Share | 
 

 Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatarWITH :
jimin
MOOD :
wanna go to hell together?
AGE :
24
ACTIVITY :
sniper/hitman
POSTS :
753
LIKES :
17
REAL NAME :
ieva

Jung Hoseok

RašytiTemos pavadinimas: Baras   2015-06-25, 18:20

.i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way
Atgal į viršų Go down
      ADMIN
POSTS :
114
LIKES :
0

hallyu2

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-03-13, 22:36

Juokdamasi ir įsikibusi į parankę savo draugei, Chungha atsidūrė jau antrame šiandieną klube. Pirmame po kelių taurelių pasidarė tiesiog nuobodu, muzika nepatiko, o šiandieną dvi merginos buvo užsibrėžusios tikslą - aplankyti kuo daugiau Busano klubų, bei linksmai, na tiksliau chaotiškai praleisti vakarą. Ji buvo tam nusiteikusi, ir tai puikiai matėsi iš merginos aprangos bei švytinčio veido. O gal todėl kad ji jau buvo šiek tiek išgėrusi.
Įsitaisius ant kėdės, tamsiaplaukės draugė iškėlusi ranką tuoj pasprigsėjo pirštais ir prikvietė padavė, bei užsakė du romo ir kolos kokteilius su laimu. Gėrimai netrukus buvo priešais jas, bei šios sudaužus stiklinėmis, Chung sriūbtelėjo pro šiaudelį alkoholio. Jis net nebe taip stipriai degino gomurį, nors ji galėjo jausti laipsnius keliaujančius į galvą. Gal užteks net vieno kokteilio, kad patrauktų į šokių aikštelę? Kalbant apie tai, besijuokiant kartu su drauge, prie jų tuoj prisistatė vienas vaikinas, kuris pakvietė kitą merginą šokti. Ši purtė galvą ko gero nenorėdama palikti Chunghos, bet ji tik pavarčiusi akis stumtelėjo ją į priekį ir dar pamojo. Galėjo gi pabūti ir vieną, jai liūdniau tikrai nebus. Užsikėlusi koją ant kojos, atsirėmė viena alkūne į barą už savęs, o kitoje rankoje laikydama kokteilį, po truputi šį gurkšnojo pro šiaudelį. Galva judėjo muzikos ritmu. Jau senokai besilankė tokioje vietoje, tad buvo visai smagu. Bet prie baro buvo nuobodu kaip ir pirmame klube, tad ji tikrai galvojo apie mintį pasukti link šokių aikštelės, kad ir vienai..
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-03-17, 20:47

Youngjae mėgo vakarus leisti kur nors, tik ne namuose. Kartais būna nusiteikęs ir ramiai, nueina pasivaikščioti, gal pasėdi kokioj kavinėj ar restorane, retkarčiais ir bare.. Tačiau visgi vaikinas labiau rinkosi judesį. Na, tikriausias toks pasirinkimas nėra kažkas netikėto klubo savininkui. Tik būna kartais sava atmosfera kiek nusibosta, tad vaikinas kaikuriomis naktimis patraukia į kokius nors kitus klubus. Kartais tam, jog pašmirinėtų pas konkurentus, kiti klubų savininkai jo draugai būna ir jis tiesiog ateina ir pas juos apsilankyti, šiandien ne išimtis. Pasisveikinęs su savo kaip ir kolegomis visą vakarą praleido su jais, tačiau vienu momentu paliko juos savo reikalams ir nusprendė, jog nori pats pasižmonėti, tad taip atsidūrė prie baro su vis besikeičiančiu gėrimu rankoje. Besidairant į žmones vaikino akys užkliuvo už juodaplaukės merginos ir bingo. Pagaliau kažkas, kas patraukė jo dėmesį. Pasikvietęs barmeną paprašė, jog kad ir ką tik begeria, jis padarytų dar vieną ir perduotų, jog tai nuo jo. O tada tiesiog sedėjo gurkšnodamas savo gėrimą, įstatęs akis į ją ir laukė reakcijos.
Atgal į viršų Go down
     
POSTS :
114
LIKES :
0

hallyu2

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-03-20, 13:26

Chungha po truputi jau baiginėjo gurkšnoti savo kokteiliuką, mat po truputi visai paleido savo stabdžius, ir nejautė jog geria gal ir per greitai. Tenorėjo atsipalaiduoti, o alkoholis tam visad buvo gera išeitis. Klubas buvo judesy, šokių aikštelėje ji galėjo matyti savo draugę, kuri su savo šokių judesiukais kėlė jai juoka, mat ši buvo pakankamai išgėrusi, kad jai mažiausiai rūpėtų, kaip ji atrodo šokdama. Na, juodaplaukės galva dar veikė tiek, kad ji nesugalvotų apsikvailinti, gal todėl ji dar ir nebuvo šokių aikštelėje? Per mažai alkoholio.. Padėjusi savo tuščią taurę ant baro, jau norėjo prašyti pakartoti, bet barmenas pats jai padavė naują gėrimą, ir paprašęs pasilenkti, į ausį pakuždėjo kad ją vaišina kažkoks vaikinas. Mirktelėjusi Chungha nukreipė akis į tą pusę kur parodė barmenas ir jos žvilgsnis tuoj susitiko su žavaus vaikinu, kuris akivaizdžiai ją stebėjo. Trumpam susijuokusi, žvilgtelėjo į barmeną ir jam padėkojusi paėmė savo gėrimą į rankas, ir vėl pasisukusi į nepažįstamąjį vaišinusį ją, šiam žaviai nusišypsojo kilstelėdama stiklinę savo rankose taip padėkodama, o tada nenuleisdama žvilgsnio nuo jo, pro šiaudelį gurkštelėjo gėrimo. Taip, ji flirtavo, žvilgsniu ir subtiliais veiksmais. Užsikėlusi koją ant kojos, neneuleisdama žvilgsnio, mirktelėjo vaikinui ir šiek tiek pakreipė galvą, tarsi kviesdama jį prisijungti prie jos ir prieiti artyn.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-03-28, 03:10

Youngjae, užsakęs merginai gėrimą, toliau ją stebėjo. Juodaplaukė buvo tikrai labai išvaizdi mergina, bet realiai viskas tuo ir pasibaigė. Aišku, po tokiu grožiu galėjo slėptis ir graži asmybė, arba atvirkščiai, supuvusi, bet jam tiesą pasakius tai nelabai rūpėjo. Vaikinas buvo jaunas, norėjo dar pagyventi, tad įsipareigojimų tikrai neieškojo. Gražias merginas klubuose nužiūrinėjo tik nebent vienos nakties nuotykiams, o kartais net ir tiesiog vienam šokiui ar trumpam pokalbiui be tolimesnių veiksmų. Visgi šią merginą buvo taip įdomu stebėti ir jis susiprato, jog stengsis, kad ši ir iki vakaro pabaigoj liktų jo pašonėj. Su savimi pasitikinčia šypsena stebėjo, kaip ši sulaukė naujo gėrimo ir jų žvilgsniam susitikus vaikinas jai dar ir mirktelėjo. Galiausiai sulaukęs teigiamos reakcijos į tokį jo gestą patraukė prie jos.
- O ką tokia graži mergina kaip tu veikia prie baro, o ne šiokių aikštelėj? – žavingu tonu užklausęs prisėdo šalia, kaip tik kątik ant atsilaisvinusios vietos. – netikiu, kad niekas nebandė šokdinti... – nutęsęs žavingai nusišypsojo. O iš arti ji dar žavesnė.
Atgal į viršų Go down
     

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
     
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: NIGHT CLUB 'CLUBGRID'-