Go down
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Šokių aikštelė 2015-06-25, 18:27
First topic message reminder :

.

Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Šokių aikštelė 2019-06-05, 23:25
-Jungkook,- ji iš karto atsitraukė, nes tiesiog nemėgo tokių pasisakymų, net ne dėl pavydo, nes jau buvo susitaikiusi, kad tiek Jungkook, tiek ji pati tokie lengvai nenormalūs su tuo buvo tikrai.- tai šluostykit, aš einu į tualetą, - tiesiog papurtė galvą, žinodama, kad neis į tualetą, nes jai su tokiu apsirengimu per sudėtinga ir tuo kaip ten viską suspaudusi buvo, tad vis tiek atsistojo nueiti iki tualeto,kur tiesiog turėjo kurį laiką nusiraminti, nes pasijautė nesmagiai.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Šokių aikštelė 2019-06-05, 23:29
- Jimin... – jis sunkiai atsiduso ir dar ketino ją čiupt už rankos, bet nebespėjo ir su sunkiu atsidusimu tiesiog leido jai eit. Iš tų nervų tik užsivertė visą savo kokteilį, štai ir linksmas vakaras. Ėjo dar pasiimt kokteilio, kai pranešė tą vyrų dalyką. Na, kad jau Jimin užsišiko ir bala žino kur buvo, jam buvo nebesmagu, tai jis tiesiog pasiėmė kokteilį, grįžo atgal ir numojo Tae vieną ten eiti.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Šokių aikštelė 2019-06-05, 23:32
Po kurio laiko Jimin vėl parsirado. Įprastai ilgam nesupykdavo, nebuvo linkus ir kažkaip užsišikti, bet jeigu jau nesmagiai pasijausdavo ar nepatogiai, tada būdavo sunku sugrįžti į normalumą. Sugrįžo prisėsti bei įsižiūrėjo į tai kas darėsi ant scenos, nes ten ne tik dėl grožio buvo, bet visokie linksmi užsiėmimai, kur reikėjo tam tikras užduotis atlikti, kas Tae sekėsi visai linksmai, Jimin stengėsi tiesiog žiūrėti ten ir per daug savo tam liūdnumui laikinai užėjusiam nepasiduoti, nors tiesiog buvo labai gėda ir nesmagu dėl tokios Kook replikos, tuo labiau kai iš vis kažkas su seksu susijęs buvo jau ne kartą per vakarą paminėtas.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Šokių aikštelė 2019-06-05, 23:35
Kook toliau sėdėjo ir stebėjo, kas ten vyko. Jimin grįžus tik žvilgtelėjo į ją, ar gyva, ir vėl nusisuko į Tae. Būtų mielu noru ten keliavęs kartu ir visiems parodęs, kas buvo seksualiausi Amstės bernai, bet na, jam vakaras jau buvo sugadintas, tad jis tiesiog be jokių žodžių siurbčiojo kokteilį ir žiūrėjo, kaip sekėsi draugui.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Šokių aikštelė 2019-06-05, 23:38
Kartais Jimin tikrai nesuprasdavo iš kur jis toks užsišikėlis buvo, jai matyt to smegenys neišnešė, tačiau Jimin galiausiai nusprendė būti ta, kuri nenorėjo dabar būti su tuo toje neaiškioje įtampoje, tuo labiau prie vargšės Jisoo, kuri čia su jais turėjo sėdėti, tad ji tiesiog nusprendė persėsti ir atsisėdimas atsidūrė ant Jungkook kelių, ji rankomis pasivijo aplink sužadėtinio kaklą.- Jungkookie, nesakyk tokių replikų, prašau, man būna labai gėda ir aš ilgai negaliu nustot apie tai galvot,- labai švelniai pasakė, nes tikslas buvo ne protą papisti, o tiesiog tikėtis, kad to daugiau nebus ir parodyti, kad ji nebuvo užsišikus, tiesiog jautėsi nesmagiai.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Šokių aikštelė 2019-06-05, 23:42
Kook stengėsi, kad Jisoo čia nebūtų kažkaip nejauku ar ką, na, bet visų pirma mergina pati buvo labiau užsiėmusi ties savo vaikino palaikymu, o antra, jaunesnysis vis ją dėl kažko pakalbindavo. Jimin įsitaisius ant jo kelių, jis pažvelgė į ją.
- Niekas negirdėjo tos mano replikos, tik tu ir aš. – pavartė akeles. – tepasakiau, kad jeigu tave taip traukia mano geriausias draugas, kad jis tik nusipelnė ten eiti, o aš ne, tai aš tau leidžiu kažką dėl to daryt. Viskas. – tiek jai tepasakė ir vėl nusisuko stebėti Tae. Ech, būtų kur kas smagiau jiems dviese...
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Šokių aikštelė 2019-06-05, 23:45
-O jeigu kažkas girdėjo, tu puikiai žinai kaip aš dėl to jaučiuosi, net jeigu ir negirdėjo, gali be tokių dalykų apsieiti, prašau,- ji vis dar kalbėjo ramiai ir švelniai, nenorėdama iš oro kažkokio didelio konflikto sukelti.- mane tik tu trauki, tiesiog pagalvojom, kad jam būtų smagiau, atsiprašau, Jungkookie, kad tu radai dėl ko pavydėt, bet tikrai nesijausk kažkoks atskirtas,- atsiduso ji, kai šis dar ir nusisuko jo stebėti.- nesielk kaip šiknius, kai kalbuosi su tavim, - prikando kiek lūpą Jimin, turbūt Kook nenorėjo ,kad vakaras nebūtų sugadintas iki galo.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Šokių aikštelė 2019-06-05, 23:50
- Tai namuose galiu tau viską sakyt, bet išėjus su mano geriausiu draugu negaliu sakyt nieko? – nusistebėjo jis, kas čia per įdomios taisyklės. – smagiau būtų mums abiems, bet jis ten, o aš čia, tai tikiuosi tu laiminga. – atkirto jai vis dar nepatenkintas, nes na, jam jau vakaras buvo sugadintas. – ką dabar aš darau? – atsisuko į ją vėl. – jau net nebegaliu Tae palaikyt? Jis nenusipelnė būti ten be palaikymo, tai kad jau likau čia, galėčiau jį bent taip palaikyt. – nesupratęs, kas jai negerai, toliau kalbėjo.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Šokių aikštelė 2019-06-05, 23:53
Jimin tiesiog užsičiaupė ir nulipo nuo jo kelių, ir pabuvo palaikanti irgi Taehyung, dar labiau palaikė ir sveikino kai jis laimėjo dovanų analinį vibratorių, nes tiesiog daugiausiai čia vyrai tokie buvo kuriems tokie daiktai galėjo patikti, na, bet dovana yra dovana ir girtas Tae buvo žiauriai dėl to patenkintas, nors turbūt gyvenime toks daiktas pas juos nebus panaudotas. Visgi Jimin daugiau tylėjo, nes jautėsi bjauriai ir nepageidaujamai, ir tiesiog. Tylėjo ir laukė kol jiems atsibos ir jie norės važiuot namo, nes bijojo kažką pati pasakyt.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Šokių aikštelė 2019-06-05, 23:57
Kook, pamatęs dovaną, pradėjo juoktis ir aišku, kad pasveikino Tae su laimėjimu. Kad ir kaip gruzinosi, kad nebuvo mat pakankamai geras irgi ten eiti, vis tiek džiaugėsi, kad draugas smagiai laiką praaugti. Visam renginiui pasibaigus čia prasidėjo kažkokie šokiai ir na, Tae su Jisoo, aišku, išėjo pašokti. Kook pasisuko į Jimin.
- Tai tylėsi dabar visą laiką? – žvelgė į ją. – tu man sušikai vakarą ir kažkodėl tu nuskriaustoji? Kaip čia taip? – tikrai nesupratęs kame esmė paklausė jos.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Šokių aikštelė 2019-06-06, 00:00
-Jungkook, tu vieną kartą gyvenime su manim taip negražiai šnekėjai ir aš tikėjausi, kad tai nepasikartos, bet suklydau, tikrai nežinau kas darosi su tavim, paskambink man kai būsi savimi,- ji atsistojo ir pasiėmė savo rankinę, nežinojo kur važiuot net, nes čia buvo Jungkook miestas, o ne jos, tad galiausiai tiesiog sugalvojo eit pėsčia namo, nes kodėl gi ne, gal prasivėdins, o gal užtruks tiek ilgai, kad Jungkook bus jau grįžęs ir miegos.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Šokių aikštelė 2019-06-06, 00:07
Jis tikrai nebesuprato, kas vyksta. Jai taip dramatiškai atsistojus ir išėjus, Jungkook sunkiai atsiduso, greit parašė Tae žinutę, kas vyksta ir paliko jų stalą, tuojaus išeidamas ir klubo ir pasivydamas Jimin.
- Ei. Gerai, sugadinai vakarą man, kas tau trukdo eit ir su jais pasilinksmint? – žvelgė į ją. – aš gi nebesakau tau nieko. Tiesiog nesuprantu kodėl namuose galima man kalbėti, o prieš žmogaus, kuris man kaip namai, turiu žiūrėt ką šneku. Kodėl Jisoo tik nusijuokė, o čia viskas blogai? – skėsčiodamas rankom jis aiškino jai, kodėl nesuprato kas čia vyko.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Šokių aikštelė 2019-06-06, 00:11
Jimin visai nebenorėjo su juo šnekėtis, nes nekentė kai su ja buvo taip šnekama, tiesiog, nenorėjo santykių, kur kitas žmogus su ja šnekėtų be pagarbos, tai buvo negražu ir netinkama, tiesiog ne.
-Tu sakei ten eisi, bet tada, nes aš pasijaučiau blogai dėl tavo pasisakymo kito, tu nusprendei supykti ant manęs, nes išėjau. Man buvo gėda, Jungkookie, tu apie savo dalykus šnekėk kiek tik nori, bet visos tos amžinos sekso replikos prie draugų netinka man, nes tai susiję su manimi , o man nesmagu, tad tu turi žiūrėt ką šneki iš pagarbos man,- ji šnekėjo su baime balse,nes nenorėjo iš jo dar bjaurių dalykų išgirsti. Jis niekada nebūdavo toks mean, bet dabar matyt atėjo tas momentas, kai nuo to neišeis pabėgti.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Šokių aikštelė 2019-06-06, 00:15
- Jūs nusprendėt, kad aš netinkamas ten eiti, tai ir nėjau... – susijuokė jis beviltiškai. Štai ir sulaukė palaikymo iš savo moters, tai kas iš to, kad jis pašūkavo, jog eis, nuosprendis jau buvo padarytas ir jo pasitikėjimas savimi sutryptas. Galiausiai jis tik sunkiai atsiduso. – gerai, aš niekam nieko nebesakau, tyliu, tiesiog apsieinam be dramų, grįžtam, čia tavo naktis, eik ir pasilinksmink, gerai? – pamojęs atgal ranka klubo link jis prašomu žvilgsniu pažvelgė į Jimin.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Šokių aikštelė 2019-06-06, 00:21
-Aš tau sakiau, kad nepagalvojom, kaip ir po to pasakiau, kad eitum, neprisigalvok ko nereikia, esi tinkamiausias visur eiti,- atsiduso ji, negalėjo su juo taip mean šnekėti kaip ir jis su ja, galėjo viską tiesiog sugerti, kad tik negirdėtų nieko panašaus.- aš negaliu linksmintis, man prireiks dar laiko atsigaut, žinai, kad aš jautriai reaguoju į dalykus ir tu neturi jokios teisės su manimi taip šnekėti, kaip šnekėjai dabar, gali tai išreikšti ir normaliai, supranti, Jungkookie? Mane visą gyvenimą persekioja mean žmonės, mean komentarai, man netinka, kad tu taip su manim šnekėtum, niekada, supranti?- ji jau visai graudžiu balsu pasakė , nes tai tiesiog jai per skausminga buvo.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Šokių aikštelė 2019-06-06, 00:26
- Šaukštai po pietų, nusprendėt, kad eis tik Taehyung, mano pasitikėjimas savimi buvo sutryptas, tu išėjai ir aš nebeėjau, man jau vakaras nebe linksmas.. – sau tyliau sumurmėjo pavartydamas akeles. Gal dar ir būtų ėjęs, bet kai Jimin išėjo, na, be jos jam pasidarė visiškai nebelinksma, tad jo vakarėlis tuom ir pasibaigė. Galiausiai jis tiesiog sunkiai atsiduso ir parsitempė ją į savo glėbį. Na, matyt ne jam suprasti, kas tokio blogo čia buvo, bet nenorėjo jis tokios Jimin matyti. Tiesiog tyliai jai pabučiavo į kaktą. – grįžtam, ar man kviesti taksi? – dar kartą, ramiau ir švelniau jos paklausė.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Šokių aikštelė 2019-06-06, 00:34
-Atsiprašau, - tiesiog pasakė, nors jau ir prieš tai buvo atsiprašiusi, kad nepagalvojo apie tai. Kai šis apsikabino, ji įsitempė ir negalėjo atsipalaiduoti, nes gerklėj buvo gumulas ir viskas atrodė per daug šūdina, tik kaip tai pasakyti pakankamai aiškiai, kad Jungkook nesusigalvotų, kad čia kokie principai ar dar kažkas , jai tiesiog buvo taip negera ir ta visa savivertė nusileido žemyn, nes net ir Kook su ja nešnekėjo gražiai. Tai kas tada iš viso šnekės? Dėl to dabar iš vis nieko nesugebėjo pasakyt.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Šokių aikštelė 2019-06-06, 00:40
- Baik. – jis tiesiog pasidavė, kas iš to. Jai nieko neatsakius ir dar įsitempus, Jungkook ją paleido, kad jau ji parodė akivaizdų nesusipatoginimą dėl prisilietimo. – gerai, kviečiu taksi. – priėmė sprendimą už juos ir tiesiog ramiai iškvietė Uberį, o jam atvykus leido Jimin pirmai įlipt į automobilį, tada įlipo ir pats, prisilaikydamas atstumo ir jiedu išvažiavo namo.
Sponsored content
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume