54
Išgirdęs mamiškos Yeri pusės žodžius, Chan Ta tik pavartė akis, bet tai nesutrukdė šypsenai atsirasti lūpose.- Bet su tavimi sugebėčiau išgyventi. Patikėk manimi,- pamerkęs akį dar labiau išsišiepė, nes davė merginai užuominą, jog gal jiems po kurio laiko jau bus lemta susimesti daiktus į vieną butą bei pradėti kažką kartu.
-Galbūt ir žinau. Lankiausi ten vieną kartą ir jeigu kalbėsime tiesą- prisidirbau ten žiauriai. Nu žodžiu, vienai iš padavėjų po to laiko vis dar nesugebu pažiūrėti į akis,- lengvai nusipurtęs net nusuko galvą į kitą pusę, lyg parodydamas, kad tikrai tas kartas jam įstrigo galvoje, kai per garsiai kalbėjo su draugais apie paneles ir panašiai. Bet tai netrukdo lankytis toje pačioje kavinėje, jeigu nestebi kokios padavėjos tą dieną dirba.
-Tai turbūt, kad pasiimsiu. Kitos išeities neturiu,- šyptelėjęs vėl pasuko galvą į priekį, kad kelią matytų,- Va dėl šito nežinau. Jeigu gražiai paprašysi,- šyptelėjęs įsuko į jiems reikiamą kelią. Daug netruko kol Chan mašina jau stovėjo kavinės mašinų stovėjimo aikštelėje. Išlipęs iš mašinos vaikinas priėjo ir prie merginos durelių pusės ir šias atidaręs palaukė kol Yeri išlips. Pastarajai išlipus tamsiaplaukis uždarė dureles ir užrakino mašiną, taip paimdamas laisvą šviesiaplaukės delną į savąjį ir pradėdamas šią vestis link įėjimo. Vos tik pasiekus šį, bei įėjus vidun Chan švelniai šyptelėjo, taip laukdamas kol mergina nuves jį ten, kur ji ir norės sėdėti, kadangi jam buvo svarbiau, kad Yeri jaustųsi patogiai.
Svečias
Anonymous
Re: kavinė 2017-03-12, 22:14
-O aš tau neatsibosčiau? - ji puikiai suprato vaikino užuominą, ir tai įžiebė plačią šypseną merginos veide. Galbūt tikrai, tas laikas greitai ateis, juk jie draugavo tikrai ne kelias dienas o pakankamai ilgai kad pažintų vienas kitą (nors viskas su Chan Tae jai kiekvieną kartą atrodydavo kaip vis iš naujo), tad ko gero jie sugyventų kartu. O ir mintis kas vakarą matyti vaikiną tikrai viliojo.
-Ar aš noriu žinoti ką prisidirbai? - Yeri kilstelėjo antakį dirstelėdama į vaikiną vairuojantį greta. Gal jai tikrai nereikėjo išgirsti tos istorijos, kad jau prisidirbo iki tiek, kad padavėjai į akis pažiūrėt nesugebėjo. -Nuskambėjo taip, lyg visai nenorėtum manęs su savim pasiimti,- šiek tiek papūtusi lūpas, priekaištingai pažiūrėjo į Chan, nors aišku tik juokavo. Pasisukusi sėdynėje, šviesiaplaukė gražiai sumirksėjo. Ir kas jos išraiškai ir tokiam žvilgsniui atsispirti galėtų? -Prašau? - nusijuokė jau dabar, nors jeigu ką, tikrai turės laiko dar studijoje savo žavesio kerais jį paveikti. Merginai tikrai įtin patiko stebėti šokantį vaikiną. Automobiliui sustojus aikštelėję, ir jai išlipus, patraukė link kavinės. Gėles nešėsi kartu su savimi, negalėjo palikti jų ant sėdynės. Atsidūrus kavinėje, Yeri iškart patraukė prie dviviečio staliuko prie lango, jai visad patikdavo įsitaisyti prie lango. Padavėjai priėjus prie jų ir paklausus ar ko nors norėtų iškart, mergina papurtė galvą, tik paprašydama vazos, kur galėtų laikinai savo gėles pamerkti. Padavėjai pasišalinus, ji padėjo gėles ant stalo ir atsisuko į Chan, rankomis pasiremdama į stalą. - Išrink ir man ką nors,- nusijuokusi staiga pareiškė, norėdama, kad vaikinas išrinktų ką ji valgys. Žinojo kad jam kątik užkrovė didelį vargą, bet kalta dėl to nepasijautė..
Svečias
Anonymous
Re: kavinė 2017-03-13, 20:37
-Nemanau,- gūžtelėjęs pečiais Chan šyptelėjo. Jis ilgai mąstė apie šitą dalyką- gyvenimą su Yeri, ir jis tikrai tikėjo, kad jiems viskas bus gerai. Ir kad pati mergina jam neatsibos. Tae manė, jog jeigu ji iki šiol neatsibodo, ir kaip tik norėjosi praleisti laiko su ja kur kas daugiau, tai buvo ženklas, kad to laiko jiems ir reikėjo daugiau, negu keletas valandų sėdint kavinėje ar parke, bei kalbantis apie jiems įprastus, kasdieniškus dalykus, kai atrodo dar daugiau jų liko neišsakytų.
-Aš tiesiog supratau, jog per garsiai šneku,- pasakęs tamsiaplaukis atsiduso, taip dar pakratydamas nežymiai galvą, lyg pats netikėjo tuo įvykusiu įvykiu.- Patikėk, aš tikrai noriu, bet po to kai vėl ten apsilankysi manęs draugai nepaliks ramybėj su savo "oo Chan", "tu praskysti prie savo merginos" ir panašiai,- atsidusęs vaikinas dar atsisuko į šalimais sėdinčią Yeri, kad dar labiau ši patikėtų jo žodžiais. Ir tuo pačiu momentu Chan Tae pamatė šviesiaplaukės žvilgsnį ir nesulaikė šypsenos, bet vis tiek tik neigdamas jog nieko nebus papurtė galvą.- Ieškok kitų ginklų,- dar šiek tiek iškišo liežuvį ir parodė merginai, kad ji nelaimėjo.
Kavinėje pasiekus dvivietį staliuką Chan pirmiausia padėjo mašinos raktelius ant stalo su pinigine, o tada ir pats atsisėdo. Bet išgirdęs Yeri žodžius šiek tiek išplėtė akis.- Tau? Išrinkti ką nors?- pasitikslinęs papurtė galvą,- ne, tokios naštos sau nepasiimsiu. Po to žinau ką sakysi- "Ah, Chan, tu tikrai nežinai kas man patinka",- pabandęs pamėgdžioti savo merginos balsą netrukus nusijuokė, taip pasiimdamas meniu į rankas.- Bet gali rinktis bet ką. Vis tiek aš moku,- vaikinas nors ir turėjo pinigų, bet nedažnai jais švaistydavosi. Mėgo juos taupyti, gal todėl dažnai lepindavo merginą.
Svečias
Anonymous
Re: kavinė 2017-03-14, 15:26
Ji nusprendė kol kas jų apsigyvenimo kartu temos plačiau nenagrinėti ir neliesti. Tam dar tikrai atras laiko, be to tai buvo rimtas sprendimas, ir protingiausia būtų per daug neskubėti, nors Yeri veide jau švietė šypsena vien nuo minties apie tai. Ji labai greitai visados nudžiugdavo dėl ją sužavėjusių dalykų, ir greitai užsikabindavo ant naujos minties.
-Oho, negi aš taip tave veikiu? - jis susidomėjusi tuoj pasuko galvą į jį. Na, jis jai visados buvo ir geras, ir mielas, ir kitokio vaikino Yeri turbūt net įsivaizduoti negalėtų. tad niekad ir nepagalvotų, kad jis prie jos pasikeiča. -Tai ganėtinai miela,- ji nesusilaikė nesusijuokusi dėl to, ir jo nepatraukusi per dantį. Net dar labiau norėjo apsilankyti jo šokių studijoje, įdomu, ar ten kas nors bus..? Vis tik kol jie nuvyks, bus ganėtinai vėlus metas, tad gal ir nebus daug užsilikusiu Chan draugų, ir jam visai nėra dėl ko nerimauti. O dėl ginklų.. Yeri tikrai turėjo jų ne vieną ir ne du, tad manė, jog įtikinti vaikiną jai pašokti, nebus sunku. Juk vis dėl to neveltui buvo psichologijos studentė, ir šį dalyką išmanė.
-Taip, man. Ar dar kas nors sėdi prie mūsų staliuko? - kilstelėjo antakį, na o kam daugiau jis galėjo išrinkti patiekalą, jeigu ne jai. Padavėja vėl trumpam prisistatė prie jų staliuko su vaza ir Yeri padėkojusi pamerkė joje gėles, juk negalėjo leisti joms nuvysti. -Chan..,- ji tik suraukė kaktą, jam nepanorus to padaryti. -Mano balsas skamba visai ne šitaip. Ir aš valgau praktiškai viską, tad tai ir nėra tokia jau sunki užduotis,- paprieštaravo. Tikrai taip juk nesakytų. Gan piktai į Chantae spoksodama, žinoma tai buvo vaidyba ir ji tik erzinosi, galiausiai pasiėmė meniu. Kilo pagunda dar po stalu įspirti jam į blauzdą, bet tik susilaikė. -Ir kodėl tu negali palengvinti mano dalios..,- atsiduso sklaidydama meniu puslapius, kaip visada nežinodama ko ji nori. Bet po kelių akimirkų vis tik apsisprendė.
Sponsored content
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume