Share | 
 

 Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Baras   2015-06-25, 18:20

.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatarWITH :
taetae
MOOD :
pisu tigriuką
CREDIT :
saint_kidd
POSTS :
181
LIKES :
0
REAL NAME :
aistė paistė nesąmones paistė
OTHER ACC :
dar du kookiai, tae ir jiminijus

Jeon Jeongguk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-03-13, 22:36

Juokdamasi ir įsikibusi į parankę savo draugei, Chungha atsidūrė jau antrame šiandieną klube. Pirmame po kelių taurelių pasidarė tiesiog nuobodu, muzika nepatiko, o šiandieną dvi merginos buvo užsibrėžusios tikslą - aplankyti kuo daugiau Busano klubų, bei linksmai, na tiksliau chaotiškai praleisti vakarą. Ji buvo tam nusiteikusi, ir tai puikiai matėsi iš merginos aprangos bei švytinčio veido. O gal todėl kad ji jau buvo šiek tiek išgėrusi.
Įsitaisius ant kėdės, tamsiaplaukės draugė iškėlusi ranką tuoj pasprigsėjo pirštais ir prikvietė padavė, bei užsakė du romo ir kolos kokteilius su laimu. Gėrimai netrukus buvo priešais jas, bei šios sudaužus stiklinėmis, Chung sriūbtelėjo pro šiaudelį alkoholio. Jis net nebe taip stipriai degino gomurį, nors ji galėjo jausti laipsnius keliaujančius į galvą. Gal užteks net vieno kokteilio, kad patrauktų į šokių aikštelę? Kalbant apie tai, besijuokiant kartu su drauge, prie jų tuoj prisistatė vienas vaikinas, kuris pakvietė kitą merginą šokti. Ši purtė galvą ko gero nenorėdama palikti Chunghos, bet ji tik pavarčiusi akis stumtelėjo ją į priekį ir dar pamojo. Galėjo gi pabūti ir vieną, jai liūdniau tikrai nebus. Užsikėlusi koją ant kojos, atsirėmė viena alkūne į barą už savęs, o kitoje rankoje laikydama kokteilį, po truputi šį gurkšnojo pro šiaudelį. Galva judėjo muzikos ritmu. Jau senokai besilankė tokioje vietoje, tad buvo visai smagu. Bet prie baro buvo nuobodu kaip ir pirmame klube, tad ji tikrai galvojo apie mintį pasukti link šokių aikštelės, kad ir vienai..
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-03-17, 20:47

Youngjae mėgo vakarus leisti kur nors, tik ne namuose. Kartais būna nusiteikęs ir ramiai, nueina pasivaikščioti, gal pasėdi kokioj kavinėj ar restorane, retkarčiais ir bare.. Tačiau visgi vaikinas labiau rinkosi judesį. Na, tikriausias toks pasirinkimas nėra kažkas netikėto klubo savininkui. Tik būna kartais sava atmosfera kiek nusibosta, tad vaikinas kaikuriomis naktimis patraukia į kokius nors kitus klubus. Kartais tam, jog pašmirinėtų pas konkurentus, kiti klubų savininkai jo draugai būna ir jis tiesiog ateina ir pas juos apsilankyti, šiandien ne išimtis. Pasisveikinęs su savo kaip ir kolegomis visą vakarą praleido su jais, tačiau vienu momentu paliko juos savo reikalams ir nusprendė, jog nori pats pasižmonėti, tad taip atsidūrė prie baro su vis besikeičiančiu gėrimu rankoje. Besidairant į žmones vaikino akys užkliuvo už juodaplaukės merginos ir bingo. Pagaliau kažkas, kas patraukė jo dėmesį. Pasikvietęs barmeną paprašė, jog kad ir ką tik begeria, jis padarytų dar vieną ir perduotų, jog tai nuo jo. O tada tiesiog sedėjo gurkšnodamas savo gėrimą, įstatęs akis į ją ir laukė reakcijos.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
taetae
MOOD :
pisu tigriuką
CREDIT :
saint_kidd
POSTS :
181
LIKES :
0
REAL NAME :
aistė paistė nesąmones paistė
OTHER ACC :
dar du kookiai, tae ir jiminijus

Jeon Jeongguk

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-03-20, 13:26

Chungha po truputi jau baiginėjo gurkšnoti savo kokteiliuką, mat po truputi visai paleido savo stabdžius, ir nejautė jog geria gal ir per greitai. Tenorėjo atsipalaiduoti, o alkoholis tam visad buvo gera išeitis. Klubas buvo judesy, šokių aikštelėje ji galėjo matyti savo draugę, kuri su savo šokių judesiukais kėlė jai juoka, mat ši buvo pakankamai išgėrusi, kad jai mažiausiai rūpėtų, kaip ji atrodo šokdama. Na, juodaplaukės galva dar veikė tiek, kad ji nesugalvotų apsikvailinti, gal todėl ji dar ir nebuvo šokių aikštelėje? Per mažai alkoholio.. Padėjusi savo tuščią taurę ant baro, jau norėjo prašyti pakartoti, bet barmenas pats jai padavė naują gėrimą, ir paprašęs pasilenkti, į ausį pakuždėjo kad ją vaišina kažkoks vaikinas. Mirktelėjusi Chungha nukreipė akis į tą pusę kur parodė barmenas ir jos žvilgsnis tuoj susitiko su žavaus vaikinu, kuris akivaizdžiai ją stebėjo. Trumpam susijuokusi, žvilgtelėjo į barmeną ir jam padėkojusi paėmė savo gėrimą į rankas, ir vėl pasisukusi į nepažįstamąjį vaišinusį ją, šiam žaviai nusišypsojo kilstelėdama stiklinę savo rankose taip padėkodama, o tada nenuleisdama žvilgsnio nuo jo, pro šiaudelį gurkštelėjo gėrimo. Taip, ji flirtavo, žvilgsniu ir subtiliais veiksmais. Užsikėlusi koją ant kojos, neneuleisdama žvilgsnio, mirktelėjo vaikinui ir šiek tiek pakreipė galvą, tarsi kviesdama jį prisijungti prie jos ir prieiti artyn.
Atgal į viršų Go down
     

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2017-03-28, 03:10

Youngjae, užsakęs merginai gėrimą, toliau ją stebėjo. Juodaplaukė buvo tikrai labai išvaizdi mergina, bet realiai viskas tuo ir pasibaigė. Aišku, po tokiu grožiu galėjo slėptis ir graži asmybė, arba atvirkščiai, supuvusi, bet jam tiesą pasakius tai nelabai rūpėjo. Vaikinas buvo jaunas, norėjo dar pagyventi, tad įsipareigojimų tikrai neieškojo. Gražias merginas klubuose nužiūrinėjo tik nebent vienos nakties nuotykiams, o kartais net ir tiesiog vienam šokiui ar trumpam pokalbiui be tolimesnių veiksmų. Visgi šią merginą buvo taip įdomu stebėti ir jis susiprato, jog stengsis, kad ši ir iki vakaro pabaigoj liktų jo pašonėj. Su savimi pasitikinčia šypsena stebėjo, kaip ši sulaukė naujo gėrimo ir jų žvilgsniam susitikus vaikinas jai dar ir mirktelėjo. Galiausiai sulaukęs teigiamos reakcijos į tokį jo gestą patraukė prie jos.
- O ką tokia graži mergina kaip tu veikia prie baro, o ne šiokių aikštelėj? – žavingu tonu užklausęs prisėdo šalia, kaip tik kątik ant atsilaisvinusios vietos. – netikiu, kad niekas nebandė šokdinti... – nutęsęs žavingai nusišypsojo. O iš arti ji dar žavesnė.
Atgal į viršų Go down
     

avatarCREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
POSTS :
451
LIKES :
5

Jimin Park

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 18:55

Kook jautė, kad jiems būtinai su Yoongi reikėjo draugiško pasimatymo, mat pastaruoju metu, jei turėdavo reikalų tik dėl darbo, o dar tos dabartinės kalbos..
Dabar jis sėdėjo prie baro su viskio taurele rankoje bei laukė, kol miesto didingasis teiksis pasirodyti.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
30
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
629
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas

Min Yoon Gi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 19:04

Yoongi tikrai nebuvo geras draugas, ypač apleido tą departamentą, kai jo gyvenime pasirodė Jimin.. Tad Jungkook pakvietus jį į barą visgi suvokė, jog reiktų, tad išsiruošė ir netruko pasirodyti sutartoj vietoj. Netruko ir pažįstamo snukelio aptikti, tad tuojaus ir prie jo prisistatė, prisėdo šalia ant baro kėdės bei taip pat pasiprašė viskio.
- Gražu žiūrėt. – pakomentavo, vietoj pasisveikinimo, pažvelgdamas į jaunesnįjį. Dar prisiminė tuos laikus, kai mokė jį gerti.. Friendship is Irish Bomb, kaip sakoma.
Atgal į viršų Go down
     

avatarCREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
POSTS :
451
LIKES :
5

Jimin Park

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 19:38

Kai pagaliau ponas pasirodė, Kook nužvelgė jį su tokia viską žinančia šypsena ir patenkinta. Nes juk pagaliau kažkas tokio atsitiko.
-Neturėtum man kaip tik aiškint, kad dar turiu laiko išsaugot savo kepenis?- kilstelėjo antakius bei susijuokė garsiai. Kai gavo ir Yoongi, vaikinas su juo sudaužė.- na, alfa bose, jau pagaliau įtvirtinot viską? Miestas kalbas.. sakyčiau sveikinu, bet maniau pasigirsi. Kada vestuvės?- kilstelėjo antakius, taip labai nuoširdžiai susidomėdamas.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
30
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
629
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas

Min Yoon Gi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 19:51

- Gerk greičiau. – numojo ranka ir vėl nusisuko į barą laukti savo viskio. Šio gavęs netruko ir atsigerti. Turėjo kvailą nuojautą, jog jam tikrai reikės šį vakarą išgerti... Kook vėl jo prabilus klausėsi, tačiau su kiekvienu žodžiu vyro veidas vis labiau raukėsi ir raukėsi. – kokios dar vestuvės? Ką tu kliedi? – pasisukęs į jį pažvelgė taip, lyg Jungkook paskutinio lygio retardas būtų. Jis nuoširdžiai nė idėjos neturėjo apie ką jis kliedėjo..
Atgal į viršų Go down
     

avatarCREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
POSTS :
451
LIKES :
5

Jimin Park

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 19:58

-Brangus bose, kai pasiperši kažkam ir jie nešioja žiedą, tikimasi, jog bus ir vestuvės, -susijuokė vaikinas, nes jam tikrai labai juokinga pasirodė, kad Yoongi toks nesusivokęs buvo.- niekada nemaniau, kad vėl įsipareigosi, bet džiaugiuosi, dar niekada neatrodei toks laimingas, net smagiau tau dirbt,- pasišaipė jis lengvai iš to, kad Yoongi buvo toks šiaip kaip ir susiraukėlis.- lauksiu pakvietimo, tikiuosi papulsiu ir pabrolius,- jam jau liežuvis buvo atsirišęs, tai vaikinas ir leido sau kalbėti. Vis tiek nemanė, kad kažkas gali blogo atsitikti dėl to, nebent gauti į galvą kaip nors stipriai ar kokį mažąjį pirštelį prarasti.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
30
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
629
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas

Min Yoon Gi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 20:33

Yoongi toliau spoksojo į Jungkook, lyg jis kątik būtų papasakojęs, jog jo žmona laukiasi aštuonių vaikų iškarto. Na, tokiu itin nesužavėtu žvilgsniu.
- Ne, žinai ką, atsiimu žodžius, gal tu jau nebegerk.. – sunkiai atsiduso ir ne tai, kad savo taurelę tuojaus užsivertė, dar atėmė viskį ir iš jaunesniojo, bei ištuštino ir iš ten. Čia matyt tas atvejis, kur neišgėręs nesuprasi. – aš tikrai nežinau, apie ką tu kliedi, bet niekas niekam neįsipareigojo, niekas niekam nesipiršo ir niekas nesituoks. – rimtai jam pasakė, visdar susiraukęs, nes tikrai nesuprato, apie ką jis kliedėjo.
Atgal į viršų Go down
     

avatarCREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
POSTS :
451
LIKES :
5

Jimin Park

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 21:52

-Eeei bose, - vaikinas pasibaisėjo, kai iš jo buvo atimtas gėrimas, gerai, kad jie sėdėjo prie baro ir vaikinas galėjo pasiprašyti dar iš karto, nes norėjo šiandien leisti sau atsipalaiduoti.
-Niekas niekam neįsipareigojo??- susijuokė vaikinas. Žinoma, Yoongi buvo jam tėviška figūra, absoliutus autoritetas, tačiau jis jautėsi galintis sau iš jo gerokai pasišaipyti.- tu šimtu procentu nemiegojai su niekuo daugiau, dėl jo padarytum absoliučiai viską, padovanojai jam sužadėtuvių žiedą, gyveni su juo, turi augintinių ir tavo akys žiba vien apie jį kalbant,- išvardinęs ir dar milijoną dalykų būtų, bet tiesiog jau pavargo tai daryti. Susijuokė.- tu eini dėl jo iš proto, tai miela ir aš jau laukiu vestuvių,- išsišiepė kaip velnio šikna bei linktelėjo galva.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
30
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
629
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas

Min Yoon Gi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 22:17

- O dieve, kol ne darbe, nevadink manęs suknistu bosu.. – pavartė akeles Yoongi. Na, gal paskutiniu metu tai ir nesijautė, bet jie, nepaisant darbo, buvo draugai. Tad Jungkook turėjo pilną teisę už darbo ribų numesti tą boso etiketę, buvo per daug keista ją taip girdėti. Šiam taip nusijuokus vyras jau žiojosi kažką atsikirsti, tik vėl buvo užtildytas. Išklausė visko, tuo tarpu savo veide emocijų neparodydamas. – o aš laukiu tavo mirties, kuri įvyks tau vos koją iš šio klubo žengus. – rimtai jam atsakė bei pamojo barmenui, kad jam dar būtų viskio pristatyta. Be butelio tikriausiai iš čia neišeis, jeigu taip ir toliau..
Atgal į viršų Go down
     

avatarCREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
POSTS :
451
LIKES :
5

Jimin Park

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 22:38

-Negaliu, man patinka tave vadint bosu,- erzinančiai kaip šikna išsišiepė vaikinas bei nusikvatojo piktdžiugiškai , gal tikrai buvo gerokai įkalęs, bet koks skirtumas.- negrąsink man mirtimi, bose,- susijuokė jis vėl pašaipiai.- rimtai, negi ne tiesą pasakiau? Esi suknistai suaugęs ir galingas vyras, negi nesugebi savo jausmų pripažint,- pavartė akeles, leisdamas sau visiškai tiesiai su juo kalbėti. - hyung, -dabar jau tipo kreipėsi kaip reikalas, kad pasirodytų, jog tikrai kalbėjo kaip draugas.- ar tu padarytum viską dėl Jimin? Juk žinai, kad padarytum, tu miegi su juo , tu juo rūpiniesi. Tu ji suknistai myli,- išrėžė, dabar jau tikrai įsitikinęs tuo, kad Yoongi jį užmuš.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
30
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
629
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas

Min Yoon Gi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 22:47

Yoongi tik pavartė akeles. Pats sau prašėsi erzindamas jį, jis nebus kaltas, jeigu Jungkook kažkas atsitiks..
- Jungkook.. – jau pradėjo pasisukęs į jį. Atrodė rimtai nepatenkintas, nes jam tikrai labai nepatiko, kai kažkas, o dar toks šūdžius ir dar jaunesnis, kaip pastarasis, jam aiškintų, jį auklėtų ar liestų tokias temas, kaip jo jausmai ir asmeninis gyvenimas. Kook dabar sėkmingas per visas ribas žengė tiesia linija mirties link. Pasikreiptas tik pažvelgė į jį. ir po jo žodžių tik sukando žandikaulį. Nelemtas ženklas, jog visgi jaunesnysis užmynė ant jautrios temos. Yoongi nekentė apie tai galvot, o Jungkook dabar būtent, kad privertė apie tai galvot. – turi dešimt sekundžių išsinešdint iš čia, kol rimtai tavęs nepasmaugiau. – tikrai grėsmingu tonu prabilo, nusisukdamas nuo jo bei gurkšteldamas viskio, kurį kaip tik prieš jį padėjo barmenas.
Atgal į viršų Go down
     

avatarCREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
POSTS :
451
LIKES :
5

Jimin Park

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 23:02

Kook išgirdęs jo grasinimą tiesiog akis pavartė, tačiau nenorėjo rizikuoti, nes kad ir koks dabar jam Yoongi juokingas atrodė, šis vis tiek buvo nesukalbamas ir labai daug aukščiau už jaunesnįjį, kad šis galva rizikuotų.- pagalvok apie tai,- dar paskutinį gurkšnį išgėrė bei patepė slidę, kad tikrai nebūtų pasmaugtas.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
30
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
629
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas

Min Yoon Gi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 23:09

Jungkook dar sugebėjus prasižioti jis vėl sukando žandikaulį ir nužudė žvilgsniu, kaip užtikrindamas kartu, kad šis nusprendė jo paklausyti ir išlikti gyvas. Yoongi sunkiai atsiduso, padėdamas alkūnes ant baro ir panardindamas galvą tarp rankų. Po tokių jaunesniojo žodžių jis nebegalėjo sau meluot. Nebegalėjo neigt, kad negalvojo apie tai, tiesiog visa savo esybe stengėsi ignoruoti tai ir negalvot bei nekalbėt. Tiesiog.. po Hoseok mirties jis sau pasakė daugiau niekada. Bet su Jimin buvo per daug gera, kad jis kažkur sau pasakytų stop, prakniso tą stotelę išlipt ir.. Yoongi tikrai įsimylėjo. Nebegalėjo daugiau apsimetinėti, jis tikrai mylėjo Jimin. Ir na, jis visdar principingai to žiedo sužadėtuviniu nepavadintų, bet tai, kaip jis pasielgė ir ką tas žiedas turėjo reikšti, tikrai kvepėjo tuom, jog jis visiškai nepagalvojęs dėjo tokį rimtą žingsnį jų santykiuose... Vyras tikrai nežinojo, ką su visa šita informacija daryti. Net galvą paskaudo, tad ta proga jis tiesiog užsivertė savo viskį bei vėl paprašė naujo..
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tėvelis nr vienas ponas yg
CREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
FACE CLAIM :
nu gal ir ne kook
ACTIVITY :
bbž (tru)
POSTS :
631
LIKES :
0
REAL NAME :
Aistė

Park Jimin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 23:26

Jimin nuėjo pavalgyt, nuėjo į paskaitą, tada paskambino Yoongi dešiniajai rankai ir jį terorizavo, kol galiausiai išsiaiškino kur buvo Yoongi, aišku galėjo jam paskambinti ir tiesiai, tačiau kažkaip chaotiškos mintys jį privertė jį netikėtai užklupti. Įsiveržė jis į tą barą su dideliu trenksmu , pats nepastebėdamas, kad buvo toks įsijautęs į visą šitą reikalą, Taehyung jam visai ramybę sudrumstė, o vaikinas juk taip ramiai jautėsi prieš tai niekur nesigilinęs. Kai pamatė Yoongi prie baro, priėjo bei padėjo riestąją ant kėdės, kuri buvo prie vyro.
- Daddy, ar mes pora?- kilstelėjo antakius, taip tiesiai iš karto ir paklausdamas.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
30
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
629
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas

Min Yoon Gi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 23:31

Yoongi taip visą laik ir sedėjo galvą panardinęs tarp rankų, tik karts nuo karto atsikeldamas, kad išgerti viskio ir vis paprašyti dar. Per tą laiką spėjo dar porą stiklinių išgerti, tad tikrai buvo pakankamai apsvaigęs. Taip ir sedėjo jis vėl galvą padėjęs, kai išgirdo šalia tokį.. nežinia, ar šiuo momentu lauktą balsą. Kone pašokęs staigiai pakėlė galvą ir pažvelgė į Jimin, kone iškart prablaivėdamas. Jo klausimas buvo toks.. skaudžiai į temą, bet kartu ir labai nustebino. Yoongi kokią minutėlę tiesiog spoksojo į jį.
- O norėtum, kad būtume? – pasirinkęs galiausiai tokį atsakymą, tiesiog žvelgė į Jimin. Kaip tik spėjo pamąstyti, kad jaunesnysis buvo toks naivus visu jų klausimu, tačiau po šito klausimėlio pradėjo tuo abejoti..
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tėvelis nr vienas ponas yg
CREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
FACE CLAIM :
nu gal ir ne kook
ACTIVITY :
bbž (tru)
POSTS :
631
LIKES :
0
REAL NAME :
Aistė

Park Jimin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 23:39

Jimin irgi spoksojo į vyrą, kol šis tiesiog nieko neatsakė.
-Nežinau, daddy, man jokio skirtumo, aš esu laimingas taip kaip esame , tu irgi sakei, kad esi laimingas, bet aš sutikau draugą jis mane terorizavo, visi univere pasirodo šneka, kad aš su kažkuo susižadėjau ir man viskas susisuko galvoj ir mes kaip elgiamės kaip pora ,kad ir keista , ir man įdomu sužinot ar mes tikrai kartu, ar mes pora ir tu žinai, kad aš tavo žodžiu geriau pasitikiu ir nenoriu būt debilas, kuris prisigalvojo, -visk taip išrėžė, nes buvo atsitikusi minutėlė drąsos. Tada jis nuleido akis į Yoongi gėrimą bei paėmęs pats atsigėrė, nes jam buvo per daug streso aplinkui ir galbūt alkoholis galėjo būti išeitis.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
30
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
629
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas

Min Yoon Gi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 23:48

Yoongi tiesiog sedėjo ir visą tą laiką jo klausėsi. Užspaudė širdį kokius šimtą kartų, nes Jimin buvo tiesiog toks be proto mielas... Kad ir kaip jis norėjo kuo ilgiau vengt šios temos, pastresuot ir rytoj vėl apsimest, jog nieko nebuvo, visgi nebegalėjo.
- Tu neprisigalvojai. – pirmiausia prabilo švelniai, galiausiai sunkiai atsidusdamas. – tas žiedas ir yra ant tavo piršto, kad kiti šnekėtų. – visgi leido sau kiek arogantiškai atsakyti, sėkmingai nuignoruodamas savo paties mintis, jog tai tikrai galėjo atrodyti bei nuskambėti lyg Yoongi jam pasipiršo. – na, tiesa, mus tikriausiai būtų galima įspraust į poros rėmus. – visgi nusprendė būti tuo Suaugusiuoju bei pripažinti tai, ką tiek ilgai neigė. – jei tu nori vadint mus pora, tai mes pora, o jei nori, galim tiesiog apsimest, kad šito pokalbio neturėjom. – vėl pažvelgė jam į akis. Tiesą pasakius, norėjo sprogt ir nežinojo, kuris jaunesniojo pasirinkimas priverstų jį pasijusti ramiau..
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tėvelis nr vienas ponas yg
CREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
FACE CLAIM :
nu gal ir ne kook
ACTIVITY :
bbž (tru)
POSTS :
631
LIKES :
0
REAL NAME :
Aistė

Park Jimin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-24, 23:55

-Aš nepagalvojau, kad ir mano pasaulyje visi šnekės apie tai,- atsiduso vaikinas. Apie tai, kad jam buvo aiškinta, kad tai tikrai sužadėtuvės vaikinas nieko nepasakė. Visgi, jis suvokė, kad Yoongi norėjo parodyti visiems kam priklausė Jimin.- man nesvarbu ar mes pora ar ne,- atvirai pasakė jis, vėl pakeldamas akis į vyrą.- aš esu tavo ir man užtenka to. Noriu žinot ar ir tu esi tik mano. Tiksliau tik su manim. Aš noriu, kad mudu būtume tik dviese. Žinau, kad tu viską sprendi, žinau, kad su niekuo nemiegojai, tad nesvarbu koks mūsų santykio įvardijimas, nes niekas nepasikeis, bet, daddy, ar tu įsipareigojęs man? Aš vis tiek liksiu, jei ir miegosi su kitais, bet norėčiau, kad bent kažkiek ir tu būtum tik mano, o ne tik aš tavo,- jis pažvelgė rimtai į vyrą, tikėdamasis atsakymo tokio, kokio ir norėjo.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
30
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
629
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas

Min Yoon Gi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-25, 00:05

- Tu nešioji tą žiedą būtent to ant to piršto, ant kurio žmonės sužadėtuvių žiedus nešioja. – paaiškino jam Yoongi, kodėl tokios kalbos sklido visur, kiek šypteldamas. Na, jam tai asmeniškai atrodė miela, kad būtent ant to piršto. Ir jis tiesiog toliau ignoruos, jog tai tikrai atrodė kaip sužadėtuvės. – aš neturiu jokio noro miegot su kitais. – vos tik tai buvo paminėta, vyras paskubėjo užginčyti. – Jimin, dėl Dievo meilės, aš trankiaus per teismus dėl tavęs ir tu žinai kaip aš nedraugauju su teisėsauga. Aš įsileidau tave ne vien į savo namus, bet ir į savo gyvenimą. Aš dėl tavęs Busaną sudeginčiau, ką jau kalbėt, kad pasakiau, kad pasistengsiu duot tau amžinai, kai net netikiu tuo amžinai pirmoj vietoj. Net nedrįsk galvot ar sakyt, kad aš tau neįsipareigojęs, nes niekas manęs taip neturėjo, kaip turi tu. – viską jam tokiu įsijautusiu tonu išpylė, jog pabaigęs kalbą net kiek kvapą gaudė, žvelgdamas kiek pažeidiamu žvilgsniu į jį. Yoongi parodė jam, jog galėjo būti pažeidžiamas jo, dar vienas įrodymas, koks jis absoliučiai buvo jaunesniojo.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
tėvelis nr vienas ponas yg
CREDIT :
shinju.dot atsipisk migle
AGE :
23
FACE CLAIM :
nu gal ir ne kook
ACTIVITY :
bbž (tru)
POSTS :
631
LIKES :
0
REAL NAME :
Aistė

Park Jimin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-25, 00:13

-Nepagalvojau,- dar susivokęs vaikinas susijuokė tyliai bei pasižiūrėjo į savo ranką, kai ją atkišo, norėdamas nužvelgti. - bet nenoriu persidėt kitur,- kaip visada gana paslaptingai pasakė, kažkokių tikrų ketinimų tame neparodydamas. Tada toliau klausėsi vyro žodžių. Šypsojosi net pats to nejausdamas.- aš viską žinojau, bet tiesiog šiandien mintys susisuko ir aš pasimečiau savo galvoje, kaip man būna kartais,- atsiduso vaikinas.- aš niekada nesitikėjau, kad mano gyvenimas pasisuks ta linkme, niekada net nesvajojau apie tuos tipinius santykius ir suprantu, kad mūsų netipiniai, bet man to ir reikia, kad manimi rūpintumeisi. Kartais nežinau ką tau duodu atgal už tai ką pasiimu, bet tikiu, kad esu tau svarbiausiais, o kaip ir nereikia žinoti,- šyptelėjo bei palinko prie vyro, lūpas prie jo lūpų švelniai prispausdamas. Jautė, kad kažkas dabar į juos spoksojo, bet na jau buvo akivaizdu, kad šiame mieste apie juos visada bus kallbama ir visasa žiūrima.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
džidžė
MOOD :
bo$$ daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
30
ACTIVITY :
the bo$$
POSTS :
629
LIKES :
0
REAL NAME :
jurgelionių prakeiksmas

Min Yoon Gi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2018-10-25, 00:19

Yoongi tiesiog stebėjo, kaip jis apžiūrinėjo tą ranką ir jam pareiškus, jog nenorėjo pakeisti žiedo vietos, tik šyptelėjo. Galėtų dabar eiti iš proto dėl to, ar Jimin norėtų būti su juo susižadėjęs, bet tiesiog, na, Yoongi buvo Yoongi ir vėl sėkmingai užignoravo visas panašias mintis. Šiandien jau užteko.
- Aš visada tavimi rūpinsiuos, kiek tik tau reikės. – rimtai jam atkirto, toliau žvelgdamas į jaunesnįjį. Ant liežuvio galo buvo kažkas panašaus, jog puikus atlygis buvo šansas jį mylėti, bet puikiai suprato, jog to, bent jau dabar, nevertėtų sakyti. Dar buvo ir bučinio užtildytas, į kurį mintyse padėkodamas atsakė bei pagilino. Taip pat jautė žvilgsnius, nes na, čia matyt buvo pirmasis jų bučinys viešumoje, bet jam absoliučiai nerūpėjo.
Atgal į viršų Go down
     

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
     
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: NIGHT CLUB 'CLUBGRID'-