Share | 
 

 V.I.P. kambarėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: V.I.P. kambarėlis   2015-06-25, 18:21

.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-11-11, 21:22

Ši naktis buvo labiau varginanti nei įprastai. Aišku, kiekviena misija, kad ir visai paprasta, pareikalauja energijos, atidumo, susitelkimo. O grupuotėje praleidus kone visą savo gyvenimą nėra sunku tą padaryti, ypač kai esi vienas - taip, kaip Hoseok ir buvo įpratęs dirbti. Jung yra geriausias snaiperis visoje grupuotėje. Jis mokėsi iš labiausiai patyrusių, be to, iš prigimties turėjo taiklią akį, todėl vos dvidešimt dviejų Hoseok jau gauna vienas iš sudėtingiausių misijų. Negana to, vaikinas pats atsirinkdavo, į ką nori veltis pats, o ką palikti jaunesniems ar tiesiog mažiau sugebantiems. Hoseok pats nelabai suprato, kodėl sutiko atlikti misiją su Jimin. Komandinis darbas Jung nebuvo prie širdies - partnerius jis laikė tik nereikalingu "kroviniu", trukdančiu tinkamai nusiteikti. Visgi Park Jimin savo zyzimu kažkaip sugebėjo paveikti akmeninį Hoseok. Ir iš tiesų, jaunesnysis pats vienas nebūtų prasisukęs. Šiandieninis jų objektas buvo neblogai saugomas. Hobi turėjo patraukti iš kelio visus asmens sargybinius, kad Jimin galėtų prieiti prie merginos. Ir jis priėjo. Iš priekio, paskui iš nugaros ir dar velnias žino kokiomis pozomis, bet Hoseok nelabai tuo domėjosi. Jis tik keikė Jimin ir kad išvis sutiko vykdyti šitą misiją. Mielai būtų grįžęs namo, palikęs jaunesnįjį, tačiau pas šį liko automobilio rakteliai, tad Hobi buvo priverstas laukti. Vėliau paaiškėjo, jog po misijos jie turės susitikti su kitais mafijos nariais grupuotei priklausančiame naktiniame klube. Planas vykti namo vėl neišdegė, tad Hoseok buvo dvigubai susiraukęs. Galiausiai jie su Jimin nusigavo iki VIP kambarėlio. Susitikimas truko neilgai, gal penkiolika minučių, ir visiems išsinešdinus Jung pagaliau pajuto, kad gali atsipalaiduoti.
- Būtum buvęs visai pakenčiamas partneris, - prabilo, kai kambaryje liko tik Jimin, - jei tik nedulkintum savo aukų pusantros valandos, - pasukiojo rankose viskio stiklinę ir atsigėrė.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-11-11, 22:10

Jimin visada toks buvo, tad ši misija nebuvo išimtis. Žaisti su merginų jausmais ir tada jas nužudyti jau buvo tarsi antra Jimin profesija. Išties, tuo ir garsėjo mafijos versle, kad nėjo pasitikėti šiuo vaikinu, nes nežinai ar dėl to kad patikai, ar norėdamas nužudyti, su tavimi nori pasidulkinti. Dažniausiai veikė antras variantas, kadangi Jimin nedažnai rinkdavosi visas aukas savo noru, bet kai savo noru- viskas vyko su malonumu. Nors ką meluoti- kiekviena naktis šiam vaikinui buvo gan nuostabi, nesvarbu, kad su prieše ar priešu tai darydavo. Tik šį kartą ši mergina mirė ne dėl to, kad ji prisidirbo- jos tėvas tai padarė už ją. Jimin buvo duota misija pakenkti būtent tam mafijozui, todėl šis ir pasirinko arčiausią jo objektą- jo dukrą. Juk jos nužudymas turėtų palaužti tėvą, arba labiau sustiprinti, nors šį kartą viskas turėjo tik palaužti ir tai skolose skęstantį vyrą. Savaime aišku- Jimin ir šį kartą suviliojo vargšę, o atlikęs viską ką norėjo nužudė. Net ir ta mintis nejaudino, kad jo laukė Hoseok. Jimin tiesą sakant nedaug kas gyvenime ir rūpėjo. Galbūt mafija, jo likusi šeima bei keletas artimesnių draugų. Todėl jeigu nebuvo tarp šitų trijų dalykų paminėtas Hoseok, tai reiškiasi jis irgi absoliučiai nerūpėjo. Bet jeigu reikėtų Jimin ištiestų šiam pagalbos ranką, nors neįsivaizdavo kada ir galėtų padėti. Juk Hobi visada reiškėsi būsiąs toks nepriklausomas, viską sugebantis, tad gal todėl pas juodaplaukį nebuvo net minties tiesti pagalbos ranką, jeigu pažįstamas to primygtinai nepaprašytų. O jau tai būtų sunku padaryti, nes Jimin retai pasirodydavo darbo vietoje aka ofise. Jį galėjai ten sutikti atsitiktinumo atveju, ir tai tik tada kai bosas iškviesdavo. Iš to ir eidavo atspėti kai kažkokia nauja misija būdavo duodama, nes Jimin tik tuo atveju irgi čia pasirodydavo bei teikdavosi bendrauti su kiekvienu nariu, ieškodamas kas jam padėtų. Dažniausiai padėdavo merginos, bet tik su įvairia informacija, na o vaikinus veždavosi kartu su savimi. O ir Hoseok buvo atsitiktinumas, kurį pasiūlė bosas. "Paklausk ar jis nenorėtų vykti kartu. Ten mafijos boso dukra, todėl nemanau, kad pas ją tau išeis lengvai nueiti" ir po ilgų įkalbinėjimų Jimin stovėjo šalia Hobi bei "prašė", kad šis eitų kartu su juo. Aišku, viskas buvo gerai, tik gal ta detalė, kad Hobi dabar sėdėdamas kambario prieblandoje priminė kas vis dėlto vyko šiek tiek privertė Jimin pavartyti akis. Mėgo pamiršti kas vyko praeityje, tad šios dienos ankstesnių prisiminimų nesinorėjo atkartoti mintyse. Jam patiko žudyti, bet c'mon, tai nebuvo didžiausias juodaplaukio hobis.
-Galėjau dulkinti ir dvi valandas,- atsidusęs prisidegė cigaretę bei pradėjo lėtai rūkyti,- plius, kada pats ką nors dulkinai? Gal man tave ten vertėjo pirmiau leisti?- pakėlęs vieną antakį Jimin nenustojo rūkyti, bet netrukus cigaretę patraukė nuo lūpų, taip išleisdamas į orą dūmus.- Žinai, aš visada tau galiu pravesti pamoką kaip ką daryti,- šyptelėjo maža, bet nieko gero nežadančia šypsena, lyg siūlydamas Hoseok pasidulkinti,- nors kam mokyti mokytą. Juk tu čia tas, kuris per penkias minutes išdulkina merginą ir per tris sekundes baigia,- caktelėjęs liežuviu toliau pradėjo rūkyti cigaretę, taip tuo pačiu atsiremdamas į sofutės atlošą.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-11-21, 18:28

Iš tiesų, pagal savo charakterį ir susidorojimo su aukomis stilių Jimin turėjo mafijoje tam tikrą reputaciją. Klausydamas, kaip kiti nariai kalba apie jį, Hoseok dažnai girdėdavo tokius žodžius, kaip "kekšė" arba "mergišius". Jie negalėjo suprasti, kodėl toks vaikinas apskritai priklauso mafijai - dauguma čia nešiojo nesikeičiančią veido išraišką, išlikdavo šalti ir ramūs, kad ir kas nutiktų, o gyvenimo malonumų, žinoma, jei jie dar turėjo tokių, nemaišydavo su darbu. Jie manė, kad toks juokdarys neturėtų priklausyti mafijai, nes čia reikalingas greitis, efektyvumas, o ne siekimas pasismaginti. Tuo tarpu Hoseok apskritai nerūpėjo mafijos sudėtis. Šitai gaujai jis priklausė tiek, kiek jam pačiam buvo naudinga. Vaikinas labiau laikė save samdomu snaiperiu, o ne pilnu mafijos nariu, nors ir turėjo "firminę" gaujos tattoo. O žudymas Hoseok buvo ne ypač mėgstamas, tačiau pelningas darbas. Kito varianto prasimanyti pinigų išgyvenimui vaikinas neturėjo.
- Tai kodėl nedulkinai? Gal pačiam kvapo pritrūko? - abejingai tarstelėjo. Hoseok buvo visiškai tikras - toks, kaip Jimin, dviejų valandų neištvertų. - Kai užsimanau, randu ką dulkinti ir be mafijos bosų dukryčių, - Hobi nebuvo sekso maniakas, tačiau kaip vyras turėjo savų poreikių ir prireikus juos numalšinti vaikinas žinojo, kur paskambinti. Norai kuriam laikui būdavo patenkinti ir jam pilnai to užteko. - Vaike, tu čia su manim šneki? O kada pats nusprendei, kad gali save karūnuoti sekso guru? - šyptelėjo. Sekso guru. Dar viena smegenų pudrintojų rūšis. - Stovėjai už durų ir skaičiavai? Žinojau, kad tu priplaukęs, bet kad šitaip... - Hoseok nuoširdžiai stebėjosi kaip šis pokalbis vis dar tęsėsi. Vaikinas užsivertė viskio stiklinę taip užbaigdamas jos turinį. Nepaisydamas fakto, kad visai neseniai rūkė, Hobi išsitraukė cigaretę ir prisidegė. Pastaruoju metu pradėjo rūkyti dažniau nei įprastai. Vaikinas žvilgtelėjo į laikrodį ant riešo. Metas eiti. Bet tik po šitos cigaretės.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-11-21, 19:11

Sulaukęs Hobi klausimo Jimin tik nusijuokė, nes vaikino toks pasakymas lietė tik juodaplaukio savimeilę. Juk jis buvo tobulas ir niekas neturėjo teisės iš jo tyčiotis, tiesa?
-Na, to šiandieną nebuvo plane. Kitą kartą žinosiu, jog Hoseok trokšta, kad Jimin dvi valandas dulkintų siaubingai nuobodžią paną,- šyptelėjęs ir vėl prisidėjo cigaretę prie lūpų, taip įtraukdamas dūmų į plaučius,- man juokingiausia, kad jūs visi manot, jog aš esu sekso maniakas ir man kiekviena auka yra tik dar viena galimybė pasidulkinti,- caktelėjęs liežuviu patogiau pasuko galvą link Hobi pusės,- manau tu turėtum padirbti su manimi ne vieną dieną, o kiek daugiau, nemanai? Gal tada ir suprasi kodėl aš esu kairioji bosės ranka,- ir vėl pasipuikavęs savimi šyptelėjo patenkinta šypsena, lyg laimėjo šitame raunde. Išties, jam atsibodo tos apkalbos, bet Jimin nesiruošė jų naikinti. Pusę gyvenimo žudė aukas su šaltaisiais ginklais nebe reikalo. Jo visas darbas buvo pastatytas ant jo išvaizdos. Skambėjo savimyliškai, bet tai buvo tiesa. Visi tikėjo, jog Jimin nekaltas, nes jo gražus veidelis dažniausiai darė kur kas daugiau nei norėjosi. O ir šiaip, dažnai pavydas kalbėjo, kurie diskutavo apie juodaplaukio seksualinį gyvenimą. Juk ne kiekvienam tokia laimė, tiesa?
Išgirdęs "Vaike" Jimin pradėjo juoktis, bet netrukus juokas buvo prislopintas, kai laikas atėjo žodžiams.- Ką tu čia suoki, seneli?- piktai burbtelėjęs Jimin buvo susierzinęs Hoseok kalbomis.- Kas sakė kad aš klausiausi. Ta pati mergina kurią dulkinai tai pasakojo,- suraukęs antakius atsistojo nuo lovos, o tuo pačiu į kambarį įėjo vienas iš mafijos narių bei ant stalo numetė pakelį žolės. "Bosė liepė man jum pranešti, kad dar turite čia pabūti". Žodžiai, nuskambėję iš pažįstamo vyruko lūpų tik privertė Jimin atsidusti. Tad nieko nelaukęs Chim iš galinęs džinsų kišenės išsitraukė maišelį, kuriame buvo įdėtos keletas žolės suktinių.
-Kadangi teks mums čia turbūt ilgai laukti,- po nosimi suburbėjęs Jimin išsiėmė jau paruoštą suktinę, taip vieną numesdamas ir Hoseok ant kelių, o pats savąją prisidegdamas. Kvapas buvo stulbinančiai svaiginantis ir gaivus, o Jimin iškart jau pradėjo negalvoti apie įvairius kvailus dalykus, todėl pamiršdamas kito žmogaus egzistenciją kambaryje atsisėdo ant stalo, taip netrukus ant šio ir atsiguldamas. Tik galva lengvai krito nuo stalo, o žvilgsnis smigo tiesiai į Hoseok.- Man čia taip ankšta,- suinkštęs lyg šuniukas ir vėl atsisėdo, taip saugiai laikydamas žolę tarp pirštų kol nusirengė savo odinį švarką ir numetė jį šiek tiek toliau, tada galiausiai ir vėl sugrįždamas į seną poziciją, kad galėtų žiūrėti į Hobi. Žolė pradėjo lėtai veikti ir Jimin liežuvis atsirišo.- Žinai, aš tavęs noriu,- net nepagalvojęs apie žodžių pasekmes juodaplaukis pasakė tai, kas pirmiausia atsidūrė galvoje. O jis tikrai norėjo turėti Hoseok arčiau nei arti prie savęs.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-11-21, 21:22

- Jei ji siaubingai nuobodi, kodėl ją dulkini? - paklausė. Tau nepatinka mafija, kodėl jai dirbi? - nuskambėjo balselis Hoseok galvoje. Atsakymas buvo vienas - nėra kito pasirinkimo. Tačiau Jimin turėjo pasirinkimą. Sprendžiant iš jo išvaizdos, daugybę pasirinkimų. - Aš taip nemanau. Tiesą sakant, aš apie tave išvis nieko nemanau, - Hobi pridėjo cigaretę prie lūpų. Jo žodžiai buvo melas, tačiau net pats sau nebūtų to pripažinęs. Gerai, galbūt kartą, nors niekas to ir nepastebėjo, Hoseok spoksojo į Jimin ilgiau nei heteroseksualiam vyrui derėtų, kokiu vaikinas save ir laikė. Bet ką padarysi, jei jaunesnysis tą dieną atrodė karštas kaip šviežiai iškepta bandelė, į kurią norisi suleisti dantis. Net ir būnant heteroseksualiu galima tai pripažinti, ar ne? - Neee, mažiausiai noriu žinoti, ką jūs su bose užsidarę kambary veikiat, - nutaisė pasišlykštėjusią veido išraišką. Su pačia bose Hoseok reikalų turėjo mažai, nes jam tiesiog visiškai nerūpėjo kilti karjeros laiptais mafijoje. Vaikinas abejojo, kad tarp jos ir Jimin galėtų būti kokie nors kitokie nei dalykiniai santykiai, bet visko gali būti. Hobi bosės asmeniškai nepažinojo, o be to, moterys irgi turi savų poreikių.
Pavadintas seneliu Hoseok tik šyptelėjo ir išpūtė dūmus, kurių nuo abiejų vaikinų cigarečių jau nemažas debesis palubėje susikaupė. - Plepė. Nesilaiko konfidencialumo, - Hoseok nepatinka, kai apie jį nuteka per daug informacijos. Ypač turint omenyje, kad ta mergina yra kekšė ir Hobi moka pinigus, kad jo paslaptys liktų saugios. - O kodėl man apskritai turėtų rūpėti jos malonumas? Aš sumokėjau už savo pramogą, - užtrukti penkias minutes ar penkias sekundes buvo tik paties Hoseok reikalas. Jis nesiekė prieš nieką savo pajėgumu pasirodyti. - Supranti, aš ne toks kaip tu. Prieš mirtį paskutinės palaimos nesuteikinėju.
Cigaretei vis trumpėjant augo ir noras palikti klubą, šitą prirūkytą kambarį ir Jimin, tačiau viltys ir vėl buvo sudaužytos. Baigęs visus reikalus Hoseok labai nenorėjo turėti dar daugiau reikalų, bet ką padarysi. Kai Jimin numetė jam maišelį su suktinėmis Hobi pažiūrėjo į jaunesnįjį reikšmingu žvilgsniu, maždaug, "tu rimtai?". Juk bosė norėtų juos matyti tvirtai stovinčius ant žemės, o ne padebesiuose. Hobi pavartė rankose maišelį ir galiausiai pasidavė pagundai. Žolė jam visada padėdavo atsipalaiduoti geriau nei bet kas kitas. Išsitraukęs vieną suktinę prisidegė ir lėtai įtraukė to saldaus dūmo. Po kiek laiko pajuto, kaip viso kūno raumenys atsipalaiduoja, o ir Jimin gulintis ant stalo visai nestebina. Jaunesniojo noras kažkodėl Hobi pasirodė juokingas ir jis iš tikrųjų nuoširdžiai nusijuokė tuo juoku, kurį yra girdėję labai nedaug žmonių. - Atrodai kaip keptas paršiukas, - Hoseok taip pat pasakė tai, kas ant liežuvio sukosi. Kai Jimin galva kabėjo atvirkščiai, jo skruostai kažkodėl atrodė putlesni ir turbūt tai sukėlė Hoseok tokią asociaciją. Ir dar faktas, kad jis buvo ant stalo... Hobi dabar tikrai tokio patiekalo neatsisakytų.
Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-11-21, 22:24

-Žinai, Hoseok, kartais tu tiesiog kai kurių dalykų tiesiog yra norima iš reikalo, ne iš noro. Ir man taip beveik visada yra. Man tiesiog reikia kažką jausti. Juk vis geriau negu draugauti su dešine ranka, tiesa?- mirktelėjęs viena akimi link "draugo" pusės šyptelėjo.- Man jau atsibodo iš kiekvieno jūsų girdėt "aš nieko apie tave nemanau", "aš išvis tave pirmą kartą matau" ir panašiai. Keista apskritai, kad dar mano vardą žinot, nes kitaip galvočiau, kad ne su tuo kuo reikia dirbu,- pavartęs akis iš susierzinimo atsiduso bei nusuko žvilgsnį į kitą pusę. Juokingas toks jo užsispyrimas buvo, bet Dieve padėk, jam nepatiko, kai žmonės vaidino, jog apie jį nieko nežinojo, nematė, negalvojo. Šį kartą tai nebuvo savimeilės reikalas- tai buvo noras sužinoti ką kiti apie tave mąsto ir galvoja, bet dažniausiai visi tylėjo.- Tu rimtai kažko prisigėręs,- piktai suburbėjo Jimin,- aš su savo bose mažų mažiausiai dulkinčiausi. Jau greičiau išdulkinčiau tave negu ją,- atsidusęs perbraukė delnu per plaukus. Jimin su savo bose niekada, NIEKADA, neužsiminėtų kažkuo, nes ši buvo ne jo skonio. Ir šiaip, tai dalykiškas reikalas, juk ji visų pirma bosė, o ne paprasta mafijos palikuonė ar kas. Su ja nesinorėjo prasidėti.
-Štai dar vieną dalyką sužinojau apie tave. Narcizas. Patenkini save, bet kitų ne. Blogai, Hoseokie,- padailinęs Hobi vardą žaismingai šyptelėjo, lyg norėdamas suerzinti savo pašnekovą.
Gulint ant stalo Jimin gyvenimas neatrodė toks blogas. Ypač jeigu dar šiandien pasiseks ir gaus poilsio, kurio tikrai bent kartą į dvi dienas reikia. Tik Hobi pasakymas "kaip keptas paršiukas" privertė Jimin nusijuokti. Ir viskas vien dėl žolės poveikio. Nepatiko juodaplaukiui, kai iš jo žandų šaipėsi, bet šį kartą tai tik kėlė juoką.- Hobi, pasakyk kad aš gražus,- prisidėjęs arčiau lūpų suktinę įtraukė dūmų, taip netrukus ir vėl ją atitraukdamas, kai žvilgsnis veide vis dėlto surimtėjo,- pasakyk man, kad manęs nekenti ir nori manęs,- nusvirusi galva nuo stalo stebėjo apsivertusį Hoseok atvaizdą. Jimin jo taip desperatiškai norėjo, kad smegenys neklausė. Jis tik norėjo išgirsti, jog patiko savo pašnekovui. Ne tik draugiška prasme.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-11-22, 21:06

Jimin atsakymo iki galo nesupratęs Hobi tik pakraipė galvą. Jaunesniojo požiūris jam pasirodė keistas, bet vaikinas nebetęsė tos temos. Juk nenorėjo auklėti ar įteigti Jimin savo tiesos. Galų gale juodaplaukiui buvo visiškai vis viena, ką jaunesnysis dulkina. - Bet aš iš tikrųjų apie tave nieko nemaniau. Supranti, aš susidarau nuomonę apie žmogų tik tada, kai su juo daugiau pabendrauju. Štai po šio vakaro jau turėčiau ką apie tave pasakyti, - ramiai paaiškino. Hoseok visuomet stengdavosi matyti dalykus tokius, kokie jie yra, nes jo paties gyvenime išvis nebuvo vaidybos, apsimetinėjimo. Hobi nemėgo ir apkalbų, kurias net ir dirbant daugiausia vyriškoje kompanijoje galėjai girdėti ant kiekvieno kampo. Jomis vaikinas nepasitikėjo - geriausia pačiam objektyviai įvertinti žmogų, negu prieš tai iš kitų lūpų išgirsti, su kuo jis miega. Šiuo atveju Hoseok išgirdo, su kuo Jimin nemiega. Vyresnysis nieko neatsakė, bet padarė išvadą, kad vis dėlto Jimin turi tam tikras ribas.
- Painioji skirtingus dalykus. Narcizas esi tu, nes myli save labiau nei aš save. O aš... tik pasiimu tai, už ką sumokėjau pinigus, - kekšės turėtų mažiausiai skųstis, kad klientai jų nepatenkina. Tačiau Hobi galvoje dabar sukosi kitas dalykas - mažybinė jo vardo versija, ką tik išėjusi iš Jimin lūpų, ir ta šypsenėlė jo veide. Apskritai Hoseok nemėgo, kai mažai pažįstami žmonės iškraipo jo vardą, tačiau kai tai padarė Jimin... Sakykim, kad Hobi pajuto kažką, ko neturėjo ir nenorėjo pajusti. - Dar kartą mane taip pavadink ir padovanosiu tau skylę kaktoj, - šaltu balsu ir abejingu veidu ištarė nė nepažvelgęs jaunesniajam į akis.
Hoseok buvo surūkęs daugiau nei pusę suktinės, kai pilnai pajuto jos poveikį. Būtų gerai visada būti tokiam lengvam, nesuvaržytam. Matydamas kabančią Jimin galvą Hobi nevalingai įvėlė pirštus į jo juodus plaukus, kurie pasirodė puresni už puriausią debesėlį, kokiu Hoseok dabar taip troško būti. Jaunesniojo žodžiai tamsiaplaukiui ir vėl sukėlė krizenimo bangą. - Kalbantis keptas paršiukas... Kaip miela, - vėl nusijuokė. Tie, kurie pažinojo tik šaltą nepajudinamą Hoseok, dabar turėtų būti labai nustebę. Vis dėlto vaikinas vėl surimtėjo ir ėmė apžiūrinėti Jimin veido bruožus. Žvilgsnis sustojo ties putliomis lūpomis. Nuo žolės Hobi prarado laiko nuovoką ir jam atrodė, kad kokias pora valandų spoksojo į Jimin lūpas, nors iš tiesų gal tik kelias minutes. Suktinės buvo likę visai nedaug, tad Hoseok smarkiai, bet ne į plaučius įtraukė vien tam, kad galėtų arčiau jaunesniojo lūpų pasilenkti ir pro jas paskutinį dūmą vaikinui perduoti. Tuomet Hobi atsistojo bei šiaip ne taip užsilipo ant stalo. Vaikinas išsitiesė padėdamas galvą Jimin ant krūtinės, o tada vyresniojo ranka visai netyčia palindo po jo marškinėliais. Hoseok pirštų galais slydo švelnia oda mėgaudamasis tuo pojūčiu, kuris atrodė beveik nerealus. - Jimin... Ar gali dėl manęs kai ką padaryti? - lėtai paklausė ir prisiartino prie jaunesniojo kaklo, kuris, atrodo, taip ir prašėsi Hoseok lūpų. - Nusirenk, - sušnabždėjo visai arti Jimin odos.
Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-11-22, 21:32

Žolė išties buvo toks dalykas, kuris leido suvaržytą kūną ir protą pasileisti į lankas bei nemąstyti. Gal todėl Jimin dabar buvo toks savotiškai atsipalaidavęs, nemąstantis, tarsi savo visu kūnu ir esybe rėkiantis "darykit ką norit su manimi". O Hobi buvo galima sakyti atsitiktinis veidas. Jeigu ir būtų kas kitas buvęs Jimin vis tiek ant stalo atsigulęs rūkytų žolę. Nebuvo ką prarasti, tad kam žaisti kaip mažiems vaikams bei vaidinti, jog juodaplaukis buvo nerealus vaikinas, nėmėgstantis žalingų įpročių.
Juoduose plaukuose paklydę Hoseok pirštai ir keistas krizenimas vertė visokias audras Chim kūne. Tarsi viskas vyko specialiai, norint pakenkti pačiam Jimin. Jis net nekreipė į pasaulį dėmėsio, tik lėtai užmerkęs akis gulėjo ant stalo, girdėdamas Hobi kvėpavimą kažkur netoliese. Tyla lyg buvo savotiškas pareiškimas, jog kažkas netrukus nutiks. Ir Jimin to nebijojo. Jis drąsiai laukė, kol kažkas įvyks. Ir įvyko. Hoseok perdavė savo paskutinį dūmą iš savo plaučių į Jimin plaučius. Vien tas jausmas buvo lyg juodaplaukis galėjo į devintą dangų nuskristi. Momentas po momento, ir netrukus Hobi gulėjo ant Jimin. O šio veide susiformavo didelė šypsena, lyg reiškianti, jog jam viskas taip absoliučiai patiko, kad nesinorėjo galvoti apie pabaigą. Tik išgirdus Hoseok klausimą Chim šiek tiek daugiau sukluso nei reikėjo. "Nusirenk"- žodis, kuris skambėjo Jimin galvoje. Juk čia suknistai nieko. Jis tik prašo nusirenkt. O ypač su neblaiviu protu viskas įmanoma. Todėl apvertęs visą padėtį Jimin netrukus gulėjo ant Hobi bei žvelgė į šio akis, taip vis artėdamas prie lūpų,- Aišku,- visai prie šių sumurmėdamas nusišypsojo nieko gero nežadančia šypsenėle, ir atsitraukęs nulipo nuo stalo. Nereikėjo ilgai laukti, ir Jimin jau buvo be savo baltų marškinėlių, kurie dabar turbūt gulėjo kažkur ant sofos. Caktelėjęs liežuviu Jimin šiek tiek perbraukė delnu per plaukus, o tada pažvelgė į Hobi, kuris gulėjo ant stalo.- Nesąžininga, kai aš vienas vykdau tavo norus. Išpildyk dabar manąjį- padaryk, kad visas klubas žinotų tavo vardą,- lyg su iššūkio tonu balse Jimin laukė geriausio. O gal blogiausio.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-11-24, 21:56

Kai Jimin sujudėjo, Hobi iš tiesų manė, kad jie tuoj kris ant grindų su visu stalu, bet jaunesnysis užtikrintai apvertė juodaplaukį ant nugaros jam net nespėjus susivokti, kas vyksta. Žolė visuomet smarkiai prailgindavo Hoseok reakcijos laiką. Vaikinas matė, kaip link jo pamažu artėja Jimin veidas ir Hobi pagalvojo, kad be proto norėtų jį pabučiuoti, tačiau susivokti ir vėl prireikė milijono metų, tad proga liko neišnaudota. Vaikinas pakėlė galvą nuo stalo, kad galėtų toliau žiūrėti į Jimin. Stebėdamas, kaip šis lieka pusiau nuogas Hoseok sunkiai nurijo seilės. Atplėšti akis nuo Jimin dabar pasirodė neįmanomas uždavinys, ypač kai fantazija ėmė kurti vaizdus, kaip būtų galima pamylėti kiekvieną to nuostabaus kūno lopinėlį. Vaikinas žvilgsniu praktiškai rijo jaunesnįjį, tačiau jo pasakyta frazė kažkaip išsklaidė nuotaiką ir Hobi vėl ėmė juoktis lyg Jimin būtų kokį anekdotą skėlęs.
- Palauk, tuoj, - Hoseok šiaip ne taip pakilo nuo stalo, priėjo prie kambarėlio durų, jas atidarė ir kiek galėdamas ėmė rėkti. - Eiii visi, mano vardas Hoseok! - jo balsas vos girdėjosi per trankią muziką, tad nė vienas žvilgsnis į vaikiną nenukrypo. Vis dėlto jis nusprendė įvykdęs užduotį ir uždaręs duris pasisuko į Jimin. - Va, dabar jau žino, - plačiai išsišiepė. Dėl viso pikto Hobi duris užrakino - nors ir labai apsvaigęs, nujautė, kad šitame kambaryje gali įvykti kai kas, ko pašaliniams nereikia matyti. - Tai kur mes baigėm? Taip... tu dar neįvykdei mano prašymo, - su šypsenėle pažvelgė į džinsus, kuriuos Jimin vis dar vilkėjo. Hoseok nežinojo, kodėl į jo galvą įsismelkė koks keistas noras, tačiau jam dabar labiausiai norėjosi pamatyti Jimin be drabužių. Pačiam irgi būtų neblogai jų atsikratyti, nes vien per paskutines kelias akimirkas kambario temperatūra jau atrodė pakilusi keliais laipsniais. O dar visa naktis prieš akis.
Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-11-28, 17:58

O Jimin kaip tik buvo gan žvalus. Nežinia kodėl, bet nors ir buvo apskritai cholerikas, bet parūkius žolės tapdavo absoliutus sangvinikas. Iš to ir būdavo galima atspėti, ar Jimin rūkęs, ar ne. Juk ne visada šiam užplaukdavo kalbėti tokius niekus. Aišku, realybėj nebuvo toks piktas, bet vis tiek- mafijozams nebuvo laiko kada juokauti. O ir jeigu juokaudavo, tai nieko gero nereikėdavo laukti.
Bet aišku, žolė nebūtų žolė, jeigu ji neerzintų Jimin, kurio protas atrodė jau pasiruošęs visiems geriausiems scenarijams, bet Hobi atrodė pasiruošęs kitiems dalykams. Tad jeigu Hoseok taip žaidė, tai ir Jimin galėjo, net ir neblaivaus proto būdamas sukurpti gerą scenarijų bei jį suvaidinti. Todėl stebėdamas kaip jo draugas rėkė savo vardą juodaplaukis tik pavartė akis ir atsisėdo ant žemės, taip nuo stalo pasiimdamas suktinę.- Neprisimenu ko norėjai,- atsidusęs vaidybiškai patrankė per galvą, bet kai žolė ir vėl pradėjo veikti nereikėjo net vaidinimų. Jimin į peleninę padėjo žolės suktinę, o pats atsigulė ant grindų, taip dar tuo pačiu perbraukdamas per plaukus bei žiūrėdamas į lubas.- Žinai, man patinka žvaigždės. Ir man patinka merginos. Dar labai patinka hamburgeriai. O dieve dar ką kalbėt apie kebabus,- sukrizenęs Jimin uždėjo vieną delną ant savo pilvo, taip sunkiai nurydamas seiles.- Noriu valgyt,- atsidusęs ir vėl pagavo tą keistai aistringą atmosferą, todėl greičiau atsistojęs nei įprastai priėjo prie Hoseok ir įsisiurbė jam į lūpas, o po to per bučinį ištardamas labai erzinančiai jo galvoje jam išryškėjusius žodžius.- Duok man valgyt,- lūpomis nuėjęs iki Hobi ausies Jimin erzinančiai šyptelėjo,- labai prašau.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-04, 23:21

- Norėjau... - čia stojo ilga pauzė ir Hobi užsispoksojo kažkur į kambario sieną, bandydamas prisiminti. - Velnias, pats pamiršau, - nusijuokė. Hoseok elgėsi ir atrodė kaip visiškas idiotas, bet jam nė kiek nerūpėjo. Tačiau tik tol, kol Jimin buvo šalia, šiame kambaryje, ir jiedu skraidė kažkur padebesiais, nemąstydami, neanalizuodami savo ir kito žodžių ar veiksmų. Tiesiog būdami. Nevaidindami ir neslėpdami jausmų, kuriuos vienas kitam sukelia.
Kai Jimin atsigulė, Hobi pats atsisėdo ant grindų, atsiremdamas nugara į duris. Arčiau žemės buvo vėsiau. Be jokios priežasties vaikinas nusitraukė nuo savęs marškinėlius ir metė kažkur aukštyn taip, kad jie nusileido ant lempos ir užtamsino pusę kambario. Kaip sakoma, prie tamsos daugiau drąsos, tad Hobi visai patiko ta prietema, bet visų šviesų užgesinti nepanoro. Tada negalėtų matyti ir gėrėtis tuo tobulu Jimin kūnu.
- Einam kada nors pažiūrėt į žvaigždes. Dviese, - tarė Hoseok tokiu svajingu balsu, užvertęs galvą į lubas, tarsi ten visus įmanomus žvaigždynus matytų. - Nors tu pats kaip žvaigždė. Toks... ryškus. Ne, tada geriau kaip saulė. Bet saulė ir yra žvaigždė! Geras, ane? - sukrizeno ir staiga surimtėjo, nes vėl ėmėsi tyrinėti "žvaigždynus". Hobi atsipeikėjo tik tada, kai pajuto prisiliečiant švelnias Jimin lūpas. Tos pačios lūpos, į kurias visą vakarą taikėsi įsisiurbti. Tas jausmas realybėje buvo dar geresnis, nei Hoseok galėjo įsivaizduoti. Vaikinas prisitraukė Jimin šlaunis arčiau ir pasisodino ant kelių, o rankomis ėmė tyrinėti jo odą. - Duosiu, aš būsiu tavo hamburgeris, tavo kebabas ir kas tik nori, mažuti, - paskubomis sušnabždėjo ir vėl aistringai pabučiavo jaunesnįjį. Jo pirštai nuklydo prie Jimin džinsų sagos. - Man atrodo, prisiminiau, ko iš tavęs norėjau, - bučinio metu šyptelėjo ir toliau neatsitraukė nuo tamsiaplaukio, tarsi nuo to priklausytų Hoseok gyvybė. Tačiau Jimin nieko daryti nebereikės, savo norus Hobi išpildys pats - vaikinas jau prasegė jaunesniojo džinsus ir pamažu tempė juos žemyn.
Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-05, 18:28

Išgirdęs, jog pats Hobi pamiršo ko norėjo, Jimin vaikiškai nusijuokė. Tik kažkaip juokai baigėsi kai tik pamatė, jog ant savo draugo krūtinės jau jokių marškinėlių neliko. Tad tik sunkiai prarijo seiles ir toliau gyveno, lyg nieko nebūtų nutikę.
-Einam. Niekada nebuvau jų nuėjęs stebėti. Nebent kai tik važiuodavau automobiliu, nors laiko stebėti kažkam danguje nėra laiko,- atsidusęs netyčia pakėlė galvą į viršų, bet ten išvydo tik lubas, kurios užstojo kažką daugiau negu begalybę. Ir taip visada. Kartais atsibosta, kad negali mažų, bereikšmių, bet nuostabių dalykų pastebėti, nes turi kur kitur akis padėti.- Bet žinai, jeigu mes ilgai žiūrėsim žvaigždes, tai jose pasiklysim, o aš nenoriu tavęs prarasti. Aš noriu jog tu būtum mano ir kad kaip tik, žvaigždėse būtumėme kartu. Ir kad jos mus suprastų,- perbraukęs delnu per plaukus pažvelgė į Hoseok ir tada šyptelėjo. Romantiškos klišės nepatiko nei Jimin, nei, turbūt, Hobiui, bet šio grožis keistai žavėjo palaido gyvenimo vaikiną. Tik pastarajam pradėjus naršyti žvaigždynus Jimin žaismingai sukrizeno,- O Dieve, Hobi. Baik, tu mane gėdini,- išraudęs Jimin prieš pabučiuojant Hoseok nužvelgė šio veidą. Kad ir koks apsirūkęs Chim būtų, bet dabar jautė, jog jam reikėjo Hobi. Tik nežinia kaip arti. Nors viskas apsisuko kai tik juodaplaukis atsisėdo ant savo draugo, o lūpos sumišusiai kovojo tarpusavyje, bandydamos savo vietą rasti. Kiekvienas žodis, sakinys, išėjęs iš Hoseok lūpų vertė Jimin odą pašiurpti, kas davė į ateitį pliusus. Todėl vos tik pajutęs, kaip džinsų sagtis atsisegė Jimin orumas ir savotiškas santūrumas dingo. Viskas ko jam šiandien reikėjo, tai buvo pajusti Hoseok. Todėl džinsams nusimovus Jimin tuo pačiu atsegė ir Hobi džinsus, taip juos bandydamas tokiu pačiu būdu numauti, tik sekėsi kur kas prasčiau ir Jimin prapliupo juoktis.- Eina šikt, labiau aptemptų džinsų negalėjai apsimauti?- krizendamas bandė visais būdais padaryti tai ko norėjo, bet niekas neišėjo.- Vienu žodžiu, aš noriu tavęs, bet tavo džinsai mane nervina, todėl geriau tu šį kartą ir vėl mane uždominuok,- nurodęs ką kam daryti Jimin pakštelėjo į Hoseok lūpas ir laukė, kol ir jo atsipalaidavimo minutė ateis.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-15, 20:56

- Mes su tėčiu stebėdavom žvaigždes vaikystėje. Tiksliau, aš stebėdavau. O jis šaudydavo žmones, - nusijuokė. Tėtis Hoseok mamai visada taip ir sakydavo. "Vežuosi jį pažiūrėti žvaigždžių" - kalbėdavo jis sodindamas savo sūnų į automobilį. Iš tiesų Hobi tėvas nebuvo romantikas. Jis buvo pernelyg paskendęs mafijos reikaluose, kad gaištų laiką tokiems dalykams. Tik motinai tai dažnai nepatikdavo. "Tu visai neskiri laiko savo vaikui" - priekaištaudavo tol, kol tėtis privalėjo kažko imtis, kad namuose vėl būtų ramu.
- Mes ir būsim kartu, Jiminie. Tik turėsi laikyt mano ranką ir niekada nepaleist. Sutarėm? - neaišku, kas jiems užėjo, kad vos ne meilės prisipažinimus vienas kitam pradėjo sakyti. Tačiau žolės poveikis neturėjo konkretaus ir aiškaus apibrėžimo - jo dėka net ir du mafijozai gali tapti poetais. Jimin pradėjus rausti Hoseok vėl užsimanė suspausti tarp delnų jo skruostus. Jaunesnysis kėlė jam tiek daug skirtingų jausmų vienu metu, kad sunku buvo ir pačiam supaisyti. - O tu nustok būti toks mielas, mano širdis neatlaikys, - dramatiškai ištarė ir susiėmęs už krūtinės pavaidino, jog gavo infarktą. Gerai, kad netrukus veiksmai visai kita linkme pasisuko. Hoseok galėjo suspausti Jimin skruostus, bet ne tuos ant veido, o žemiau, kurie irgi pasirodė tobuli kaip dvi bandelės ir Hobi nenorėjo rankų atitraukti. Aišku, jaunesnysis labai gražiai atrodė su tais džinsais, bet Hoseok labiau norėjo pamatyti juos ant grindų, todėl stengėsi kaip galėdamas, bet kol kas buvo pernelyg apsvaigęs ir nesuprato, jog nieko neišeis, kol Jimin sėdi. Užtai per tą laiką spėjo gausiai apdovanoti jaunesniojo lūpas ir kaklą bučiniais. Tiesą sakant, jau senokai su niekuo tokios ilgos įžangos nebuvo. Bet čia buvo Jimin ir vien tai reiškė, kad šis kartas ypatingas.
Hoseok visą laiką negalėjo nustot juoktis iš vaikino bandymų numauti jam džinsus. Galiausiai Jimin pasidavė ir Hoseok paguldė jį ant grindų pats atsidurdamas virš vaikino. Taip buvo patogiau atsikratyti visais likusiais rūbais (apatinius taip pat pašalino, kad paskui nebereikėtų dėl to galvos sukti). Tuomet patogiai įsitaisė tarp jaunesniojo kojų, kad galėtų mėgautis vaizdu. Kai Hobi noras pagaliau išsipildė jis ilgą laiką negalėjo nuo Jimin žvilgsnio atitraukti. - Koks tu gražus, Jimin... - tyliai, apsvaigusiu balsu ištarė. Tada pasilenkė ir ėmė bučiuoti jo krūtinę, pilvą ir šlaunis visai prie pat pasididžiavimo. - Tobulas... - sušnabždėjo prie jo odos ir toliau kankinančiai lėtai dėliojo ant jos bučinius.
Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-17, 00:12

-Ah, kaip romantiška,- stipriai pavartė akis ir tada žaismingai šyptelėjo, kad sūrius vandenis nuvalytų džiaugsmu. Pats irgi norėjo kažko panašaus su savo tėvu, bet ir gavo. Aišku, ne taip romantiškai kaip Hobi, bet vis dėlto ta keista meilė pasireiškė. Nepasiturintys tėvai viską bandė atiduoti jam ir jo broliui, todėl negalima teigti jog meilės jie negavo. Nors ir tėvas nebuvo mafijozas, neskiepijo žudiko kartelės Jimin širdyje, bet vis tiek kažkas privertė Chim pasukti į nedorą kelią. Galbūt tas erzinantis jausmas, kai visi viską turi, o tu ne. Ypač kai kiekvieną dieną visi viskuo gyrėsi, o tu sėdėjai ir galvojai apie paprasčiausią maistą. Bet užteks tų verkimų, nes Jimin tai nelabai dabar rūpėjo.
-Fu Hobi. Tu dabar jau mane verti raukti antakius ir galvoti, ar tu nesi girtas,- suraukęs antakius žvelgė į Hoseok, nors abu buvo tiek pat apsinešę. Toks tas gyvenimas, kad net pats Jimin pamiršo ką veikė prieš kelias minutes. Gal jo atmintis kaip auksinės žuvelės vos tik parūkius žolės? Niekas to nežino.- Aš nesu mielas. Aš esu seksualus tavo partneris, kurį šiandien dulkinsi,- pasakęs lyg patį didžiausią bairį Chim pradėjo juoktis. Štai taip, ponios ir ponai, reikia panaikinti mielą atmosferą, susikaupusią šiame kambaryje.
Ir puiku, kad perėjimas į veiksmą nebuvo toks netikėtas. Ypač po to, kai Jimin pasiskundė Hobiui dėl jo džinsų. Tada viskas ypatingai atgijo, o oras netikėtai pradingo. Čia buvo siaubingai karšta. Net ir likus visiškai be rūbų Jimin jautėsi toks karštas, o Hoseok atrodė toks šaltas. Jam jo reikėjo. Lyg ugnis ir ledas.
-Aš nesu gražus,- ir vėl susigėdęs išraudo lyg burokas, o karštis išvis perliejo visą kūną lyg elektro šokas. Bet minutės tiksėjo, o malonumas, kurį dabar Jimin jautė vis didėjo.- Mmm, Hoseokie prašau tiesiog tai padaryk,- dusliu balsu pareiškęs savo norą, aišku užmerktomis iš malonumo akimis, juodaplaukis desperatiškai norėjo Hobi. Nesvarbu kaip, bet svarbiausia, kad jo.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-18, 17:09

- Tik bandžiau būt mielas, šikniau. Nekenčiu tavęs, - sumurmėjo Hobi. Vaikinas trumpam grįžo į senąjį save, matyt, reikėjo daugiau žolės, kad galėtų ilgiau apie žvaigždes spangti. Tačiau šiuo metu jį labiau veikė kitas narkotikas, vardu Jimin. - Ne, tu esi mielas. Nesiginčyk su manim, - Hoseok pirštais suėmė jaunesniojo smarką ir pabučiavo jo lūpas. - Ir taip, aš tave dulkinsiu. Ruoškis, - sakydamas šiuos žodžius turėjo omenyje, kad Jimin kūnas po visko dar kurį laiką primins apie šitą naktį.
Tiesą sakant, Hoseok nenorėjo taip greitai duoti tai, ko Jimin nori. Būtų dar mielai pasiklausęs jo aimanų ir prašymų greičiau viską užbaigti. Bet apsvaigęs Hobi ir pats buvo nenusiteikęs laukti, kai jaunesniojo žvilgsnyje matė tiek noro ir desperacijos. O dar visa atmosfera... Toks jausmas, kad ne kambaryje sėdėjo, o ant keptuvės. Hoseok žinojo, jog tik vienas dalykas gali jiems padėti.
Atsitraukęs nuo jaunesniojo Hobi pastebėjo jo išraudusius skruostus ir vėl pasilenkė taip, kad galėtų žvelgti į akis. - Nesigėdyk, Jiminie, - švelniai kaip su mažu vaiku kalbėjo. - Aš tavęs taip noriu... - sušnabždėjo ir įsisiurbė jaunesniajam į lūpas. Hoseok pats to nesuprato, bet pasakė visus tris dalykus, kuriuos Jimin norėjo, kad jis pasakytų. - Man patinka, kai tu prašai ir aš nenoriu, kad tai baigtųsi... Bet gerai, nebekankinsiu. Paimsiu tave, - Hobi dantimis užkabino Jimin apatinę lūpą. Tada vėl atsitraukė ir užvertė jaunesniojo kojas, kad turėtų geresnį priėjimą prie visų jautriausių jo vietų. Prilaikydamas šlaunis lėtai įėjo į Jimin išleisdamas tylią aimaną. Paprastai Hoseok nebūtų toks, tai yra, nepraleistų pasiruošimo dalies, bet šį kartą jis buvo per daug apsvaigęs, kad rūpintųsi tokiais dalykais. Pamažu vaikinas greitino tempą, tuo pačiu priartindamas ir jų malonumo viršūnę.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2016-12-18, 17:55

-Kitą kartą gausi progą būti mielu, o dabar nėra tam laiko,- pavartęs akis šiek tiek šyptelėjo,- ne, tu mane myli,- papūtęs lūpas žvelgė į Hobi.- AŠ NESU MIELAS,- kiek rimtesniu tonu atkirtęs Jimin susiraukė ir sukryžiavo rankas ant krūtinės, taip rodydamas, koks nepatenkintas buvo, nors netrukus viskas dingo, kai išgirdo žodį "dulkinsiu". Net veidas sušvelnėjo, o rankos nukrito šalia jo. Jį taip svaigino tokie neapgalvoti ir rimti žodžiai, kad net nežinojo pats ką atsakyti. Tiesiog sėdėjo lyg prikaltas prie žemės ir laukė savo likimo.
-Hobi~,- nutęsęs vaikino vardą per mažą aimaną, kuri išėjo po bučinio, vos smegenims supratus kaip Jimin reikėjo Hoseok. Išgirdus, jog viskas baigsis, ir Jimin jausis suknistai gerai, visų judesių greitis sulėtėjo, ir atrodė valandą lauks, kol pagaliau pajus malonumą savyje. Bet čia tik buvo žodžiai, ir netrukus skausmas perliejo juodaplaukio kūną. Jam taip šis momentas patiko, kad net negalvodamas išleido ilgą ir garsią aimaną, taip užvertęs galvą į viršų bei užmerkęs akis. Jam taip gera jausti Hobi viduje, kad kiekvienas kryptelėjimas į šalį kėlė didelį malonumą. Skausmas, kurį dabar tamsiaplaukis jautė irgi didelį pliusą davė. Viskas ėjo tik link vieno taško, todėl netrukus iš Jimin lūpų pasigirdo daug trumpų aimanų, bet jos būtinai turėjo būti išleistos. Malonumo viršūnė vis artėjo ir artėjo, o Jimin protas tuo pačiu vis temo.
-Aš džiaugiuosi, kad būtent tu mane dulkini,- per aimanas pasakęs, netrukus vaikinas sukando stipriai dantis, kai pajautė, jog viskas pamažu artėjo link pabaigos. Jis tikrai nepamirš šios nakties. Galima sakyti skausmas apačioje jam tai primins.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2017-01-01, 21:35

Hoseok išsišiepė išgirdęs žodžius "kitą kartą". Jei Jimin iš tiesų buvo nusiteikęs kitam kartui, tai labai geras ženklas. - Galbūt. Bet turi pripažinti, kad esi mielas, jei nori, kad parodyčiau, kaip myliu, - mirktelėjo. Neaišku, ar tai, kas šį vakarą tarp jų užsimezgė, jau galima vadinti meile. Gali būti, kad kol kas Hoseok tik žaidė su Jimin arba bent pats taip manė. Tačiau juodaplaukis jam buvo ypatingas ir Hobi niekada nebegalės į jį žiūrėti kaip į eilinį tos pačios mafijos narį.
Vaikinas negalėjo atsižiūrėti, koks Jimin buvo paklusnus, kaip troško patirti malonumą. Hoseok tai dar labiau užvedė. Jeigu dabar nebūtų toks apsvaigęs, tikrai sugebėtų geriau pasirūpinti Jimin, galbūt būtų ilgiau jį pakankinęs, kad kulminacija būtų stipresnė. Bet Hoseok apie tai negalvojo, jis vadovavosi vien savo pojūčiais, kurie sakė tik viena - norą būti juodaplaukio viduje.
Nenustodamas judinti klubų Hoseok nusibraukė nuo kaktos šlapius plaukus. Kambaryje buvo taip karšta, kad netrukus abiejų vaikinų oda pasidengė mažais lašeliais. Hobi pasilenkė prie Jimin ir dar kartą įsisiurbė į jo nuo bučinių ir taip paraudusias lūpas. Jis pajuto, kad juodaplaukis tuoj peržengs ribą, tad po truputį sulėtino tempą, vis dar likdamas Jimin viduje.
- Noriu garsiai išgirsti savo vardą, kai tu baigsi. Būsi geras berniukas ir padarysi tai dėl manęs? - sušnabždėjo lūpomis liesdamas Jimin odą. Tada Hoseok iš naujo įsibėgėjo ir ėmė dar giliau bei greičiau judinti klubus. Tai, kas buvo anksčiau, dar galima pavadinti mylėjimusi, o dabar Hobi iš tiesų dulkino Jimin, kaip ir buvo pažadėjęs. Juk reikia geriausia pasilikti pabaigai, ar ne? Netrukus Hoseok išleido dar keletą aimanų ir baigė. Ištraukęs savo pasididžiavimą suėmė juodaplaukio skruostus, švelniai pabučiavo bei krito šalia Jimin ant grindų. Reikėjo laiko atsigauti po to, kas ką tik įvyko.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN

avatar
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2017-01-02, 17:33

-O gal eitų susitarti ir kitaip?- mirktelėjęs sunkiai prikando lūpą, nes išties, norėjosi kuo greičiau pajusti Hoseok, o dabar čia vyko toks žaidimas,- Nu gerai, pripažinsiu. Bet tik tau,- atsidusęs šiek tiek nuleido galvą žemyn. Nežinojo kaip viskas pačioje pabaigoje bus, ir kaip jie jausis vienas šalia kito susitikus kokiame nors mafijos susirinkime. Ar prisimins šią naktį kaip kažkieno pradžią, ar paprasčiausią klaidą.
Girdėdamas Hoseok žodžius Jimin nesulaikė šypsenos, taip netrukus drebančiu iš malonumo balsu prabildamas.- Jeigu tu tik leistum aš nueičiau į klubą ir visi tavo vardą žinotų,- delnais sugriebęs vaikino plaukus suinkštė iš skausmo, kuris kilo vien dėl lėto tempo. Nors viskas greit pakito, ir štai dabar juodaplaukis gavo galimybę pasiekti orgazmą, ką ir padarė, tik aišku, kaip ir sutarta, dar pridėjo prie aimanos Hobi vardą. Lėtai užmerkęs akis Jimin bandė atgauti kvapą, bet netrukus buvo pertrauktas švelnaus bučinio, kuris tik sukėlė didesnę šypseną Jimin veide, nors protas buvo ir prablaivėjęs. Šiek tiek dar pagulėjęs sunkiai atsikėlė nuo žemės bei priėjęs prie savo apatinių šiuos apsimovė.- Aš tavęs vis dar nekenčiu,- taip susiradęs visus savo drabužius juos apsivilko, o po to prieidamas dar kartą prie Hoseok atsitūpė, taip paskutinį kartą šiandien įsisiurbdamas į jo lūpas,- iki kito karto,- nusišypsojęs Jimin atsistojo, taip išeidamas su visa tvankia atmosfera iš kambario.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
21
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
1055
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis

Jeon Jeong Guk

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2017-01-04, 01:54

- Nemanau, gražuoli, - nusišypsojo. - Šaunuolis, - pagyrė vaikiną. Kol kas būdamas su Jimin Hobi jautėsi savo vietoje. Žinoma, visiškai blaivi jie nebūtų flirtavę vienas su kitu ir juo labiau šis vakaras nebūtų privedęs prie sekso. Jei ne žolė, jie abu jau ramiai namuose sėdėtų. Tačiau įvyko kai kas, ko Hoseok greičiausiai gailėsis. Jis nemėgo emocijų ir šis vakaras labai apsunkins vaikino tolimesnį gyvenimą, jeigu netyčia atsiras kažkokie jausmai Jimin.
Hobi vis dar tysojo ant grindų, o juodaplaukis jau rengėsi išeiti. Kadangi Hoseok vis dar buvo pusiau apsvaigęs, dalis jo nenorėjo taip greitai paleisti jaunesniojo iš rankų, o blaivioji pusė sakė "tegu eina, man tas pats". Bet net ir tai nebuvo visiška tiesa. Vaikinas suvokė, kad dabar Jimin išeis pro tas duris ir gali būti, kad tuo jų bendravimas bus baigtas, teliks nejaukus žvilgsnio nusukimas į šalį sutikus vienas kitą mafijos būstinės koridoriuje. Hoseok pajuto nusivylimą, kuris jau tada nereiškė nieko gero.
- Aš tavęs irgi, - ištarė jau atgavęs normalų kvėpavimo ritmą. Jau geriau iš tiesų būtų nekentęs - nužudei ir baigta. Į Jimin bučinį vaikinas atsakė labai vangiai ir tarsi nenoromis, nes neketino parodyti, jog jam rūpi ar kažką. Jaunesniajam atsisveikinus Hobi nutylėjo. Tik juodaplaukiui dingus nežymiai šyptelėjo sau, apsirengė ir išėjo pro duris.
i'll punish you with pleasure and pleasure you with pain The maniac Messiah, Destruction is his game. A beautiful liar, Love for him is pain. The temples are now burning, Our faith caught up in flames, I need a new direction 'Cause I have lost my way


Atgal į viršų Go down
      ADMIN
POSTS :
109
LIKES :
0

hallyu#3

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2017-02-13, 23:48

Soohyuk visur visada atsirasdavo anksčiau nei būdavo sutarta. Tam ir priežastį turėjo, paprasčiausiai mėgdavo jaustis tarsi aplinkos šeimininkas, tad reikėdavo su ja susipažinti. Išlipus iš automobilio, raktelius padavė vaikinui, kuris buvo atsakingas už pasirūpinimą automobiliu bei surūkius cigaretę, jiedu patraukė į vidų. Pačiame klube veiksmas jau vyko ir garsi muzika privertė vyrą greitai susiraukti. Visgi ilgai netruko jų kelionė iki kambario, kur turėjo vykti susitikimas. Pravėręs duris, pirmiausia, kaip tikras džentelmenas, praleido savo berniuką ir tada įėjęs pats apsidairė, net ir ganėtinai prabangus kambarys jam atrodė taip pigiai, na, jis tikrai nekentė tokių vietų. Pirmiausia ant sofos pasodinęs Taehyung, jis pakštelėjo šiam į skruostą.- išgersi su manimi, mažuti ?- kilstelėjo antakius, visgi pašalinių šioje patalpoje būti negalėjo, tad viskio įsipilti teko pačiam. Tada pats atsisėdo šalia, pasirinko sofą pačią tinkamiausią, mat ši buvo tiesiai į duris.- pasistengsim greitai grįžti namo ir aš tave labai gerai iškrušiu,- labiau save šiais žodžiais guosdamas, susižavėjusiu žvilgsniu nužvelgė mylimąjį, kuris su tuo chokeriu atrodė nepakartojamai.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
Yoongi
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
23
FACE CLAIM :
KIM TAEHYUNG
ACTIVITY :
nu tai tegul būna dailininkas
POSTS :
436
LIKES :
1
REAL NAME :
aistite

Kim Taehyung

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2017-02-13, 23:58

Taehyung išties didelio noro čia važiuoti nerodė, tačiau, kad jau vyresnysis vaikinas paprašė j keliauti kartu, atsisakyti jis nelabai galėjo. Nemėgo jis vietų, kur būdavo daug žmonių, prakaito ir viso kito, tačiau kartais ir jis norėdavo prasiblaškyti. Deja, šiandien nebuvo ta diena, todėl vaikinas su visiškai neperskaitoma veido išraiška ir nuostabia kekšės aura, tiesiog keliavo pro klubą, sekdamas paskui žmogų, kuris juos vedė link vip kambario. Muzika ir dūmai, sklandantys ore jam lengvai apsuko galvą ir į šią įpūtė ne visai reikalingų minčių. Staiga vaikino viduje tiesiog įsiliepsnojo noras šokti, tačiau jėgų jis tam neturėjo. Žinojo, kas galėtų padėti, tačiau prie vyresniojo vartoti nebegalėjo. Jis greičiausiai būtų šį užmušęs, arba dar blogiau, išmetęs iš savo namų ir palikęs. Todėl apie narkotikus savo mintis teko nustumti į šalį. Na, kol kas jam tai bent jau pavyko.
Atsiradus vip kambaryje, Taehyung apsižvalgė ir padėjo savo subinaitę ten, kur vyresnysis liepė. Jam čia nepatiko, tačiau jau geriau būti tokiame kambaryje nei salėje, kur vakarojo visi tie paprasti mirtingieji,- Žinoma, kažkaip save nuodyti tai reikia,- Linktelėjo Taehyung. Kažkodėl buvo sau neįprastai rimtas, tačiau to per daug nesureiškimo. Nuotaikų kaita buvo gana įprastas reiškinys jo gyvenime, todėl net pats ėmė to nepastebėti,- Puiku, daug mieliau dabar jaučiau tavo penį savyje, o ne sėdėčiau ant šitos sofos, kur koks nors turtingas senis, kažkada dulkino šiek tiek aukštesnės klasės prostitutę,- Dramatiškai atsiduso Taehyung ir prikandęs savo apatinę lūpą, pažvelgė į Soohyuk. Dabar tikrai nebūtų atsisakęs jo pasididžiavimo.


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Atgal į viršų Go down
     
POSTS :
109
LIKES :
0

hallyu#3

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2017-02-14, 00:13

Jautimas, kad jaunėliui čia nepatiko, vyrą stipriai erzino, tačiau negalėjo eiti į tokį susitikimą vienas. Kas atsivesdavo kekšę, kas dar ką nors, visgi palydos reikėdavo, tai buvo paprasčiausiai įprasta. Dažniausiai žmonės visgi kartu antrų pusių nepasiimdavo, tačiau jis žinojo, kad Taehyung susierzintų, jei Soohyuk kokią kekšę pasiimtų, dėl to nusprendė jį pakankinti šia ne itin smagia veikla.
-Man nepatinka, kai taip kalbi,- nukirto jis, stengdamasis ignoruoti jo nuotaikų kaitas, dabar savo didžio silpnumo žvelgiant į mylimąjį rodyti nereikėjo. Verslas buvo verslas.- mažuti, nesvarbu,kas kur ką dulkino, būk gerutis, prašau,- švelniai pasakė savo berniukui ir prispaudė savo lūpas jam prie kaktos, vos tik įpylė jiems išgerti. Kai vyras jau žiojosi, kad atsigertų, durys prasivėrė ir įžengė gerokai už Soohyuk vyresnis vyras su visai malonia veido išraiška, paskui kurį sekė ganėtinai jauna mergina. Vyras apsidžiaugęs, kad pirmasis pasirodė svarbiausias ir maloniausias žmogus visoje industrijoje, pabaksnojo mylimajam į petį ir pats pirmasis atsistojo bei nulenkė galvą. Visgi jo veido išraiška pasikeitė, kai pro duris žengė kitas vyras, galbūt tik keliais metais vyresnis už patį Soohyuk, paskui jį sekė už Taehyung aiškiai jaunesnis vaikinas, Soohyuk vos nenusipurtė, jau žiojosi kažką sakyti, tačiau tas vyras buvo pirmasis.- O, malonu, Soohyuk, įsitaisei žaisliuką?- paklausė jis su savimi pasitikinčia veido išraišką, aiškiai atpažindamas Taehyung.- sėskimės,- visgi vyriausiasis prabilo ir visi susėdo. Kitų dviejų palydovai liko stovėti, tačiau Soohyuk palydovas nebuvo bet kas ir jis įsmeigė akis į savo vaikiną, kad šis atsisėstų.
Atgal į viršų Go down
     

avatarWITH :
Yoongi
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
23
FACE CLAIM :
KIM TAEHYUNG
ACTIVITY :
nu tai tegul būna dailininkas
POSTS :
436
LIKES :
1
REAL NAME :
aistite

Kim Taehyung

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2017-02-14, 00:31

-Atleisk, kitą kart pabandysiu paslėpti savo charakterį,- Sarkastiškai tarė vyras, nors ginčytis su Soohyuk paprasčiausiai neturėjo jėgų, o be to labai abejojo, jog šis įvykdytų jo slaptą svajonę ir jį čia pat gerai išdulkintų. Bet ką jau, verslo reikalai juk pirmiausia, ar ne?- Nebijok, su tavo aukščiausios klasės kolegomis elgsiuosi it paklusnus šuniukas,- Nuramino Soohyuk Taehyung, net nebandydamas apsimesti, kad dabar laukė to susitikimo. Jį pykino nuo kitų industrijoje besisukančių vyrų, ypač tada, kai kelis iš jų pažinojo ir be proto nenorėjo čia jų išvysti. Tačiau Soohyuk apie tai nežinojo ir sužinoti jam lemta nebuvo. Staiga prasivėrus durims, Taehyung pasekė vyresniojo pavyzdžiu ir atsistojo, nulenkdamas savo galvą malonaus veido savininkui, tačiau kai pakėlė savo akis, Taehyung vos ne aiktelėjo. Na, atrodė, kad visiems jo košmarams tiesiog lemta išsipildyti. Vyrui dar nieko nepasakius, Taehyung pagriebė savo viskio stiklą ir visą jį vienu mauku išgėrė, ranka nusišluostydamas savo lūpas.
-O tu matau vis dar likai prie savo pedofiliškų pomėgių,- Kandžiai atkirto Taehyung, net nebandydamas apsimesti, kad viskas gerai. Atrodė, jog jį net supykino nuo to vyro veido. Nelaukęs net leidimo, jaunėlis atsisėdo atgal ant sofos. Jam nelabai rūpėjo ar tos kekšės liko stovėti ar ne, kartu su tais žmonėmis jis savęs neskaitė, todėl ir nesielgė, kaip žmogus be asmenybės.I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Atgal į viršų Go down
     
POSTS :
109
LIKES :
0

hallyu#3

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   2017-02-14, 00:57

-Tiesiog kodėl reikia pradėt elgtis, kaip kalei? - Soohyuk nesusilaikė, jį klaikiai erzino ,kai būtent tokiose situacijose pabusdavo tokia jaunesnio vaikino pusė, žinoma, įprastai jis žinojo ,kaip su tuo susitvarkyti ir pakelti mylimajam nuotaiką, tačiau dabar pats per daug nervinosi.- tau tereikia nežiūrėti į visus žvilgsniu, tarsi norėtum nužudyti visus, tik tiek,- pavartė akimis , nuspręsdamas daugiau apie tai nesikalbėti, tiesiog tikėjosi, kad viskas greitai susitvarkys ir jiedu greitai grįš namo.
Išgirdęs Taehyung atsaką,Soohyuk kreivai į jį pasižiūrėjo, greitai suprasdamas, jog jo berniukas su Joowon buvo pažįstami, tačiau nusprendė nieko nekomentuoti, pasikalbės apie tai kiek vėliau. Tas irgi nieko nesakė,kol Tae neatsisėdo. Net ir pačiam Joowon pasidarė smagu ir įdomu, tuo labiau, kai matė, jog Soohyuk nervinosi. Jiedu juk niekada per gerai nesutarė.
-Maniau berniukai-žaisliukai kartu su žmonėmis prie stalo nesėdi,- tokiu apmaudžiu tonu Joowon prabilo ir Soohyuk įsižiūrėjo į jį niekinančiu žvilgsniu.- jis mano partneris,- dar norėjo pridurti, kad lygiavertis, tačiau nenorėjo kelti diskusijų. Bet visgi Joowon tarsi jo negirdėjo.- nors TaeTae,- specialiai išsišiepė ir tuo perdėtai mielu tonu prabilo.- niekada nestovėdavo,jam labiau patikdavo būti ant kelių, ar ne?-susijuokė vyras žvelgdamas į Taehyung ir klausdamas būtent jo.- bet dabar žiūriu įtaisei jam antkaklį, būčiau ir aš įtaisęs, tačiau manęs ir taip klausydavo,- mirktelėjo Joowon Soohyuk , kuris po truputį pradėjo rausti iš pykčio. Jį ta informacija veikė neigiamai ir jis net neįsivaizdavo kaip reaguoti, tad padėjęs ranką ant Taehyung šlaunies tvirtai suleido ten nagus.
Tada pokalbis pradėjo suktis apie verslą, mat Joowon kuriam laikui nutilo, nors Soohyuk liko įsitempęs.
Atgal į viršų Go down
     

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: V.I.P. kambarėlis   

Atgal į viršų Go down
     
 

V.I.P. kambarėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
부산 :: NIGHT CLUB 'CLUBGRID'-