Go down
Svečias
Anonymous
Miškas 2015-07-24, 12:03
First topic message reminder :


Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 21:56
- Na, tikriausiai.. – gūžtelėjo pečiais. Jis labiausiai irgi būtent dėl to persigalvojimo gyvenime ir bijojo, nes juk negali ateiti ir kaitaliotis tas lytis kada tik panorėjęs.. Bet bent jau pakolkas, Jimin lyties keitimas tikriausiai būtų tik į naudą.. – kaip ir? Jei gerai tą sąvoką suprantu.. – vėl gūžtelėjo pečiais, na, jis tais klausimais buvo nepakankamai apsišvietęs, na, bet nebuvo bijantis tokių dalykų dėl to ir buvo mldc. Ir buvo su Jimin, kas yra geriausias kada jam įvykęs dalykas gyvenime. – nes tu vienaragis. – mielai atsakė ir pakštelėjo į nosytės galiuką. – ei, maže, aš paskui tavo lūpdažio nenusivalysiu.. – nusikvatojo bandydamas toliau kovoti savo bučiniais ir vengti jos.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 22:34
-Bet kažkaip abejoju, kad persigalvosiu, man taip labiau patinka,- gūžtelėjo petukais, juk tuo labiau neketino priimti drąstiško sprendimo ir pakeisti savo fizinio vyriškumo, tai juk absoliučiai netrukdė.- aš va ilgai vis galvodavau irgi, nes vis tiek nesijaučiu, kad esu, o tik noriu būt, bet realiai dauguma aspektų esu moteris,- gūžtelėjo pečiais.- tiesiog manau čia viskas kyla iš stereotipų, jei vaikinams būtų normalu visiškai atrodyt taip, o tai nepriklausytų merginoms, manau, daug žmonių nenorėtų keist lyties, dėl to ir dvejoju, bet aš noriu, kad į mane kaip į moterį žiūrėtų, tad turbūt aš tikrai trans,- žinojo, kad turbūt per daug kalbėjo apie tai, tačiau tai buvo jai labai svarbus dalykas ir ne iki galo aiškus, kad tiesiog pasakyt ir ramu.- ir tikrai turiu ragą!- kaip debilė išsišiepė. Tikrai perėmė iš Kook daug šūdo šnekėjimo.- ne mano bėdos, Jungkookie,- kaip blogis pasakė bei toliau bandė pasėti savo lūpdažio pėdsakus.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 22:58
- Na tai kaip ir pasidarei išvadas. – Kook tik gūžtelėjo petukais. Jimin išties nepaisant bybio, krūtinės trūkumo ir įrašo pase tikrai visais kitais aspektais buvo moteris, tad matyt ji buvo trans ir matyt ji galėjo žengti tą žingsnį. – o dieve, Jimin.. – nusikvatojo nuo jos juokelio apie ragą, nes tikrai, jis buvo labai juokingas. Kad jau princesė neketino nusileisti, Kook perėmė valdžią apversdamas juos, taip atsidurdamas viršuje, tada paėmė jos rankas, užlenkė jai virš galvos ir laikė surakintas. – žinai, jei taip nori savo lūpdažį kažkur palikt, tai gali ten.. šiek tiek žemiau. – mirktelėjo Kook taip vulgariai sumurmėjęs.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 23:03
-Net truputį jaudinuosi, manau, kad tas pasikeitimas dokumentuose tikrai suteiks man daug džiaugsmo, nors šiaip tai bendrai gyvenime mažai ką pakeis,- nusišypsojo nuoširdžiai Jimin dėl to, ilgai ėjo link šio žingsnio, ilgai su savimi bandė susivokti ir štai pagaliau buvo beveik ties ta riba, kai viskas bus gerai, kai nebereikės per daug rūpintis, kai keisti žvilgsniai liks galbūt tik kartais dėl išvaizdos, kai nebus sėkmingiausia diena atrodant iki galo moterimi.
Jimin veidelis super patenkintas pasidarė, kad taip jaunėlį prajuokino. Tik kai Kook padarė šį visą apvertimo dalyką, Jimin pajautė pralaimėjimą ir nutaisė super nuskriaustą veidelį, pabandė pasimuistyti, bet ką jau padarysi, kad Kook buvo per stiprus šiuo klausimu.- Kookie, aš žinau, kad tu labai norėtum, kad aš miške tau pačiulpčiau, - susijuokė draugiškai iš jaunėlio, ta proga,kad prisiminė, kad šis mėgo kažką viešumoj nuveikt ir seniau vis apie tai užsimindavo.- bet deja,- erzinančiai išsišiepė.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 23:09
- Pakeis. – pasiginčijo Kook. – galėsi persidaryt visus savo dokumentus ir visur bus rašoma moteris, niekas prie tavęs nebeprisikabinės, nei policija, nei oro uoste. – pasakė pirmąjį didelį pokytį. – antras dalykas, galėsim legaliai tuoktis savo gimtojoj šaly, nes aš tikrai manau, jog visgi Busanas mums būtų geriausia vieta. Iš čia mes abu kilę ir čia patogiausia visiems susirinkti. – pridūrė ir antrą, galiausiai švelniai pabučiuodamas ją. Na, bet gražuolė atsisakė jam pačiulpti tai buvo tiesiog pasaulio pabaiga, tad Kook nustatė tą patį nuskriaustą veidelį, kaip ir Jimin jam nustatė, taip kovodamas liūdesėliu prieš liūdesėlį.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 23:13
-Na, taip, tokius dalykus pakeis, bet, na, man asmeniškai turbūt ne, bet gal tiesiog tas žinojimas, kad viskas, kad pagaliau nebeturėsiu aiškintis žmonėms, kad galėsiu nekreipt dėmesio ką jie galvoja ir būt rami, ir būt moterimi oficialiai,- nusišypsojo svajingai, nes apie tai galvoti buvo labai gera.- turbūt čia kaip su vestuvėmis, kaip ir kažką keičia tik ant popieriaus, bet vis tiek jausmas geresnis,- susijuokė, viskas gyvenime ėjosi tiesiog tobulai, niekada negalėjo pagalvoti, kad gali būti geriau..
-Baik, Jungkookie, negali savo mielu nuskriaustu veidu taip elgtis, nes tada aš tau tikrai pačiulpsiu,- Jimin pasižiūrėjo dar labiau nuskriaustu žvilgsniu į jį, čia buvo turbūt amžina liūdnųjų kukulių kova, kurią kažkam reikėjo laimėti.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 23:20
- Nu tai ir viskas, susisiek su savo advokatu, pasikonsultuok ir važiuojam. – susijuokė Kook, galiausiai švelniai šypteldamas. Tikrai palaikė ir džiaugėsi dėl Jimin sprendimo, nes suprato, kad jai bus tiesiog lengviau. Dėl vestuvių komentaro susijuokė, nes tiesa. Jie susirašys, pasikeis mini dalykai, bet iš esmės nieko... – nu gerai jau gerai, nečiulpk, bet žinai, po tokios skanios vištienos aš tikiuosi bent namie ir ne ką mažiau skanaus deserto sulaukti.. – taip vis dar mielai patempęs lūpą žvelgė į vyresniąją, jau labai aišku ką omeny turėdamas.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 23:26
-Gerai,- linktelėjo.- reikia kuo daugiau visko sutvarkyti, kol esam Korėjoj, įdomu kiek truks.. nes vis tiek dar keist dokumentus, na, bet paskraidysiu jei ką,- gūžtelėjo petukais, vargino tas, kai reikdavo dažniau iš kito pasaulio galo keliauti, bet ką jau padarysi.- buvai geras, tai gal ir nusipelnei deserto,- gūžtelėjo petukais, nelabai galėjo prieštarauti.- kai grįšim galėsim nueit nusipraust, gal pagulėt vonioj, o tada kiek tik norėsim laiko praleist lovoj,- palinksėjo galvele, nes buvo pasiilgusi intymumo bei įsivaizdavo, kad galėjo tikrai ne vienas raundas per šią dieną atsitikti.- aš labai laiminga, Kookie, -pareiškė ji bei nusišypsojo. -tu geriausias žmogus pasaulyje,- dar savo firminę frazę pridėjo.- bet dabar jau gali paleist,- pajudino rankeles bei nusijuokė.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 23:32
- Tai dokumentus tu gali skubos tvarka pasidaryt, pinigų klausimas tik, kas man bent jau ne rodiklis. Čia esmė tik ta, kiek užtruks, kad galėtum pasikeisti lytį. – gūžtelėjo petukais ir jis. – kalbėsi YouTube apie tai? – prie progos pasiteiravo apie jo karjeros pusę. – jėga. – išsišiepė kaip vaikas, kuriam pasakė, kad jis važiuos į Disneilendą. Na, Jimin šikna buvo visi Disneilendai sudėjus į vieną ir dar daugiau.. – puikus planas. – linktelėjo sutikdamas su tuom. Žaismingumus atidėjus, jis taip pat be galo pasiilgo intymumo su vyresniąja, nekantravo vėl liesti jos odą ir jausti ją prie saviškės.. Ir na, ta šikna. – aš laimingesnis. – pasiginčijo jis kaip visada, čia tikriausiai amžinai nemirštanti jų kova. – ša. – susijuokė po jos frazės. – o koks slaptažodis? – kaip daunas užklausė, išsišiepdamas ne ką dauniškiau.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 23:43
-Tai nesvarbu pinigai, turbūt tas vis tiek bus greičiausia, bet įdomu kaip ten viskas su tuo,- atsiduso Jimin, tikrai nenorėjo, kad tai labai ilgai užtruktų ir sutrukdytų greičiau pasiekti tikslą.- net nežinau, gal kalbėsiu? Jau kalbėjau apie kreipinius tik moteriškus ir panašiai, bet gal geriau visus tiesiog apšviest kaip yra ,kad neprisigalvotų savo,- gūžtelėjo petukais, jau senokai nedarė tuo labiau kokio labiau pasišnekėjimo, gilaus video, ypač visi pastarieji buvo tiesiog makiažas, kai ji su Kook atskirai buvo.- super,- linktelėjo, kad jau planas jam patiko, bet kur jau nepatiks.. - Kookie, negali ir būt laimingesnis, ir mielesnis, ir labiau mane mylėt,- patempė lūpą, kad jau anas buvo toks pasiutęs ir susigalvojo taip.- nežinau, Kookie, paleisk,- Jimin suinkštė ir vėl toliau muistėsi.- geriau jau namie galėsi mane laikyt ,pririšt ar daryt ką nori, dabar aš miške, man reikia pabūt laisva siela,- pasakė tokiu super idiotišku balsu ir dar random suklykė.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-21, 23:50
- Pasiskambink rytoj advokatui. – gūžtelėjo petukais Kook. Na, galėtų ir šiandien, bet šiandien jų diena jau suplanuota, na, nebent Jimin sugebės susišnekėt ramiai, kol jis gyvens jai tarp kojų... – na, jei jau apie kreipinius kalbėjai, galėtum tada ir užsimint, kad oficialiai tapai moterimi. – pasiūlė jam jaunesnysis. Aišku, be galo bijojo komentarų, kurių sulauks mylimoji, bet iš kitos pusės, kas naujo tie neigiami komentarai? – ne tai mielesnė tu, aš tik labiau myliu ir esu laimingesnis. – pasiginčijo jaunesnysis, nes Jimin čia visai ne taip viską suprato, nebuvo jis toks grobuonis. Būtų jis dar erzinęs su tuo slaptažodžiu, bet jau kad ji suklykė jam prie pat veido, jis šoko kaip didelis nuo jos..
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-21, 23:55
-Aš paprašysiu mamos, kad paskambintų,- Jimin taip nusprendė, kad bijojo, nes va šiaip visus dalykus daryti buvo nebaisu, bet čia reikėjo mažu vaiku pabūt. - užsiminsiu, pagalvosiu dar ar geriau po to ,ar prieš tai, nežinau, reik dabar dar kažkokio video, turėjau šiandien filmuot, pamiršau, - patempė lūpą.- gal tu nori kartu kažką?- paklausė Jungkook, žinoma, čia jau nebuvo to įprasto bandymo reikalauti, Jimin žinojo kada reikia paklausti normaliai, o kada išsipisinėti bei su liūdnu veideliu išsimaldauti. - ai pamiršau,- susimąstė.- tai aš čia nusišnekėjau visai, tu esi mielesnis, Kookie, pakartok paskui mane: aš esu Jungkook ir aš esu mieliausias pasaulyje,- Jimin labai nevykusiai bandė jo balsą primesti. Šiam pagaliau pasitraukus, Jimin atsisėdo, net paltą atsisegė, nes kažkokia įkalinta jautėsi. Tada dar prie Kook prisiartino, pasiėmė jo ranką ir įkando.- čia už tai,kad mane kankinai,- taip pareiškė ir patenkinta išsišiepė.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-22, 00:02
- Kas bus kai ištekėsi, aš skambinėt turėsiu? – pakibino vyresniąją, nes na, ji visur taip reiškės, bet kai tokie klausimai ateidavo... – šiandien mes nebent sextape filmuosim. – reikšmingai pažvelgė į ją, nes viskas, ji jau pasakė, šiandien jie grįš, išsimaudys ir pisis, visi kiti planai galėjo eiti nx. – galim. – gūžtelėjo petukais, nematydamas problemos pasirodyti jo video, nes tikrai ne vieną ir ne du kartus rodėsi.. – aš esu Jimin ir aš esu mieliausia pasaulyje. – pamėgdžiodamas vyresniosios balsą atkartojo ale. Bet visgi susijuokė iš jos bandymo pamėgdžiot jį.. – yah. – staigiai patraukė tą ranką, įkvėpdamas aštriai oro, nes skaudėjo. – judam gal jau? – pasiteiravo galiausiai, nes na, jie čia tiesiog sedėjo ir šūdą malė.. Visgi jau kurį laiką čia buvo.
Park Ji Min
Park Ji Min
WITH :
big dick daddy
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
28
ACTIVITY :
youtuber
POSTS :
1459
LIKES :
0
REAL NAME :
nesąmonaistė
Re: Miškas 2019-02-22, 00:17
-Ne, Kookie, kai ištekėsiu aš jau būsiu pilnai suaugusi ir nebebijosiu,- palinksėjo galvele, nors tai turbūt buvo melas, nes kai kurie dalykai buvo baisu ir tiek, tad kol buvo ką išnaudoti, kodėl gi ne.- o gal nufilmuojam?- taip susidomėjo ji.- sakyčiau būtų visai įdomu iš šono pamatyt kaip atrodom,- gūžtelėjo petukais ir nekaltai akutėmis suklapsėjo, kažkaip niekada apie tai nepagalvodavo, bet dabar iš to prikolo visai mintis gimė.- super, ryt tada nufilmuosim, jaučiu reik q&a, niekad kartu nedarėm šito, pala,- Jimin dar pasiėmė į telefoną bei į twitterį parašė, kad uždavinėtų klausimus.- tau visiškai nepasisekė, aš geriau skambu kaip tu,- pasakė ir nepatikėjo, bet juk reikėjo pasiginčyti.- yah yah, išmok kalbėt su vyresniais,- prisikabo prie to, kažkaip visos šnekėjimo ypatybės nebuvo svarbu jai tikrai, bet tas yah iš jaunėlio...- galim judėt,- linktelėjo, dar pabučiavo į tą vietą kur įkando, kad pabūtų miela ir pradėjo rinkti daiktus jų.
Jeon Jeong Guk
Jeon Jeong Guk
WITH :
jimin
MOOD :
i'd fuck you if you let me baby
CREDIT :
saint_kidd
AGE :
26
ACTIVITY :
instos zviozda
POSTS :
2081
LIKES :
17
REAL NAME :
mi
OTHER ACC :
trys yoongiai, tae ir hobis
Re: Miškas 2019-02-22, 09:03
Kook tik nusikvatojo, kai Jimin tai pasakė, nes irgi nepatikėjo. Galiausiai nustebo.
- Nori sextape nufilmuot? - žvelgė į ją visas nustebęs. Na, jį ta mintis visai viliojo, tik reikėjo tada itin saugoti, nes visgi jie buvo gan vieši asmenys ir na, jei tai nutekės į internetą... - gerai. - gūžtelėjo petukais. Visgi buvo nusiteikęs tam. Tik tiek kad vietoj jų įprasto sekso jis turėjo planų pagaminti meilės, nes norėjo parodyti tiesiog kaip mylėjo Jimin, na, bet galės juk ir tai nufilmuoti.. - gerai. - linktelėjo dėl q&a. - yah. - dar atsikirto specialiai ir parodė liežuvį. Galiausiai jiedu susikrovė daiktus ir netrukus išvarė namo.
Sponsored content
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume