Go down
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Staliukai 2015-06-25, 18:35
.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: Staliukai 2016-12-12, 19:15
Kadangi Jungkook lyg kažką minėjo apie tai, kad dabar viskas bus pagal Yoongi, tai šis pakeliui į miestą nusprendė, jog nori kažko saldaus, štai dėl to jie sėdo į mašiną ir atvažiavo čia. Mašinoj jis visdar tylėjo, tik kad nebūtų visiškos tylos, paleido radija ir niūniavo žinomas melodijas. Galiausiai atvažiavus jis pats pirmas išlipo iš mašinos, palaukė, kol išsikrapštys jaunesnysis ir stvėręs jį už rankos nusitempia vidun.
- Planavau aš statyt, bet dabar statysi tu. – susėdus prie staliuko ir gavus meniu pagaliau iš jo išėjo pirmieji žodžiai. – noriu va, šitų va ir va. – atsukęs meniu vaikino pusėn subadė ant sumuštinio, keletos donuts ir kavos. Daug laiko išsirinkti jam nereikėjo, nes kaip mėgstantis čia karts nuo karto apsilankyti, jau turėjo savo firminį užsakymą. Susakęs savo norus atsilošia ir apsidairo aplink kavinę, principai dar neleido labai šnekučiuotis su mylimuoju.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: Staliukai 2016-12-12, 20:20
Jungkook labai nepatiko stojusi tyla,ypač, kai jis dar bandė kalbėti dar būnant namuose, tad ir automobilyje sėdėjo su visiškai abejingu veidu ir paprasčiausiai spoksojo tiesiai prieš save. Baisiai norėjosi principus sulaužyti ir atsiprašyti, o tada nuoširdžiai ir žavingai nusišypsoti, tačiau jo veide taip ir neatsirado emocijų. Kartais savęs pats nemėgo dėl to, jog supykdavo, kai pats būdavo kaltas. Kai buvo nutemptas į vidų, dar norėjo paburbėti kažką apie parūkymą, tačiau taip ir neišsižiojo. Atsisėdęs aplinkui, jis galiausiai visgi įsmeigė žvilgsnį į savo Yoongi.
-Kur dingo šaunuolis ir kaip aš tavimi didžiuojuosi?- kilstelėjo antakį, nepakeisdamas tuščios veido išraiškos.- na, bet kadangi mano vidinis blogis netyčiomis prasiveržė,- pasistengė kiek švelniau prabilti.- matyt gausiu statyti,- pavartęs akis atkreipė dėmesį į meniu. Kartais būdavo visai nepasotinamas žvėris ir būtent dabar taip jautėsi. Paprašęs šviežiai spaustų apelsinų sulčių dar ir porą sumuštinių užsisakė, jausdamas, kad to turėtų pakakti jo skrandžiui.
-Yoooooooongs,- užtęsė Jungkook.- atsiprašau, gerai? Baigiam,- na, šituos žodžius reikėjo praktiškai išstenėti, bet jam pasisekė.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: Staliukai 2016-12-12, 20:50
- Tu čia pas mus dabar su pastoviu darbu, tau kaip ir priklausytų statyti. – visdar abejingai atsako, leisdamas sau dar pabūti principų princese. Nu rimtai pyko dėl tokio poelgio ir sunku kažkaip buvo atsikratyti tais principais. Tačiau dabar jie čia. Ir čia maistas buvo pristatytas greitai. Jau po pirmo sumuštinio kąsnio iš vyresniojo išėjo aimana (meilė maistui daro savo) ir galiausiai veide pasirodė plati šypsena. – šaunuolis ir aš tavim didžiuojuosi. – pagaliau pasako tuos žodžius, kurių Kook iš jo tikėjosi. Ir visai ne sarkastiškai. Maistas leido pamiršti, kad jis pyksta, tai dabar galėjo tą sekundę ir rimtai pasidžiaugti, kad jo mažiukas tiek pasiekė. – baigiam. – labai rimtai palinksi ir toliau kimba į maistą, dar pasimaivydamas, koks jis labai laimingas buvo maisto gavęs. Kelias į Yoongi širdį aiškus. – paskui į darbą? – tikrasis klausimas turėjo nuskambėti kaip „ko taip skubėjai?“ bet vaikinas nenorėjo prisiminti dabar tų įvykių namuose ir supykti iš naujo, tad perfrazavęs klausimą kitaip įstatė susidomėjusį žvilgsniuką į mylimąjį ir čiaumodamas sumuštinį laukė atsakymo. Pačiam šiaip reikėjo dienotvarką pasiplanuoti, bet pirma maistas.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: Staliukai 2016-12-12, 21:21
-Na, jeigu priklauso, matyt neturiu kito pasirinkimo,- pavartė akis jis. Na, tai nebuvo labai didelė bėda, tačiau kartais pasitaikydavo ir daugiau uždirbti negu dabar buvo sutarta, bet Jungkook niekada neteikė pirmenybės pinigams. Tad buvo per daug patenkintas, gal dėl to gana lengvai išdidumą ir paleido. Atsikandęs sumuštinio, vaikins tik nusijuokė pamatęs, kaip greitai Yoongi nuotaika pasitaisyti sugebėjo, šiam valgyti pradėjus.- ačiū,- keistokai nužvelgė jį dėl tokio staigaus pasikeitimo ir tiesiog toliau koncentravosi į maistą, pats tik dabar suprato, koks buvo alkanas.- gerai,- kilstelėjo lūpų kampučius jis. Bandė vaikinas kaip normalus žmogus valgyti, tačiau visgi tai darė per greitai ir jau dar po kokios minutės vieno sumuštinio buvo it nebūta ir jis iš karto čiupo kitą.- taip, man atrodo nebebus tiek laisvo laiko, kaip seniau, bet ką padarysi,- gūžtelėjo petukais, vis tiek buvo laimingas.- o tu eisi kur nors? Gal labai vėlai negrįši? Seniai nežiūrėjom filmo,- tai buvo bandymas pasakyti, kad pasiilgau šilumos ir noriu viso vakaro tavo glėby. Yoongi visgi gerai jį pažinojo, turėjo suprasti. Jungkook vėl ėmė valgyti, piktai nužvelgdamas kažkokius žmones einančius gatve.
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: Staliukai 2016-12-12, 21:35
- Prašau. – visdar išsišiepęs atkerta ir toliau valgo savo maistą. Dažnai čia per darbo pertraukas užsunka, nes netoli dirba, dėl to taip greit pasikeitė jo nuotaiką, nes čia, anot jo, užkandžiai yra nuostabūs. Rodos kątik sedėjo ir vengė kalbėti ar liesti Kook, tačiau dabar stebint, kaip jis valgo, negali nesišypsoti. – kiauliau tu. – per stalą persisvėręs nykščiu nuvalo padažą aplink jaunesniojo lūpas ir susigrąžinęs ranką prie savęs nučiulpia pirštą, palaikydamas akių kontaktą. Tegul žinosi, kokį apdovanojimą praleido namuose. Visgi išgirdus, jog mylimasis mažiau laiko praleis namuose nuo šiol, vyresnysis baigė provokuoti ir jo akyse pasirodė liūdesys. Jau buvo pripratęs prie to, kad jis būdavo tas, kuris dažniau namuose nebūdavo, o dabar kažkaip nesinori pagalvoti apie dienas, kai jo grįžtančio namo lauks tik Bičas. Visgi susikaupė ir pasistengė, kad baisiai liūdnas neatrodytų, tik rimtas. – jo, turiu už.. – žvilgtelėjo į laiką telefono ekrane. - ..valandos fotosesiją, kada grįšiu priklausys nuo to kaip seksis, bet turėčiau ilgai neužtrukti. – gūžteli pečiais, gurkšteldamas kavos. Užuomena apie filmą buvo puikiai suprasta ir vyresniojo veide pasirodė švelni šypsena. – manau, kad laiko filmui tikrai rasim. – truputėlį išsilydės nuo tos slaptos žinutės žvelgė užsisvajojusiu žvilgsniu į Jungkook, jau pamiršęs beveik, kad buvo šįryt paliktas, bet prisiminęs maistą vėl prie jo kibo.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: Staliukai 2016-12-12, 21:52
Jungkook labai džiaugėsi šio nuotaikos pakitimu, mat visai nenorėjo, kad pyktis buvo laikomas ilgiau. Kad ir koks šaltas asilas galėjo atrodyti jaunesnysis, labiausiai nepakentė, kai tarp jų būdavo nors menkiausias nesutarimas.- kiaulius kėlėsi prieš daug valandų ir negali valgyti kitaip,- papūtė apatinę lūpą jis, visai mielu pasirodydamas, bet tada visas jo mielo vaikio įvaizdis sugedo, kai Kook įsižiūrėjo į vyresnįjį, kai šis piršta apsilaižė.- tu mane pažinodamas taip rizikuoji,- papurtė galvą jis, kąsdamas dar vieną sumuštinio kąsnį.- nes man nebūtų gėda čia ne tik pirštą nučiulpti,- mirktelėjo jam ir atsigėrė apelsinų sulčių, jo žvilgsnis vėl buvo daugmaž mielas. Persimainyti greitai buvo vienas iš jo talentų. Vaikino akyse pasirodžius liūdesiui, Kook patempė lūpą.- ei,- burbtelėjo.- vis tiek visas mano laikas tau skirtas,- vaikinas taip mielai pasakęs vos išraudo ir sugrįžo prie sumuštinio, kuris jau buvo beveik pabaigtas. Skrandis leido keistus garsus, bet jis negilino, ir taip buvo aišku, kad per staigiai suvalgė.- gal man reikėjo tapti modeliu? -susimąstė vaikinas garsiai, kai sukramtė sumuštinio likučius.- aš irgi iki darbo galo nebūsiu, -susijuokė kai sultys irgi buvo pabaigtos. Jis iš karto paprašė sąskaitos.- gal tada mane pasiimsi, jei anksčiau baigsi nei aš?
Min Yoongi
Min Yoongi
WITH :
Kookie ♡
CREDIT :
tumblr
AGE :
33
ACTIVITY :
photographer; tattoo artist; lecturer
POSTS :
2913
LIKES :
32
REAL NAME :
miglė ir kartais antra asmenybė ieva
OTHER ACC :
nebedaug
Re: Staliukai 2016-12-13, 16:54
Yoongi jau būtų beveik išsilydęs nuo to, koks mielas jo berniukas gali būti, bet reikėjo gi provokuojančią šypsenėlę veide išlaikyt. Ir štai Kook mielumas baigėsi, kaip ir jo provokacija, mat tuojaus pat vyresnysis nusiramino ir jo žandai nusidažė raudonai.
- Jungkook. – skandalingu tonu pasikreipia į vaikiną ir išpūtęs akis nužvelgia jį po šio žodžių. Fotografas yra vienas iš tų žmonių, kurie gali viešumoje parodyti savo meilę vyrui (juk prieš tai visiškai be gėdos ir sarmatos nuvalė padažą nuo Kook lūpų) ir stengiasi nekreipti dėmesio į kitų skersus žvilgsnius. Jam gana gerai sekasi, tačiau po tokių jaunesniojo išsireiškimų ta ignoro siena sugriūna ir visdar raudonais žandais jis nejaukiai apsidairo aplinkui. Persimainius mylimojo išraiškai ir jis leidžia sau atsipūsti ir daugiau apie tai nebegalvoti. – žiūrėk tu man. – mielai suraukęs nosytę pagrasina, nors ir taip aišku, kad apart darbo visas jų laikas būna skirtas vienas kitam. – reikėjo. – visiškai rimtai atšovęs, bečiaumodamas savo maistą linkteli. Jungkook buvo tikrai labai geros išvaizdos. Ir fotogeniškas. – niekada nepervėlu. – šįkart pratęsė savo mintis garsiai ir galiausiai pabaigė savo pusryčius, apsilaižydamas pirštus. – tai susiskambinsim po darbo, pažiūrėsim. – linktelėjęs atsistoja, kad pąsiražyt, nu nes jis gali ir pažvelgia į laikrodį. – tu sumokėk, man jau reikia keliauti, pasimatysim vakare, gerai? – apsirengia kalbėdamas ir galiausiai priėjęs prie vaikino pabučiuoja jį. – čiau. – mielai nusišypsojęs dar sekundę pasigroži savo mylimuoju, ir išmauna darban.
Svečias
Anonymous
Re: Staliukai 2017-01-07, 20:09
Jimin po vakarykštės nakties jautėsi siaubingai. Nors galvos skausmas šį momentą buvo minimalus, bet vis tiek, sprendimas likti lovoje būtų buvęs geresnis. Na, bet sulaukus vieno pakvietimo per mėnesį iš brolio, jog jiems reikėtų susitikti, Jimin negalėjo atsisakyti. Nežinia kada ir vėl jam susisuks protas prisiminti, jog turėjo vyresnyjį brolį, ypač kai buvo užsiėmęs su savo vaikinu įvairiais reikalais, apie kuriuos Jimin ir nelabai norėjo žinoti. Todėl padoriai apsirengęs atėjo į reikiamą kavinę bei atsisėdo kiek tolimiau nuo vykusio triukšmo, kad ir ateityje bekalbant su Jungkook būtų lengviau. Nors nežinia kaip bus lengva, kai keista atmosfera vis dar tvyros aplinkoje kurį nors laiką. Ypač žinant su kuo jo brolis draugavo. Taip, Jimin nemokėjo su tuo susitaikyti, todėl vaikiškai ant savęs ir ant Yoongi pyko. Bet galbūt ant Yoongi daugiau. Juk vis tiek, gi turėjo priežastį, kuria galėjo naudotis. Galbūt ir su ta neapykanta atėjo mintis, kad Jungkook visapusiškai geresnis už Jimin, nors Yoongi buvo šviesiaplaukiui niekas- pasaulio neatstojo, todėl nereikėjo taip greitai bristi į išvadas, ką Jimin pačią pirmą minutę po visko sužinojimo jau padarė. Tad belaukdamas Jungkook Jimin tiesiog sėdėjo ir stebėjo lankytojus, nes vis tiek neturėjo ką veikti, tai bent jau į kažką žiūrėjo.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: Staliukai 2017-01-08, 03:03
Jungkook kurį laiką svarstė, kaip savo nepasitenkinimą parodyti, visgi buvo pagiežingas šiknius, kuriam visada reikėdavo pademonstruoti viską, kas jam atrodė netinkama. Ir šiaip pastarasis laikas sukėlė tiek daug visko, kad vaikinui tiesiog jau neišėjo ignoruoti pačio savęs noro su Jimin pasikalbėti. Tuo labiau, kai vyresniajam dar vieną žinią reikėjo pranešti. Tai padaryti jam neatrodė labai sunku, tačiau dar ketino dramatišku pabūti. Galbūt dėl tų savo blogio planų galvojimo, visai pamiršo susitikimo laiką ir susivokęs turėjo tiesiog staigiai viską mesti ir kuo greičiau bėgti. Kadangi pastaruoju metu pasirinkdavo vaikščiojimą pėsčiomis, tad teko bėgti ir normaliai padusti, kol prie kavinės durų atsidūrė. Pabandydamas savo esybę rimta paversti, jis kelis kartus giliai įkvėpė vėsaus oro bei pravėrė duris. Baisiai nemėgo vėluoti. Priėjęs prie staliuko, kur jau buvo jis, vaikinas kuo plačiausiai išsišiepė, tačiau prisiminęs, kad buvo nepatenkintas, linktelėjo galvele bei išmetęs dramatišką veido išraišką, klestelėjo ant kėdės.
-Sveikas,- galiausiai ir prabilti teikėsi jis. Kadangi baisiai įkaitęs buvo, greitai nusiėmė paltą ir pakabino ant kėdės atlošo.- o aš jau tikėjausi, kad mane pasitiksi su kava ir kokiu skaniu keksiuku, o dabar.. visai jau tu,- sunkiai atsidusęs, jis pavartė akeles. Kartais nė pats nesuprasdavo ar rimtai kalbėdavo ar šiaip sau piktindavosi. Padėjęs rankas ant stalo,jis įsmeigė akis į Jimin.- džiaugiesi mane matydamas?- visiškai rimtu balsu paklausė jis, tarsi tai būtų svarbiausias dalykas pasaulyje.
Svečias
Anonymous
Re: Staliukai 2017-01-08, 19:26
Kad Jungkook labai skyrėsi savo mąstymu nuo Jimin galima buvo nuspėti ir seniau. Nors ir abu mėgo drėbti tiesą kitiems į akis, bet kol Jungkook atstovavo dramų karalienę Jimin mėgo tylėti iki paskutinės minutės. Bet kartais būdavo ir vienetinių susitikimų, kai Jimin buvo dramų karalienė, o Jungkook kaip tik tylėjo. Viskas priklausė nuo padėties ir žinių. Tik šį kartą šviesiaplaukis nelabai kažko tikėjosi vien dėlto, kad būtent Jungkook pasiūlė susitikti. Juk jeigu Chim neturėjo žinių ką pasakoti, tai tikėjosi, kad ir tamsiaplaukis nekels didelės dramos. Ypač kai pas Jimin tokia sveikata buvo. Bet pamatęs brolį ateinant šviesiaplaukis atsiduso, taip linktelėdamas galva atgal šiam.
-Sveikas,- pasisveikinęs prasisegė savo švarką, taip patogiau atsisėsdamas,- per tiek laiko aš pamirštu kas tau patinka iš gėrimų,- pats pavartė akis, taip pasiremdamas alkūnėmis į stalo paviršių. Sulaukęs klausimo iš Jungkook pats nusijuokė.- Džiugu matyti, kad dar niekas tavęs nenužudė,- gūžtelėjęs pečiais pakreipė galvą į šoną, kad galėtų pažvelgti kas vyko pro langą,- o tu džiaugiesi, kad mane matai?- pats paklausęs gražino žvilgsnį prie Jungkook, taip dar pakeldamas vieną antakį.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: Staliukai 2017-01-09, 18:26
-Blogai, kad pamiršti,- atšovė jis. Nebuvo tiek nepatenkintas, kiek galėjo pasirodyti. Tiesiog buvo šėtono išpera ir mėgo erzinti žmones, na, truputį ir įsiskaudinęs buvo, tad nusprendė dar fainu ir mielu broliu nebūti, kad ir kaip norėjosi ant šio užšokti ir laimingąją žinią pranešti.- kas mane žudytų, aš vaikščiojantis stebuklas,- įnirtingai palinksėjo galva jis, patogiau atsisėsdamas ir abudu delnus ištiesdamas per vidurį stalo. Žinoma, taip elgėsi specialiai, nes jeigu jau turėdavo savo nesąmoningą erzinimo planą - tuo užsiimti ir ketindavo. Šiaip Jungkook ne dažnai surimtėdavo, o ypač, kai būdavo pavargęs nuo proto gerokai nučiuoždavo, tuo labiau, kai pavargęs būdavo visada.
-Iš tikro tai nelabai,- papurtė galvą sučiaupdamas lūpas.- maniau, kad ant tavęs nepykstu, bet pamačiau ir va,- gūžtelėjo petukais abejingai. Nekalbėjo aiškiai, nes tiesiog kol kas dar nenorėjo.- bet nieko tokio, jei pavaišinsi mane kava, gal ir atleisiu,- išsišiepė savo mielojo kiškio šypsena, taip parodydamas, kad labai nepatenkintas iš tikro nebuvo. Na, Kookį buvo ganėtinai sunku supaisyti.- kaip laikaisi? - vėl visiškai random pasiteiravo rūpestingu balsu. Norėjo jis dar ilgiau savo nepasitenkinimą demonstruoti, bet vyresnis brolis turėjo kažkokią vietą jo širdelėje.
Svečias
Anonymous
Re: Staliukai 2017-01-12, 18:16
-O tu prisimeni kas man patinka?- rimtame žvilgsnyje žaidė tas pats susidomėdamas, ar tikrai čia buvo toks vienintelis užmirštuolis jų šeimoje. Nors ir Jimin veide galėjo matytis susierzinimas, bet šiaip to nejautė broliui. Žinojo jo charakterį, tai per laiką ir su juo susigyveno, ir su tais jo erzinančiais komentarais.- man irgi taip sako, tik kiekvieną dieną vos kulkos į galvą negaunu,- pavartęs akis į Jungkook pusę žiūrėjo rimtu žvilgsniu. Keistai šis elgėsi. Seniau nebuvo toks užsiciklinęs suerzinti Jimin, o dabar atrodo vienintelis planas buvo palįsti po šviesiaplaukio oda, todėl Jimin kol kas nusprendė ignoruoti šį sau iškilusį klausimą apie brolio elgseną.
-Na, mano kaip pareiga vyresnio brolio tave pavaišinti, tai aš negaliu išsisukti iš šitos situacijos,- atsidusęs atsilošė į kėdę,- tai kokia kava tavo mėgstamiausia? nes jeigu nepasakysi užsakysiu kakavos, kaip mažui vaikui,- žiūrėdamas į Jungkook šypseną netyčia ir pats pajuto mažą šypsnį savo veide. Bet Jimin vienas klausimas jau lindo po oda, todėl tik sulaukęs kito pasiteiravimo iš tamsiaplaukio Chim ir vėl sugrįžo arčiau stalo, taip pasiremdamas alkūnėmis į jį.- Sakyk kas yra,- išties jau šį kartą rimtu žvilgsniu žiūrėdamas į brolį Jimin norėjo išgirsti tiesą apie jo tokį elgesį. Nebuvo ekstrasensas, ir nemokėjo skaityti minčių, todėl tikėjosi Jungkook prasivers greitai ir nereikės laukti.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: Staliukai 2017-01-15, 22:22
-Supranti,- Jungkook tuo tariamai labai protingu balsu prašneko, tačiau po kelių sekundžių tylos, nusprendė ,kad sudegė.- gerai, šį kartą tau atleisiu už nepastabumą, bet tikiuosi, kad kitą kartą tai nepasikartos,- labai iškilmingu balsu pranešė. Iš tikro jis nelabai mokėjo pykti rimtai, tai buvo tiesiog ne jam. Na, bet jaunesnysis tikrai labai stengėsi išlaikyti savo principą papykti ir dar daugiau Jimin paerzinti. Jautė pareigą, kad patenkintų savo išdidumą.- Niekas nekaltas, kad užsiimi neaiškia veikla. Aš ramiai sau it stebuklas gyvenu ir man nėra jokių pavojų,- pavartė akis. Niekada neketino apsimesti,kad jam atrodė priimtina kuo brolis užsiėmė, tačiau tai nebuvo jo reikalas, tad jis niekada per daug ir neužsimindavo.
-Džiaugiuosi, kad vykdai savo pareigas,- šyptelėjęs jam linktelėjo galva.- gal ir neatsisakyčiau kakavos,- gūžtelėjo petukais.- žinai, kartais ir jaučiuosi, kaip mažas vaikas,- vėl su savo nepasitenkinimo balsu pareiškė. Tikrai, jautėsi, kaip mažvaikis nuo kurio viskas buvo slepiama. Ne viskas. Bet vis tiek baisu.- šiaip juokauju, noriu žalios arbatos su jazminais,- visgi rimtesniu balsu pridūrė. Pamatęs šio rimtesnį žvilgsnį Kook susimąstė. Nebuvo tikras ar jau atėjo metas nustoti. Nors ne. Neatėjo.- nežinau ar noriu tau sakyti kas yra,- pabarbeno pirštų galais į stalą, ta ranka ant kurios buvo žiedas.- norėčiau su tavimi būti atviras,bet žinai kaip būna,- gūžtelėjo petukais, smagu buvo šį erzinti.
Svečias
Anonymous
Re: Staliukai 2017-01-29, 18:29
-Na, tada ir tau aš atleisiu,- pats dar kartą patraukdamas brolį per dantį, kad ir šis nebuvo toks nuostabus brolis koks galbūt ir norėjo būti, Jimin laisvai šyptelėjo.- Būti mafijoje yra neaiški veikla...- prunkštelėjęs pavartė akis,- na, kad esi stebuklas galiu dėl šito ginčytis, bet kad ramiai gyveni- tiesa,- patvirtinęs šitą faktą atsiduso. Jimin jau seniai tokį dalyką buvo pamiršęs, kaip ramų gyvenimą. Gal todėl ir dabar keista buvo manyti, kad kažkas galėjo nieko netrukdamas gyventi ir galvoti apie dar geresnį rytojų, kai tuo tarpu pas Jimin kaip tik viskas ėjo nesustabdomai žemyn. Bet negalima neigti- kartais viskas ėjo ir aukštyn.
-Aš jau seniai pamiršęs tą mažo vaiko jausmą,- gūžtelėjęs pečiais pakvietė prie stalelio padavėją, taip užsakydamas broliui jo norimos arbatos, o sau kapučino. Padavėjai nuėjus Jimin ir vėl sugražino žvilgsnį prie Jungkook, bet išgirdus jo "laužymasi" blondinas tik išleido nepasitenkinimo garsą. Nepatiko jam, kaip žmonės nemokėjo visko aiškiai pasakyti. Bet žvilgsnis, nukrypęs prie brolio pirštų, parodė tai, ką Jimin lyg ir buvo sunku suprasti. Todėl atlošęs galvą atgal pradėjo juoktis, bet netrukus ir vėl normaliai atsisėdo.- Buvo sunku pasakyti, kad jūs susižadėjot?- pakėlęs antakį neslėpė šypsenos veide. Džiaugėsi. Bet dėl Jungkook. Jausta antipatija Yoongiui vis dar buvo pas Jimin, ir jis to negalėjo slėpti. Tik negalėjo to sakyti tiesiai į brolio akis.- Bet spėju dar kažkas yra,- atsidusęs tiesiai atsisėdo, lyg nekantraudamas išgirsti, nors abu žinojo, jog nesulaukęs ko norės Jimin paprasčiausiai atsileis.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: Staliukai 2017-01-30, 17:17
-Kas man iš tavo atleidimo, hyung?- Jungkook tokiu išmintingo mirštančio senolio balsu paklausė, galiausiai nusijuokdamas. Buvo super dramatiškos nuotaikos, žinojo,kad kažkuriuo metu teks prabilti apie tai, kas jį erzino ir neramino, tačiau dar kol kas buvo galima nesurimtėti.- taip, būtent, neaiški, -pavartė akis jaunėlis.- galėtum užsiimti kažkuo padoriu,- prabilo moralisto tonu. Buvo jaunas ir vaikiškas, tačiau moralizuoti be proto mėgo, tad tokios progos neleisdavo sau praleisti.- visiškai nesutinku, kad gali ginčytis,- sunkiai atsiduso jis, kai be jokių abejonių nebuvo pripažinta jo, kaip stebuklo, esybė.
-Ir tu tai sakai užsisakydamas kavos, kurioje yra pieno, -neslėpė savo pasibjaurėjimo Jungkook, na, ką jau galėjo padaryti, kad pripažino tiktai juodą kavą.
Išgirdęs, kaip vyresnysis brolis juokėsi, Kook pergalingai išsišiepė, na, pagaliau bus proga tiesiai pasakyti dėl ko jis jautėsi toks nerimastingas. -hyung, galvojau palauksiu kokius keturis metus, kol tu sužinosi, dar ir Yoongi liepčiau tau pasakyti, kad mes jau su tavimi pasišnekėti negalim,- gūžtelėjo petukais įsmeigdamas savo nepatenkintą žvilgsnį į Jimin.- kodėl iš karto man nepasakei, kad jūs buvot kartu?- pilnai surimtėjo Jungkook, nebenorėdamas ilgiau erzeliais užsiimti.- kaip man reikėjo jaustis, kai sužinojau tik dabar?- sunkiai atsidusęs jis sugniaužė kumščius. Taip ir jautėsi, daug verkė, kaip mažas vaikas, na, bet to garsiai sakyti nereikėjo.
Svečias
Anonymous
Re: Staliukai 2017-01-30, 20:09
-Tas pats, kas man iš tavo,- prunkštelėjęs šiek tiek papurtė galvą, lyg nesuprasdamas Jungkook. Išties, jie susitiko ir viskas tokia keista nata prasidėjo. Pirmiausia nuslepiama tiesa apie ką brolis nori pasikalbėti, o dabar kažkokių nelabai aiškių temų užvedimai. Nors žinojo Jimin, jog brolis nebuvo tas, su kuriuo pokalbis ramiai eitųsi.- Pavyzdžiui, būti žurnalistu?- pakėlęs antakį pradėjo barbenti pirštus į stalo paviršių. Jeigu jau kalba ėjo apie darbą, tai Jimin norėjo pabrėžti, jog kažkiek džiaugėsi, kad Jungkook vis dėlto nuėjo kitu keliu nei blondinas, ir dabar turėjo normalų gyvenimą. Gal ir dėl to Jimin pavydėjo savo broliui. Bet tas pavydas buvo labai momentiškas.- Pasakyk keletą argumentų kodėl tave turėčiau vadinti stebuklu,- kiek įdėmesniu žvilgsniu pradėjo žiūrėti į priešais sėdintį vaikiną, taip laukdamas tų "svarių" argumentų, dėl kurių jie čia turėjo lengvą ginčą pradėti.
-Tai dabar pienas yra jau mažų vaikų dalykas?- paklausęs šiek tiek susierzino. Nors ir buvo pripratęs prie Jungkook, bet šiandien jis keistai erzino Jimin. Nežinia ar specialiai, ar čia šiaip toks charakterio pakitimas išvesti Jimin iš proto.
Bet netrukus viskas lyg sustojo aplinkui sulaukus tamsiaplaukio klausimo. Ar geriau sakyti klausimų. Ir kažkaip tvankesnė atmosfera aplinkui patapo.- Jis tau viską suknistai papasakojo?- kiek per dantis labiau pasakęs Jimin pats įsmeigė savo žvilgsnį į Jungkook.- Aš apie jus ir tai tik sužinojau kai jūs pradėjot draugaut. Jeigu būtum užsiminęs, jog susipažinai su Yoongi ar kažką, aš būčiau tai pasakęs,- pernelyg ramiai kalbėjo blondinas, tarsi jokio čia daikto,- plius nieko ten nebuvo. Nėra ką pasakot,- piktai sumurmėjęs nusuko galvą šalin. Išties, pasakoti apie nenusisekusius santykius nebuvo Jimin pomėgis. Ypač apie tai kalbėti su broliu.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: Staliukai 2017-01-30, 20:37
Jungkook jau beveik norėjo susierzinti, kad jo atleidimas dėl visiškos nesąmonės Jimin nebuvo svarbus, bet labai greitai prisiminė, kad tai tebuvo visiškai beprasmiškas pašnekesys, kurį jis pats pradėjo, tad su šypsena veidely nusprendė taip ir užbaigti.
-Kad ir,- palinksėjo galva nusijuokdamas jaunėlis.- sėdžiu per dienas ofise ir rašau, praktiškai svajonės išsipildymas,- tai galėjo nuskambėti ganėtinai sarkastiškai, tačiau Kook tikrai mėgo tai, ką darė. Gal tai ir nebuvo didžiausia jo gyvenimo svajonė, tačiau laiko dar buvo pakankamai daug, o jis nebuvo tiek jau mažai pasiekęs. Gal net kiek per greitai suaugęs pasijautė. Nenorėdamas paskęsti apmąstymuose jis papurtė galvą ir išsišiepė.- aš tavo mažasis broliukas,- užlenkė pirštą, čia buvo svarbiausias argumentas.- esu protingas, mielas, žavingas, praktiškai tobulas,- palinksėjo galvele, tvirtai savo būvimu stebuklu įsitikinęs.
-Aha,- erzinančiai sučiaupęs lūpas jis palinksėjo galva. Reikėjo paerzinti Jimin, o kai jau pradėdavo tai būdavo labai sunku sustoti.
Jungkook iš tikro visai apsidžiaugė dėl pasikeitusios atmosferos, nebuvo dėl to patenkintas, dar ir šiknius buvo, tad norėjo nuotaiką ne tik sau susigadinti. Nuo to laiko, kai sužinojo jau kuris laikas buvo praėjęs,tačiau jis vėl supyko. Nors tiksliau pirmą kartą supyko, prieš tai jautėsi įskaudintas.- aš paklausiau, kas gi buvo tas nuo kurio galutinai pabėgo kai sutiko mane,- pavartė akis Jungkook, bandė ramiu balsu kalbėti, tačiau skambėjo kaip užsispyręs ir nepatenkintas vaikas.- atleisk, kad negalėjau visai šeimai pasigirti ,kad pradėjau susitikinėti su vaikinu,- atleido kumščius, padėdamas delnus ant stalo.- bet kokiu atveju, turėjai man pasakyt. Suprantu kodėl jis nepasakė tada, bet tu?- kilstelėjo antakius, jam tai atrodė svarbu.- jaučiuosi ,kaip asilas, kad prasidėjau su tavo buvusiu, negražu taip, fuck, hyung, jaučiuosi kaltas,- galiausiai visiškai atviri žodžiai paliko jo lūpas, bet kažko slėpti prasmės nebuvo. Jis jautėsi blogai, kad buvo su brolio buvusiu vaikinu, tik dabar per stipriai Yoongi mylėjo, tada būtų priėmęs kitokį sprendimą.
Svečias
Anonymous
Re: Staliukai 2017-02-03, 17:14
-Na, man tavo vietoj trūktų veiksmo,- gūžtelėjęs pečiais sugražino žvilgsnį prie Kook,- o mano darbe jo pilna. Svarbiausia sulaukti rytojaus per visus darbus,- atsidusęs šiek tik nežymiai pajudino galvą, lyg pridėdamas dramatiškumo. Nors ir atsakymas skambėjo absurdiškai, bet tai buvo tiesa. Ir Jimin buvo įpratęs tokioj kasdienybėj gyventi, kad Jungkook darbas skambėjo taip nuobodžiai ir neįdomiai, kad net nesinorėjo apie tokį darbą pačiam galvoti.
Klausydamas brolio argumentų Jimin nejučiomis išsišiepė.- Turbūt tavo tiesa. Daugelis norėtų būti mano giminystės medyje, o tu va, pagerbtas, net gi mano brolis esi,- palinksėjęs galva pritarė šitam tamsiaplaukio sakiniui.- Protingas- nelabai, mielas- gal, žavingas- sutinku, bet tu tikrai nesi tobulas. Štai prieš tave sėdi "tobulas" sąvokos pavyzdys,- mirktelėjęs akimi nesusilaikė ir nusijuokė. Abu jie nebuvo tobuli, bet kuo galėjo pasigirti tai buvo į genus įaugęs išorinis grožis. O vidus buvo nesvarbus. Bent jau šitu atveju.
-Tu mane erzini. Ir dar sakai, kad esi tobulas,- suprunkštęs, kad čia tikrai nebuvo tiesa dar nusijuokė.
Klausydamas Jungkook žodžių Jimin galiausiai neturėjo ką pasakyti. Dabar buvo tam taške, kur jautėsi išties visapusiškai kaltas, kad privertė Yoongi tylėti visą laiką kol draugavo su Jungkook. Tik išgirdęs, kaip brolis jautėsi Jimin surimtėjo, taip piktesniu žvilgsniu žvelgdamas į tamsiaplaukį, kuris dar prieš keletą minučių erzino Jimin, kad jaustųsi geriau, o dabar jie kalbėjo tokia sušikta tema.- Tu turbūt ir esi asilas, nes nusišneki panašiai,- pavartęs akis tiesiai atsisėdo, taip savo delnus padėdamas ant stalo,- Nesakiau tau todėl, nes tu būtum išsiskyręs su Yoongi. Jūs atrodėt abu laimingi, o tu taip nori dabar, kad būčiau tada sugadinęs viską? Damn, Jungkook, nustok būti mažvaikiu ir džiaukis kad turi jį. Ir dar pasakyk, kad tu nesijauti su juo laimingas, nes tada tu aiškiai meluotum. Jūs susižadėjot ir dabar tu galvoji apie tai. Jeigu Yoongi būtų nenorėjęs su mano broliu prasidėti, jis nebūtų to daręs. Dabar jūs būsit šeima ir aš dėl to džiaugiuosi. Todėl tiesiog tylėk ir negadink visko. Jau Yoongi ir tai sugadino,- atsiduso po ilgos kalbos savo broliui. Jimin vis dar jautė pareigą kaltinti Yoongi dėl to, jog Jungkook viską sužinojo, bet pamatęs padavėją atnešant jų užsakymus blondinas šiek tiek pamiršo visą situaciją, todėl tik padėkojęs šiai nieko nelaukė ir paėmė savo kavą, taip gurkštelėdamas šios.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: Staliukai 2017-02-08, 22:20
-Tiesiog mane labiau žavi intelektuali veikla,- gūžtelėjo petukais, niekada net nebuvo bandęs įsivaizduoti savęs užsiimant kažkuo, kas turėtų daugiau veiksmo, džiaugėsi ir dabartiniu savo gyvenimo keliu.- net neįsivaizduoji, kaip man norisi tau moralizuoti apie tai, kaip tai yra nesaugu,- pripažino jis, bet didžiavosi savimi, kad sugebėjo nepradėti proto knisti, nors tai ir buvo labai mėgstama jaunėlio veikla. Tuo labiau, kai jis visiškai nebuvo patenkintas pasisakymais apie rytojaus sulaukimą.
-Pagerbtas,- prunkštelėjo jis.- einu ir visam pasauliui giriuosi, kad aš mažasis Jimin broliukas,- pavartė akis, jau norėdamas žiotis ir vėl aiškinti koks nuostabus ir nepakartojamas buvo pats Jungkook, visgi susilaikė.- tu kliedi,- apsimestinis įsižeidimas galėjo girdėtis jaunesniojo balse.- bet iš tikro, tikriausiai tik protingas ir esu,- nusikvatojo, taip pripažindamas,kad ta nesibaigianti jo savimeilė nebuvo labai realus dalykas.- taip, hyung, tobulas, tik dar keli centimetrai į aukštį,- super mielai nusišypsojo, eilinį kartą jo ūgį draugiškai pašiepdamas.
Iš tikro Jungkook truputį bijojo, kad pokalbis pasidarys rimtas, nes tada visad prasiverždavo jo jausmai, o šiuos vaikinas buvo labai stipriai linkęs ignoruoti, jam labiau prie širdies buvo priminti robotą, o ne žmogų, visgi matydamas Jimin žvilgsnį jis suprato, kad neišsisuks. Visgi pats buvo kaltas, kad iš viso pokalbį pradėjo.- nesijaučiu nusišnekantis, -pavartė akis, atkirsdamas tokia labiau mažvaikio maniera, bet nesusilaikė, nemėgo pripažinti, kad buvo neteisus, viena iš jo silpnybių. Išklausęs ganėtinai ilgą brolio monologą, Jungkook kurį laiką nutilo bei nuleidęs akis susimąstė.- tame ir esmė, būčiau išsiskyręs su juo ir dabar tikrai negalėčiau džiaugtis laimingu gyvenimu, bet tai ir verčia mane jaustis nekokiu broliu. Vis tik tai nepakeičia fakto, kad nuo manęs tiek laiko to slėpti nereikėjo. Žinai, užknisa, kai vieninteliai du artimi žmonės man nesugebėjo pasakyti tiesos. Tai verčia jaustis vaiku, o vaiku jaustis nesinori, kai tiek laiko gyvenu ,kaip suaugęs ir subrendęs žmogus,- sunkiai atsiduso jis, tačiau jo žvilgsnis greitai nukrypo į ką tik atneštą arbatą.- nors turbūt iš dalies turiu padėkoti, kitaip dabar su juo nebūčiau. Kaip sunku.. Geriau pakalbėkim apie tave, nieko normalaus taip ir nepasakojai,- nusprendė užbaigti temą, nors mielu noru būtų dar moralizavęs apie tai, kaip nusipelnė žinoti.
Svečias
Anonymous
Re: Staliukai 2017-02-18, 23:13
-Žinai, bent tada kai moralizuoji apie tai, suprantu, jog tau rūpiu,- pasakęs nusuko žvilgsnį į kitą pusę. Na štai, dabar Jimin pradėjo dramatizuoti. Ir išties, kai jaunėlis pradėjo bendrauti su Yoongi kiek artimiau nei turėtų, Jimin su Jungkook pradėjo matytis vis rečiau ir rečiau, iki kol visi susitikimai kartais būdavo atsitiktiniai arba "prisiminiau, jog turiu brolį". Nors ir blondinas nemėgo to pripažinti, bet Yoongi vis dar buvo jam uždrausta tema, o Jungkook jį dažnai primindavo. Jimin, aišku, dažniausiai į tai nekreipdavo dėmesio, bet protas sakydavo kai ką kito. Aišku, rūpestis dėl Jungkook visada buvo ir yra- tai jau lyg įgimta Jimin viduje, kad paprasčiausiai einant gatve jis susimąsto ar broliui viskas gerai, tik va, paskambinti ir paklausti būdavo kiek sunkiau nei įprastai, nes rizika, jog paskambinus pirmiausia išgirs ne Jungkook, o Yoongi balsą, buvo didelė.
-Žinai, geriau jau aš tobulas ir mažas, negu nepajėgus lovoje,- mirktelėjęs viena akimi link Jungkook pusės, kad draugiškai paerzintų šį, vis dėlto nesusilaikė ir nusijuokė.
Bet vos tik išgirdus teoriją, apie nekokį brolį, Jimin nesusilaikė ir suprunkštė.- Čia aš esu nekoks brolis, nes nuo tavęs daug ką slepiu. O šiaip daugiau mažiau negraužk savęs. Vis tiek tave...,- davęs suprasti, jog norėjo įdėti žodį "myliu", bet juk bičai taip nesako, o ypač Jimin, todėl tik nutylėjo šiek tiek ir nepatogiai pasimuistė savo vietoje.- Daugiau nieko neslėpsiu, jeigu ir turėsiu. Bet tu juo labiau turėtum nuo manęs nieko neslėpti, nes kitaip, ne kažkas iš mafijos tave nužudys, o aš tai padarysiu,- pasilenkęs arčiau Jungkook pervėrė šį žvilgsniu, bet taip draugiškai, ir tada šiltai šyptelėjo,- neturiu ką pasakoti. Nu gaal, bet tai ten ne kokios naujienos. Baigiu savo, kaip mergišiaus, karjerą. Bent jau turėčiau taip daryti,- atsidusęs dar nežymiai pajudino galvą, lyg pats netikėdamas ką sako,- šiaip čia taip nutiko tik dėl to, nes mane paliko. Ant ledo. Tiesiogine to žodžio prasme. Aš išsiskyriau su savo simpatija, meile ar kažkuo ten, nu bet žodžiu, neįdomi šita tema, geriau kažką tu papasakok, pavyzdžiui, kada vestuvės?- alkūnėmis pasirėmė į stalo paviršių, taip įsmeigdamas žvilgsnį į brolį lyg taip greičiau gautų atsakymus.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: Staliukai 2017-03-09, 17:19
-Kaip tu man galėtum nerūpėti?- dramatiškai atsiduso Jungkook.- man nuoširdžiai rūpi du žmonės ir tu papuoli į vieną iš jų,- susijuokė vaikis. Na, nelabai mėgo su pasauliu komunikacijas, tad ir turėjo ramybę, mat didelio kiekio žmonių dėl kurių pergyventi reikėjo nebuvo. Nors užteko ir dėl Jimin nervų. Niekada nesuprato, kodėl jis nesugalvojo kokia nors padoresne veikla savo gyvenime užsiimti. Turbūt buvo neįmanoma, kad broliai vienu gyvenimo keliu pasuktų.
-Tu net nenorėk išgirsti koks aš pajėgus lovoje,- išsišiepė jis piktdžiugiška šypsena. Buvo tikras, kad savo pajėgumu tikrai sugebėtų vyresnįjį išgąsdinti. Visgi pačiam būtų labai keista apie tai kalbėti, tad jis nusprendė susilaikyti nuo kokių nors dar replikų, nors tikrai knietėjo.- svarbiausia, kad visgi esi, nors ir truputį nekoks,- negalėjo per amžius pagiežos laikyti Kook, nors dar mielai toliau bambėtų apie tą patį. Jam moralai ir panašūs dalykai paprasčiausiai neatsibosdavo.- net negali pasakyti savo mažajam broliukui, kad myli, koks tu žiaurus,- erzindamas jį, vaikinas pavartė akeles, tarsi tikrai būtų labai įskaudintas, jog šis to žodžio taip ir nepasakė.- aš net neturiu ką slėpti, ką čia šneki,- nepatenkintu balsu pasakęs, dar piktą žvilgsnį įsmeigė.- niekas manęs nežudys, nenusišnekėk,- net nusipurtė, visiškai nenorėjo nieko bendro turėti net su tokiomis idėjomis. Ketino mirti senatvėje, tapęs kokiu labai žinomu poetu ir jam visai nereikėjo net žodžio mafija girdėti.- palauk,- nieko nesupratęs jis papurtė galvą.- tu ką tik pasakei, kad baigei mergišiaus karjerą, bet ir kad tave paliko. Arba tu kliedi, arba aš nieko nesuprantu,- vaikinas įdėmiai nužvelgė Jimin.- tai tave paliko, o tu susiradai kažką dar?- daugiausiai kiek galėdamas suvokti suvedė į vieną sakinį jis. Na, pačio meilės gyvenimas buvo paprastesnis, vienas žmogus visą laiką ir ramu.- aišku,kad įdomi, tuo labiau apie vestuves neturiu ką pasakyti dar,- kažkaip į šoną šios mintys nusimetė, mat dabar jis buvo nuoširdžiai susidomėjęs broliu.
Svečias
Anonymous
Re: Staliukai 2017-03-16, 18:48
-Nežinau. Kažkaip moku įkyrėt žmonėm, kad jie paskui nesirūpina manim. O tu- tikras egzempliorius. Net kartais nežinau ką tu galvoji, tai nenuostabu būtų, jeigu mane specialiai pamirštum,- pažvelgęs į Jungkook nežymiai šyptelėjo, taip dar nustatydamas kiek liūdnesnę išraišką, jog efektas būtų.- Bet aš labiau rūpiu, negu tas kitas žmogus tiesa?- pakėlęs antakį Jimin tikėjosi vieno atsakymo- „taip“. Bent jau tikėjosi, nes tarp jų pasitikėjimas buvo didžiulis, ir jeigu reikėdavo pagalbos, jie vienas kitam neabejodami padėdavo, todėl blondinas ir darė tokią prielaidą, kad bent kiek atstojo Kookiui geriausią draugą.
-Bet aš tikrai pajėgesnis,- nusijuokęs Jimin negalėjo nebūti savimyla, todėl ir vėl yla išlindo iš maišo, ir paslėpti tikrojo charakterio nepavyko, kaip visada.- Jo, esu, bet kas keisčiausia, kad nedaug kas žino, jog tu esi mano brolis,- šiek tiek susiraukė,- tik nežinau ar čia gerai, ar blogai,- atsidusęs atsirėmė į kėdės atlošą.- Jungkookiee, aš tave labai myliu. Labai, labai,- net specialiai greitai paėmė nuo stalo brolio delnus, taip žiūrėdamas šiam į akis, tik viskas pasibaigė, kai Jimin veide atsirado didelė šypsena, kuri taip pat tuojaus dingo.- Daugiau niekada to nesakysiu, nes tai keisčiausias dalykas kurį esu tau padaręs be to, kad ir mačiau tavo brendimo laikotarpį, kuris irgi buvo gan keistas dalykas,- suraukęs antakius atsiduso.- Pirmiausia- po kiek mėnesių sužinojau apie tave ir Yoongi?- pasakęs Jimin ramiu žvilgsniu spoksojo į Jungkook.- o kitas dalykas- tu išvis nuo manęs užsidaręs, ir dar sakai, kad nieko neslepi,- susierzinęs Jimin subumbėjo, taip sunerdamas ranka ant krūtinės ir aiškiai parodydamas, kad užsiožiavo.
-Palauk, tu dabar pats mane sumaišei,- pasimetęs Jimin pasilenkė arčiau stalo, taip lenkdamas pirštus po kiekvieno sakinio.- Mane paliko mergina,- pasakęs užlenkė vieną pirštą,- tada aš depresavau ir vartojau daugybę dalykų, bet čia smulkmena,- numojęs ranka dar užlenkė vieną pirštą,- ir tuomet nustojau žaisti su savimi ir apskritai, nustojau dulkintis su kiekviena,- gūžtelėjęs pečiais gurkštelėjo kavos,- nes susiradau savo vieną vienintelį,- šyptelėjęs nuleido akis, taip žiūrėdamas į savo delnus, nes sakyti broliui apie meilės reikalus buvo keista. Gal ir dabar suprato, kodėl šis slėpė savo santykius su Yoongi.
Min Jungkook
Min Jungkook
WITH :
Pats pats mieliausias katinas ♡
CREDIT :
shinju.dot
AGE :
28
ACTIVITY :
journalist
POSTS :
2261
LIKES :
20
REAL NAME :
Aistė
OTHER ACC :
Somi, Youngjae, Minhyuk
Re: Staliukai 2017-04-04, 17:30
-Niekas nežino, ką aš galvoju, vis dar per daug uždaras esu, net ir Yoongi nelabai žino, kas mano galvoje dedasi,- gūžtelėjo petukais.- visai tu man neįkyri, viskas gerai, gal ir aš kaltas, kad tau gali kas ne taip pasirodyt, bet aš klaikiai daug dirbu ir kartais pasimiršta apie kitų žmonių egzistavimą,- nekaltai nusišypsojo, primindamas gerą vaiką, o ne įprastą šiknių, kokiu mėgdavo prie Jimin dėtis. Vargšai jo artimiausi žmonės turėdavo daugiausiai nukentėti nuo jo bjauraus būdo.- Hyung,- įsmeigė žvilgsnį į vyresnįjį jis.- tu ir jis man rūpit tiek pat, tik labai skirtingai,- kilstelėjo lūpų kampučius Jungkook. Na, kai draugų neturėjo, kiti jam asmenys ir nebuvo labai reikalingi ir keliantys rūpestį.
-Aš itin nenoriu su tavimi apie tai kalbėti,- pavartė akis jis.- bet aš ne veltui hormonų baronas,- tyliai sukikeno, mintyse prakeikdamas savo hormonus, kurie vargšą patį kartais net iškankindavo.- gal ir gerai, nes visiems kiltų klausimas ar tu įvaikintas, ar aš,- nusikvatojo, nesulaikydamas noro lėkštai pajuokauti.- vienas aukštas, augalotas, vyriškas, o kitas su mielu ir mergaitišku veideliu,- švelniai paerzino savo broliuką jis.- kaip miela,- nejučiomis išsišiepė super mielai jis.- aš irgi tave myliu, labai labai,- akimirkai dar mielai šypsojosi, tačiau galiausiai surimtėjo.- tikrai labai keista,- palinksėjo galvele pritardamas.- ką aš tokio keisto dariau, daug mokiausiu ir daug smaukiausiu,- pavartė akis jis, į vakarėlius juk nevaikščiodavo, o super aikštingas paauglys irgi nebuvo, bent jau namuose.- man buvo baisu,- pripažino jis.- bet kai sulaukiau smūgio iš tėvo, kai jis sužinojo žinią, nusprendžiau galintis ir su tavimi pasidalinti,- susijuokė jis.- galim susitikt rytais pabėgiot, papasakočiau apie praeitą dieną,- bandė ignoruoti jis Jimin nepasitenkinimą savo draugišku ir brolišku pasiūlymu.
-Dabar supratau,- linktelėjo Jungkook.- ai, man Yoongi minėjo,- staiga prisiminė jis ir susiraukė.- va dar dėl ko ant tavęs supykau, kad nepasakei man, o sužinojau iš jo. Suprantu, kad jie kažkokia ultra geriausi draugai, bet tu man irgi galėjai pasakyt. Nežinau, Jimin, skaudini mane,- pavartė akutes, labiau erzindamasis, nejautė didelio nepasitenkinimo, kad buvo pamiršta jam iš karto pranešti.- kaip nesiseka mūsų tėvui, abudu sūnus, abudu mėgsta penius, -susijuokė atsigerdamas dar arbatos.
Svečias
Anonymous
Re: Staliukai 2017-04-17, 22:18
-Nežinau ar džiaugtis, ar liūdėt, kad abu tiek pat reiškiam,- šiek tiek suraukė antakius,- nes iš tikrųjų norėčiau, arba geriau sakant mano savimeilė norėtų, kad reikščiau daugiau,- kad nuimtų įtampą pasiėmė kavos puodelį į ranką, taip atsigerdamas šios, bet netrukus ir vėl gražino ant lėkštutės.
-Hormonų baronas,- vos neužspringdamas kava pradėjo juoktis,- bent jau džiaugsmo duoda, kad yra noras dulkintis su savo sužadėtiniu,- pavartęs akis vis dėlto nepradangino šypsenos,- išvis spėju Yoongi neturi laiko ilsėtis. Vargšas Yoongi,- nežymiai papurtęs galvą šyptelėjo. Bet Jungkook užsinorėjus pajuokauti Jimin surimtėjo, taip rimtu, gal net tuo savo žudiko, žvilgsniu, žvelgdamas į brolį, sunėrė rankas ant krūtinės.- Jeigu nebūtum mano brolis aš prižadu, kad tu neišeitum iš šitos kavinės,- caktelėjęs liežuviu netrukus šyptelėjo,- tada pažiūrėčiau koks hormonų baronas vyriškas. Bet kadangi esi mano mylimiausias ir vienintelis brolis, kuriuo kaip tik turiu rūpintis...,- nuleido žemyn akis, taip norėdamas pajuokauti, jog nelabai norėjo rūpintis jaunesniuoju,- todėl nieko nedarysiu,- ir galiausiai nusijuokė.
-Tame ir esmė- tu daug smaukeisi, kad net atėjęs į tavo kambarį nenorėdavau sėsti ant lovos, nes bijodavau, jog įsėsiu į tavo...- nutylėjęs delnu parodė link vaikino, taip leisdamas suprasti apie ką kalbėjo. Nesinorėjo to žodžio tokioje vietoje vartoti. Bent jau Jimin dar turėjo kažkur gėdos jausmą. Tik labai mažą ir labai seniai sutiktą.- Ko tikėjaisi iš manęs, po to kai tėvas taip reagavo, kad tik tada galėjai pasakyti?- pakėlęs antakį klausiamu žvilgsniuku pažiūrėjo.- Aš rytais miegu. Ir dažniausiai net ne savo namuose,- priminęs, jog dabar lyg ir turėjo antrąją pusę pavartė akis,- bet dieną einu į sporto klubą.
-Nu jo, tavo tiesa, galėjau tau pasakyti ir anksčiau, bet aš turėjau teisę tiek pat slėpti, kiek tu nuo manęs Yoongi slėpei,- nusišypsojo,- svarbiausia, kad išvis sužinojai. Tik keista, jog Yoongi jau žino...,- parodęs šiokį tokį nepasitenkinimą atsiduso.- Kai tu taip pasakai, tai skamba žiauriai,- pasakęs nusijuokė,- bet aš bent jau pusę gyvenimo su panom daviausi. O tu nemanau, kad išvis kokiai davei progą pasireikšti,- įdėmiu žvilgsniu nužiūrėjo priešais sėdintį brolį.
Sponsored content
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume