Go down
Svečias
Anonymous
Miškas 2015-07-24, 12:03
First topic message reminder :


Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-20, 22:40
- Baik, aš taip neskambu. – dar pasipizdavojo iš jo pasimaivydamas, bet galiausiai apsiramino, tiesiog pakšteldamas jai į lūpas. Pagaliau galėjo vėl jaustis laimingas ir būti geros nuotaikos. Jimin tikrai buvo jo gyvenimas.. – nežinau. – tik tiek dabar atsakė, nes nesinorėjo sau dabar gadintis nuotaikos tėvų klausimu. – norėčiau senelius aplankyt.. – sumurmėjo tyliau. Va dėl šitos šeimynos dalies jis tikrai blogai jautėsi, kad neskyrė pakankamai dėmesio.. Galiausiai tik sunkiai atsiduso ir linktelėjo, nes sutiko, tikriausiai reikėjo visiems bent civiliškus santykius palaikyti, bet na, vistiek, buvo nejauku.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-20, 22:45
Jimin aišku reikėjo irgi pabūt daužtu padaru ir kai šis pakštelėjo į lūpas, tai ji liežuvį iškišo bei dar spėjo šį apseilėti. - tai tada aplankyk senelius,- įnirtingai palinksėjo galvele, kol kas pametė tėvų temą, nes aiškiai Kook nesijautė gerai apie tai kalbėdamas.- o aš galiu aplankyt tavo senelius su tavim?- kilstelėjo antakius, nes vis tiek, Jimin nebuvo turbūt toks kasdienis siurprizas parsivežt parodyt šeimai. - jėga, aš susitarsiu su jais,- linktelėjo galva.- beje, o tu dabar nekenti mano draugų?- atsiduso ,na, pabuvo žaismingi, bet Jimin norėjo per šiandien visus dalykus normaliai išsiaiškint.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-20, 22:56
- Reikia jus supažindint prieš vestuves, tai keliauk, jei tik noro yra. – šyptelėjo vyresniajai. Neketino jos versti keliauti kartu, bet ji tik norėjo, Kook su mielu noru pasiimtų ją pas senelius. – o man... sakyt apie tave? – pasiteiravo jis taip atsargiai, norėdamas žinoti, ar papasakot seneliams prieš važiuojant situaciją, ar ne. Na, jei Jimin keliaus kartu. – tarkis. – atsiduso Kook ir linktelėjo, pasiruošdamas savo mirčiai. Ir šiaip tai buvo stresas bendrauti su partnerio tėvais, dar kai santykiai dabar buvo pašliję... Paklaustas apie draugus jis atsiduso. – Jimin, pats žinai, kad tą vakarą aš perdėjau. – pažvelgė į jį ir vėl nusisuko žiūrėti kažkur į mišką. – bet iš Hoseok tikrai kažkaip tikėjausi daugiau, kaip iš tavo geriausio draugo, o Yoongi.. Su juo taip ir nebendravau. – gūžtelėjo pečiais. Yoongi egzistencija ir tas faktas, jog jiedu su Jimin miegojo ir iššaukė iš jo tą monstrą, tai jis nežinojo, ar norėjo akistatos su juo dar kurį laiką.. – jie manęs tai tikriausiai tikrai nekenčia. – kandžiai susijuokė.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-20, 23:03
-Yra, aš noriu pažinot visus tavo artimus žmones,- linktelėjo galva Jimin.- nežinau, Jungkookie, man kaip ir jokio skirtumo, jei jiems ir tau bus paprasčiau tai gali nieko nesakyt, aš įsidėsiu kažką čia dar,- susijuokė ir pačiupinėjo savo plokščią krūtinę.- bet šiaip,- staiga persigalvojo.- geriau jau pasakyk kaip yra, o jei nenorės ,kad aš važiuočiau kartu su tavim pas juos, tai tada tiesiog nevažiuosiu,- linktelėjo galva, na, patirtis tokia jau buvo, Jimin mamos tėvas vargiai ją kaip ją pripažino ir šiaip kaip žmogų.- o ko tikėjaisi?- paklausė susidomėjusiu balsu.- aš nežinau kas ten įvyko,- atsiduso, atsisakė apie tą vakarą daugiau kalbėti, tad ir nesigilino kokie kam žodžiai buvo pasakyti.- aš galiu tau papasakot viską kaip buvo su Yoongi, jei tau įdomu,- ne visai drąsiu balsu pasakė, bet šiaip norėjo papasakoti, kad Kook žinotų,koks nuostabus žmogus buvo Yoongi.- aš niekam neleidžiu tavęs nekęsti, - Jimin spustelėjo mylimojo ranką.- visiems pasakysiu, kad atsiprašei, tu juk žmogus, gali padaryt klaidų, niekas dėl to amžiams nepasmerks.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-20, 23:13
- Mano seneliai tiesiog dvigubai fainesnė tėvų versiją ir ant manęs nėra skerso padėję, tai tikiu, kad viskas bus gerai. – šyptelėjo jai. Na, jo tėvai žinojo apie Jimin, tiek gal dar reikėjo apie sūnaus gyvenimą žinoti ir jiems nekliudė jo unikalumas, ar bent apie tai garsiai nekomentavo niekados, bet jiems realiai ant visko vienodai, tai.. – aš tau jau sakiau, kas įvyko. – atsiduso. – jis gi tada nusitempė mane, kai grįžau. Pradėjo aiškint situaciją, o aš jam atgal pasakiau kaip aš jaučiausi dėl visko, nes na, maniau mes pasikalbėsim. Kažkaip tikėjausi, kad jis daugiau pastangų įdės į mane, kaip į tavo sužadėtinį ir kaip ir automatiškai naują draugą, bet jis tiesiog numetė „tavo reikalas“ ir nuėjo. Tai žinai, neprisidėjo prie mano rimties. – prunkštelėjo taip nejuokingai ir gūžtelėjo pečiais. Na, gal čia jis per daug tikėjosi, bet na, Taehyung, rodos, pakankamai domėjosi Jimin reikalais, nes žinojo kokia svarbi ji buvo jam ir šiaip, norėjo susidraugauti ir pats. To paties ir iš Hoseok tikėjosi, matyt per daug tai buvo. – nežinau, ar noriu. – iškart atsakė ir papurtė galvą. Užteko jam to fakto, kad jie kažkada miegojo. Dabar jau apsiramino ir žinojo, jog jie nebemiega ir saugu, bet daugiau nieko nenorėjo žinoti. – ech. – jis tik atsiduso. Reikėjo būtinai jam išeiti iš proto, dabar turės Jimin šeimos ir draugų nepatiklius žvilgsnius kęsti...
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-20, 23:21
-Tada gerai, aš noriu patikt tavo seneliams tada,- susijuokė Jimin, šiaip tiesiog puikiai suprato, kad ne visiems žmonėms įtiksi ir patiksi, tačiau norėjosi tada, kad dėl kokių kitų priežasčių nepatiktų, o ne tik dėl to fakto kaip viskas vyko su tuo, kaip Jimin jautėsi, elgėsi ar rengėsi.- Jungkookie, manau, kad jis ne dėl to, kad pastangų neįdėjo pakankamai, tiesiog jis toks žmogus, kad būtų tave labai aprėkęs ir panašiai, dėl to nusprendė geriau nekalbėt apie tai, kad tu nusiramintum ir panašiai, esu tuo tikra, manau, jis tikrai nori gerai su tavim sutart ir panašiai, tiesiog tu mane tą dieną skaudinai ir varginai ,ir jis turbūt norėjo mane apgint,- atsiduso Jimin, bandydama paaiškint, nors nebuvo ten ir negirdėjo viso pokalbio normaliai. - gerai,- supratingai pasakė, kad šis nenorėjo girdėt.- tiesiog žinok, kad mūsų artimumas atsirado ne dėl sekso, seksas buvo labiau iš neturėjimo ką veikt ir kad mane paguost, nes turėjau negerą vaikiną prieš tai,- jautė pareigą tai dar pakomentuoti, kad Jungkook kuo mažiau pavydo jaustų dėl Jimin ir Yoongi santykių.- nesirūpink, Kookie, tu geriausias žmogus pasaulyje, visiems tu patinki, - užtvirtintai pasakė mylimajam.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-20, 23:28
- Esu tikras, kad patiksi. – šyptelėjo taip švelniai jai. Jo seneliai buvo tikrai faini, dėl to jis ir blogai jautėsi, kad neapsireikšdavo jiems, bet dabar bus puiki proga. Jie tikrai pirmiau sulauks kvietimo į jo vestuves, negu tėvai... – na, aš matyt tiesiog per daug pripratau prie Taehyung ir tikiuosi to paties iš kitų. – gūžtelėjo pečiais. Kad ir ką Hoseok norėjo ar nenorėjo jam pasakyti tada, nepakeitė fakto, kad jį tiesiog liko pradėjus jam išsikalbėti ir nuėjo. Malonu tai nebuvo. – man užtenka sekso dalies, visa kita man tikrai vienodai. – kiek kandžiau atsikirto, nes juk ką tik pasakė, kad nenorėjo nieko girdėt.. Supratęs, jog vėl įsiplieskė tik atsiduso. – atsiprašau. – sumurmėjo iškart atsiprašydamas, kad taip snappino ir pasitrynė rankomis veidą. – toks ir geriausias.. – kandžiai susijuokė. Mielai pakeistų temą, bet net nežinojo apie ką kalbėti dabar.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-20, 23:39
-Jis pratrūko, tu pratrūkai, ne visi teisingai tą dieną elgėsi, tikiuosi, kad suteiksi jam dar šansą , nes mažiausiai noriu, kad nebegalėtume būt su mano geriausiu draugu,- Jimin kiek rimčiau pasakė, nes tai buvo svarbu jai, nenorėjo kažkaip atskirai bendraut su vienais ir su kitais, reikėjo juk momentų tokių, kad galėtų laiką su visais praleisti.- tu rimtai Kookie?- Jimin iš karto kiek toliau pasitraukė bei pasižiūrėjo tokiu įskaudintu žvilgsniu į Jungkook.- tai tau neįdomu ką man gero padarė žmogus, tau neįdomu kas man buvo blogai, kad man reikėjo palaikymo, įdomu tik tiek, kad su kažkuo miegojau ir tai jau viskas?- Jimin negalėjo susilaikyt tiesiog.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-20, 23:45
- Aš ketinu su juo bent civiliškai sutart, kuo tu mane laikai? – pats susiraukė pasisukdamas į ją. Jungkook bet kokiu atveju ketino būti civiliškas, nes na, tai buvo jo sužadėtinės geriausias draugas, o kaip toliau jiems seksis sutarti, pereis jie tiesiog civiliškumą ar ne, jau kitas, laiko klausimas. Jis eilinį kartą tik sunkiai atsiduso ir tiesiog susikėlė kelius ir paslėpė veidą tarp jų, dar ir ranką per kelius persimesdamas. Na, tik jo sėkmė. – tu man pasakok viską ką tu nori, kad žinočiau, bet nežinau, kirpk Yoongi iš istorijų, nes manai kaip reaguoju į jį. – sumurmėjo jis. Na va, ilgai pabuvo, tikriausiai grįžus bus lieptas susikrauti šmutkes ir dingt.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-20, 23:52
-Kodėl tau iš kart atrodo, kad kažkuo tave laikau?- pavartė akis Jimin.- tiesiog norėčiau, kad gerai sutartumėt, kaip ir tu norėjai, kad gerai sutarčiau su Tae, daugiau nieko, jei visgi neišeis tai neišeis,- atsiduso, nieko neketino dėl to prievartaut,tiesiog norėjo, kad visi aplinkui būtų laimingi ,džiaugsmingi ir panašiai.- nesuprantu kodėl būtent į jį, nenoriu, kad kai nuspręsiu su juo susitikt tu man keltum scenas,- atsiduso bei tiesiog pakrito ant pledo bei įsižiūrėjo į viršų.- turėjau vaikiną, kuris buvo labai liguistas ir aš per vėlai tai supratau, sakyčiau,kad buvo ne tik psichologinis smurtas prieš mane panaudotas ir tai privertė stipriai savim nepasitikėt ir nors tu nenori to girdėt, Yoongi buvo geras draugas ir man padėjo pasijaust vėl kažko verta, prašau, Kookie, aš daugiau jo neminėsiu, tiesiog nenekęsk jo, jis geras draugas,- atsiduso Jimin bei ištiesė ranką taip, kad kažkur jaunesnįjį pačiupinėt pasiektų.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 00:02
- Tai aš irgi norėjau gerai su Hoseok sueit. – atsakė jai. Jungkook tikrai norėjo kada nors gerai susibendrauti su juo, kad visi būtų artimi ir draugiški, bet na, tas vakaras Maldyvuose tikrai nepadėjo jų santykiams. Tai dabar bus tik laiko klausimas, ar jie dar kada nors sutars, nors bet kokiu atveju, Jungkook ketino su juo civiliškai bendrauti. – kad aš kur kas perdėjau su savo reakcijomis, nereiškia, kad aš kliedžiu. Labai aiškiai tą vakarą išdėsčiau, kodėl taip neigiamai reaguoju į Yoongi. – tiek jam teatsakė ir net nusipurtyt nuo to vardo norėjo, bet susilaikė. Žiūrėjo tiesiog kažkur sau į priekį, pakėlęs galvą ir nežvelgė į Jimin. Viskas buvo taip gerai iki tol, kol jie palietė tą draugų temą... Kook tik atsiduso. Jai taip prabilus apie savo buvusįjį, jo kraujas užvirė, nes ir apie tokius dalykus nemėgo klausytis bei galiausiai nepasakė nieko. Na, gerai, kad jis jai padėjo, bet daugiau jis nežinojo ką pasakyti.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 00:08
Jimin kurį laiką tiesiog skendėjo tyloje ir apmąstymuose, nes nežinojo ką dabar pasakyti, galvoje buvo daug minčių ir žodžių tačiau niekas neatrodė pakankamai tinkamas dalykas pasakyti, kad būtų ir tai išreikšta ką galvoja ji, bet kartu nepriverstų Kook negerai jaustis ar neprivestų jų abiejų prie konflikto.
-Ar norėtum, kad su juo daugiau nešnekėčiau?- paklausė Jimin, žinoma, absoliučiai to nenorėjo, nes nors ir aktyvaus bendravimo nepalaikė, jei ir bendraudavo tai tik kartu su Hoseok, tad viso šito būtų sunku išvengti.- ir palaikyčiau santykius tik kaip su Hoseok vaikinu?- dar papildė klausimą,suvokdama, kad visai išstumti iš gyvenimo nepasisektų.- nenoriu pyktis su tavim dėl šito, Kookie, tikrai nenoriu, atsiprašau, jog užsiminiau,- sumurmėjo Jimin bei pasisuko arčiau, apsikabino jaunesniojo šlaunį.Dabar max blogai jautėsi dėl šito, kad niekaip nesugebėjo užsičiaupti.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 00:16
- Aš tau ne tėvas, kad drausčiau, su kuo bendraut ar susitikinėt. – kandžiai prunkštelėjo, pasibaisėdamas tuom, kad jis buvo laikomas tokiu monstru. Na, bet matyt tik savimi ir reikėjo baisėtis. – tavo draugai yra tavo draugai, aš jokios teisės neturiu tau aiškinti tuo klausimu. Bendrauk su juo kiek tu nori ir kiek tau reikia bei neklausinėk manęs tokių dalykų. – taip ir pasakė, galiausiai jau ir pažvelgdamas į ją. Jimin atsiprašius jis dabar pasijautė kaip paskutinė pasaulio šikna, bet kas naujo. – neatsiprašinėk.. – sumurmėjo. Net neturėjo ką jam normaliai atsakyt, tiesiog, jautėsi kaip paskutinė šūdų krūva, kad nuliūdino vėl ją ir viskas.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 00:23
-Aš ir nesakiau , kad tu draudi, aš tiesiog klausiu ar tu norėtum,- atsiduso Jimin, nesuprato kodėl Jungkook tuos žodžius taip perkreipdavo vis kitaip..- gerai, neklausinėsiu, nemanau, kad tai verta kažkokio konflikto, mes esam kartu, mylim vienas kitą ir viskas bus gerai, gerai?- Jimin pabandė kažkaip džiaugsmingiau nuskambėti. Pavydas dažnai trukdydavo žmonėms normaliai elgtis, Jimin tikėjosi, kad abiems su pavydu pasibaigs vieną dieną.- ne, aš turiu atsiprašinėt, nes tu nenorėjai girdėt, o aš neužsičiaupiau, negerai taip, bet turbūt geriau apie tai nekalbėkim,- pakėlė galvelę, kad pažiūrėtų į jaunėlį.- geriau ateik ir pabučiuok mane,- kaip saulytė nusišypsojo.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 00:29
- Tą ir bandau pasakyti, kad tavo draugai nėra mano noro reikalas. – pasikartojo Jungkook. Neketino į tokius klausimus atsakinėti, nes tai būtų tiesiog viršūnė ir jis jau manė, kad užteko jo egzistencijos ir be to. – gerai. – linktelėjo sumurmėdamas. Galiausiai atsiduso. – tu nori pasipasakot apie savo praeities išgyvenimus ir aš negaliu tavęs klausyt nesureaguodamas kaip paskutinis dūchas, tai kas čia turi atsiprašyt tai ne tu, o aš. Kada nors, kai nueisiu pas terapeutą ir bus geriau, galėsi papasakot man viską ką nori. – jis ryžtingai linktelėjo galvele. Na, Yoongi tikrai jį neigiamai veikė, bet tai neturėtų būti tokia didelė problema ir trukdis, kaip buvo dabar. Jimin pasiprašius ją pabučiuoti, Kook tik pažvelgė į ją tokiu liūdnu, bet vis tiek meilės pilnu žvilgsniu bei pasilenkęs suglaudė jų lūpas kartu. Na, gal ir buvo paskutinė šūdų krūva, bet vyresniąją tikrai mylėjo.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 07:21
-Tiesa,- atsiduso Jimin, Jungkook tikrai nebūtų turėjęs teisės kištis į tai su kuo ji bendrauja, gerai, kad visgi ir nepanoro to daryt.- kai taip pasakai, turbūt jo, Kookie, tu truputi duxas, bet nori toks nebebūti, tai supranti ir stengsies, ir tai yra žiauriai gerai,- palinksėjo galva, mat kiek žmonių niekada nepripažįsta šūdų ar nieko dėl to nesiruošia daryti. Kai Jungkook pabučiavo Jimin, ji labiau prisitraukė jį prie savęs, kažkaip bandė taisytis, kad jie apsikabintų.- pabūnam taip, Kookie,- sumurmėjo ,laikydama jį prie savęs.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 08:56
- Tiesiog noriu būti geriausias tau.. - sumurmėjo, visdar apie tą dūxiškumą kalbant, bet galiausiai tiesiog atsidavė bučiniui. Jimin bandant taisytis jis irgi bandė kažkaip kooperuotis, kad išeitų patogiai apsikabinti ir galiausiai jiems tai pavyko. - aš tave myliu. - sumurmėjo tvirtai ją laikydamas prie sabęs. Taip norėjo pasakyti, kad nenorėjo jos skaudinti ar liūdinti ir jautėsi blogai dėl to.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 11:41
-Kookie, tu labai geras, neįsivaizduoju kito geresnio žmogaus, visi turi savo šūdų,- atsiduso Jimin, mes tai buvo absoliuti tiesa, tiesiog jei žmogus norėjo su tais šūdais tvarkytis viskas buvo su tuo gerai.- aš irgi tave myliu, Kookie,- paglostydama jaunėlio plaukus tarė bei pakštelėjo jam į nosytę.- baik būt nepatenkintas savim, - žaismingai pasakė bei kažkur į šoną jį pabaksnojo.- geriau nežinau lipk į medį, kad įrodytum koks tu smagus ir tvirtas,- sukrizeno Jimin, kai pasiūlė variantą.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 12:43
- Yah. – kad jau ši jį baksnojo ir norėjo pralinksminti, jis ją atgal užsipuolė banksnojimais ir kutenimais. – nenoriu rūbų susigadint. – patempė lūpą pabambėjęs kaip nepatenkintas vaikas. Na, jis buvo smagus ir tvirtas, bet pirmiausioj vietoj visgi buvo išlepęs. Galiausiai jis atsistojo ir pasiėmęs Jimin persimetė ją per petį, o tada kilstelėjęs nuo peties, ale taip oran išmesdamas, pasigavo ir pasiėmė kaip nuotaką. – o dabar parodžiau, kad aš smagus ir tvirtas? – išsišiepė visas toks patenkintas, kad taip padarė.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 12:53
-Jungkookie,- Jimin iš karto ėmė muistytis, nes kutenimai buvo labai žiaurus reikalas.- ech, atsirado mat drabužių saugotojas,- pasakė taip, tarsi pati niekada gyvenime savo noru nedarytų nieko, kas galėtų kokį drabužį sugadinti. Bet kai Jungkook pasiėmė Jimin taip, jos veidas persikreipė, o dar kai ore reikėjo pabūti, Jimin taip garsiai suspiegė, kad turbūt aplink visi paukščiai išsilakstė. Kai vėl buvo saugiai Jungkook glėby, tvirtai apsivijo rankomis aplink jo kaklą.- Kookie,aš tave užmušiu, niekada gyvenime daugiau taip nedaryk, - streso kupinu balsu pasakė.- ir nenešiok manęs, aš sunku, pasitempsi stuburą ar kas ten gali būt,- atsiduso, bet vis tiek stipriai jo laikėsi.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 13:18
- Spiegalė tu maža. – susijuokė Jungkook ir apibučiavo mielai jos veidelį. – manei, kad į žemę paleisiu? – žaismingai pasierzino. Tada dar pagąsdino taip staigiai atleisdamas, bet tą pačią sekundę sugaudamas ir vėl laikydamas ją. – plunksna už tave sunkesnė, tylėk. – dar pasityčiojo jis ir nusijuokė. Išties, Jimin net ir svoriu labiau moterį priminė.. – ar taip bambėsi ir kai per tiltą nešiu? – dar pasikibino jaunesnysis.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 13:25
-Baik, Kookie, aš visai ne maža,- pavartė akeles, nes va būtinai reikėjo pasiginčyti visais gyvenimo klausimais.- nemaniau, bet gali netyčia paleist,- Jimin juk žinojo, kad šis nebuvo šikna, bet tada jis taip pagąsdino ir Jimin akys iš siaubo akimirksniu persikreipė.- nedaryk taip o dieve,- visa išsigandus tvirčiau laikėsi jo. - eik jau, tikrai nesu tokia lengva kaip tu šneki, - pavartė akeles, na, miela tai girdėt ir panašiai, bet galėjo ir truputį mažiau sverti.- nebambėsiu,- jau visa patenkinta išsišiepė, kai jis taip pasakė.- tada bus labai gražu ir smagu,- palinksėjo galvele.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 13:31
- Tu ne maža, tu mažutė. – išsišiepė kaip debilas, nes na, didžiavosi savo tragišku juoku. Jimin jau akivaizdžiai gavus PTSD, jis apsiramino. – gerai, baigiu. – apibučiavo švelniai jos veidelį ir gražiai pastatė ant žemės. Bet visgi neleido niekur eiti, pasiėmęs už liemens prisitraukė prie savęs. – aš sportuoju, Jimin, man tu esi lengva. Koks džiūsna tavęs gal jau ir nepakeltų.. – susijuokė jis taip pakomentuodamas. Išties, neturėjo problemų su vyresniosios nešiojimu. Kai Jimin nuotaika taip staigiai persimainė, kai jis paminėjo vestuves, Jungkook net nusikvatojo. – o dieve, Jimin, kad tu matytum save.. – visdar besijuokdamas pakomentavo. – palauk, vestuvės. – pasakęs vėl raktinį žodį stebėjo ją, laukdamas vėl kokios reakcijos.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 13:37
-O tu toks lėkštas, negaliu patikėt, kad man vis tiek tai patinka,- susijuokė Jimin, reikėjo truputį pasišaipyt, bet kartu, niekas negalėjo paneigti, tas saldus Jungkook meilumas labai patiko Jimin.- ačiū dievui,- ant žemės pagaliau atsistojus, ji leidosi priglaudžiama.- tai gal ir gerai, kad tu nedžiūsna, man patinka, kad tu tvirtas,- palinksėjo galvele, žinoma, bet koks Kook Jimin patiktų, tačiau jam tikrai netrukdė raumenys ir seksualumas, ir šiaip visa jo nuostabi išvaizda. Ech, kartais Jimin tikrai per daug lydėsi iš jaunėlio.- o kas man yra?- kreivai pasižiūrėjo į Jungkook, nes pati tai nepamatė, kad net ir veidas absoliučiai nušvito vestuves paminėjus.- Kookie,- sukrizeno Jimin, bet veidelis vėl super laimingas pasidarė.- o ką darysim su pamergėm ir pabroliais, o dieve,- staiga susimąstė.- aš turiu daugiau vaikinų draugų, ar gali būt vien pabroliai ir mano, ir tavo??
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 13:47
- O jeigu tu lėkštas tai tipo tau patinka lėkštės ar kaip? – ale pafilosofavo, nors vistiek šypsojosi kaip debilas, nes žinojo, kad šūdus šnekėjo. – man irgi patinka, kad aš tvirtas. Galiu tave nešiot kiek reikia. – išsišiepė visas patenkintas. Ta proga, kad jau apie tai jie kalbėjo, Kook eilinį kartą prisiminė, jog reikia grįžt prie sporto, per tą mėnesį jis apsileido.. – tavo veidas laaabai nušvinta, kai aš kažką apie vestuves pasakau. – paaiškino jai ir vėl nusijuokė, kai Jimin net nesusipratus tikriausiai nušvito, kai jis paminėjo vestuves. Jis buvo tikrai laimingas, kad ji taip norėjo už jo tekėti. – nebūsim stereotipiniai heteronormatyvūs dūchai ir mūsų poros bus mišrios. – atsakė jam ir pažvelgė reikšmingai. – iš manęs norėčiau Tae su Jisoo, daugiau palieku tau spręst. – gūžtelėjo pečiais. Na, Jungkook turėjo daug draugų, bet realiai jo tokie Draugai, kuriuos į tokias pareigas statytų tai tebuvo tik Tae ir Jisoo.
Sponsored content
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume