Go down
Svečias
Anonymous
Miškas 2015-07-24, 12:03
First topic message reminder :


Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 13:54
-Man atrodo man patiks kai su lėkšte vošiu tau per galvą,- Jimin negalėjo patikėti, kad anas buvo toks debilas, na, gerai, kad bent jau pats geriausias debilas pasaulyje.- žiūrėk, kad manęs neišlepintum, nes po to turėsi mane nešiot visur, ką tada darytum??- paklausė tokiu balsu, tarsi va ims tai dabar ir atsitiks, ir nebus jokio kelio atgal.- aš tikrai noriu vestuvių, visada labai svajodavau, kai buvau dar mini jau svajodavau apie tai kaip viskas bus gražu ir panašiai, tik galvojau niekada neturėsiu pinigų savo svajonių vestuvėms ir neturėsiu svajonių vyro, bet dabar viskas yra, man pasisekė,- išsišiepė kaip saulytė, tikrai nebuvo tas žmogus, kur oi susituokime svarbiausia ,kad būtų tie kurie tuokiasi, Jimin labai norėjo didelių, prabangių ir labai gražių vestuvių ir ne kitaip.- tada puiku,- palinksėjo galvele.- hm aš tau nežinau norėčiau Hoseok būtinai, dar sesės, nežinau, gal užteks tada po du žmones? Bet tada aišku vis tiek kai jie eis poroms, tai sesė ir Jisoo gali būt pamergės tiesiog, o jei pabroliai ir tada žinai tipo poromis normaliai?- Jimin pagalvojo taip.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 14:02
- Fizinis smurtas šioje šeimoje netoleruotinas. – pranešė kaip koks politikas, kuris svarbią kalbą sakytų. – nešiočiau visur? – pažvelgė į ją kaip į retardę, nes na, jam tikrai nebuvo problemos ją nešioti, juk jis pats tai ir inicijuodavo. Išklausęs tai, jog vestuvės buvo sena Jimin svajonė ir dabar viskas pildysis, jis tik mielai nusišypsojo, išsilydydamas iš jos. – tu tikrai kaip princesė.. – pasityčiojo iš jos. – nu jei tu nori to specifinio sustatymo kur moterys ir vyrai atskirai stovi, tebūnie tegul stovi atskirai. – gūžtelėjo petukais. Jam tokie dalykai tikrai mažiausiai rūpėjo, jam galėjo Hoseok ar Yoongi tarp panų stovėti, ar dar kažką, jam tikrai nebuvo skirtumo.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 14:08
-Kas taip sugalvojo? Visiškai nesutinku, aš už smurtą,- Jimin super rimtu veideliu pasakė, nes kaip gi buvo galima smurto netoleruoti, absoliučiai nesuvokiamas dalykas.- taip, sakyčiau, kad Kookie, ateik, man reikia, kad nuneštum mane iki virtuvės, Kookie, nunešk mane iki lovos ir panašiai, būtum mano vergas, negi ne žavi idėja?- kilstelėjo antakį, vis dar super rimtą veidą išlaikė, nes būtinai dabar reikėjo pavaidint, kas smegenų ląstelė viena beliko.- kam tas kaip, aš princesė,- dar atmetė plaukus ir truputį pasimaivė.- man kaip ir būtų jokio skirtumo, bet esmė, kad vis tiek vieni žmonės mano pusėj, kiti tavo, jie ateina porom , tai aš manau, kad Jisoo su Tae norės eit kartu ,tai jie tada atsiskirs ir į vieną pusę, tada Hoseok su Jiwon (naujasis sesės vardas) ir irgi atsiskiria, tada jei sugalvosim dar kažką ir bus tik vaikinai, tai jau tada bus jokio skirtumo, supratai ką norėjau pasakyt?- pažvelgė į Kook, mat šis kartais toks bukokas būdavo..
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 14:15
- Skyrybos. – dramatiškai atkirto Kook, kad ši ale smurtui šeimoje pasirašė. – aš tave nešiosiu, kada aš norėsiu, va taip va. – atkirto jis tokiu princo tonu ir dar pasimaivė, nes tiesiog, kad jau buvo pralinksmintas, užėjo vėl jam debilo nuotaika. – mano princesė. – dar pabuvo lėkštas ir gražiai nusišypsojo. Stovėjo ir jis klausėsi, ką Jimin jam aiškino, bet tiesiog bukai spoksojo į jį. Atsakymas kaip ir aiškus, suprato jis ar ne.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 14:25
-Jau matau kokios skyrybos,- pavartė akeles Jimin.- ne ne, turi nešioti kai aš noriu, koks tu tada vergas?- kreivai nužvelgė Jungkook kaip labai nesupratingą idiotą, kuris nesuprato vergo pareigų.- nesisavink manęs, aš savo princesė,- dar nusprendė pasijuokti papildomai.- o dieve, Jungkookie,- Jimin susijuokė bei nusprendė, kad metas vėl atsisėsti, tad tai ir padarė.- tiesiog kol kas apie tai negalvokim, kol visko neplanavom, tiesiog pasakysi man kokie nori, kad žmonės būtų iš tavo pusės, o tada jau aš sudėliosiu tinkamai, tinka?- paklausė kaip atsilikėlio.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 14:37
- O ką tu žinai, gal ir skyrybos? – ale dramatiškai atsikirto, nesvarbu, kad žiaurų šūdą pasakė. – aš tau ne vergas. – atkirto kaip princas. – Jimin prieš penkias minutes: „aš tavo Jimin“, Jimin dabar „aš savo princesė“. Apsispręsk. – pasakęs meme taip gyvai nusijuokė. Jiems prisėdus toliau bukai spoksojo, nes nieko vistiek nesuprato. – taigi sakiau, Tae ir Jisoo. – pakartojo jai ir pažvelgė dabar kaip į retardę.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 14:40
-Nebus jokių skyrybų, turi mane mylėt ir taikstytis su manim amžinai,- labai labai dalykišku balsu pasakė ir dar galva linktelėjo.- kaip tai tu man ne vergas?- Jimin tokiu labai liūdnu žvilgsniu į mylimąjį pasižiūrėjo bei lūpą papildomai dėl efekto patempė.- įrodyk, kad taip pasakiau,- atmetė kaip dramatiška princesė plaukus.- šiaip gerai, aš tavo princesė, jei jau taip nori turėt princesę,- gūžtelėjo petukais, vis dar laikydamasi rimties, bet netrukus smagiai susijuokė.- gerai, viskas puiku, Tae ir Jisoo, Jiwon ir Hoseok,viskas,- linktelėjo galvele, manė, kad užteks, buvo ir dar keli žmonės, kurie galėjo ten būti ,bet visas kitas bus įspūdinga, tad apsieis be didelio skaičiaus pamergių ir pabrolių. -ir kadangi jie irgi poromis, kaip ir mes, dėl to bus dvi pamergės ir du pabroliai, - pabandė visgi dabar iš karto paaiškinti.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 14:49
- Ane? Kur tai parašyta? – toliau iš jos išsipisinėjo, kad jau ir Jimin išsipisinėjo iš jo. – nu ne vergas, primeti? – taip užklausė, lyg čia šokas didelis būtų. Galiausia tik pavartė akeles. – neįrašinėju tavo kiekvieno žodžio, lope. – dar pasipizdavojo iš jos. – gerai, būk mano princesė. – linktelėjo rimtai, lyg jiedu čia kažkokį svarbų susitarimą padarė. – o tai pala.. – sutriko jis. – kodėl Hoseok ne su Yoongi? – paklausė jo, nesuprasdamas. – neatskirk poros. Tae su Jisoo, Hoseok su Yoongi, Jiwon tada galim su mano pusbroliu poruot, aš galvojau jį imt į pabrolius, bet nesugalvojau poros, jis vienišas.. – pranešė jam, kaip jis visus dalykus matė. Prisiminė, kad pusbrolį turėjo, su kuriuo tikrai gerai suėjo.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 14:57
-Palauk,- Jimin nusisuko ir iš rankinės užsitraukė užrašų knygelę, tada greitai parašė "Jungkook turi kęsti smurtą ir negali būti jokių skyrybų, nes Jungkook turi mylėt Jimin amžinai" ir tada jau atsuko jaunėliui.- va čia buvo parašyta,- labai rimtai palinksėjo galvele, tarsi tikrai Jungkook nematęs būtų,kaip Jimin ką tik tai rašė.- šiaip jau,- Jimin dar greitai, jau net dabar nenusisuko ir prirašė prie ano užrašo "Jungkook Jimin vergas".- matai, Kookie?- paklausė ir nekaltai akutėmis suklapsėjo. Jimin dar ištiesė kumštį, kad žaibą jaunėliui dėl šio susitarimo duotų.- nežinau, nes tu turbūt nenorėtum, kad Yoongi dalyvautų?- gūžtelėjo petukais Jimin, kažkaip taip įsivaizdavo.- bet tada galim ir taip,- linktelėjo kai šis pusbrolį paminėjo.- turbūt Jiwon norės, kad ji būtų su savo vyru, bet aš jo net nekviesiu į vestuves,- tokiu labai užsispyrusiu balsu pasakė.- gerai, bet tada jei Yoongi ir Hoseok, tai kuris bus iš jų tavo?- kilstelėjo antakį.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 19:30
Jungkook tik nusikvatojo, kai Jimin taip užrašė viską, kol galiausiai atėmė iš jos užrašų knygutę, išbraukė visą pirmą jos parašymą ir šalia jo nupaišė bybį, o antrame teiginyje ir Jungkook pakeitė į Jimin ir verge vietoj as pataisė į ė.
- Pasikeitė, dabar va šitaip parašyta. – irgi labai rimtai pranešė. Davė tada žaibą, nes fainas tas susitarimas, Jimin ir turėjo būti jo princesė, tad viskas puiku. – jeigu jis toks brangus tau draugas, kodėl aš turėčiau drausti, kad jis būtų vestuvėse? – kiek keistai nužvelgė ją. Iki vestuvių gal Jungkook apsitvarkys su savo trūkumais ir Yoongi jo taip nebeveik, o bet kokiu atveju, jis buvo Jimin draugas ir jei ji jo norėjo vestuvėse – jis ir nedraus. – ir nekviesk. – gūžtelėjo petukais. – aš tiesą pasakius nežinau ką su tėvais daryt.. – sumurmėjo jis tyliau. – pala.. – susimąstė po jo klausimo. – o jei Tae, Jisoo ir Seokjin prie manęs, o taviškiai prie tavęs...? Bet ne, tada Jiwon su Seokjin atskirai stovės, kol kiti kartu.. – taip garsiai pradėjo mąstyti. – laikas parodys tada kuris, tikriausiai Yoongi, tavo geriausią draugą paliksiu tau. – atsiduso jis.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 19:43
-Kookie, - pavartė akis Jimin, kai jis čia užsiėmė penio piešimu ir melagingu parašymu, bet nieko tokio, nusprendė per daug nesijaudinti ir tada dar parašė ,kad Jimin myli Jungkook penį, nes reikėjo irgi žaismingai nesąmonę padaryti.
-Aš nesakau, kad tu drausi, bet aš noriu, kad tu per mūsų vestuves jaustumeisi tikrai gerai, kaip ir aš nenoriu, jog būtų sesers vyras, - linktelėjo galva Jimin, šiuo klausimu tai tikrai norėjo, jog abiems viskas būtų tobula, Jimin tikrai reikės gerai peržiūrėti visas gimines , kurių buvo kažkodėl žiauriai daug.- Jungkookie, manau, kad turėtum pakviesti savo tėvus,- Jimin suėmė jo ranką bei tvirtai spustelėjo.- nebent jaustumeisi geriau be jų ten, tačiau netikiu, kad būtų geriau,- atsiduso bei ėmė su jo pirštais žaisti ir visaip šiuos čiupinėti.- tai aš apie tai ir kalbu, - susijuokė Jimin.- kad taip gausis atskirai ir keistai, plius pora eina iki altoriaus ir atsiskiria ,o tada nueina į skirtingas puses, dėl to kad Jisoo ir Tae būtų pabrolio ir pamergės pora, tai jie turi atsiskirt, supranti? Nes jei nori, kad jie abu netoli tavęs stovėtų, turėtų ateit su kažkuo kitu, - pabandė jam normaliai pasakyt, nors atrodė, kad jau pagaliau kažkiek susivokė.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 19:53
Na, kad jau taip tai reikėjo prirašyti, kad Jimin subinė buvo jo religija. Ir jis absoliučiai nemelavo.
- Kviesk, jei tu nori. – gūžtelėjo petukais. Nemirs gal, jei jis ten bus. Tuo labiau bus pilna kitų svečių aplink, kuriuos jis galės užimti, jei iki to laiko jo požiūris į Yoongi nepasikeis. Jei Jimin norėjo savo draugo tenais, jis neturėjo ko draust. – nu tai tu pasiimk Hoseok sau, aš pasiimsiu Yoongi. – gūžtelėjo petukais, viskas, nutarta. – o mums nereikėtų kokios vestuvių planuotojos pasisamdyti..? – jis taip paklausė vyresniosios, nes žinojo, kad toks dalykas egzistavo. Galiausiai tik atsiduso. – ką žinau, jie pakankamai gerai man parodė, kad aš buvau tik stabdis jų gyvenime, tai nežinau ar dar noriu juos bestabdyti.. – sumurmėjo kaip nusibaudęs vaikas bei nuleidęs galvą. Na, jo santykiai su tėvais buvo skaudus reikalas.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 20:01
-Gerai, viskas puiku,- linktelėjo galvele Jimin, nes tikrai norėjo, kad ir Yoongi ten būtų, taigi galės pasikviesti visus, viskas bus labai smagu.- turbūt reikėtų, nes aš turbūt visko nesuplanuosiu? Ir tave išvaryčiau iš proto,- atsiduso Jimin ir papurtė galvą.- paieškosiu kokios tvirtais nervais, kad ištvertų mane,- linktelėjo galvele ir vėl nušvito, nes gi čia buvo tiesiog nepaprasta, jau greitai galės pradėti planuoti vestuves.. - bet Kookie, gal jie pavyzdžiui susiprato, kad buvo šiknos ir norėtų daugiau skirti tau dėmesio, bet dabar tu nepasirodai.. Nemanau, jog trukdai jiems tiek, kad neateitų į tavo vestuves, todėl ir siūliau su jais susitikti kol esam čia, galėčiau eiti su tavim, pasakytume jiems apie vestuves ir pasimatytų ką jie galvoja ir kiek jiems rūpi,- Jimin švelniai šnekėjo bei pasiėmė jį į savo glėbį, kuris aišku buvo mažesnis ir panašiai, bet ji vis tiek stengėsi.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 20:08
- O kad jau namams negavau nė žodžio pasisakyti, gal galėsiu bent vestuvių planavime dalyvauti? – kilstelėjo antakį. Na, nebus jis toks kaip Jimin ir neaiškins visko iš eilės, bet norėtų dalyvauti sprendimų priėmime ir bent kažkokią savo nuomonę reikaluose turėti.. Kad jau ilgalaikiame dalyke kaip namai to neturėjo, tai gal bent tokioj progos kaip vestuvės galės? – Jimin, jei jiems rūpėčiau dar, jie su manim susisiektų. – prunkštelėjo taip kandžiai. – man parašo jie žinutę kartą į porą mėnesių paklausdami ar gyvas ir atsiunčia kokią savo kelionės nuotrauką. Nei paklausia, kaip laikausi nei ką, nes juk pinigais vien mane šerti užtenka. – karčiai vyptelėjo. Deja, jis buvo vaikas ir kaip ir visi, norėjo savo tėvų meilės, rūpesčio ir dėmesio. Visgi, kai suaugo, neteko visko, nes na, gi sūnus suaugo, pasirūpins savim, galima bybį dėt ant jo. – jei tu taip nori, galim susitikt, tik sakau, klausimas ar jie išvis Korėjoj. – gūžtelėjo pečiais, o atsidūręs vyresniosios glėby ir jis padėjo savo galvą ant jos peties ir sukišo nosytę į jos kaklą.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 20:13
-Atsiprašau dėl namų,- Jimin pažvelgė į Kook atsiprašomai, nes abudu žinojo, kad visai neatsiprašinėjo, nes tiesiog toks likimas.- bet galėsi prisidėt kiek norėsi, ne visai kiek norėsi, nes kažkaip nežinau ar tu gali reguliuot kurios gėlės gražesnės ir panašiai, bet šiaip jo, viską susitarsim ir tiesiog iš kart pasisakysi kas tau neįdomu, tuos dalykus sutvarkysiu tik aš,- palinksėjo galvele Jimin, nes tikrai labai norėjo rūpintis aplinka, kad būtų viskas super gražu ir nepaprasta, bet šiaip šį kart tikrai ruošėsi bent išklausyti Kook nuomonę visais klausimais.- bet Kookie, galbūt jie tiesiog nebemoka.. Jei tu parodytum ,kad tikrai nori bendraut, nežinau, tiesiog žinau, kad būtum laimingesnis ir žinau, kad labai nesmagu negaut reikalingo dėmesio iš tėvų, juk irgi ne taip seniai pradėjom iki galo gražiai sutart, bet tuo noriu pasakyt, kad yra šansų, - glostė ji savo kukulį. - taip aš taip noriu, nes matei paskutinį kart per šventes ir būtų pats metas vėl,- atsiduso Jimin, aiškiai parodydama, kad tikrai norėjo, jog Kook su jais susitiktų.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 20:19
- Ne, tai tokiu šūdus rinksi tu, aš tiesiog noriu turėti kažkokį savo žodį ir pasakyti, gražu ar ne, noriu to ar ne, nes na, pačios žodžiai, reikia, kad abu gerai jaustumėmės. – pažvelgė reikšmingai į ją, jau tiesiog nuignoruodamas tą atsiprašymą, nes žinojo, kad jis niekados nebus nuoširdus. – tai tarp mūsų skirtumas yra. Tu ėjai per pokyčius, prie kurių nėra lengva šeimos nariams priprasti, tai nenuostabu, kad buvo visko pas jus. Ką aš padariau? Užaugau ir jie išpyzdino keliaut po pasaulį mane likimo valiai palikę taip, lyg mano egzistencija jiem stabdis visus tuos 18 metų būtų buvus.. – pavartė akeles kalbėdamas apie savo tėvus. Tiesiog, be galo pyko ir buvo įskaudintas, kad jo jiems nebereikėjo. – parašysiu aš jiems. – pabambėjo, kad jau žmona reikalavo, reiškia turėjo daryt.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 20:27
-Ai, tai aš galėsiu rinkt visus tuos dalykus, bet tu nori teisės pasakyt,kad tau nepatinka kažkas ir tada rastume kitą variantą, kuris patiktų?- pasitikslino Jimin, bet toks variantas atrodė pakankamai teisingas, nors juk neplanavo rožinių princesės vestuvių padaryti, tad manė, kad nebus labai sunku sutarti.- tai žinau, kad yra tas skirtumas, bet tas faktas, kad santykiai vis tiek gali būti sutvarkomi, - palinksėjo galvele vyresnioji.- užjaučiu tave,kad negauni pakankamai tėvų dėmesio ir tikiuosi, kad tai pasikeis, tiesiog jeigu jie norės tau daugiau meilės duoti, Kookie, neatstumk tada jų, nebūk užsispyręs tik dėl to, kad būti,- sumurmėjo bei paglostė dar jo plaukus, kiek pakėlė Kook galvą, kad galėtų jų žvilgsniai susitikti. - šaunuolis, - pakštelėjo jam į lūpas, pagirdama.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 20:34
- Jo. – gūžtelėjo pečiais. Tikrai neketino kažko rinkinėti, nes nebuvo jis tas kuris gėlytėmis ar ten dar bala žino kuom domėtųsi. – svarbiausia, kad ties tortu turėčiau pasisakymą. – pranešė rimtai jaunesnysis. Ties namais jis irgi būtų leidęs karaliauti vyresniajai ir taip, bet tiesiog norėjo galėsi pasisakyti, deja. Nenuostabu matyt, kodėl jis daugiausia laiko studijoj praleisdavo.. – nemanau, kad aš turiu jiems lyst į šikną tvarkyt santykių, kai ne aš ant jų dėjau pirmoj vietoj. – gūžtelėjo petukais taip pasakydamas, bet na, suprato kaip ir ką Jimin norėjo pasakyti. Norėtų jis turėti tėvus, kurie juo rūpintųsi ir mylėtų, o ne vien pinigų krūvelę pamestų ir tipo eik laimingas. Pinigai jam nebuvo lygu meilei. Pabučiuotas dar kiek užtęsė tą bučinį, kol galiausiai atsitraukė. – o mes neturėtume pirmiausia išvis aptart vietos vestuvių, o tik paskui visko kito? – susijuokė jis.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 20:43
-Tai labai labai gerai,- tada jau Jimin iš vis džiaugsmingai išsišiepė, nes labai norėjo viską rinkti, tai buvo žiauriai smagi veikla, jau dabar žinojo, turbūt net po to gailėsis, kad tik kartą tuokėsi, bet turbūt galės daryti vėliau metinių vakarėlius, tad nieko tokio.- tai kol tas tortas vaizdine prasme tiks prie visos estetikos, tegul jo skonis būna koks tu nori ,dydis irgi, - palinksėjo galvele. - o dieve, -Jimin staiga žiaurią nesąmonę sugalvojo.- primesk, bet čia ne per vestuves, užsakau tortą ir ant jo mano užpakalio nuotrauka tipo, tada tu tiesiogine ta žodžio prasme galėtum valgyt mano užpakalį,- palinksėjo galvele nuo savo super idiotiško prikolo. Kartais ir Jimin va kaip linksmai mokėdavo.- niekas neprašo tavęs lįst į šikną, tiesiog esmė tame, kad pats to nori, neverta laukt, kol kažkas pasistengs už tave,- labai švelniai ir meilės kupinu balsu pasakė, žinojo, kaip svarbu mylintys tėvai, ypač suprato, kai buvo savo tėvų pripažinta iki galo.- turėtume, bet sakėm, kad gal prie jūros Olandijoj ? Man svarbiausia, kad būtų gamta, realiai nebūtinai jūra,- gūžtelėjo petukais ji.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 20:53
- Ne tai tuos estetinius dalykus planuosi tu, aš skonį tada. – pasiūlė taip, nes na, maistas jau buvo jo specialty, tai tortas jau turėjo būti jo pareiga. – man nereikia torto, kad valgyčiau tavo užpakalį.. – pažvelgė į ją kaip į retardę. – ir tortas nebus bet kokiu atveju tavo užpakalis, tai palik tikrą delikatesą man geriau. – dar jam išaiškino kaip princas. – vat jeigu iš torto išlystų tavo subinė, būtų kitas reikalas. – linktelėjo. – žiūrėsim kaip bus. – tik tiek tesumurmėjo ir išsitraukęs telefoną vietoj tiesiog parašė tėvams ar jie buvo Korėjoj. – Olandija tai Olandija. – linktelėjo. – gaila tikrai, kad čia negalim, būtų kiek sentimentas didesnis.. – atsiduso, galiausiai atsiguldamas ant dekio ir padėdamas galvą ant jos kelių.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 21:02
-Gerai,- Jimin su tuo sutiko, na, aišku, maistas turės gerai atrodyti irgi, bet ji buvo tikra, kad kažkokiu būdu su Kook gerai sutars dėl vestuvių.- Kookie,- Jimin suinkštė, nes būtinai anas turėjo sugadint visus juokus.- bet mano užpakalio negali suvalgyt, o tortą tai gali iki galo, - atsiduso, nes tiesiog, aišku, būtinai Jungkook turėjo būt vaibo gadintojas.- gerai jau gerai, per vestuves galėsi irgi torto nevalgyt, kažkur po mano suknele pasislėpsi ir galėsi džiaugtis desertu,- pavartė akeles, aiškiai juokavo, nes niekada tokio dalyko neleistų.- man irgi gaila, žmonėms irgi būtų paprasčiau atvykti čia, - atsiduso bei pasiėmė telefoną. - reik pasižiūrėt kaip ten kas,- atsigulė dabar jau ant pilvo, kad jaunėlis buvo dabar jau kaip ir paguostas. - hmmm gerai, - pradėjo žiūrėti. - o dieve,- akys buvo pilnos nušvitimo. - jei aš būsiu legaliai moteris, reiškia mes galim tuoktis ir čia !- Jimin taip staigiai apsidžiaugė, kad ant Jungkook užsilipo ir stipriai jį apsikabino.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 21:10
- Pasikartosiu, jokie tortai neprilygsta tavo užpakaliui, supranti tai? – pažvelgė į Jimin taip labai rimtai kalbėdamas, nes na, jo šikna buvo ta tema, dėl kurios jaunėlis buvo labai užsivedęs ir tiesiog jo, čia viskas buvo labai rimta. – gerai. – linktelėjo apsidžiaugdamas tokiu vestuviniu desertu ir išsišiepė kaip debilas. – ir aplamai, tiesiog mes abu iš čia, tai būtų simboliška ir gražu.. – pridėjo, kodėl dar manė, kad vestuvėms Busanas būtų puiki vieta. Tiesiog gulėjo ramiai, kol Jimin kažkuo domėjosi ir jai taip pranešus pasikėlė pusiau. – rimtai? – nustebo, o kai Jimin užsilipo ant jo, automatiškai apsikabino. Tada susiėjo logika jo galvelėj. – tiksliai.. – susijuokė.. Juk santuoka ir yra tarp vyro ir moters ale, tad jei Jimin dokumentuose bus moteris, jie galės tuoktis. – tai keisies lytį..? – pasiteiravo atsargiai, nes na, jie ten taip tiksliai nieko ir nepašnekėjo ta tema.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 21:14
-Šiaip nesupratau, nes nežinau koks mano užpakalis ta prasme, žinai,- pavartė akeles, ta Kook meilė užpakaliui buvo tikrai žodžiais nenusakoma, kartais Jimin galvodavo, kad ji net tiek daug nemylėjo jaunesniojo pimpalo, kiek šis šikną mylėjo. Jimin labai kreivai į Jungkook pasižiūrėjo, kai šis išsišiepė, na, tikėjosi, kad suprato, jog to iš tikro nebus. - taip taip rimtai,- palinksėjo galvele.- o dieve, - Jimin pažvelgė jam į akis. - turbūt keisiuosi..? Maniau, kad dar noriu pamąstyti, bet tai tik dokumentai, man bus visomis prasmėmis paprasčiau, tuo labiau tai ženklas, tai turbūt taip,- Jimin dar truputį dvejojo ir jos balse tai girdėjosi, tai visiškai nieko nepakeistų, tačiau vis tiek atrodė kaip didelis žingsnis.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 21:25
- Tavo užpakalis yra Dievo dovana. – labai rimtai pareiškė ir pažvelgė į jį kaip koks fanatikas, bet išties, jis absoliučiai nejuokavo, ta šikna jį visiškai išnešė, nunešė ir pernešė. Kook per savo gyvenimą tikrai į daug merginų užpakalių prisispoksojo ir tikrai daug neblogų lietė, bet tiesiog Jimin užpakalis pasiėmė visas karūnas ir neprilygo niekam. – pamąstyk, mažute, čia didelis sprendimas. – linktelėjo jaunesnysis ir pabučiavo mielai ją, galiausiai aplamai užpuldamas veidelį bučinukais.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 21:29
-Žinau, kad reiktų dar pamąstyt, bet kaip ir nėra kas mane stabdo.. jei nuspręsiu, kad noriu nusikirpt plaukus ir būt vaikinu, juk galėsiu taip padaryt, koks skirtumas kas dokumentuose?- Jimin turbūt labiausiai dėl to ir bijojo, kad jeigu persigalvos ar nebus tai kažkas per didelio, galbūt dėl to absoliučiai nieko ir su kūnu nenorėjo daryti. -aš iš vis skaitausi transgender? - nes nusijuokė dėl šio klausimo, nes tiesiog buvo gyvenimo misterija.- ech, Kookie, kodėl man taip sunku susivokt savy,- patempė lūpytę ir tiesiog netrukus nusprendė bandyt Jungkook veidą nubučiuot,čia tipo kova, kas daugiau bučkių spės ant kito odos palikti.
Sponsored content
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume