Go down
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
V.I.P. kambarėlis 2015-06-25, 18:28
First topic message reminder :

.

Svečias
Anonymous
Re: V.I.P. kambarėlis 2016-12-21, 20:08
Buvo keista pajusti Jennie taip arti savęs, net ne sekso atveju. Jie retai kada rimtai apsikabindavo, galbūt net niekada ir nebuvo tokio momento, todėl Jimin mėgavosi juo šį kartą.
-Aš atsiprašau,- atsidusęs tik dar labiau savo galvą merginos kakle paslėpė bei mėgavosi tuo, jog jos ranka jo plaukuose buvo.- Man nereikėjo to sakyti. Aš viską tik sugadinau,- kalbėdamas į Jennie kaklo odą šiek tiek užmerkė akis. Jis žinojo, jog aprėkus merginą jį sąžinė užgrauš, todėl bandė taisyti padėtį. Bet Jimin niekada to nesisekė daryti. Jis tik mokėjo viską griauti, naikinti, ypač kitų žmonių santykius tarpusavyje. Ir išvis nuo kada jis toks rūpestingas ir suprantantis tapo? Nes su Jennie visada toks mielas, lyg iš kitos planetos, kai su kitais toks šaltas. Atsitraukus Jimin delnai kažkaip instinktyviai nusileido prie Jennie liemens, bet nieko daugiau nedarė.- Ačiū už viską,- pasakęs Jimin žiūrėjo rimtai, bet tada pradėjo juoktis, nors žvilgsnio nuo merginos akių nenutraukė,- net ir už tai, kad mane palieki. Galbūt pajudėsiu į priekį,- pasakęs šiek tiek suraukė nosį, lyg pats netikėdamas ką sako.- Nee, aš turbūt liksiu toj pačioj duobėj,- rankos kaip ir iš pradžių buvo ant liemens, taip ir dabar dar ten ilsėjosi. Nesinorėjo atsitraukti. Norėjosi pasimėgauti. Net tokiu paprastu, keistai maloniu, momentu.
Yoongi Min
Yoongi Min
WITH :
koo
CREDIT :
amxr-fati
AGE :
31
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
1074
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių
Re: V.I.P. kambarėlis 2016-12-21, 21:07
- Ei. – jam prabilus Jennie pati stipriau prispaudė jį prie savęs. – ne, tai aš turėčiau atsiprašyti, nes... žinai. – nes pamilai mane. Nes suteikiau tau skausmo. Nes tai vistiek nieko nepakeis. Ji turėjo daug dėl ko atsiprašinėti. Čia matyt pirmas kartas kai ji pamiršta savo princesiška attitude ir jai tikrai rūpi tokie dalykai. Kodėl jai rūpi? Niekada nerūpėjo.. Gyvenime ji sugebėdavo praignoruoti visokius skaudinančius dalykus, kodėl dabar tokia sumaištis jos viduje dedasi? Vaikinui atsitraukus jos rankos nuslydo prie jo veidelio ir švelniai už jo suėmė. – ne, tai tau ačiū. – pabandė ji nusišypsoti, bet tik patrūkčiojo lūpų kampai, tačiau Jimin pradėjus juoktis pagaliau ir jos veide liūdna šypsena pasirodė. Jis toks žavingas, kai šypsosi. – ne kiekvienas geranoriškai iškenčia mane, žinau, kad ne lengviausio charakterio esu.. – nuleidusi akis susijuokia ir vėl pakelia žvilgsnį į jį. – Jimin. – gailiau nutęsia po kitų jo žodžių. – prisižiūrėk save, gerai? – rūpestingu žvilgsniu nužvelgia jį. Išties, pirmas kartas kada Jennie pati savo noru parodo emocijas ar rūpestį kitam žmogui. Galėtų dar pridurti kaip jis dar pamils ir kažką geresnio, bet kažkodėl jos liežuvis vėl susirakina ir ji nebepasako nieko.
Svečias
Anonymous
Re: V.I.P. kambarėlis 2016-12-21, 21:29
-Būtų nesąmonė jei tu atsiprašytum. Aš tiesiog durnas buvau ir tiek,- supratęs ką mergina turėjo omenyje, Jimin bandė numalšinti visą šią situaciją, nors dar ir dabar nemanė, jog tuo metu buvo durnas. Tiesiog, kad mergina mažiau galvotų apie tą temą,- Jen, tiesiog pamiršk. Juk turi ir kitų reikalų, o dar jeigu šita nesąmonė tau ant galvos užkris, tai...,- atsidusęs tik nuleido galvą. Nesąmonė... Štai taip jis pavadino meilę kitam žmogui. Ir išvis, galėjo geriau jis nelaikyt ilgų santykių su Jennie. Jis žinojo, jog viskas taip pasibaigs- ar vienas, ar kitas susiras kažką pastovaus, bet kad taip greitai...
Mintys išsisklaidė merginai paėmus už jo veido.- Kartais tu nebuvai tokia užsispyrusi. Patikai man. Neslepiu. Charakteris sunkus, bet išties esi graži. Suprantu kodėl Jongup toks suknistas šiknius, kuris spėju vos tik jum įtvirtinus visus santykius pradės girtis,- atsidusęs pavartė akis, bet šypsena nuo lūpų nedingo.- Pabandysiu. Juk matai, nemiriau per šešis mėnesius. Aišku, vieną kartą vos į komą neguliau, bet matai, išsilaikiau tik dėl tavęs,- mirktelėjęs vieną akį aiškiai juokavo, jog dėl merginos liko gyvas. Minutėlę patylėjęs pagaliau pakėlė akis, kurios keistai blizgėt turėjo iš šono, nes Jimin pats keistai švytėjo. Lyg džiaugėsi, kad čia stovėjo su Jennie, o su kokia kita padramaizga.- Prižadėk, kad nepamirši manęs,- kvailai pradėjo šypsotis. Lyg norėjo bent kokio pažado iš merginos.- Ir nebėgsi nuo manęs gatvėj, lyg žmogus nuo šmėklos,- sukrizenęs ant galo nusišypsojo.
Yoongi Min
Yoongi Min
WITH :
koo
CREDIT :
amxr-fati
AGE :
31
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
1074
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių
Re: V.I.P. kambarėlis 2016-12-21, 22:05
- Jimin. – kiek griežčiau pasako ir pažiūri į jį. – baik. – tuoj vėl sušvelnėja ir paglosto jo žandą. – niekados negali nuspręsti kas tau patiks gyvenime. Ir tai ne tavo kaltė. Net nenoriu pagalvot kaip jauteisi, kai aš tokia.. – debilė, nebepabaigė sakyti, nes per švelnus žodis. Jennie sunkiai atsiduso ir palenkusi jo galvą kakta atsirėmė į jo. – atsiprašau, kad taip išėjo. – nežymiai susijuokė, nes labai jau bittersweet tie žodžiai dabar skambėjo. Išgirdusi Jongup vardą Jennie tuojau pat ranka užkimšo vaikino burną. – ei. Tu mane mylėjai. Juk.. nebemyli? – paklausia viltingai, lyg tai būtų gyvybei svarbus klausimas. – pamilsi dar kažką kitą, būsi laimingas.. Kodėl jausmas toks, lyg čia būtų skyrybos? – nesusilaikius nusijuokia, nors tas juokas liūdnas buvo. Na, jie skirstosi, bet tikriausiai aišku, ką ji omenyje turėjo. – asilas. – trenkia į krūtinę išgirdusi apie komą. Tik tas „asilas“ per daug švelniai, negu įprastai, nuskambėjo. – būk atsargus. – kaip kokia mamytė pabara. Pati per visą šitą laiką emocijų sūkurio pagauta apsiašarojo, tačiau atsitraukus ir pamačius jį tokį „švytintį“, ašaros pradėjo riedėti jos skruostais. Paprašyta duoti pažadą Jennie tik vėl suėmė už jo veidelio ir prisitraukusi suglaudė jų lūpas į švelnų, bet vistiek emocijų stiprų bučinį. – šiaip sau žmonių nebučiuoju. Dabar jau tikrai nepamiršiu. – atsitraukusi pajuokauja ir išspaudžia šypsenėlę. Bučinio metu ji suprato, kodėl visa tai jaučiasi, lyg skyrybos, bet net mintyse vengia apie tai užsiminti. Kas iš to, niekas nepasikeis.
Svečias
Anonymous
Re: V.I.P. kambarėlis 2016-12-21, 23:17
Klausydamas Jennie Jimin bijojo pažvelgt į jos akis. Bijojo ten atrasti kažką, kas verstų jį eiti iš proto ir vėl. Ir vėl galvoti kodėl dabar. Jimin nenorėjo jos paleisti. Nenorėjo išgirsti paskutinį kartą jos balsą, kuris einant dienoms lyg koks senas prisiminimas vis blės, iki kol Jimin nežinos kaip išties Jen balsas skambėjo. Jis išties bijojo ją absoliučiai prarasti. Pamiršti lyg nieką. Lyg jie tebuvo likimo klaida, kurią buvo lemta pamiršti.
-Jaučiausi kaip visada,- gūžtelėjęs pečiais šyptelėjo,- pripratau prie tavęs... Ir tavo... replikų,- vaikinui buvo sunku kažką kalbėti apie pripratimą prie turbūt paprasčiausių dalykų. Juk sunkiausias dalykas visada buvo matyti ją išeinant kiekvieną kartą po visko kas įvyko, iki kol tai tapo rutina. Rutina, kuri kažkaip atvesdavo Jimin į tikrąjį pasaulį, kur jis egzistavo vienas. Taip visada buvo. Brolį, mamą ir tėvą turėjo, bet kažkaip suknistai gaila, jog vis tiek Jimin save laikė vienu. Todėl tik su Jennie jausdavosi ne vienišas, iki kol ji išeidavo.
Kaktoms susiglaudus Jimin tik šyptelėjo. Neturėjo ką sakyti, apart "baik". Nes ne jos kaltė, jog vaikinas įsikliopino uždraustą vaisių. Bet šiai užkimšus jo burną Jimin tik kvailai šyptelėjo. "Juk nebemyli?". Viskas ko jam reikėjo mažam, bet reikalingam supratimui, kaip viskas suknista yra.- Nemyliu,- pasakęs trumpam užsimerkė, taip surimtėdamas,- ne,- patikindamas šyptelėjo iš skausmo. "Nemyliu. Ne. Ir nemylėsiu", užknisantys žodžiai kurie kartojosi jo galvoje. Jis ją mylėjo dar ir dabar. Ir tai taip skaudėjo. Suknisti jausmai. Ji jo net nemyli. Suknistos viltys. Jos kilo galvoje kaip kokia audra. Net nėjo jam klausytis Jennie. Jis tik juokėsi arba šypsojosi. Viskas ko reikėjo jam šiuo metu. Tik pamačius ašaras Jennie veide visa kaukė išnyko. Ar šitą momentą galima pavadinti katastrofa? Jie stovėjo beveik viduryje kambario, vienas prieš kitą, kol daug žodžių slėpėsi abiejuose jų kūnuose. Tas trumpas bučinys tik akimirkai pažadino Jimin. Ir viskas. Šis vėl užgęso. Ne, jam reikėjo to dar kartą, todėl pats suėmė šios ašarotą veidą ir įsisiurbė į josios lūpas. Švelniai, lyg bijodamas, kad ji dings po staigesnio, grubesnio bučinio. Atsitraukęs vėl jų kaktas sujungė, o jo delnas kažkaip surado josios delną ir jie susijungė. Paskutinį kartą gyvenime.- Jennie,- tyliai ištaręs jos vardą užmerkė akis, taip nusišypsodamas,- viskas baigėsi,- pats netikėjo tuo ką sakė, bet nenorėjo atsimerkti,- ir aš bijau, kad tu tikrai mane užmirši. Arba aš tave. Tu net suknistai neįsivaizduoji kaip man turėtų būti lengva tave paleisti, bet,- lėtai atmerkęs akis stipriau suspaudė Jennie delną.- manau jau laikas,- kalbėdamas apie tai, jog reikia jiems išsiskirti, Jimin skaudžiai nurijo seiles, taip atsitraukdamas nuo merginos, nors delnai nesiskyrė. Sunku.
Yoongi Min
Yoongi Min
WITH :
koo
CREDIT :
amxr-fati
AGE :
31
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
1074
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių
Re: V.I.P. kambarėlis 2016-12-21, 23:50
- Jeigu aš būčiau žinojus anksčiau.. – sumurmėjo silpnu balseliu. Jeigu ji būtų žinojus anksčiau, ji švelniau su juo elgtųsi. Gal išviso būtų nutraukus visus kontaktus ir dingusi iš jo gyvenimo. O gal būtų pasistengusi pamilti ir jį atgal ir dabar nebūtų jokių atsisveikinimų, o ji gyventų pas jį.. Išgirdus „nemyliu“ jai turėjo palengvėti. Ji turėjo lengviau atsipūsti ir turėtų būti lengviau atsisveikinti, žinant, kad jo tai tiek neskaudins, kiek galėjo. Bet kodėl tas žodis tik dar labiau dūrė jai į krūtinę? Lyg kokia plekšnė per veidą. Ai, jo. Miegančioji gražuolė tik dabar pabudo iš savo letarginio miego ir suprato kaip ji saldžiai pramiegojo tai, jog Jimin jai irgi per laiką paliko daugiau nei draugas. Dabar pasidarė viskas aišku, kodėl ji vis galvojo atmazus, kodėl pas jį sugrįždavo. Kodėl jis jai rūpi. Pasidarė viskas aišku, bet dabar tik norisi karčiai nusijuokti, tą Jennie ir padaro. Karma? Ar tiesiog gyvenimas ne taip ją myli, kaip atrodė? Nes laikas visų šitų realizacijų yra tiesiog nuostabus. Dabar jie stovi čia ir turi atsisveikinti, nes Jennie apsigyveno su kitu vyru, kuris irgi jai nėra visiškai nusispjauti. Na, kad išvengti dar didesnės painiavos, mintis apie mėlynplaukį mafuką mergina tuoj pat nustumia į šoną. Ypač tam padeda antrasis bučinys. Visos emocijos pas ją lyg krūva plytų užgriuvo ir galiausiai viską pasisėmė ugnis. Ji net nebegirdėjo ką jis toliau šnekėjo. Minutėlę kitą tiesiog stovėjo ir ugningu žvilgsniu žiūrėjo į jį. Kartu norėjosi ir pasakyti, jog jis ne vienas, bet Jennie tiesiog tylėjo. Koks skirtumas, kad pasakys, niekas nepasikeis. Tačiau skirstytis ji dar tikrai nenori, dėl to tuojaus jos veidelis persiraukia, atplėšia savo ranką nuo jo ir abi padėjus ant Jimin krūtinės stumia jį į artimiausią sieną ir priėjusi vėl jį pabučiuoja. Ji nenori pabaigos.
Svečias
Anonymous
Re: V.I.P. kambarėlis 2016-12-22, 18:31
-Nieko nebūtų buvę,- stipriai papurtęs galvą Jimin tik nežymiai suraukė antakius,- tai buvo klaida. Ir yra,- kimu balsu pareiškęs pabandė nusukti žvilgsnį nuo merginos. Jeigu jau čia buvo tokie jausmai, tai jis nenorėjo jų rodyti akių kontaktu.
Štai ir tyla persmelkė juos abu. Jimin gavo progą paskęsti savo mintyse. Mintyse, kurios išties jį jau seniai buvo pusiau paskandinę. Gal reikėtų dėkoti Jennie, jog ji jį išgelbėjo, atitraukė nuo fantazijų ir skaudžios realybės apmąstymų, bet iš šono visa scena atrodė kiek dramatiška. Jennie, tokia nepalaužiama vis tiek pasilieka su Jimin, kuris prieš keletą minučių sugriuvo. Jis tik leidosi būti vedamas jos, bet jo nugarai pasiekus sieną, Jimin protas atsigavo. Bet jo kūnas atrodė lyg agonijoje. Lyg sustingo, ir nežinia kodėl. Tik pajautus Jennie lūpas rankos pačios, refleksiškai, atsidūrė ant šiosios liemens, taip jos visą kūną prisitraukdamas arčiau, lyg bijotų, jog ji tuoj pabėgs jį palikus. Jennie lūpos tarsi narkotikas. Gal todėl Jimin ir juo vartojo, nors jie nieko panašaus nekėlė ką ši mergina. Pavartojus tų mažų tablečių šviesiaplaukis tik gaudavo naują progą gyventi vieną naktį, kol poveikis pasibaigs, ir su skaudančia galva jis sėdės kambaryje, galvodamas, kaip taip atsitiko. Kaip viskas taip pasisuko, kad kiekvieną dieną jo kūnas agonijoje, o visi praeiviai ir pažįstami kažkokie eksperimento žiūrovai? Kodėl būtent taip pasisuko? Klausimų buvo daug, ir niekas negalėjo atsakyti, jeigu ne pats Jimin. Bet jis nieko negalvojo. Tuščia. Gal geriau sakyti, jam buvo sunku tai daryti. Net ir dabar, kai abiejų lūpos tarpusavyje žaidė. Nežinia kuris dominavo, bet šviesiaplaukis tuo nesidomėjo. Nerūpėjo. Jam tiesiog reikėjo Jennie. Arčiau nei bet kada. Ir vėl. Nors mintyse jau buvo iškilusi vizija, kaip Jennie jį stumia nuo skardžio žemyn, į kažkokią prarają, kurioje išsigelbės tik nebent taip, jeigu užklius už kažkokio netyčia pasitaikiusio išsikišimo. O ji stovės viršuje ir stebės. Ar ji jautė tai dabar? Kad ji po mažą dalelytę prarado Jimin? Ar ji tai žinojo? Nes jei žinojo, ji būtų nustojusi tai daryti. Ji nebučiuotų jo. Nes Jimin nenorėjo sustoti. Niekada. Jis tik gilino bučinį, darė jį aistringesnį. Ar kada nors jis susivoks ką daro?
Yoongi Min
Yoongi Min
WITH :
koo
CREDIT :
amxr-fati
AGE :
31
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
1074
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių
Re: V.I.P. kambarėlis 2016-12-22, 20:00
- Ne. – griežtai atsako. – būtų daug kas buvę kitaip.. – pataiso jį. – įsimylėti mane buvo klaida? – kandžiai susijuokia, negalėdama patikėti tuo ką girdi. Teoriškai tai taip, tokiuose santykiuose, kaip pas jus buvo, jausmai nėra pageidaujami ir čia jie susišiko abu, tačiau dabar veikia ta emocionalioji Jennie pusė ir mergina nuoširdžiai įsižeidė, mat ir pati jausmų jam turėjo. Negi ji tokia nepakeliama, kad mylėti ją būtų klaida? Tikriausiai pirmas kartas gyvenime dabar, kai Jennie apie save taip neigiamai pagalvoja. Jai niekados nereikėjo keistis, o dabar ji pajuto tą nori ir net neįsivaizduoja nuo ko pradėti. Bet kas iš to, kad ji pasikeis? Tarp jos ir Jimin nepasikeis niekas. Jie turės savo santykius užbaigti ir visgi dėl tos pačios Jennie, nes ji pasirenka kitą vyrą. Tačiau tai nereiškia, jog jai nėra sunku, mat Jimin, kaip ji tika suprato, jai ne ką mažiau patinka, negu ji jam. Bet jos pasirinkimas jau padarytas ir nėra taip, jog ji to pasirinkimo gailėtųsi. Tiesiog labai skauda dėl to, jog ji eilinį kartą įskaudins Jimin ir jį praras. Gyvenimas išties būtų gražesnis, jeigu jausmai neegzistuotų. Visas tokias mintis nuvija šalin ir tik stipriau prisiglaudžia prie vaikino, labiau jį suima abiem rankom už veidelio, lyg niekada nenorėtų paleisti ir bučiuoja taip, lyg taip galėtų išsakyti viską, kas dar neišsakyta.
Svečias
Anonymous
Re: V.I.P. kambarėlis 2016-12-26, 14:58
-Ah Jennie,- piktesniu balsu pasakęs žiūrėjo į jos veidą. Geras klausimas, nors ir kandus, iš merginos lūpų išėjo. "Įsimylėti mane buvo klaida?". Lyg užsikirtusi kasetė jis vis grojo ir grojo Jimin galvoje. Tik Jennie stipriau prisiglaudus prie vaikino kūno klausimo atsakymas labiau išryškėja mintyse. Pavojingai atsitraukęs nuo merginos, Jimin lūpomis nukeliauja iki jos ausies, taip pradėdamas su mažu šypsniu kalbėti:
-Ne klaida. Bet kai tave įsimylėjau, nesijaučiau tvirtai, kai liečiau tavo kūną,- vaikino delnai lėtai glamonėjo Jennie kūno linkius,- kai dulkinau tave,- savo klubus įrėmė į merginą, taip sudarydamas trintį tarp dviejų, laisvai pulsuojančių vietų, kuriose tiek Jennie, tiek Jimin, desperatiškai norėjo prisilietimo,- aš taip nekenčiau ir vis dar nekenčiu savęs, jog nesugebu nuo tavęs atsitraukti. Princese, jeigu jo šiuo metu nebūtų tavo gyvenime, gal dabar neatsisveikintumėme, o tave vis dar dulkinčiau iki kol tu nejaustum savo kojų,- delnams sustojus prie merginos užpakalio Jimin tą vietą galbūt per švelniai suspaudė, o lūpos nukeliavo prie kaklo, į kurį šviesiaplaukis netrukus pradėjo kuždėti,- tu tik dabar susivokei kaip mane reikėjo branginti, nors aš tave branginau kiekvieną mūsų susitikimo minutę. Aš tau leidau tiek daug daryti. Į namuose esantį stalą negaliu pažvelgti, nes neturiu priežasties į jį žiūrėti, kai mano pietūs visai kitame miesto gale vaikščioja su kitu vaikinu,- įsisiurbęs į šiosios kaklą paliko mažą hickey.- Daddy pasiilgs savo mergytės,- velniškai nusišypsojęs laukė bent žodžio iš Jennie, bet kadangi buvo nekantrus, tuojaus ir vėl sugrįžo prie josios lūpų, taip aistringai į jas įsisiurbdamas.
Yoongi Min
Yoongi Min
WITH :
koo
CREDIT :
amxr-fati
AGE :
31
FACE CLAIM :
yg bet ne entertainment
POSTS :
1074
LIKES :
0
REAL NAME :
migė
OTHER ACC :
daug yoongelių
Re: V.I.P. kambarėlis 2016-12-28, 23:51
Lygiai taip pat kaip Jimin žiūrėjo į ją, Jennie užtikrintu žvilgsniu žiūrėjo atgal į Jimin, nors tiesą pasakius, dabar kiekvienas jo prisilietimas ir bučinys veikia kaip gera dozė alkoholio ir ją svaigina.. Jam prisitraukus arčiau reikėjo kažkokios atramos, nes nuo įtampos tarp jų rodos tuoj kojos pradės linkti, tad mergina įsikibo į vaikino pečius, dar kiek ir nagais užkabindama, na, nes ji gali. Ar nelabai nori paleisti. Abu variantai tinka. Jų klubams susidūrus Jennie prikando lūpą, šiaip ne taip sulaikydama dabar nepageidaujamus garsus ir bando įsiklausyti į tai ką jis kalba, nors su pagalbiniais veiksmai šalia tai darosi sunku daryti. Tačiau ji išklauso ir vėl pasijunta, mat buvo priminta apie tai, jog ji nėra toks laisvas paukštis, koks seniau būdavo ir kad dabar jiedu neturėtų daryti to, ką daro. Visgi ar iš reflekso, ar specialiai atlenkė kaklą, duodama jam vietos daryti savo, tik pajautusi kažką aštriau tuoj aiktelėjusi atsitraukia ir susiėmusi už vietos skandalingu žvilgsniu nuveria vaikiną. Visgi nespėjo apgalvoti savo žodžių, kai tuoj vėl buvo pabučiuota ir kur ji neatsakys į tą bučinį...
- Jiminie. – po kiek laiko atsitraukusi atremia kaktą į jo ir nykščiais glostydama jo veidelį švelniai pasikreipia. Norisi truputėlį suversti kaltę ant jo, kad jis anksčiau nieko nepasakė, tačiau jeigu Jennie nebūtų tokia susikoncentravusi į save, gal būtų pastebėjusi ženklus ir gal dabar viskas būtų buvę kitaip. Ji visąlaik buvo ta blogietė, kuri skaudino vaikiną pati to nežinodama ir nors dabar jau žino, matyt, kad būtų geriau, ji blogietės vaidmenį ir išlaikys. – būk laimingas, gerai? Tu nusipelnei žmogaus, kuris tave dievintų dar daugiau, negu tu kažką dievini.. – su liūdna šypsena veide šnabžda, o jos akys keliauja aplink jo veidą ir kūną, bandydamos įsiminti viską. Ji išlaikys blogietės vaidmenį – pirma užbaigs visą šitą reikalą ir dar kartą įskaudins Jimin. Bet kažką reikia daryti, kol dar visai nepametė galvos. – princesė tavęs taip pat pasiilgs. Prisižiūrėk save. – dar kartą sušnabždėjus švelniai pakšteli į lūpas, o tada, kol dar turi savikontrolės, visiškai atsitraukia nuo jo ir tiesiu taikymu patraukia iš kambario susirasti savo draugių, net nebepažvelgdama atgal, nes žino, jog atsisuks, tikrai pames protą.. Jai šiandien prireiks daugiau alkoholio.
Sponsored content
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume